צבע ביציע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שלו, ‏9/12/10.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה קשור מכבי בכלל? ההומאז' הזה לאנפילד מטופש.
    ואתה באמת שואל מה מביך בואמוס חיפל'ה? חיפל'ה?!

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מצליח להבין איך כל פעם אתם נכנסים לדיון הזה של מה מביך ומה לא.
    אפשר לחשוב שהלחנים של הקהלים של כלל הליגה אצל חלק מהקבוצות מורכב משירים של אהוד מנור ועוזי חיטמן.
    כשמרבית השירים של הקהלים כאן הם אותו הרעיון עם שינויים כאלה ואחרים, אפשר בהחלט לתת ציונים לביצוע, וכשקהל עם יציע שלם מסתובב באותו הזמן, מניף ידיים באותו הזמן, מתואם, לדוגמא, אז בהחלט אני רואה בזה כדבר יפה.

3. oranfu Member

קשור מכבי כי אתה תמיד מעביר ביקורת כזו או אחרת על פעולות של קהלים\מועדונים אחרים אבל כל פעולה של מכבי ת"א (אני לא אשכח שלפני איזה שנה העלית תמונה של מטוס שמכבי ת"א פירסמו בפייסבוק ואמרת שהם "די גאונים החבר'ה האלה"...) היא מרשימה או גאונית (אם מקבלת התייחסות).

ואמוס חיפל'ה מביך? ולהגיד "אנחנו מכבי מי אתם בכלל" כשאתם כולה מועדון מושתן בישראל זה לא מביך? חלאס!

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

התכוונתי לשימוש ב-This is Terner כהומאז' למשפט שכתוב במנהרה באנפילד.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

טוב, אורימור, אני אעביר לכל האוהדים מחר בקבוצות פייסבוק שלנו שאמרת שאנחנו צריכים להרגיש מובכים ונראה מה הם יחליטו לפי 'הרוב קבוע'. בסדר?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

מה האוהדים של סכנין זרקו על קליימן?

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ניירות וכוסות. לא ראיתי שם משהו ״רציני״.

נראה על מה יעמידו אותם לדין, אם בכלל.

8. Turgi Guest

התובע בחופש.

9. oFiRzZz Member

אצלנו על קרטון קיבלנו רדיוס . הם לא יקבלו כלום . איזה ליגה בדיחה בחיי .

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

Let's go fucking mental

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12106826_467116446800683_3273063814735174701_n.Xxx?oh=1e5657b6678abd2674a82d44b75ba30c&oe=5690BD92

South Boy, Bluekipper ו-Nave אוהבים את זה.
  11. katamoni Member

בכל מה שקשור לתפאורות אין מה להגיד ב"ש באמת הפכה להיות אחת הגדולות....
    בכל מה שקשור לעידוד הם מאוד חלשים ואני אסביר לבאר שבעים:
    יש לכם שירים יפים, אבל - רוב המשחק אתם לא מעודדים, יש לכם פיקים של 3 דקות פה ושם וזהו כל שאר הזמן לא שומעים אותכם ואני הייתי ביום שבת בטדי במשחק שבו הקבוצה שלי נראתה כמו כלום ושום דבר ואתם שוטפים את המגרש ומובילים ועדיין לא הרגשתי אותכם כמעט למרות שישבתם ביציע עם האקוסטיקה הכי טובה בארץ והייתם שם משהו כמו 2000 איש, מעל 70 דקות היינו בפיגור ועדיין עודדנו הרבה יותר מכם (וזה היה ככה גם כשראיתי את המשחק שלכם נגד פ"ת בטלוויזיה)!

ובלי קשר הנה סרטון של התצוגה שלנו מאותו משחק:

ובאופן כללי איך אני רואה את הקהלים של שאר הגדולות (חוץ מבית"ר כי אני לא אובייקטיבי לגבינו):
    מכבי ת"א
    - קהל שמעודד בעיקר עם קצב שירים בסגנון ארגנטינאי, ז"א שירים ארוכים לאורך זמן אבל הגוש עידוד יחסית קטן למרות שלעיתים מסויימות הוא סוחף אחריו את שאר היציעים ובחלק מהמקרים האלה מורגש טירוף ביציעים.
    בתפאורות לדעתי הם מס' 1 למרות שבשנים האחרונות רואים שיש פחות השקעה בנושא הזה.

מכבי חיפה - בזכות האצטדיון החדש יש להם גוש עידוד גדול, וגם יש להם כמה שירים שמכניסים טירוף ליציע אבל הקהל שלהם לוקה מאוד בעידוד מתמשך לאורך המשחק והדבר שהכי מפריע לי זה שהקופים יושבים בקומה התחתונה ומאבדים את כל האפקט של האקוסטיקה ובנוסף כל שאר האיצטדיון אולי בהשראת המתקן החדש פשוט נראה כאילו באו לקונצרט.
    בתפאורות הם מצויינים ומאז שעברו לסמי רואים את זה בכל משחק ועל הכמות קהל שמגיעה אין מה להגיד פשוט שאפו!

