ספרד עוצרת את נשימתה: המשחק הגדול בעולם, ריאל מדריד נגד ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/10/22.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש חוק שאוסר לתת פנדל לטובת אטלטיקו. אז עשו את הטבלה הזאת שבה מוראטה עוקף את בנזמה.

2. Raulito Madridista

בשורה התחתונה מירוץ שהוא תעודת עניות לליגה הספרדית שבכלל לא מתפארת בהרבה מאוד שערים (למרות שריאל מדריד פחות או יותר במספרים של העונה שעברה) וגעגועים לימי ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו וגם קצת לואיס סוארס. קארים בנזמה בליגה לא הבקיע באף משחק גדול באמת פרט לקלאסיקו הראשון והדחיקה הזו ממטר. לדעתי מספר המשחקים\דקות די מתאזן עם עניין הפנדלים שאת רובם ואולי כולם - בנזמה עצמו לא סחט.

3. Ever Banega Member

בסופו של דבר 11 שערים + x פנדלים ב21 הופעות זה לא מאזן טוב. מבלי שאני נכמס אפילו למתי הוא כבש ואיזה שערים.

4. Raulito Madridista

מה אני אמרתי ומה אתה מגיב. אני העלתי נושא שלדעתי האישית לא חשוב שתפס איזה כותרות במדריד לאחרונה כנראה לאור המצב העלוב שלנו בליגה - מאבק הפיצ'יצ'י. אף אחד לא אמר שהמאזן של קארים בנזמה מרשים, אבל אתה גם כמובן מגזים. לפי מה שאתה כותב כאילו צריך לבטל את הפנדלים. הרבה מאוד ממלכי השערים בעונות שעברו היו פנדליסטים וזה חלק מהמשחק. גם כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי שהם אגדות היו כובשים מהרבה פנדלים. בנזמה לא טוב העונה, עם כשירות קצת יותר סבירה מניח שהוא היה פחות מביך.

ובפינת המספר הנוסף: ברצלונה משווה שיא ליגה עם ה-0:1 ה-11 שלה העונה והפעם על אוססונה עם הרכב משני כשכל שחקני ההרכב מתכוננים לגמר הגביע ובצדק. וריאל מדריד שוברת את השיאים העלובים של עצמה. 10 ניצחונות, 3 תוצאות תיקו ו-6 הפסדים מאז החזרה מפגרת המונדיאל.

5. Ever Banega Member

לא מבין למה אתה חושב שאני מתווכח, להפך אני יותר חיזקתי את עמדתך מאשר התווכחתי.
    וכן אני לא סופר פנדלים אף פעם, גם לא ספרתי למסי ורונאלדו. ברור שבסוף מדובר רק בסטטיסטיקה ובדרך יש גם שערים שלא פחות קלים מפנדלים אבל אם כבר אפשר ליישר קצת את הסטטיסטיקה "בחינם" לא רואה סיבה לא לעשות את זה.

מאמין שהבועט הכי טוב של ריאל אחרי בנזמה (ובכללי בקבוצות) סביר להניח יעמוד על ממוצע דומה כך שזה לא באמת משנה כל כך.

6. Raulito Madridista

מותר לך להתווכח תמיד ולא להסכים. אבל אף אחד לא אמר לרגע שהמאזן של קארים בנזמה הוא טוב, זו הנקודה שלי. בעונה שעברה הוא היה ראוי לכל המחמאות האפשריות ולדעתי ב-21/22 הוא היה השחקן הטוב בעולם. כולל ליאו מסי, כולל קיליאן אמבפה, כולל קווין דה בריינה. הוא עשה הכל, זו הייתה עונה ברמה של כריסטיאנו רונאלדו של פעם. העונה הוא 'חטף' ממני לא מעט. לא התרגשתי אחרי השלושער שלו בליגה נגד ויאדוליד (קצת יותר מקאמפ נואו) או נגד אלמריה. אני גם טענתי לפני המונדיאל שהוא שומר על הרגליים.

7. Ever Banega Member

לא הייתה לי כוונה לסתור את דבריך. שנינו מסכימים שהוא בעונה חלשה.
    לאחרונה הוא מפציץ וקצת משכיח את זה, אבל הליגה כבר לגמרי בגרבג' טיים.

8. WhitRM Member

מזל טוב לאתטליקו מדריד וצ'ולו על אליפות ספרד.
    אוי, התכוונתי לבארסה וצ'אבי...אבל כאשר אתה מנצח 11 משחקים 0-1 ואת רוב המשחקים האחרים בהפרש של שער(2-1) קשה להבדיל.

9. WhitRM Member

נגעתי לך בנקודה רגישה, חמודה?
    בוא תסביר לי מה לא נכון במה שכתבתי או שהקטע זה לך להכחיש את המציאות ולהתכחש לעובדות?

10. Civil Anti Madridista

לא רוצה להפריע לזוג השרצים להפרות אחד את השני בסטטיסטיקה שמתיימרת להטיל צל על האליפות הזו, אבל another day in the office, ככה זה פה כשאתה לא רלוונטי כבר מאמצע מרץ - נשאר רק לחפש במה להיאחז. במאקרו, בארסה של צ'אבי לוחצת הכי גבוה בליגה וגם חוטפת הכי הרבה בחלק המגרש של היריבה אבל זה נון-אישו כשצריכים לייצר טראפיק לשבורים ממדרידיסטה. 13 ספיגות בעונה כל כך ארוכה ועם רקורד עשיר של פציעות זה נתון פסיכודלי למאמץ קבוצתי שהשלם גדול מסך חלקיו ולראייה אני משוכנע שהMVP לא יהיה קונצנזוס. שאפו לכל המעורבים, יש הרבה על מה להיות גאים.

11. DRORIKO Member

הרן בן שמעון של ספרד