צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Gary Cahill Member

המטרה הבאה, בבורד לא מתכוונים לשחק בקקה הקיץ.

golding אוהב/ת את זה.
  2. golding מנהלים

הגיוני מאוד. שוער טוב לא יפתור את כל הבעיות שלנו, אבל חלק ניכר מהם בהחלט ייפתר.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. "איכותי בטירוף" = קאסמירו, קרוס, מודריץ', ואלוורדה, איסקו.

2. למה לא "איכותי בטירוף"? ראה מה שרשמתי לגולדינג. כולם ללא יוצא מן הכלל הם סימני שאלה. לדעתי.

3. לא מסכים גם לגבי החלק האחרון של ההודעה. אבל נראה לי שהתרסיס התיש אותי לגמרי בכל הנוגע להשוואות.

Footballover אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

לא רק אוהדים.
    ההנהלה של ליברפול סיפרה לנו שנים שבלי ליגת אלופות שחקנים טובים לא רוצים להגיע.
    אחר כך סיפרו לנו שקלופ רוצה סגל קצר.
    היום מספרים לנו שבגלל הקורונה אין כסף בכדורגל.

חזר לאברמוביץ' החשק, חדשות מצוינות לצ'לסי.
    בסיס טוב יש, מוסיפים שחקני רכש פרימיום לקבוצה שכבר עכשיו היא אטרקטיבית.

גם אם לא יגיעו בקיץ חיזוקים לחלק האחורי - הכיוון ברור.
    שחקני הרכש הם צעירים, יש להם עוד שנים ארוכות להינות מהם.
    אם הקיץ נוצרה הזדמנות להביא שחקנים כמו ורנר והאברץ שבקיץ רגיל אולי לא אפשריים (כי יש יריבות שיתחרו על ההחתמות) אז לא מפספסים את ההזדמנות.
    חיזוקים לחלק האחורי אפשר לעשות גם בינואר וגם בקיץ הבא הרי זה לא שדווקא בעונה הבאה יש הזדמנות יוצאת דופן לקחת תואר.

Footballover אוהב/ת את זה.
  5. Don Antonio Member

זה נראה גמור וחתום, סקיי גרמניה מדווחים שהאברץ סיכם את כל התנאים האישיים שלו במועדון, המעבר נראה סגור לאחר שצ'ך היה נוכח במשא ומתן מול הגרמנים וגם דיבר בעצמו עם האברץ. לברקוזן מאוד רוצה שהאברץ יעזור לה בפלייאוף העלייה לליגה האירופית ורק לאחר מכן יעבור רשמית ללונדון.

Transfer News: Kai Havertz von Bayer Leverkusen mit FC Chelsea einig | Fußball News | Sky Sport

6. owen11111 Member

אני לא מצליח להבין את הדיון הבינארי הזה. אף שחקן לא אומר:
    ״המועדון בליגת האלופות בעונת 2020-21 = אני חותם, המועדון לא בליגת האלופות בעונת 2020-21 = אני לא חותם״

השתתפות בליגת האלופות מהווה אינדקטור מבדל לשאלה ״האם המועדון הזה הוא מצליח ובעל שאיפות?״
    - מועדון מצליח - יגיע לעיתים קרובות לליגת האלופות.
    מועדון לא מצליח - יגיע לעיתים רחוקות לליגת האלופות.
    צ׳לסי במהלך חמש עשרה השנים האחרונות, לא פספסה את ליגת האלופות למעט עונה אחת. לכן עונה נוספת מחוץ ליגת האלופות, לא אמורה להרתיע או להפחיד אף שחקן. ליברפול טרום הגעתו של קלופ, פספסה את ליגת האלופות במשך 6 עונות מתוך 7 ולכן שחקנים לא הגיעו.

מן הסתם השתתפות בליגת האלופות היא רק פרמטר אחד במערך השיקולים ששחקן מקבל כשהוא מחליט אם לחתום או לא. יחד עם:
    סכום הכסף שהוא צפוי לקבל, האם שאיפות המועדון תואמות את השאיפות שלו, חיבור למערך המקצועי, התאמה לחיים האישיים וכו׳ וכו׳.

קלופ אמר את כל הדברים האלו בעצמו. בראיונות מצולמים.
    הוא מקבל תכתיבים מההנהלה? מישהו מאיים עליו עם אקדח כדי להגיד את זה?
    אני מניח שגם ההנהלה של ליברפול אשמה בהפצה של הקורונה ובהתחממות הגלובלית אם ככה.

אתייחס לשני הציטוטים המודגשים:
    הראשון: איכותי בטירוף >< כישרוני בטירוף. איכות זו היכולת להביא על בסיס קבוע את התוצאות על המגרש. החולייה הקדמית של ליברפול איכותית בטירוף. החולייה הקדמית של סיטי איכותית בטירוף. גם זו של באיירן וזו של ברצלונה (לפחות הצמד מסי-סוארז) איכותיים בטירוף.
    כרגע לחולייה של האברץ + וורנר + זייך + מאונט + וכו׳ - יש הרבה מאוד פוטנציאל. אף אחד לא יודע איך זה יתחבר.

השני: אני חושב שלצ׳לסי יש אחלה חוליית קישור. אבל אצלנו פאביניו וכנראה הנדרסון של העונה נכנסים כנראה להרכב, בטח כשקאנטה מציג את היכולת שמציג העונה. אצל סיטי אני לוקח גם היום את דויד סילבה ואת ברנרדו בורסיות שהוא משחק מהמרכז גם לקישור של כל קבוצה.

