צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא סתם מקנא שיש אנשים שלא צריכים תגובות עם 10-15 מילה כמוהו ומספיקה להם מילה אחת.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מת להבין מה הקשר בין האברץ לקווין פיליפס.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

SIMP.

4. golding מנהלים

לופטוס צ'יק יהיה שחקן סגל חשוב אם ישמור על כשירות. אבל כן, אין ספק שהאברץ יתפוס לו את המקום שכולם ייעדו לו. מעניין אם שניהם יצליחו לשחק יחד כשקאנטה מחפה עליהם מאחורה. בכל מקרה, השישייה של קאנטה, גילמור, קובאצ'יץ', מאונט, האברץ ורובן היא מעניינת מאוד. ואיכותית בטירוף.

אגב, לגבי החיזוק של החלק האחורי. למישהו יש ספק שהמטרה מס' 1 צריכה להיות שוער חדש? אם לא, תקראו את הסטטיסטיקה הבאה (הראשונה מ-WhoScored, השנייה מה-Observer):

Chelsea's defence has conceded fewer shots this season than all but three other teams in the whole of Europe. They have let the opposition take 8.5 shots per match on average and the only teams to concede fewer shots are Porto with 7.7 per match, Man City with 7.6 and Getafe from Spain with an amazing 7.4 shots conceded per match.

Secondly, there's this little excerpt from the Observer yesterday: "Since Opta began collecting the data in 2003, no side has conceded a higher percentage of shots on target, the 44.5% Arrizabalaga is letting in far exceeding the 42.9% achieved by Artur Boruc (with some help from Adam Federici) at Bournemouth in 2015-16."​

Sturridge אוהב/ת את זה.
  5. Footballover Member

אל תקשיב לקיי, הוא פשוט מדבר שטויות. הסוג היחיד של שחקנים שהוא יודע להעריך זה מקררים שעולים כמו האברץ.

מי שישלם את המחיר זה קודם כל ז'ורג'יניו. אני לא רואה את לאמפרד ממשיך איתו, הסיבה היחידה שהוא משחק כרגע זה כי אין ברירה פחות או יותר. קאנטה סופר פציע ואי אפשר לסמוך עליו מהבחינה הזו.

לאמפרד להרגשתי נע לכיוון של 433 עם הולדינג מידפילדר יחיד ושני מספרי 8, בעיקר מול קבוצות קטנות. הוא ניסה את זה המון בזמן האחרון ואני מרגיש שמאונט יכול לכפר בעבודה שחורה על האברץ שהוא הרבה יותר התקפי ופחות נמרץ ממנו.

אין סיכוי שלאמפרד יוותר על מאונט, אין משהו שאני בטוח בו יותר מזה. גם הוא וגם האברץ אם יגיע, שחקנים מאוד וסטריליים שיכולים לשחק בכל עמדה בערך בקישור ובכנפיים, כאשר הגרמני יכול אפילו לשחק בחוד. לאמפרד דיבר בעבר על כך שהוא אוהב קישור פלואידי ולכן אני כן רואה אותם משחקים ביחד.

EsheD אוהב/ת את זה.
  6. Sturridge Member

לא חושב שאי פעם הופתעתי מסטטיסטיקה כמו זו. הלם.
    האמת שכנעת אותי. עזבו צ'ילוול. את שמייכל בבקשה.

7. k_700 Member

היחיד מבין שניהם שאולי ישחק בכנפיים אם האברץ יבוא זה מאונט, אבל הוא יצטרך להראות נורמלי שם קודם כל, אחרת הדרך שלו לספסל סלולה.
    הבוסריות של מאונט מתבטאת בחוסר יציבות גדולה העונה.
    אפילו גולדינג, שגילה כבר כמה כשרונות על חלל בעבר, יוצא מהעונה הזאת עם הרגשה שהוא לא בטוח שהוא מספיק טוב לצ'לסי בעתיד.

אתה יכול להאמין שהוא מחזיק ממאונט כמה שאתה רק רוצה, מאונט שחקן לא יציב, האברץ הוא כשרון על והוא לגמרי ישחק איפה שהוא ירגיש הכי נוח. מצחיק לחשוב שמאונט באמת יקח ממנו משהו.
    ראית את האברץ העונה בכלל?(לא בכמה משחקים האחרונים אחרי הקורונה*)

8. Footballover Member

לא יודע, אתמול בכנף מאונט נראה לי מעולה מול הקבוצה שלך. מאונט לא יציב? תן לו עוד כמה שנים ברמות האלה ונראה כמה יציב הוא יהיה, זה מגוחך לשפוט אותו. הוא אחד הכשרונות הגדולים בעמדה שלו, שחקן נדיר מאוד והוא הראה מספיק בעונה הראשונה שלו ברמות האלה כדי להוכיח את זה.

