צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

יש להיות תלוי ויש לשחק כמו שצ'לסי שיחקה בשנים האחרונות, כלומר לחטוף כדור ולתת שמאלה להאזרד לרגל.
    צ'לסי לגמרי הייתה תלויה בו לייצר לה הכל.
    אתם תלויים במאנה(כמו שאתם תלויים בשניים האחרים) לעשות פעולות חיוביות בשליש האחרון, האזרד היה שחקן שהיה צריך כל הזמן את הכדור לרגל ואז לך תתפלל שהוא יצליח מול שני מגנים כדי שיווצר משהו.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים, אני חושב שזאת פשוט קלישאה.
    כמו שקבוצה פחות טובה חוטפת גול מקבוצה יותר טובה ואומרים לי נאיביות אוטומטית.
    אתה רוצה להיות תלוי בשחקנים. כשיש לך שחקנים גדולים אתה תלוי בהם.
    אנחנו תלויים מאוד במאנה, במיוחד כשסלאח נראה ככה.
    צ'לסי עם הזאר העונה הייתה משופרת והייתה מתקרבת עוד יותר למקומות 1-2.

לא עוקב אחרי ריאל מדריד, לא יודע מה הוא עושה שם, והאמת לא ממש מעניין אותי. ראיתי אותו 10 שנים באנגליה אני מכיר מעולה את השחקן. את הפלוסים והמינוסים שלו.

3. k_700 Member

אני חושב שאתה לא מבין בכלל על מה אני מדבר.
    אתם תלויים במאנה לכבוש שערים, מאנה שחקן שיכול לעשות את זה עם המהירות ותנועה בלי הכדור.
    הוא לא צריך את הכדור לרגל בשביל זה.

צ'לסי תלויה בהאזרד ברמה של תתן לו כדור לרגל, תתפלל שהוא יעשה נס מול 2-3 מגנים על הקו, שיכנס עם הכדור לאמצע ויוציא פנדל או יבקיע שער.
    זו תלות אחרת לגמרי.

האזרד מעולם לא היה סקורר מטורף, הוא היה שחקן מטורף.
    אבל לדעתי מגביל מאוד.
    כמה שחקנים באמת פרחו בהתקפה לידו? אני מסכים שאפשר לקיים דיון עם כל הגמירה ההמונית הזאת מצ'לסי תניב בעתיד תוצאות כמו שהאזרד הביא(אם כי חשוב להזכיר שצ'לסי האלופה עם האזרד לא התמודדה מול סיטי וליברפול שאנחנו רואים בשנתיים האחרונות).
    עכשיו אמרו לי תמיד שלההאזרד מעולם לא היו כשרונות כאלה גדולים לידו בהתקפה אז אמרתי כבר שנה שעברה שאני יותר משמח שהוא הגיע לריאל מדריד, שם אין תירוצים.
    אני מחזיק מהאזרד עד גבול מסויים.
    לדעתי היסטואציה בצ'לסי שהביאה לו אליפויות הייתה נוחה מאוד בשבילו ובשביל הסגנון שלו, עזר מאוד גם שלא היו יריבות ראויות באותן עונות.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הוא צריך לעשות נס מול 2-3 מגנים?
    למה שבצ'לסי הנוכחית זה לא יעבוד יותר טוב ממה שעבד לפני?
    אין שום סיבה שהוא יצטרך לעשות את הניסים האלה אצל צ'לסי הנוכחית כמו שהיא ניראת היום.
    אתה לוקח הנחה מעונה שעברה ומלביש אותה בכוח על קבוצה שמשחקת שונה לגמרי.

מאנה גם מקבל לרגל וגם תלויים הרבה פעמים שיעשה משהו מכלום.

5. k_700 Member

כי בצ'לסי של העונה מבזבזים הרבה פחות זמן בהתקפות על שחקן שמכדרר.
    יש אחד כזה שמנסה לעשות את זה והוא עדיין לא באמת נכנס לRHYTHM של הקבוצה הזאת.
    זאת קבוצה שמנסה לשחק יותר מהר, מינימום נגיעות, הרבה תנועה בהתקפה והרבה שיתוף של הרבה שחקנים בכל התקפה.

