צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sturridge Member

רודיגר כבר חזר מול וולבס ובמחצית הוחלף. מקווה שמאונט וכל השאר באמת כשירים.

למה וויליאן התחיל לקבל כזה קרדיט אני לא ממש יודע. פוליסיק היה מהמצטיינים בסופרקאפ.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@golding אמרתי לך. אני שם בית (ככה עושים את זה?) שהוא לא יעשה קריירה בפרמיירליג.

3. Armstrong Member

הם יודעים לשחק, רק צריך לעבוד (בקטנה) עפ מצבים נייחים.

4. Sturridge Member

טוב זה החזיק 15 דקות. חבל שכבר לא פתחנו עם אלונסו ושלושה בלמים. ועכשיו גם כריסטיאנסן. נופלים כמו זבובים.

כל מצב נייח אצלנו זה גול, לא ייאמן. רק בשביל זה צריך כבר את רודיגר ורובן על המגרש.

אני מאוד לא אוהב את זה שלאמפרד ממשיך באותו קו עם התפקוד של קאנטה/ז’ורג’יניו. בכנות לא רואה מה האחרון תורם למשחק מהעמדה שלו.

5. Footballover Member

נגמר לנו המזל.

6. Don Antonio Member

וויליאן מסריח את הדשא כבר מתחילת העונה, לא מבין למה פוליסיק לא משחק.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

וויליאן עושה לחץ יותר טוב מפוליסיק. בסופו של דבר התוכנית של לאמפרד כן הצליחה.
    מעט מאוד קבוצות מצליחות להחזיק ככה אותנו בחצי שלנו. אם בכלל יש כאלה. תלכו לעונה שעברה תראו מתי עמדנו ככה 30 דקות בחצי שלנו, לא זוכר מקרה כזה.
    לא חושב שאתה יכול לבוא בטענות על ההרכב, בדיעבד.

8. Sturridge Member

אם אחרי שבע דקות אלונסו כבר עלה להתחמם אז אפשר לשאול למה אמרסון בכלל פתח. מעבר להחמרת הפציעה זה גם בזבוז חילוף שאולי היה עוזר בסוף. אבל מילה טובה לאלונסו שהיה מעולה.

בהתחשב ביתר תוצאות המחזור נראה לי אנחנו בסדר.

9. Gary Cahill Member

הקבוצה הייתה טובה היום, ממשיכים לחלום במצבים הנייחים לצערי... טומורי פשוט בלם מעולה, לואיז WHO?
    עם הפנים למשחקים הבאים, מחכה לראות את אודוי וג'יימס ברביעי.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתחיל לחשוב שהעונה שלנו והקריירה של למפארד תקום ותיפול על רובן, קאלום וג'יימס וזו לא מחשבה כ"כ מעודדת בשלב זה.

11. Footballover Member

אבל זה לא המצב. הקבוצה תשתפר כששחקנים כמו קאנטה, רודיגר ואמרסון יחזרו לכושר משחק, היא תשתפר כשפוליסיק יתאקלם קצת, היא תשתפר כשצעירים כמו מאונט, אברהם וטומורי יצברו ניסיון וביטחון. החזרה של השחקנים שציינת רק תוסיף לאלה.
    יש ממה להתעודד, בראש ובראשונה - המחויבות וה-passion שפשוט מורגשים סביב המועדון.

אני חושב שהתוצאות יגיעו, צריך לתת קצת זמן.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

כל משחק שראיתי של צ'לסי העונה, או אפילו תקצירים, הם שיחקו אחלה כדורגל. כשאתה משחק טוב, בלי גורמים חיצוניים שיחבלו לך בעניינים, בסוף התוצאות גם יגיעו.

13. cheddar Member

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אני לא חושב שקיימת איזו יד נעלמה שמונעת מהתוצאות להגיע. כן, חלק מהשחקנים משחקים טוב בחלקים גדולים יותר או פחות ממשחקים (ואלו בדיוק השחקנים שעושה לנו טוב לראות אותם מתפקדים) אבל כל תוצאה רעה הרווחנו ביושר עם הגנה אומללה (פרסונלית וקבוצתית), קישור שלא כ"כ ברור לו איך ולאן הוא מנווט (ועם בארקלי, קובא וז'ורז'יניו אנחנו יודעים שזה הדיפולט) ומחסור באיכות מקדימה. התוצאות לא ישתפרו 'כי ככה', הן ישתפרו אם RLC וקאנטה יתנו לקישור שלנו צורה ואם קאלום או פוליסיץ' יצליחו לתת תפוקה באופן קבוע החל מ... עכשיו. מאחוריהם יש עוד מאותו דבר, וזה לא יספיק לכלום. אני בכלל לא משוכנע שהחבר'ה האלה, עם כל הכישרון והתשוקה והמחויבות והצ'לסי ת'ינג, יהפכו אותנו מקבוצת המקום השביעי שאנחנו עכשיו לקבוצה שמתמודדת על הטופ 4. ובליגה הזו זה הישג נדרש ע"מ שלמפארד יקבל עונה נוספת.

ב. 8 משחקים רשמיים, מתוכם שיחקנו רע ב-3 וחצי (ולתת חצי על התבוסה מול הכלום ושום דבר של סולשאר זו חתיכת הנחה). בשלב מסוים - לא כזה רחוק, בטח לא בצ'לסי - המחמאות יאבדו מערכן.

ג. אנחנו ניתן פור 2 גם להפועל ת"א. ההגנה הזו היא בוטום 5 בליגה. לבנות על רודיגר וריס ג'יימס? לא יודע.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/19
    אלעד אוהב/ת את זה.
  15. Footballover Member

אתה צודק, התוצאות יהיו חייבות להגיע, אחרת אין על מה לדבר. עכשיו, כשהפצועים מתחילים לחזור לאט לאט ולוח המשחקים נראה הרבה יותר נוח על הנייר, צריך יהיה להתחיל להשיג אותן.

אני פשוט אומר שמוקדם מאוד לשפוט או להסיק מסקנות. כמו שאתה שם דגש על המשחקים הרעים, אפשר להבליט את הדברים הטובים שראינו. נצטרך לחכות עוד קצת כדי להבין לאט ייטו המאזניים האלה.

דבר נוסף הוא שאם לשפוט ביחס ליריבות שלנו לכאורה על הטופ 4, אז אני לא יכול לומר שאני ממש מודאג.

מצב נושא:
הנושא נעול.