פסחא באנגליה: מחזורים 32 ו-33 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏8/4/04.

1. ArsenalFan Member

אני זוכר- ניצחתם 3:1 בהייבורי בעונת הדאבל שלנו (לא מעט בזכות שערוריית שיפוט, אבל נעזוב את זה), ושברתם רצף של 30 משחקים בלי אף ניצחון בלונדון. יש סיכוי לא רע שגם היום תשברו איזשהו רצף, אבל לא שלכם...

2. toon-UPON-tyne Member

השערוריית שיפוט הייתה לשתי הצדדים... השערוריה האמיתית לפי מה שאני זוכר הייתה רק איך שהנרי התפרץ על השופט... כי תצוגת השיפוט ממש לא הייתה חד צדדית.. בלי להכנס לפרטים...

בקשר למשחק היום - הנרי ווירה עולים וארסנל עולה בהרכב החזק שלה... לנו חסר קירון דייר ובמקומו אמברוז.. ברמבל על הספסל...

3. ArsenalFan Member

זה לא ההרכב החזק שלנו, ברגקאמפ ופירס על הספסל. רייס/ וילטורד (בהרכב, למרבה הפלא) יתפקד כקשר.

ניוקאסל: גיבן, יוז וודגייט, אובראיין, ברנאר, ג'נאס, ספיד, אמברוז, רובר, שירר, בלאמי. ספסל: ברמבל, הארפר, בוייר, ויאנה, אמאובי.

ארסנל: להמן, לאורן, קמפבל, טורה, קול, אדו, ויירה, ג'ילברטו, רייס, וילטורד, הנרי. ספסל: שאבן, קלישי, קיאון, ברגקמפ, פירס.

4. NewcastleFan Member

יש ברמבל בספסל,לא שזה יעזור,ניוקאסל לא תנצח ומשהוא כבר יעשה איזה טעות

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזבו אותכם ארסנל- ניוקאסל ועזבו אותכם אליפות. האליפות מתה כל מה שנשאר מהפרמייר ליג העונה זה מלחמה קטנה על המקום הרביעי והדבר החשוב יותר... התחתית!!!! אוי התחתית...

מנצ'סטר סיטי- 33
    בלקבורן- 31
    פורטסמות'- 31
    --------------------
    לידס- 31
    לסטר- 28
    וולבס- 25

לדעתי כבר אפשר להספיד את וולבס וגם לסטר בדרך, יום שלישי היא באולד טראפורד.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש יש יש יש בראמבל בחוץ!!!! יששששששש!

ואחד הדברים התמוהים ב3-1 היו שהשופט הוציא ישר אדום לבלאמי במקום צהוב שני ואדום, על עבירה שאפילו צהוב לא בטוח שהיה מגיע עליה. והנרי בסיום המשחק באקט דיי מכוער ניגש לשופט וכמעט תקף אותו. אבל לי זה לא הפריע, סוף סוף ניצחון בלונדון, 3-1 מדהים על ארסנל הגדולה ומקום ראשון (!!!!!). איזו שמחה, איזו אופוריה. לואה לואה ורובר שנכנסו כמחליפים הביאו את השוויון, לואה לואה בישל את שער השוויון לאובריין ורובר כבש את השלישי, ושניהם (בעיקר לואה לואה) פשוט שטפו את המגרש. איזה משחק....

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחצית סבירה, ניוקאסל קצת מאכזבת אותי.

היא פתחה קצת יותר טוב והגיע רק למצב אחד שבו בלאמי היה חייב להשיג יותר מסתם בעיטה חלשה לידיים של להמן. חוצמזה ניוקאסל לא ממש עשתה משהו וארסנל לאט לאט השתלטה על המשחק והשער היה באוויר עד לסיום המחצית.

ניוקאסל חייבים להתעורר אחרת הניצחון בכיס של ארסנל, אם המשחק יימשך ככה השער יבוא.

8. ArsenalFan Member

כמעט תקף אותו? איזו הגזמה פראית, בדיוק כמו הניפוח שהתקשורת האנגלית עשתה בזמנו. הנרי היה עצבני מאוד, נכון, והוא לא היה צריך לגשת אליו, אבל לחשוב שהנרי באמת הלך כדי לפגוע בגרהאם פול, נו באמת...