לא הסגנון של הזארד.
    למה ללכת כל כך רחוק? יש לו היום קבוצה בספרד עם יותר שחקנים "מוכחים" וטאלנטים מצ'לסי בליגה שיש בה תכלס? 2 קבוצות חזקות ופערי תקציב מטורפים והוא נראה פחות טוב מקארים בנזמה.

מאנה לא שחקן שתלוי לגמרי בכדור לרגל אמו האזרד.
    הוא גם לא שחקן שאת הדרך לשער עושה רק בכדרור עם הכדור.
    הוא שחקן שעושה תנועה, שחי גם על המהירות בלי הכדור וזה שחקן שגם יכול לשחק כחלוץ שני.
    אתה מתעקש לעשות פה השוואה על שחקנים שבכלל לא דומים, לא בתלות של המשחק של הקבוצות שלהם בהם ואפילו לא בסגנון שלהם.

golding אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת בכלל לא ההשוואה שעשיתי.
    ההשוואה האמיתית היא בין הזאר לבין אלה שמקבלים את הדקות שלו העונה, וויליאן פוליסיק. זאת ההשוואה שעליה אני מדבר ואתה בצד של וויליאן. אל תהפוך את זה למאנה-הזאר.

אם מדברים על מאנה, יש לנו תלות ענקית בו.
    אם יעזוב ונשחק יותר מהיר עם כרטיס ג'ונס וברוסטר אתה תגיד לי שטוב שעזב.

7. oranfu Member

להגיד בוודאות שעם הזאר זה לא היה עובד? לא יודע, לא מסכים.
    זה תלוי במאמן לדעתי. להזאר יש יותר כדורגל מכולם שם, הוא גם שחקן חכם. הוא פשוט התרגל לשחק בקבוצה שהוא האופציה הראשונה, השניה והשלישית בהתקפה. בשנים האחרונות האופציה היחידה. הוא התבקש לעשות גולים מכלום.
    אני אמנם לא רואה אותו בריאל, אבל אני מניח שהוא לא משחק שם לאט וכאילו אין איתו עוד שחקנים.

אם המאמן מחבר את השחקנים לשיטה, והשחקנים "קונים" את מה שהמאמן מוכר להם, אני לא רואה שום סיבה שזה לא יעבוד גם עם הזאר. מכיוון שהוא כמה רמות מעל כל שחקן אחר שיש להם (עם כל הכבוד) אז אני יוצא מתוך נקודת הנחה שזה היה עובד טוב יותר איתו.

8. Sturridge Member

העונה האחרונה הכי טרייה אז אנשים זוכרים כאילו הזאר סחב קבוצה 7 שנים. הזאר תמיד היה האופציה הראשונה בהתקפה כי זה הזאר, אבל כשצ'לסי הייתה טובה והיו לידו שחקנים כמו קוסטה וססק אז גם הם בלטו וניצחו משחקים גם לבד. בעונות האחרונות התלות בו גדלה כשהקבוצה נחלשה, כשהשיא מגיע בעונה האחרונה בה באמת היה האופציה היחידה. אבל זאת העונה היוצאת מן הכלל, זה גם מגובה במספרים החריגים שנתן.

אני נוטה להסכים עם גיל, אם כי זה לא כזה מוחלט ששחקן יותר טוב בהכרח ישפר את התלכיד הקבוצתי. ספציפית במקרה של הזאר אני בטוח שהוא היה מתיישר עם כל מה שלאמפרד היה מבקש ממנו.

