צבע ביציע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שלו, ‏9/12/10.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

האולטרס שלנו נתנו עונה מטורפת ביציעים. לא הייתה להם שום תחרות העונה. זה סרטון שבקלות עולה גם בארגונים טובים וחזקים באירופה. שאפו עצום לכל אחד ואחד שעסק במלאכה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא היחידי שחושב ככה:

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13335394_1024157797653828_695425614_n.Xxx?oh=ceb47b8f613a8c3a51539a2c3fe8fd18&oe=574FCDBB

Nave אוהב/ת את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באר שבעים, חבר (לא אוהד בית"ר אבל מעורב בעניינים האלה) טען שאתם מקבלים בסביבות ה-70/80 אלף שקל מההנהלה, וזה דומה למה שאחרים אמרו לי גם לא לפניי הרבה זמן. לא רציתי להתערב בזמנו בדיון שטענתם שהאולטראס לא מקבל כסף מההנהלה, אבל היה נראה לי מאוד מוזר שכל התצוגות הללו באות מתרומות בלבד.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מעורב כל כך , אבל לא נראה לי שההנהלה נותנת סכומים כאלה , בטח כשהיא מתנגדת לאבוקות והאירגון ממשיך לצפצף עליה בנושא על זה

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ביחס לבית"ר, הפועל, מכבי וחיפה הייתם ילדים טובים.

6. South Boy Member

אם ההנהלה הייתה נותנת סכומים כאלה הארגון היה מוציא לפועל כמה תכנונים שדיברו עליהם ביציע ולא עלו כי לא היה כסף, אם הארגון היה מקבל כספים הוא לא היה מתרים כל משחק, זאת סך הכול שוב אותה שמועה חסרת בסיס של אנשים שיש להם אינטרס לגמד את הארגון ואת הקהל הזה.
    אני לא שייך לארגון אבל הם תמיד מדגישים שהם לא מקבלים כסף מההנהלה, אני בוחר להאמין להם מאשר למישהו שאמר למישהו שאמר למישהו שהוא מעורב (אם הוא לא חבר בארגון או אוהד של באר שבע אני לא חושב שהוא יכול לדעת יותר מדי) אז הוא יודע.
    אנשים חושבים שהתפאורות האלה עולות מאות אלפי שקלים, אף פעם לא ראית פלקטים ושלטי פריסה במשחקים? מה שהופך את הארגון הזה והתפאורות שלו לייחודיות הוא לא הכסף אלא היצירתיות של מי שמארגן את התפאורות האלה, רוב התפאורות היפות שתראה אלה סך הכול פלקטים פשוטים שהארגון משחק איתם בצורות שונות או שרוולי ניילון ולצידם שלטי פריסה במשחקים גדולים.
    כל התפאורות שאתה רואה לא מצריכות שום עזרה כלכלית מהנהלת המועדון והן לא יקרות ברמה שארגון עם קהל אוהדים גדול שתורם לא יכול להרשות לעצמו, רק צריך יצירתיות.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאות, כאחד שהיה חבר בארגון עד לשלבים המאוחרים של העונה, ושמכיר מקרוב את הנושא, הארגון לא לקח כסף מההנהלה.
    כמו שכבר כתבתי, זה בדיוק להפך, כשהקהל שלנו זכה בפרס הקהל ההוגן בליגה והיה אמור לקבל סכום כסף מסוים על כך, הוא תרם אותו למועדון כדי להראות את ההערכה לפעולות שמבצע המועדון.
    יש תפאורה שאנחנו חולמים עליה כבר הרבה מאוד זמן, משהו שלא היה בארץ מעולם, משהו שמצריך אמצעים טכניים מיוחדים שביקשנו שיתקינו במיוחד כאשר בנו את היציע הדרומי (ובאמת זרמו איתנו על זה), אבל הבעיה שהעלות היא 100,000 שקל וצפונה וכארגון שמתקיים רק מתרומות זה גדול על הארגון כרגע.
    אם המועדון באמת היה תורם כבר היינו מעלים את התפאורה המדוברת, אבל האידאולוגיה של הארגון היא לא לקחת כסף מהמועדון כדי להיות בלתי תלויים לחלוטין ושיהיה את האפשרות לבקר את המועדון אם צריך.

gilad16 ו-EO11 אוהבים את זה.
  8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לסרטון שפירסמו פה של באר שבע קודם הוא בעיקר מרתיח אותי בהתחשב בזה שבמקומות אחרים בארץ לא מרשים להכניס תפאורות משחק אחרי משחק במשך עונה שלמה.