וכן, ראיתי את האברץ מספיק כדי לפחות לא לייעד לו מקום בקישור האחורי.

9. k_700 Member

איזה כנף כפרה? הוא קיבל חצי מגרש פנוי לרכוב עליו, כל הפריצות המסוכנות שלו כולל השער הגיעו מהאמצע.
    אתה לא תקבל מאץ' אפ נוח יותר מהקישור ממה שהוא קיבל שם בחצי הראשון.

שחקן נדיר מאוד? כשרון חמוד, שחקן רוטציה חביב לעתיד, אולי.
    אף אחד לא יתן לו כמה עונות ברמות האלה, אם לא התעוררת אתם אחרי הקיץ הזה עולים כתה בהכל(ציפיות, סבלנות וכו...), כמה עונות כמו זאת והוא אולי ישאר בגדר כלבוייניק מהספסל, אולי.
    לא, לא ראית דקה אחת של האברץ בחיים שלך אם אתה בטוח שמאונט לא בסכנה מהגעה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/20
  10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי משחק מלא אחד של האברץ, אז קח את מה שאני רושם לגביו בעירבון מוגבל.

מאז שהתחילו הדיווחים על GENERATIONAL TALENT ראיתי כבר כמה קליפים וניתוחים עליו. קראתי גם קצת. לא אינדיקציה שקרובה ללהיות מספיק טובה, אבל הוא נראה לי הרבה יותר כמו חלוץ שני/שחקן חופשי יותר מאשר כל דבר אחר. מישהו שיכול להיצמד לוורנר בהתקפה - ואולי לתת לו קונטרה (שונה) כמו שקיבל בלייפציג - ומישהו שיכול להחליף עמדות עם זייך ופוליסיק במגרש בכל רגע נתון.

מהמעט שאני התרשמתי אין קשר בינו לבין לופטוס או לכל דבר שיצריך יותר מדי עבודה הגנתית באמצע המגרש. בגלל הסגנון שלו אני נוטה להמר שההרכב המרכזי של למפארד - אם לא יתחיל לרוץ בין מערכים - יהיה האברץ כגו-טו-גאי עם קאנטה וקובאצ'יץ'/RLC מאחוריו (יותר 4-2-3-1 או אפילו 4-6-0 בלי חלוץ מטרה מובהק* אם תרצה להתחכם עם הכדור מאשר 4-3-3. האברץ פשוט נראה לי כמו מישהו שצריך לשחק מקדימה).

* - קח לדוגמא את סטרלינג (וורנר) וקד"ב (האברץ) שפפ משחק איתם כקדמיים יותר במשחקים קשים שאין אגוארו/גבריאל.

מעניין כן. "איכותי בטירוף?" נראה. אין כאן אפילו מניה אחת בטוחה.

קאנטה - נהפך לפציע ופחות דינאמי מבעבר. עונת מבחן בעונה הבאה.
    גילמור - נראה מצוין במעט המשחקים שקיבל לפני הקורונה וגרוע לאחר מכן. עכשיו פצוע.
    קובא - לא הרשים (אותי) יותר מדי בקריירה מלבד העונה האחרונה.
    מאונט - אף אחד עוד לא יודע מה התקרה שלו בשלב הזה. חובת ההוכחה עליו.
    האברץ - נאמר מספיק. גם הוא עוד לא דרך על הדשא באנגליה והוא כבר לברון ג'יימס. סבלנות.
    רובן - הכי פציע בפער מכל שאר השמות. נתחיל להתייחס אליו ברצינות שיהיה טוב ובריא מעבר לחודש אחד של כדורגל.

**

מן הסתם, אני לא רואה סרט שלא יהיה באז מטורף סביב צ'לסי עם סיום החלון. אני עדיין חושב שיש פה המון סימני שאלה.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטטיסטיקה מדהימה. לא שזה פתאום הופך את זומה/רודיגר/כריסטיאנסן/אלונסו/אמרסון למספיק טובים, אבל שוער גרוע משרה חוסר בטחון על כל ההגנה, ושחקנים בסגנון הזה יותר prone to mistakes כשיש שוער שייקי מאחוריהם.