Scouser Tommy ו-Footballover אוהבים את זה.
  7. oranfu Member

כששחקנים מתלבטים אם להצטרף בגלל שאין ליגת אלופות - משלמים להם בשביל להשכיח את ההתלבטויות.

קלופ רוצה סגל מצומצם, לא סגל חסר. הוא כבר נותן ראיונות בשבוע האחרון שאומר באופן ברור מאוד שצריך רכש אבל יש בעיה כלכלית.
    לנו אין כסף בגלל הקורונה. למועדונים אחרים עדיין יש איכשהו.
    אנחנו גם במקרה לא עשינו רכש בשנה שעברה ובכלל הוצאנו פחות מברייטון בשנים האחרונות. צירופי מקרים. או שידענו שתהיה קורונה והתכוננו מראש.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

השאלה כושלת

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

9. Gianzola01 Member

תכלס היה אפשר להשאיל ליונייטד, היה יכול לשחק לצד לינדלוף

Sent from my iPhone using Tapatalk

אלעד, Footballover ו-alexshw אוהבים את זה.
  10. Sturridge Member

אתה לא זוכר את האודישנים שהזארד עשה בזמנו?

בפנדל אחד זכינו בליגת אלופות, עלינו לליגת אלופות, העפנו את טוטנהאם מליגת אלופות והזארד צייץ שלוש דקות אחר כך שהוא ״בוחר באלופת אירופה״.

11. Gary Cahill Member

@owen11111

אני חושב שזה מאוד נאיבי לתייג את צ'לסי בתור 15 השנה האחרונות, בזמן שברור מאליו שיש חלוקה ל2: צ'לסי של 14/15 ואחורה משם שהיא באמת הייתה חברת קבע בליגת האלופות וקבוצת טופ אירופי פר אקסלנס. מאידך, יש את צ'לסי של 15/16 והלאה שברור שזו קבוצה מבולבלת שעוד לא הצליחה להחליף את צ'ך, טרי, למפארד ודרוגבה שהובילו את צ'לסי הקודמת וכתוצאה מכך היא לא קבוצה שהגעה לצ'מפיונס זה משהו שהוא גארנטי עבורה, קל וחומר שלהתמודד על תארים. משהו בסגנון ארסנל של תחילת העשור הקודם...

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/20
  12. Coutinho10 Member

ולמרות זאת עדיין יש תחושה שאתם נמצאים שם, לפחות ממבט מהצד. גם בשנים היותר חלשות שלכם לקחתם גביע אנגלי ב 2018, ליגה אירופית שנה שעברה, אליפות ב 2017, אפילו הסופר קאפ העונה היה ראוי להיות שלכם העונה.
    התחושה היא שצ'לסי כמועדון הוא מועדון שיודע לקחת תארים כשיש הזדמנות, הפרוייקט של לאמפרד נראה מאוד טוב, ההחתמות מרגשות, הסגל דיי צעיר והקרקע לאט לאט נבנית אצלכם.

אם אני כוכב עולה היום ומובטח לי הרכב בצ'לסי אני הולך בלי לחשוב יותר מדי, אני גם חושב שהמדד של הצ'מפיונס הוא כבר לא מאסט כמו פעם כשמדובר באנגליה בגלל שהליגה הזו מאוד תחרותית.
    במילים אחרות אם הוא היה מחפש רק צ'מפיונס הוא היה הולך לדורטמונד, אני חושב שהשחקנים של היום חושבים לטווח הארוך (רובם) ומחפשים את המקום שיוכלו להתפתח בו בצורה הכי מיידית שיש במקום למצוא את עצמם יושבים על הספסל של ריאל מדריד וכו'.

עוד סיבה היא שאתם משלמים כסף טוב, כשאנחנו לא היינו בצ'מפיונס כל מיקיטריאן או וויליאן דחה אותנו כי העתיד לא היה נראה ורוד אבל יותר מזה לא היינו פקטור בפן הפיננסי בכלל. ברמה שאיזה טשיירה אחד משחטאר העדיף ללכת לסין מלבוא אלינו.

13. k_700 Member

דורטמונד בחיים לא הייתה משלמת 80 מליון פאונד(וצפונה) ובחיים גם לא הייתה נותנת לו את החוזה שצ'לסי שמה לו על השולחן.

זה מיותר מאוד לתת דוגמא על מה XYZ היו חושבים ולהסיק מזה על הכלל.
    יש שחקנים שכן יתנו משקל בנקודת זמן מסוימת לצ'מפיונס(חלקם אפילו יעדיפו קבוצה שיכולה לעשות שם משהו) ויש כאלה שיסתכלו על אפיקים אחרים(פרוסס נכון, התקדמות בקריירה), אין פה חוק או מגמה שתנבא מה שחקן אחר יעדיף.

אם צ'לסי מביאה אותו היא חייבת למצוא נוסחה שהוא ופוליסיק מרגישים נוח ביחד על אותו מגרש. פוליסיק זה השחקן שיוצא הכי טוב מהעונה הזאת בצ'לסי.
    הוא לא היה הכי טוב לכל אורכה אבל בפיק שלו הוא הראה שהוא השחקן עם הפוטנציאל הכי גדול בסגל של העונה.

14. Footballover Member

זה משהו שלא ראיתי בחיים ברמות האלה, בשום ליגה. איך שוער מצליח להגיע לשחק בצ'לסי כשהוא פשוט עומד תמיד קפוא על הקו? איזה עקיצה של בילבאו, עד היום הם לא מבינים איך אשכרה קנו אותו במחיר הזה. זה טרוריסט הרבה יותר גרוע מדוד לואיז.

15. Gianzola01 Member

ממתק

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.