הפועל ת"א - קהל שמעודד 90 דקות כמעט בכל מצב אבל עם זאת יש להם יחסית גוש עידוד קטן וגם כמעט ואין רגעים של טירוף אלא מדובר בעידוד מונוטוני כמעט ברוב הזמן.
    וגם חשוב לציין שהם מפתיעים בכמות ומביאים הרבה קהל למרות הכשלונות והתפאורות שלהם תמיד מקוריות ומושקעות!

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאתה כותב שום קהל בארץ לא באמת מעודד ומרעיד תאיצטדיון, חוץ מהקהל שלכם כמובן...

13. katamoni Member

לא נכון בכלל, איך הבנת את זה ממה שרשמתי??
    כל הקהלים האלה יודעים להרעיד איצטדיונים ועשו את זה לא מעט פעמים השאלה אם מדובר בפיקים או בעידוד לאורך זמן וגם מהי הכמות של הגוש המעודד ביחס לכל הקהל ואלו בעיקר הנקודות שהתייחסתי אליהן....

14. South Boy Member

קטמוני, אני מאמין שהיית ב-3:0 שנה שעברה וראית כמה קהל הבאנו וכמה עודדנו אז לעומת המפגש האחרון שהיה, המצב הבטחוני נותן את אותותיו ולמרות שאני חייב לציין שהאבטחה נתנה תחושה טובה והכול הלך חלק בניגוד להרבה מאוד פעמים שהייתי בטדי אנשים עדיין מפחדים לצאת מהבתים שלהם ובמיוחד לאור העובדה שרק יום לפני היה פיגוע קשה בעיר. אתה לא יכול לצפות מאלפיים אוהדים להגיע לטדי ולהשמע כמו עשרת אלפים.
    במשחקי הבית רק היציע הדרומי או שער 5 בזמנו היו מעודדים 90 דקות וכל השאר מצטרפים בשערים ובדקות של מומנטום, ככה זה בכל קהל ובטח במדינה בלי תרבות עידוד כמו ישראל, במשחקי החוץ 90 אחוז מהקהל שלנו מורכב מאנשים שמעודדים בלי הפסקה ואני ממש לא מסכים איתך שהקהל שלנו לא מעודד, אני לא חושב שזאת השעה לבחון קהלים כשהרבה אנשים מפחדים לצאת מהבתים שלהם.
    אם כבר אני יכול להגיד את זה על אוהדי בית"ר, מעודדים כשהולך וכשהמצב קצת קשה לא רק שלא מעודדים אלא מתחילים במטר של קללות, אני יכול לתת לך דוגמא מהשבועות האחרונים כשמכבי פתח תקווה הגיעה לטרנר והשוותה את התוצאה העידוד רק התגבר, אין לי מושג מה שמעת בטלויזיה אבל אני חושב שהמיקרופונים של הטלויזיה היו צריכים להיות ממש צמודים ליציע של פתח תקווה כדי שתשמע אותם יותר מאיתנו.

15. katamoni Member

תשמע אחי באמת אני חושב שהקהל שלכם השתפר ושיש לכם שירים טובים ורגעים של טירוף אבל לאורך המשחק הרוב יושב בשקט ורק חלק קטן מעודד גם בזמן שאתם ביתרון (וראיתי את זה בטדי ואין שום קשר למצב הבטחוני 2000 איש בצפוני יכולים להרעיש עולמות ולמרות שהובלתם ונראיתם מצויין אישית ציפיתי להרבה יותר מהקהל שלכם וגם כשהייתי שנה שעברה, עד הגול השני שלכם אני זוכר שלמרות הכמות הענקית שהבאתם ורגעים קצרים של אטרף לא שמעתי אותכם בכלל) ואני מאמין שזה ישתפר עם הזמן....
    לגבינו אני אנסה להיות כמה שיותר אובייקטיבי ולומר דבר כזה:
    לקהל שלנו יש את הגוש עידוד הכי גדול בארץ ובמשחקים גדולים בטדי כשאנחנו מקבלים גם את המזרחי וגם את הצפוני אנחנו הקהל היחיד בישראל שיש לו אשכרה 2 יציעים שקופצים ומעודדים ומדובר ביצעים גדולים משמעותית ואחת הסיבות לכך לפי דעתי היא שהממוצע גילאים בקהל שלנו הוא הכי צעיר מכל שאר הקהלים.
    מבחינת טירוף, כשאנחנו נמצאים במומנטום מבחינת עידוד יש לנו עוצמות שכמעט שאי אפשר להתמודד מולנו (משפט ששמעתי כמה פעמים מחברים שלי אוהדי הפועל ומכבי בעיקר) כי פשוט כולם ואני מדגיש כולם צורחים כמו משוגעים וגם לאורך זמן.
    ואני גם מסכים איתך שכשהקבוצה נראית כמו חרא לאורך זמן אנחנו הופכים להיות הקהל הכי מלחיץ שיש ומקללים בלי סוף אבל תגיד מה שתרצה אני חושב שלפעמים זה דווקא טוב ולא להמשיך לעודד בכל תנאי כמו אוהדי הפועל ת"א כי אחרת זה יכול להכניס את המערכת כולה לשאננות.
    וכמובן שאסור לשכוח שיש לנו את טדי שהוא אצטדיון עם אקוסטיקה לא נורמלית שאין באף מקום אחר בזכות המבנה של הגג והעובדה שהוא בנוי מעץ.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/15