וזה מאחד שיודע.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ז'ורז'יניו (יעזוב) ובקאיוקו (עזב, ולא יחזור) לא יהיו שם כדי להפריע למאונט. אולי גם בארקלי. גם קאלום, למרות התפקוד המזדמן של מאונט באגף, לא מתמודד איתו על אותה משבצת ועל אותן דקות.

אני לא חושב שיש לו יותר מדי תחרות או שהדרך שלו לתפקיד משמעותי חסומה. אני כן חושב שיצטרך לשחק בתפקיד אחורי יותר. קאנטה (כנראה) בסוף הדרך ולהיות טוב ויציב יותר מקובא, רובן או גילמור זו לא בקשה גדולה מדי.

---

אגב, לגבי האברץ וליגת האלופות: לא דיברתי איתו אישית (שנינו היינו קצת עמוסים לאחרונה) אבל בשבוע האחרון יש קונצנזוס אצל אנשי ה-ITK למיניהם שההעפלה לליגת האלופות בעונה הבאה לא באמת קשורה להכרעה שלו.

EsheD, Gary Cahill ו-Raulito אוהבים את זה.
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשיש תשתית שנבנית בצורה כל כך ברורה כמו בצ'לסי, גם אם יפספסו את ההעפלה לצ'מפיונס, זה פרויקט מאוד מבטיח לשחקן כמו האברץ להיכנס אליו. כבר עכשיו מתחרים על תארים, הגיעו לשמינית גמר האלופות, עוד שחקנים מבטיחים מאוד בדרך. אין סיבה שלא ירצה להגיע לצ'לסי שגם תהיה מוכנה לתת לו משכורת שתצדיק את הגעתו.

יהיה משחק מאוד מעניין ברביעי. המפגש הראשון בינינו בגשר בתחילת העונה היה מבחינתי העדות הראשונה לרמת האימון הגבוהה של למפארד, היה שם אונס במחצית השנייה, ולאורך כל המשחק עמדתם מעולה. לנו יש את המוטיבציה לשמור על רקורד הבלתי מנוצחים באנפילד. צופה משחק על רמה.

Sturridge, golding ו-Gianzola01 אוהבים את זה.
  14. golding מנהלים

מסכים עם כל מה שאמרת על התפקוד של האברץ וגם אני מתבסס על מעט דברים שראיתי וקראתי. אלא שבניגוד אליך, אני חושב שזה גם התפקיד של לופטוס-צ'יק. יש לו יכולת כדרור משובחת, הוא מצוין בשטחים קטנים, יש לו תנועה מצוינת בשליש האחרון של המגרש והוא סקורר לא רע בכלל. מה שפחות טוב ומלוטש אצלו זה העבודה ללא הכדור, התיקולים, היכולת לקרוא משחק באזורים יותר אחוריים. בקיצור, אני חושב שהאברץ והוא די דומים מהבחינה הזו.

ואני דווקא חושב שמאונט יוסט לעמדה יותר אחורית (בדומה לקובאצ'יץ' והטרנספורמציה שהוא עבר) בהמשך הקריירה שלו, אולי אפילו כבר בעונה הבאה.

יכול להיות שאיכותי בטירוף זה קצת אוברסטייטמנט כי החבר'ה האלה באמת לא מספיק מוכחים. אני מאוד אוהב אותם ומצפה לדברים טובים, מקווה שאני לא טועה.

15. Footballover Member

אם זה לא איכותי בטירוף, אני לא יודע מה כן. החוליה הכי טובה באנגליה ובפער לא קטן אם זה קורה. לדעתי כבר היום הקישור שלנו לא נופל בכלל מסיטי וליברפול, כנראה יותר טוב. חוץ מדה בריינה, אף אחד מהקשרים שלהן לא פותח אצלינו גם כשקאנטה לא כשיר. את ההתקפה כמעט סידרנו (אולי לא לרמות שלהן אבל את זה נראה), עכשיו הפער המשמעותי הוא בעיקר בהגנה ובעמדת השוער. זה פער רציני אבל אפשרי לשיפור תוך עוד עונה או שתיים.

מצב נושא:
הנושא נעול.