ענייני דיומא: מצעד "המחבלים" במונדיאל 2022

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏14/12/22.

?

מי ה"ארכי-מחבל" של מונדיאל 2022?

1. גארת סאותגייט - אנגליה

0 הצבעות
    0.0%
  2. לואיס אנריקה - ספרד

3 הצבעות
    10.0%
  3. רוברטו מרטינס - בלגיה

7 הצבעות
    23.3%
  4. פרננדו סנטוש - פורטוגל

12 הצבעות
    40.0%
  5. הנזי פליק - גרמניה

1 הצבעות
    3.3%
  6. טיטה - ברזיל

4 הצבעות
    13.3%
  7. טאטה מרטינו - מכסיקו

0 הצבעות
    0.0%
  8. דראגן סטויקוביץ' - סרביה

0 הצבעות
    0.0%
  9. דייגו אלונסו - אורוגוואי

0 הצבעות
    0.0%
  10. אחר, פרט

3 הצבעות
    10.0%
  1. DRORIKO Member

אתה סתם מקבל עליו סיבוב כי הוא בחר לעשות את העונת פרישה בולנסיה ולא אצלכם

2. DRORIKO Member

מי שהחזיק את ההגנה של ברזיל היה טיאגו סילבה. כל שאר הבלמים היו בושה לחלטורה. הבעיה שסילבה גם נפצע. זה לא מצדיק שביעיה אבל הפציעה גם שלו וגם של ניימאר ביחד זה כבר too much

3. MaxAaRons Member

דשאן כמו פרננדו סנטוס, וואחד יצור וליצן.
    השאיר את קלאוס בבית שהוא אחלה מגן ימני,ההתעקשות על ראביו וארן ואופמקאנו.
    גריזמן לא היה צריך להיות באנקר עם כל הכבוד לרומן שקורה ביניהם (אחרת אין דרך להסביר)

בסוף אני עוד אחשוב שסאותגייט המאמן הכי טוב בנבחרות.
    רק שלא ישאירו אותו בטעות, בקצב הזה באמת אומת האוברייטדים תקח תואר גדול.

4. Raulito Madridista

לגבי דידייה דשאן - בגדול הוא נוראי, אבל אני אמביוולנטי. על פניו הוא שיחק עם עוד שחקן התקפה כל הטורניר - ארבעה במקום שלושה ביורו האחרון או במונדיאל הקודם, הרי עשה הסבה מוצלחת לאנטואן גריזמן. מצד שני עם היכולת של עוסמאן דמבלה החלש - אולי היה צריך יותר קינגסלי קומאן. אם שחקנים עולים והולכים על המגרש בגמר מונדיאל זו בעיה קשה גם מבחינתם ולא רק המאמן הנוראי. כמובן שצרפת הייתה מחפירה והיא הנבחרת היחידה לדעתי שבאמת הגיוני לדרוש ממנה יותר בגלל הסגל העוצמתי שלה. אתמול הוא כביכול ניסה לתקן מוקדם.

@DRORIKO, אדר מיליטאו שיחק לרוב כמגן ימני אבל היה בסדר גמור, לא יודע מה אתה רוצה. טורניר טוב של טיאגו סילבה אבל עד למפגש עם קרואטיה כמה אתגרים כבר עמדו בפניה? שואל ברצינות. לכן זו בעיה לנתח.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דשאן עבד בטורניר הזה על טייס אוטומטי, החל מבניית הסגל עד לקבלת ההחלטות.
    רק בגמר ראינו טיפה יציאות מהתבנית וזה כמעט הספיק אם קולו-מואני היה כובש אבל זה מראה כמה הנבחרת הזאת הייתה מעל הטורניר למרות דשאן כי הסגל לא היה מספיק מגוון, ראינו את זה נגד טוניסיה בהרכב השוער-בלמים-קשרי אמצע וחלוץ אחד וראו את זה בנוקאאוט כאשר ההסתמכות הייתה נטו על שחקני ההרכב ובספסל כמעט לא היו אסים למעט RKM וקצת קומאן.

היה חסר לי את קלאוס בימין, טרייה מהספסל, לא יודע למה פבאר נשרף אבל כמגן הוא טוב מקונדה, מנדי/טרופר כאופציה נוספת בשמאל וכמובן כרים בנזמה, אם הוא אכן היה כשיר לשלבים המכריעים כמו שאומרים בצרפת ודחו אותו על הסף זאת החלטה אומללה. תאהבו אותו או לא, השחקן הטוב לשנת 22 היה צריך להיות שם אתמול על הדשא במקום תוראם ברגע שז'ירו יצא(אני אגב לא הייתי מוציא אותו, גרוע ככל שיהיה). לגבי סאליבה שאני מאוד מאוד מחזיק ממנו, כאן אני פחות בא בטענות לדשאן כי בכל זאת ואראן עם טונות הניסיון שלו היה פותח כנראה אצל כל מאמן אחר, בודאי אצל זיזו וגם זמנו של סאליבה עוד יגיע, אולי כבר ביורו הקרוב ולבטח ב26.