Drama2, שי, amn ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מי שצריכים לבוא בתלונות אלה האוהדים שנכנסים לתאקלים עם המשטרה המקומית שלהם.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה חצופה בכמה רבדים, בטח כשזה מגיע מאוהד שאוהדי הקבוצה שלו הדליקו אבוקות לאחרונה(והרי זה הנימוק לאי הכנסת תפאורות) ובכלל מאוהד ספורט שאמור להכיר את משטרת ישראל.

hbs7, EO11, Telkiyski ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

18 משחקים | 7,155 מטרים של בד | 6300 פחיות ספריי | 72,000 פלקטים | אצטדיון טרנר, היציע דרומי | ULTRASOUTH
    בנוסף לכמה אלפי בלונים ודגלונים, אלה הכמויות שעברו בידיים שלנו ב18 המשחקים בהם צבענו את טרנר בצבעי האהבה...
    הכל בעבודת יד ללא שום מכונת או מדפסת (חוץ מהמכונת תפירה שעבדה קשה השנה) , הכל מאהבה ללא תנאי או שכר, הכל מהתרומות שלכם האוהדים.. בזכות השקל הקטן בקופה בכניסה ליציע ובזכות תורמים אנונימיים שתרמו גם יותר,ולא רק בכסף.
    סיכום תצוגות עונת 2015/16 - עונת האליפות - מהצד שבו הכוכבים הם אנחנו, והדשא הוא הבטון שעמד בהצלחה מול הקפיצות והשאגות, ספג את העוצמות שלנו ורק מחכה שנחזור...
    ‪Facebook‬

gilad16 אוהב/ת את זה.
  12. gilad16 Member

פעם אחת העונה בטרנר הודלקו אבוקות, תגובה חצופה זו לא.
    גם זה שבמקום אחד מרשים לא אומר שצריך לכעוס דווקא עליהם, צריך על כל השאר.
    אבל אני מסכים איתך, חבל שלא מאפשרים בכל המגרשים.
    אם לגבי פירוטכניקה אין הסכמה, אני חושב שיש קונצנזוס לגבי תפאורות.
    פירו מוכנסת למגרשים גם ככה שאין תפאורות, אז שיתנו להכניס ויעבדו יותר קשה על למצוא את הפירו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עובדה שגם כשהדליקו את האבוקת, הארגון היה בקשר לפניי ואחריי עם כוחות האבטחה של האירוע. כשיש שיח דברים יכולים להפתר. ואתה יודע טוב מאוד שגם האולטרס שלנו דוגלים בACAB וכל השיט הזה.

אבל כשיש ארגונים ששמים זין ענק על ההתנהלות, ואפילו לא פתח להדברות עקיפה כזו או אחרת, שלא יתלוננו אחר כך שמתנכלים אלייהם.

אני רוצה לראות מה יקרה פעם אחת כשאבוקה תדלק ביציע ותפצע מישהו או תדליק איזה דגל פריסה, מה אז יגידו כל החכמים הגדולים מארגוני האוהדים.

amn אוהב/ת את זה.
  14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר בין היחסים בין ארגון האוהדים להנהלה לבין ההנחיות ממשטרת ישראל?

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא רק הנהלה. גם גורמי אבטחה מסביב. אף אחד בארגון לא יודה בכך, אבל כן קיימים קשרים כאלה ואחרים (לא ישירים, אני מניח) בין גורמי האבטחה (סדרנים, מנהל אצטדיון, משטרה) לבין ארגון האוהדים.

אם תגיע לטרנר תגלה בדיקה ביטחונית דיי חפיפניקית (דבר רע מאוד) והמאבטחים טוענים שכך הם קיבלו הוראות. למה? כי יש "הבטחה/התחייבות" (קרא לזה איך שבא לך) מצד הארגון על כך שלא יהיו אבוקות ודברים כאלה.

אז נכון, קרה פעם אחת העונה שזה הודלק בטרנר (לאבוקה בסמי עופר אני לא מתייחס כי זה מחוץ לטרנר) והייתה שם סאגה רצינית, אבל עובדה שבפועל זה לא גרם למשטרה להקשיח עמדות ורוב התפאורות נכנסות כמו שהן אמורות להיות.

לעומת זאת, בקבוצות אחרות יש או משטרה מקומית אטומה הרבה יותר או ארגונים/אנשי קשר/גורמים שפשוט מסרבים לדבר עם המשטרה בראש פתוח, ולכן התוצאות של התנהגות שני גורמים גורמת לזה שלא ייכנסו תפאורות.

ובלי קשר - גם אם היו נכנסות תפאורות(ואגב זה לא שהשנה באף מגרש בארץ לא היה ורק בטרנר כן) הן לא היו מגיעות או מדגדגות את הרמה שהUS הציבו העונה.