צבע ביציע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שלו, ‏9/12/10.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

תצוגה יפה מאוד אבל לדעתי היו לכם השנה כבר יותר יפות ממנה
    אבל עדיין רמה מאוד גבוהה

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להגיד, שבעוד הרבה אוהדים שלנו התלהבו מהפירוטכניקה, אני התלהבתי מאוד מהבלונים. היה רגע שכל היציעים ביחד הרעידו את האיצטדיון עם הבלונים, זה היה פשוט מראה מרהיב מהצד, קסם טהור.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהים
    שיאפשרו כבר להדליק אבוקות בארץ.(מבלי לעמוד על זה לדין)
    משתגע מזה

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אבוקות גורמות להעמדה לדין וקנסות בערך בכל העולם חוץ מנורבגיה, שם אוהדים מוסמכים להפעיל את זה.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בשום מקום בעולם לא מחמירים עם אבוקות כמו כאן, ב-98 אחוז מהמקרים שזה לא נזרק למגרש מתעלמים מזה.

אוהדי מכבי אכלו את אוהדי באר שבע בעידוד. הלחץ השפיע גם על היציעים.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא קרוב למציאות.

הקהל היה פנטסטי. אחת התצוגות האיכותיות של הקהל שלנו לאורך הרבה מאוד דקות, הרבה יותר מבדרך כלל. אני לא שמעתי את הקהל של מכבי תל אביב מרוב רעש מהצד שלנו, למרות שאני לא יושב בדרומי. אבל ממבטים הקהל של מכבי תל אביב גם כן היה נהדר ועודד ללא הפסקה ועם כמות גדולה של אוהדים.

הקהל הפתיע אותי לטובה, במיוחד אחרי היתרון של מכבי תל אביב שהעוצמות רק עלו.

אי אפשר לשפוט את זה דרך הטלוויזיה, מי שינסה ימשיך לטעות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הקהל שאתם שומעים בשידור זה הקהל שהערוץ החליט שתשמעו
    סביר להניח ששמו מיקרופונים ליד היציע של מכבי ת"א כדי לתת תחושה שיש שיווין בעידוד בין שני הקהלים ולא קהל אחד דומיננטי אבל ברור לך שבמגרש 14 אלף באר שבעים תמיד יישמעו יותר מ2000 תל אביבים

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב אתה שופט לפי המיקרופונים והמשחק של הגוף המשדר עם הסאונד?
    אם אני בניידת השידור אני יכול לגרום לאוהדים של מכבי פתח תקווה להשמע יותר חזק מהאוהדים של בית״ר אם אני רוצה, פשוט לא מעמיד/מכבה את המיקרופונים ליד הקהל של בית״ר, מחליש באופן כללי את השמע מהאיצטדיון ומגביר את השמע של הפרשנים ומצד שני מעמיד מיקרופון צמוד לקהל של פתח תקווה ומגביר אותו ואז שומעים רק את הפרשן/שדרן ואת הקהל של פתח תקווה.

9. עידן444 Member

מה שאתה אומר בהרבה מקרים לא נכון. הרבה פעמים מיעוט החוץ מנצח. ההתרשמות שלי במשחק הזה שהקהל של ב״ש היה מאוד דומיננטי ובמקרה כזה 14,000 ינצחו את ה 1,600.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. עידן444 Member

אבל למה שתרצה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי דעתי? ואני לא איש מקצוע אלא פשוט הסקת המסקנות האישית שלי מהפעמים הרבות שראיתי משחק באיצטדיון ואז ראיתי אותו בשידור חוזר בבית, ראיתי לא פעם ולא פעמיים משחקים בטרנר בשידור חוזר בטלויזיה ושומעים בתחילת המשחק שכאשר פותחים את כל המיקרופונים, בגלל האקוסטיקה והקרבה של השדר והפרשן לקהל של באר שבע, לא שמעו את הפרשן/השדרן בגלל הקהל והם היו צריכים להשתיק את הקהל לגמרי ולאחר מכן לשחק עם השמע עד שהצליחו לתקן את זה.
    אז הגיוני שבטרנר למשל ישחקו עם השמע, ובאופן כללי בכל מגרש בארץ פותחים את המיקרופון ליד קהל חוץ בגלל שלרוב הם פחות אוהדים מהקהל הביתי ואז מצד אחד יש עדין אווירה ומצד שני הקהל לא מתגבר על השדרן/הפרשן.

12. South Boy Member

שמעתי פה הרבה דברים מצחיקים, דבר מצחיק כמו ״אוהדי מכבי אכלו את באר שבע בעידוד״ עוד לא שמעתי.
    יצא לנו שם של קהל שקט וזה בסדר זה עניין של דעה אישית ואני לא בא לשנות דעה של אף אחד, אבל איך 1600 איש יעשו בית ספר ל-14 אלף שנתנו עידוד פסיכי? איך בכלל אפשר לשפוט לפי טלויזיה?
    אתמול קראתי כתבה של אורן יוסיפוביץ׳ אאל״ט, אדם ניטרלי שהיה במשחק ואמר ״האוזניים עדיין צורמות״, לא נראה לי ש-1600 איש (שהיו די שקטים אני חייב לומר) גרמו לו לכך.

Nave אוהב/ת את זה.
  13. Drama2 הסמל מעל הכל

לא, אתה לא.
    הקהל שלנו מעודד בממוצע רבע שעה במשחק, בית"ר רק נרגעים מ"הנה היא עולה...." בדקה ה10.
    שיש מולך קהל יוצא דופן כמו בית"ר (/ מ.חיפה), גם אם תשים את הרמקול בתוך התוף שלנו זה לא יעזור.

מול קהלים שיש לך הרבה מאוד דקות רצופות חסרות עידוד כמו ה.ת"א,ב"ש,מ.ת"א (ובטח מול היותר קטנות), אפשר לשחק עם זה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. South Boy Member

אם כבר יש קהל יוצא דופן בעניין העידוד זה אך ורק הפועל תל אביב, הייתי בכל כך הרבה משחקים לאורך השנים מול כל קבוצה בארץ ובכל משחק שהייתי אוהדי הפועל עודדו בעוצמה פשוט 90 דקות בלי הפסקה בלי שום קשר לתוצאה, כל שאר הקבוצות בארץ מעודדות ברמה גבוהה כשהקבוצה מצליחה וכשהיא לא מצליחה במקרה הטוב יש גוש שמעודד ובמקרים הפחות טובים הקהל מתחיל לקלל.

Nave אוהב/ת את זה.
  15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אמירה מאוד מאוד מאוד (מאוד) לא נכונה.

בתחילת המשחק היו בטרנר עוצמות מטורפות שלא היו ולא יהיו עוד העונה (אלא אם כן..........). אנשים שאני מכיר במזרחי ובמערבי לא ישבו כל המשחק! וזה היציעים של "לשבת לשבת" אחרי כל התקפה. אין שום סיכוי שבעולם ש2000 צהובים "יאכלו" 14,000.