על נהיגה, טסטים ותאוריות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Hotspur, ‏13/6/04.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקי כפרה הגיע הזמן שתתחילי ללמוד באמת... הילוכים זה באמת כיף, על אוטומט יש ימין משתעממת... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ואצלנו, למרות שמתוך 60 מכוניות יש אחת על הילוכים (שאפחד לא הולך לתת לנו לנהוג עליה), הוכרחנו ללמוד הילוכים, אז זה שאמר שנוהג רק על אוטומט במצב טוב.

וגבר, הילוכים זה לא מה שיכשיל אותך בטסט, זה עוד החלק הקל... חוצמזה אוטומט יותר יקר עד כמה שידוע לי

2. idans Member

בזיון!
    גבר חובה שילמד על ידני! (למעט דוסים שלא מסתדרים)
    וזה בכלל לא קשה לנהוג על ידני..אולי 10 שיעורים ראשונים יהיה לך קצת קשה, אבל אחרי זה זה יזרום לך, ותאמין לי שאתה תצטרך לנהוג על ידני מתישהו.

3. GUTE Member

אין כמו הילוכים!! אתה מרגיש את האוטו, אתה שולט בו הרבה יותר טוב. באוטומט אתה מנותק לגמריי.
    ההילוכים האוטומטיים הופכים את המכונית למכונת אספרסו אוטומטית. אתה רק לוחץ על הכפתור והופ קיבלת את המוצר המוגמר. אם נגיע למצב שגם נהיגה תהיה כזה דבר אז אנחנו מאבדים פה את אחד הדברים היותר כיפים שיש.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל אחד שיעשה מה שבא לו ושאף אחד לא יזיין את המוח שללמוד על גיר אוטומטי זה "לא גברי". ממש שטויות במיץ עגבניות. אני מבין שכל מי שחושב כך אוהב מתמטיקה. אז מה אם קיים סיכוי גבוה שהוא לעולם לא ישתמש בנוסחאות מתמטיות מסובכות.

נהיגה צריכה להיות קלה ובטוחה. גיר אוטומטי בהחלט עושה אותה קלה יותר. זה הדבר היחיד שצריך לשנות.

5. Engel Del Madrid Member

תקשיבו שניה, הזונות במשרד הרישוי גזלו לי את הטופס ירוק שלי !!!!!!!!!!

המזכירה שם אמרה שהיא תחזיר לי אותו תוך שבועים שלושה כי זה צריך לעבור אצל רופא המשרד.. מזה החרא הזה??????????????

6. Gerrard Member

כנראה לא החתמת רופא משפחה/אופטימטריסט על הטופס הזה. או שהייתה איזו חריגה שם רוצים לבדוק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. Engel Del Madrid Member

החתמתי אופטורימטמטמטפט והחתמתי רופא משפחה!!!!
    אולי בגלל שיש לי ADHD?~!? אבל לחבר שלי שבא איתי אין כלום וגם לו לקחו

8. wolf89 Member

אני הייתי חייב לעשות על ידני, אני חושב שאני הבנאדם היחידי בישראל שלא מתחת לקו העוני שלשני ההורים שלו יש ידני.. :|

וחוק מרפי כמובן אומר שמתישהו בחיים תצטרך לנהוג על ידני, באין אם זה רכב מהעבודה או כל רכב כלשהו.. (לאלה שיש רישיון לאוטומט).

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוק מרפי גם קובע שכמה שנים טובות אחרי שהוצאתי רישיון נהיגה, אני אזכור את הדקויות של נהיגה עם הילוכים? כמו שיש לי תעודת בגרות עם ציון סביר במתמטיקה למרות שהיום אני לא זוכר כמעט כלום ממה שלמדתי בתיכון, יש לי רישיון נהיגה שמאפשר לי לנהוג על רכב עם הילוכים.

10. M_T_A Member

לכזאת תגובה חיכיתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx

11. shikaka15 Member

אני גם חושב שהכי כיף קל ונעים לסוע על אוטומט אך יכולות להיות הגבלות כלשהם ואז לא תוכלו לסוע על אוטומוט אז לפי דעתי הכי טוב זה להוציא על הילוכים כדיי למנוע הגבלות ואז לסוע על אוטומט ברוגע ובכיף .
    מה שכן להכשל בטסט זה אחד הדברים הכי מבאסים לילה אחרי לילה במשך שבועיים אתה רק אומר לעצמך אילו יכולתי להחזיר את הזמן אחורה ולשנות את הדברים ולא מספיק שאתה נכשל אתה גם צריך לשלם שוב 416 שקל כדיי לקבל את ההזדמנות מחדש.
    העצה הכי טובה לדעתי זה לומר לעצמך שבסופו של דבר יהיה לך רישיון ואתה תשים זין על מספר הטסטים שנכשלת . אני מאחל לכולם בהצלחה ורק טוב.

12. shikaka15 Member

ושאלה אחרת.
    יש לי בעיה מנטלית שאני חייב לעשות משהו איתה אני מגיע לתמרור עצור או תן זכות קדימה מתקדם לאט ומחליט שזה הרגע הנכון לסוע ואז באה מכונית לא קשורה והורסת לי הכל זה מה שקרה לי בטסט הראשון דקה לסיום הטסט והוא בלם אותי ..
    זה הרס אותי למי שיש עצות שיכתוב לי ותודה

13. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצות- תסתכל ימינה ושמאלה לפני שאתה מתחיל לסוע

14. מיכל3 Member

היום ב-7 יש לי מבחן כמו תאוריה, כל נהג עובר אותו לאחר 3 שנים שהוא על הכביש כבר.
    מישהו עבר את המבחן +קורס הזה?
    הבנתי שזה בכלל לא קל והרבה נכשלו בו.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/06
  15. אלי מתחן Member

בא לך להרחיב לי קצת על המבחן כי אני לא יודע על מה את מדברת.
    דרך אגב, אין על גיר ידני. נהגתי פעמיים על מכוניות אוטומאטיות, טובות יותר מזאת שלי, וחווית הנהיגה הייתה הרבה פחות טובה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/9/06