בכל מקרה, מחצית ראשונה בכלל לא רעה בסנט ג'יימס', אנחנו משחקים בסדר בהתחשב בכך שונגר הולך פה על תיקו, אמנם פתיחת המשחק שלנו הייתה לא טובה וניוקאסל הגיעו למצבים המצוינים שלהם, אבל אח"כ הצלחנו להיכנס למשחק והוא התאזן. הסיום היה שלנו, בגדול, כמה מהלכים מעולים מרייס בעיקר (אוהדי ניוקאסל, ההקפצה שלו ברחבה הזכירה לכם משהו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ), וההחמצה הזו של סילבן וילטורד... אם הוא לא היה חוזר היום מפציעה ארוכה, הייתי הרבה יותר עצבני.

מן הסתם ניוקאסל יפתחו את המחצית השנייה בבליץ וינסו להשיג את השער, אנחנו חייבים כושר טוב מההגנה שלנו.

9. NewcastleFan Member

ג'נאס היום היה בתפקיד בראמבל

10. toon-UPON-tyne Member

היה לו טעות אחת... קטלנית אבל עדיין הוא לא היה כזה רע וגם הציל מצב אחד של שער בירידה טובה להגנה...
    בעקרון אני קצת מאוכזב מאיתנו לא שיחקנו יותר מדי טוב ולא פרצנו תהגנה של ארסנל..
    בדקות הראשונות באמת הגיע לנו שער אבל בסופו של דבר המשחק היה די שוויוני...

בקשר להנרי הכוונה בתקיפה היא לאו דווקא פיזית... זה פשוט לא היה במקום ולשחקן אסור לעשות את זה..

11. NewcastleFan Member

מגמר,0-0 משעמם בסנט גיימסס פארק, אני מרוצה מהתוצאה לא מצורת המשחק של ניוקאסל שבכלל לא יצאה הזדמניות,הכדורים הארוכים והלא אפקטיבים האלה לכיוון שירר כבר מוצו ממזמן.
    הנרי החמיץ ובגדול עם האחד על אחד עם גיבן,וילטורד קיבל מתנת חג פסחא מג'נאס.העקב של בלאמי וזהו.
    http://news.bbc.co.uk/media/images/40028000/Xxx/_40028441_reyes300.Xxx
    ג'נאס מתקל את רייס

http://news.bbc.co.uk/media/images/40028000/Xxx/_40028391_ambrose300_empics.Xxx
    אמברוס במשחק חלש בורח מקמבל

http://news.bbc.co.uk/media/images/40028000/Xxx/_40028449_cole300_empics.Xxx
    אשלי קול חוטף מאובריין

http://news.bbc.co.uk/media/images/40028000/Xxx/_40028473_bellamy300_empics.Xxx
    קמבל חוסם את בלאמי

http://news.bbc.co.uk/media/images/40028000/Xxx/_40028485_henry300_pa.Xxx
    וודגייט במשחק משובח רודף אחרי הנרי

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חרא של משחק. אולי זה כי בגלל הציפיות שלי שהיו גבוהות מדי אבל עדיין, חלש חלש.

ניוקאסל רצתה לנצח היום? מגוחך היה לראות אותם שולחים 2 שחקנים וחצי להתקפות שלהם, מה זה זה????? ניוקאסל במשך כל המחצית השנייה מרימה כדורים לרחבה שנמצא שם רק שחקן אחד מול כל ההגנה של ארסנל? ככה אתם רוצים לכבוש? נו באמת... ארסנל הייתה טובה רק בתקופה מסויימת אבל כל המחצית השנייה לא איימה על השער בכלל.

ארסנל באה היום לשחק על תיקו אחרת אי אפשר להסביר את ההתמסרויות המרגיזות שלה בינה לבין עצמה בחצי שלה ב-5 דקות האחרונות זה פשוט היה מסריח ומעצבן. ולהמן? היה היום טוב אבל התעסק בלזיין את השכל לשופט עם השטויות שלו.

היום בלאמי היה לפני שירר בהתקפה ושירר היה מין קשר התקפי ואני לא מבין את זה. שירר כבר לא בן 25 ואני לא רואה אותו מצליח לעבור מישהו בארסנל באחד על אחד ודבר שני הוא סקורר הרבה יותר גדול מבלאמי. בלאמי חלוץ בכלל? את ה-2 מצבים וחצי שהוא הגיע אליהם הוא ביזבז בצורה מצחיקה מה זה זה??? ככה נראה חלוץ? איזה בעיטות עלובות...