אבל הזאר זה היסטוריה. מה תגידו על זה שאנחנו נראים ככה בלי קאנטה ורובן, כשלפני כמה שבועות דיי כולנו פה הסכמנו שהם חייבים להיות חלק מכל שלישיית קישור. מה שז'ורג'יניו וקובא עושים העונה, איזה שדרוג מטורף מעונה שעברה. כרגע הבעיה המרכזית בקישור היא שאנחנו עם אפס חילופים, סיבה עיקרית לנפילה הקבועה שלנו ברבע האחרון של המשחק. רובן יהיה פיתרון מעולה לזה. קאנטה כמובן חייב לפתוח, אני רק מפחד שקובא יתקרר על הספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/19
    golding, Footballover ו-אלעד אוהבים את זה.
  9. Footballover Member

מה שהיה עם הזאר הייתה לא סתם תלות בשחקן איכותי, זו הייתה תלות לא בריאה. זה גם לא התחיל בעונה שעברה. מצד שני, אף אחד לא אומר שזה באשמתו, הוא דווקא שחקן מאוד לא אנוכי ותמיד יעדיף למסור אם יש שחקן בעמדה טובה יותר. העובדה היא שלא היו לנו אופציות אחרות בהתקפה. הוא היה צריך לשחק תקופה לא מבוטלת עם ויקטור מוזס, מוראטה ובקאיוקו.

הוא היה מצליח בקבוצה הנוכחית כי הוא שחקן קבוצתי שהיה משחק בקבוצה איכותית. בריאל אין לו שחקנים באמת איכותיים, אני מצטער. הדור שלקח צ'מפיונס כמי גרעינים כבר הרבה מעבר לשיא והוא עצמו לא מצליח בינתיים לשחזר את הכושר מצ'לסי, אבל הוא בפער השחקן הכי טוב שם. בחר לעזוב ברגע הכי לא מתאים כנראה. אם וויליאן נראה כמו שחקן תחת לאמפרד ועם התלכיד הצעיר הזה, זה אומר הכל...

בלי קשר להזאר, צ'לסי היום קבוצה הרבה יותר איכותית, בריאה ומאוזנת מזו של שנה שעברה ולפני שנתיים. יותר הרפתקנית אבל עם הרבה יותר עומק ואופציות. לפני שנה היינו קורסים לקרשים בלי קאנטה, לופטוס צ'יק ורודיגר. היינו אבודים. זה פשוט בלתי נתפס שאנחנו משחקים כ"כ טוב בלעדיהם, ברמה שלא בטוח שהם בכלל חוזרים ישר להרכב.

מצחיק להכנס לדיון של סוף 18/19 ולראות איך אוהדי היריבות מספרים לי שטוטנהאם בהרבה יותר טובה מאיתנו ושאנחנו הולכים לקרוס בלי הזאר. רק לפני שלושה חודשים.

Gary Cahill ו-Sturridge אוהבים את זה.
  10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כזה מצחיק בכלל. אני אף פעם לא הייתי על הhype train של טוטנהאם ופוצ'טינו אבל זה היה לגיטימי לגמרי להניח בקיץ שצ'לסי בדרך לעונת בנייה בינונית במקרה הטוב, ושטוטנהאם לכל הפחות תמשיך להיות קבוצת מקום 3-4 סולידית. גם בקרב האוהדים שלכם הדיבור בעיקר היה על להחזיר את הריגוש לקבוצה ופחות על תוצאות מיידיות. אף אחד לא חשב שנראה את צ'לסי פותחת כאלה פערים מארסנל, יונייטד ובוודאי טוטנהאם, עד לרמה של להיות 2 נק' מסיטי אחרי 11 מחזורים.

טוב, אולי מיונייטד כן. שם באמת לא היה צריך אומץ גדול כדי להמר על עוד קריסה כואבת.

oranfu, EO11, לירן ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אהבתי את הכואבת .

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

שים לב,
    אתה הכנסת בכלל את מאנה לדיון.
    ההשוואה שיצרת היא לא בין האזרד לאלה שמשחקים היום על העמדה שלו בצ'לסי אלא בין התלות של צ'לסי בהזארד לתלות שלכם לדעתך היום(במאנה) שלזה אני לא מסכים כי המשחק שלכם לגמרי לא באמת תלוי בשחקן אחד, בטח כשזה שחקן שמבלה עם הכדור הרבה פחות ממה שהאזרד היה מבלה בצ'לסי.