Clichy אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

דיברתי על מונדיאל 2014….

7. ASROMA Member

תחרות קשה מאוד.
    דשאן למרות ההגעה לגמר מחבל רציני אבל השינוי בגמר לדעתי מוציא אותו מהרשימה , הגיב יפה ואלמלא העצירה\החטאה מטורפת בדקה ה124 לוקח גביע. צרפת עם הסגל הכי טוב ביי פאר אחרי כל הפציעות שהיו להם. מטורף.
    טיטה - סבא חביב ומאמן גרוע , גרע מאיתנו חצי גמר לפנתאון ברזיל הכי אנדראצ'יבר במונדיאל הזה
    פורטוגל - פשוט שיחקו גרוע כל הטורניר ועפו בצק עם סגל מדהים - סנטוס המנצח הגדול במצעד המחבלים. יאאלה מוריניו.

סאותגייט מאמן בינוני נגד צרפת לא היה רחוק מלהפתיע - היו עולים לחצי אלמלא ההגרלה סה"כ עבודה בסדר
    מרטינז כבר נאמר פה הכל - בלגיה לא רצו להיות שם ורוב הסגל כבר פרש ורק שכח להודיע...

8. k_700 Member

מה עם מלו גוסטו? באמת אין לו מקום בסגל הרחב? מדהים שטורניר שלם הוא משחק בלי מגן בימין.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין לא ברמה של הנבחרת, מפוזר מדי.

10. alexshw Member

הגיב זה זה בעיקר שיש לו ג'וקר מטורף כמו מבאפה. לא ראיתי שום הכנה שלו לגמר. שום צורה לצרפת. נכון המחליפים נכנסו טוב למשחק, אבל אל תשכחו שבהארכה צרפת חזרה לסורה וכמובן שוב נכנסה לפיגור.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

השאלה האם שחקנים ברמה הזו לא מבינים את המשמעות של גמר מונדיאל? צריך להסביר להם? איך יכול להיות שצרפת לא יורדת לגליץ' ולא עושה פאול. גם כאלופת העולם זה עדיין לא אומר שצרפת כל טורניר מגיעה לשלב הזה. לא היה אף אחד שאפשר לציין לטובה. צרפת כל פעם שהבקיעה הלכה לאחור למעט ההחמצה המטורפת ממש לפני הפנדלים. על כן ארגנטינה זוכה מאוד ראויה, מה גם שברמת הפוטנציאל ברור איזו נבחרת טובה יותר.

ציינו פה שחקנים טובים שהיו צריכים להיות בסגל, אני לא צופה אדוק כמוכם בליגה הצרפתית, אבל זה טבעי לשמור אמונים במידה מסוימת לשחקנים את ראול לא זימנו ליורו 1996 על אף עונה פנטסטית בריאל מדריד כי הוא היה צעיר וחשבו משום מה שהוא לא מוכן וחבל, סתם דוגמא. לגבי בנג'מין פבאר - תמיד היה לי הרושם שהוא בלם שמשחק כמגן. לא ראיתי איזה מהירות מסחררת ויצירת מצבים מצד ימין מלבד הגול המטורף ההוא בטורניר הקודם. זה מציק לראות את ז'ול קונדה שם אבל אני לא חושב שזו החלטה שטילטלה את צרפת.

12. טל. Member

המילה "מחבל" צורמת לי, כי זו הנבחרת שאני אוהד, וכי זה מאמן שברמת המועדונים כן הערכתי, בשעתו.

אבל הנזי פליק.

13. Scouser Member

בד"כ משתמשים פה במילה "מחבל" על מאמנים עם בחירות הרכב מקובעות שנעות בין הזיה לשערורייה, יכול לפרט מה היו הכשלים של פליק בעניין הזה?
    הרי רמת אימון גבוהה אין כמעט בשום נבחרת. הכל קם ונופל על בחירת הרכב טובה ויצירת אווירה מגובשת ומלוכדת בין השחקנים.

oranfu, VAR ו-alexshw אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

לגבי דשאן, כבר כתבתי על זה לא פעם אבל אני חושב שמשחק ההתקפה של צרפת היה מאד שבלוני ומקובע. מצד שני צרפת גם לא הפסידה את הגביע בגלל דשאן. המשחק נגמר בתיקו צודק, ועוד במגרש ביתי של ארגנטינה, אז קשה לבוא בטענות לדשאן. לפי מה שאני שומע בצרפת נוטים להשאיר אותו, גם כי זידאן לא בעניין. נשמע כמו החלטה סבירה.

15. cheddar Member

בטורניר הבא הוא חייב לחטוף הגמרים האלה לא יכולים להמשיך בלי סוף, אז עדיף לו ללכת בטעם טוב עכשיו