בקיצור התאכזבתי מהמשחק הזה.

13. רפאל Member

אתה רציני?! אני נירדמתי מרוב שיעמום!!!
    עוד תיקו 0-0 אנגלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. ArsenalFan Member

התלונות שלכם מוגזמות לחלוטין, לדעתי המשחק בכלל לא היה משעמם. הוא בטח לא הגיע לתצוגה מול ליברפול ביום שישי, אבל כמה משחקים באמת מגיעים לזה? והאמן לי לירן, בסופו של דבר רצינו לנצח את המשחק הזה יותר מניוקאסל, ועובדה- הגענו גם ל-4 מצבים של שער בטוח, כולל במחצית השנייה שבה בלי שום ספק יזמנו יותר (ובטח ביותר חוכמה מניוקאסל, שלמעט דקות הפתיחה לא הייתה פרודוקטיבית), וגם כמעט הבקענו. ברור שאם למישהו הגיע לנצח היום, זה לארסנל, למרות שזה ממש לא היה יום גדול שלנו. היום לא ידענו לנצל את המצבים למרות שנתנו הופעה בטוחה באחד האיצטדיונים הכי קשים באנגליה, ההגנה שלנו הייתה מצוינת וניוקאסל לא פיתחה בכלל משחק אגפים כמו שהיא יודעת ומתבססת עליו בעיקר (בטח כשדאייר לא משחק), הרבה בזכות לאורן שעשה עבודה יוצאת מהכלל כבר משחק שני ברציפות, ושוב על שחקן שארסנל "אוהבת"- רובר. היו לנו כמה מהלכי כדורגל משובחים כמו שאנחנו יודעים לתת, זה לא קרה הרבה אבל זה קרה כמה פעמים במהלך המשחק. הנרי עשה כמה מהלכים שגרמו ללקק את האצבעות (במיוחד המהלך שבו הוא הספיק לקום וליפול במהלך סלאלום באגף השמאלי... מדהים! רק זה כשלעצמו לא משעמם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ), רייס הראה שהוא ממשיך להשתלב לא רע (ארגגגג... ההחמצה הזו בנגיחה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ), גם ויירה היה טוב מאוד. חבל שלא ניצלנו את המצבים שלנו, אבל חבל לבכות על כך. בסה"כ יצאנו בכלל לא רע ממשחק שבו שיחקנו בלי שלושה מהשחקנים הבולטים שלנו- ברגקאמפ, ליונגברג ופירס. זו תוצאה טובה, וגם אם צ'לסי מנצחים מחר בוילה פארק (מה שהם יעשו, כמובן) המצב חוזר לפער של 4 נקודות בצמרת הטבלה כשאנחנו עם משחק חסר, שזה בעצם המצב שהגענו אליו ערב הפסחא- כבר חשבתי שיהיה יותר גרוע.

כנראה שלא ראינו את אותן חמש הדקות האחרונות. ודאי שלא באנו במלוא הכוח כדי להוציא את הגול, כי מה לעשות- תיקו זו אחלה תוצאה במשחק כזה! אבל התמסרויות בינה לבין עצמה בחצי שלה זה פשוט לא נכון עובדתית. ניוקאסל בקושי עברה את החצי וחיפשה את הכדורים הארוכים לקרייג בלאמי בדקות הסיום- אנחנו לקראת הסיום דווקא שלטנו, הנענו כדור במחצית המגרש של ניוקאסל (ולא בחצי שלנו), לא כ"כ הגענו למצבים אבל בדקה האחרונה גם זה כמעט קרה.

בכל מקרה, ניוקאסל חייבת חייבת חייבת בדחיפות איזשהו אלמנט של יצירתיות, ונכון שדאייר לא שיחק אבל זה לא תירוץ. אי אפשר להיות תלויים בהברקות של שחקן שעד כמה שהוא מבריק- והוא מבריק- כשהוא נעצר ניוקאסל נראית קבוצה סתמית שלא מסוגלת לאיים לא במירוץ אחרי מקום בצ'מפיונס ליג ולא בגביע אופ"א.

שורה תחתונה: אני מסופק. עכשיו הגיע הזמן לנקום בלידס!

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/04
  15. Julian Joachim Member

עדי, תן לנו לנצח את הטופי-בויז קודם, זה נראה לי קצת יותר חשוב.