שום דבר לא ודאי,
    לא קבעתי בוודאות שהאזרד לא היה מצליח פה, הבעתי את דעתי למה הסיכויים היו גבוהים שזה לא היה מתחבר(ואגב, בדיון אחר ציננתי את האורגזמות מצ'לסי, זה לא מספיק זמן בשבילי כדי לקבוע כל מיני קביעות כמו "אחת היריבות עם הכדורגל הכי טוב שנראו בטופ 4", אחרי בקושי 3 חודשים של משחק....).

האזרד בניגוד להרבה כוכבים זה שחקן שאתה מממקסם את ההצלחה שלו דרך סגנון שמביא לו הרבה מאוד כדורים לרגל ומבודד אותו על מגנים(לרוב באגף).
    בשיאו זה היה שווה את זה, אליפויות בעונות שהוא יחסית זהר בהם(בראשונה לדעתי הוא לא היה יוצא דופן אם זכרוני לא מטעה אותי).

אבל האזרד זה גם כוכב של מצבי רוח.
    כשהמשחק של הקבוצה כל כך תלוי בו יש כאלה שכבר הספיקו לשכוח את החודשים שלפעמים הוא ממש מסריח+עונה אחת מלאה שהוא היה זוועה עם איזה שער אחד בליגה עד סוף אפריל.
    נכון לכל כוכב כמעט יש ברזומה עונות כאלה אבל להאזרד יש את המנטליות מצבי רוח הזאת לאורך כל הקריירה.
    כשהוא עצבני , ממורמר, מאונן כל הלילה על ריאל מדריד הוא גם רעיל מאוד לקבוצה.
    על המגרש ומחוץ למגרש.

אתה שוכח שזו קבוצה צעירה מאוד, הרבה ילדים שלפני דקה היו טינאייג'רים(חלק עדיין), שים אותם ליד כוכב זוהר כמו האזרד והוא ישפיע עליהם יותר משהשפיע על החדר הלבשה האחרון שהיה חלק ממנו.

לאמאפרד הרוויח מזה שהוא הכוכב הראשי של ההצגה, לא בטוח שזה היה מתאפשר כחלק מקבוצה שהאזרד חלק ממנה.

שום דבר לא ודאי, יכניסו את זה כל הזמן בהשוואות לדיונים האינסופיים על קוטיניו, לדעתי יש שוני.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע אז עדיף מאנה או גצה?

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

oranfu ו-Gary Cahill אוהבים את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אחרי שאמרתי לך לקרוא שוב את מה שכתבתי אתה ממשיך בשלך.

למען הסדר הטוב. שוב. זה מה שכתבתי:

"אורגזמות", "אחת היריבות עם הכדורגל הכי טוב שנראו בטופ 4". מה עוד תמציא? כולה אמרתי ששתי הקבוצות משחקות כדורגל מהנה לצפייה ועל-כך ראויות למחמאות. יותר מזה, הדגשתי בתגובה נוספת לאחר מכן שאני מדבר על מה שראיתי עד אותו רגע וכמו כל אדם באשר הוא אין לי את היכולת לנבא מה יקרה בעתיד. אני לא פוסל על הסף שטוטנהאם "מקום 3 קל" לא תעקוף את שתיהן למרות שהיא כבר במרחק 10 נק' מהן.

Sturridge, golding ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 סנט שלי לדיון על הזאר - מצפייה בצ'לסי בשנה שעברה אחד הדברים שהכי בלטו זה כמה הזאר לא קשור לכדורגל של סארי. שחקן שצריך את הכדור לרגל וכל מהלך שלו כולל כמה נגיעות בכדור, בכדורגל שמתבסס על תנועה והנעת כדור מהירה בנגיעה אחת או שתיים.
    זה ברור שבלעדיו צ'לסי לא היו מוציאים טופ 4 בעונה שעברה, אבל זה כן מתחבר לטענה שהוא לא מתאים לכל שיטה, ושהעזיבה שלו לאו דווקא החלישה את צ'לסי.

מצב נושא:
הנושא נעול.