צבע ביציע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שלו, ‏9/12/10.

1. aviran11 Member

כמדומני ארגון הקופים מקבל מימון מההנהלה של חיפה

2. gilad16 Member

הדגלי פריסה מאוד יפים ומרשימים
    אבל נראה שברגע שפורסים אותם הדגל הופך להיות הקטע ולא העידוד
    שהייתי במשחק של מכבי ת"א נגדנו בבלומפילד עונה שעברה הצהובים פרסו דגל
    ובזמן הזה היה ממש שקט ולא בגלל שהדגל חסם את הקול.
    זה היה אמור להיות אחד הרגעים הכי מטורפים ביציע וזה פשוט לא זה.*

כל התחרות הזו על הדגל הכי מושקע ויפה משכיחה שתצוגת עידוד מרשימה
    זה אלפי גרונות בטירוף ולא עבודה של כמה עשרות על יצירת אמנות.

* לא יודע איך זה אצל מכבי חיפה בסמי עופר

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני יודע טוב מה הולך בעולם הזה ושמעתי דברים. גם על המיני סכסוך בין הפאנטיקס להנהלה שמעתי, פשוט חשבתי שהפסיפסים היו בתקופה המשותפת של הצדדים. הקופים הירוקים הם הארגון שמקבל הכי הרבה מההנהלה שלו, בעוד ששאר הארגונים כמעט ולא מקבלים, ועדיין אפשר לספור על כף יד אחת את התצוגות שלהם העונה. בכלל מדובר בעונה חלשה של הקהל הישראלי מהבחינה הזו.

ולמי שמקנא בסמי עופר - כשלכם יהיה אצטדיון כזה ותראו אותו מלא בכל מיני אוכלי חינם וטרמפיסטים בזמן שהקהל האורח לא מפסיק לעודד, אז ירד לכם לא מעט מזה. כמובן שאם יש פיקים של אטרף אז אין מה לדבר, מדובר במשהו מטורף, אבל במשך שאר המשחק הקהל האורח הוא זה שנותן את הטון. תשאלו את אוהדי חיפה העונה, ואני בתור אוהד בית״ר אומר לכם.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הפנאטיקס מסרבים לקבל כל כסף שלא בא מתרומות ביציע, כנ"ל לגבי אולטראס הפועל ובאופן כללי מרבית הארגונים האלה בעולם. אני מופתע מזה שבחיפה ההנהלה של המועדון עוזרת. זה מוריד לגמרי מההתרשמות מהדברים, וגם מסביר מאיפה הכסף לכל הדגלים הגדולים שהולכים שם (זו השקעה של אלפי שקלים).
    מעולם לא היה שיתוף פעולה בין ההנהלה לארגונים במכבי מעבר לפתיחת שערים מוקדמת לסידור התפאורה והשמעת מוזיקה מותאמת לתפאורה באותו מקרה של מלחמת הכוכבים.

5. Turgi Guest

בעיני אוהדי חיפה הם הקהל הכי טוב.
    אהיה מופתע אם אוהד שלהם יגיד לך אחרת.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ממה שאני יודע הקופים מסרבים לקבל סיוע כספי מההנהלה.
    זה שבתחילת השנה פרסמו ב YNET כתבה כשהעיתונאי החליט שכך הדבר לא אומר שזאת המציאות. פשוט לא היה לו מה לכתוב.

דרך אגב, הסיוע היחיד שההנהלה נותנת, אם אפשר לקרוא לזה סיוע, זה שבאתר של המועדון בעת רכישת כרטיסים, ישנה אופציה גם לתרום בצורה נפרדת לארגון.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם בעיניי הקהל שלנו הכי טוב, ועדיין בטדי אפשר לעשות לנו בית ספר אם יבוא קהל אנרגטי ורועש. אנחנו השנה ב-1-3 נגד חיפה בסמי עופר היינו רועשים כאילו היינו הרוב במגרש. גם לפניי שלושה ימים, למעט פיקות, לא הרגשתי את הקהל של חיפה. זה מובן בגלל גודל האצטדיון.

8. בוצר Member

אל תשפטו קהל אם אתם יושבים באמצע יציע מעודד של קבוצה אחרת.
    לדוגמא, במשחק של מכבי חיפה נגד מכבי ת"א בבלומפילד בקושי שמעתי את אוהדי מכבי ת"א, זה אומר משהו עליהם? לא.
    ישבתי באמצע הגוש שלנו, מספיק שכמה עשרות אנשים ישירו לידי וכבר לא שומעים את הקהל שבשער 11.

במשחקי הבית שלנו אני יושב באמצע בין הצפוני והדרומי.
    ביום ראשון המחצית הראשונה שלנו הייתה יחסית חלשה מבחינת עידוד, שמעו את אוהדי בית"ר כמה וכמה פעמים.
    במחצית השנייה הקהל שלנו התעורר ואז שמעו בעיקר אותנו.
    ב3-1 שלכם באמת הבאתם אחלה תצוגה

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה נכון. במשחקי חוץ שלנו בטדי תמיד יש לנו הרגשה שאנחנו שולטים לחלוטין ביציע ואוהדי ביתר עסוקים בעיקר בלהסתכל עלינו.
    שאתה 2000-3000 אוהדים בחוץ מול 10000 או לא משנה כמה אוהדי בית, תמיד המוטיבציה להרעיש היא גדולה הרבה יותר, לרוב אצלנו במשחקי חוץ זה הקהל האמיתי שיודע ואוהב להרעיש, וברור שזה גם תלוי בקורה על הדשא. בכל מקרה לרוב קהלי חוץ יותר משמעותיים שמדובר במשחקים בין קבוצות גדולות.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דווקא האשליה שלכם לא נכונה כי עד שאתם לא מובילים בטדי לא מרגישים אתכם. מי שבאים לטדי ובאמת עושים רעש הם אוהדי מכבי חיפה ולפעמים אוהדי מכבי והפועל, בעיקר בשנים שהם לא היו מקבלים את הצפוני ומי שהגיעו היו הקבועים והטובים.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז שוב אני אומר, שאתה יושב ביציע לפעמים זה לא באמת כך. כי באמת בטדי ההרגשה היא כמעט 90 דקות שהקהל הביתרי די שקט ביחס אלינו. שאנחנו מובילים זה בהכרח נכון, שאנחנו לא אז אין לי ספק שזה לא באמת כך כל הזמן.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני כתבתי את זה בתור אוהד בית״ר שיושב במזרחי למטה כבר כמה שנים ושמע כמה פעמים את הקהל האורח כאילו אני יושב בתוך היציע שלהם, ואני בטוח שגם עם הקהל שלנו זה קורה.

13. oranfu Member

גם עד כמה שידוע לי הקופים לא מקבלים שום עזרה כלכלית מהמועדון (לא שאני מעורה בזה יותר מדי).

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יכול להיות שבכללי הם לא מקבלים כסף, אבל לתפאורות עם הפקלטים הם קיבלו עזרה תקציבית ולא תקציבית מההנהלה. באחריות.

15. itzik.miro Member

ולה פמיליה לא מקבלים עזרה מהמועדון? אין דבר כזה ארגון אוהדים רשמי וחזק שלא מקבל עזרה כזו או אחרת מהמועדון שלו

נ.ב קהלי חוץ לרוב נשמעים טוב יותר כי בדרך כלל מי שבא למשחקי חוץ הם האוהדים שנותנים את הגרון בשירה

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/15
    Bluekipper ו-עידן444 אוהבים את זה.