צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. golding מנהלים

אני באופן אישי לא חושב שעושים לטוכל הנחות מהסיבות הבאות:
    1) כמו ש @Raulito ציין, הוא מתמודד מול שתי מפצלות שמפגינות עקביות חסרת תקדים.
    2) הוא לקח את ליגת האלופות עם סגל שמעט מאוד מאמנים היו מצליחים להוציא ממנו את מה שהוא הצליח, ועוד להיראות טוב מול קבוצות-על בדרך לשם.
    3) עד הקיץ הזה, השחקן היחיד שצ'לסי קנתה במהלך הקדנציה שלו הוא לוקאקו (הוא מונה בינואר 2021).
    4) הוא נאלץ להתמודד עם שינוי הנהלה, סגל מזדקן והעדר תכנית אסטרטגית ארוכת טווח במהלך כל התקופה שלו כאן. כל מני נסיבות שכמעט בלתי אפשרי לשים בצד.
    5) קשה מאוד לחשוב על אלטרנטיבות בחוץ שהן טובות יותר ממנו, למעט קלופ ופפ.

לגבי השאלות שלך, אני חווה את דעתי בלבד:
    זו הסיבה שרכשו את הקשר האנגלי הצעיר (קארני, כי אני עצלן ואין לי כח לכתוב את השם המלא שלו), רודפים אחרי הקשר הצעיר של אינטר וככל הנראה רוצים לקנות את דה יונג. נכון שקאנטה וז'ורז'יניו יעזבו, אבל בניגוד למה שקרה עם רודיגר, כריסטנסן, אזפי ואלונסו, ההנהלה מראה סימנים של איזשהו succession plan שלא יצא לנו לראות עדיין.

התשובה הקצרה היא שזה לא אפשרי בגלל ליברפול וסיטי. בעיניי, כדי שזה יקרה אנחנו צריכים לשפר כל אזור במגרש. זה לא רק למצוא מחליפים לאזפי, אלונסו, רודיגר וכריסטנסן אלא לשדרג אותם. זה עולה הרבה כסף וזה בטוח יבוא על חשבון חיזוקים בעמדות אחרות. סטרלינג הוא שדרוג על הקיים, אבל יש סימני שאלה סביב ההתקפה ובפרט סביב עמדת החלוץ. הקישור גם לא מספיק משכנע. אם נסיים את הקיץ הזה עם קוליבאלי, פופאנה, קוקורייה, עוד מגן, דה יונג, סטרלינג ועוד שחקן על בהתקפה אני אתן לזה סיכויים יותר גבוהים, אבל גם במקרה כזה צריך לקחת בחשבון ש-(א) לא כל השחקנים בהכרח ייטמעו יהיו הצלחה ו-(ב) לוקח זמן ליצור תלכיד קבוצתי ולבסס שיטת משחק קוהרנטית כשיש כל כך הרבה שינויים.

Sturridge ו-Gianzola אוהבים את זה.
  2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקום שלישי בלי לריב עם טוטנהאם, יונייטד, ווסטהאם, ארסנל או וואטאבר.
    זאת הציפייה.

אנחנו כמו ספרד של פעם רק על ספידים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. oranfu Member

ללופטוס היו 24 הופעות בליגה בעונה שעברה ו-8 בליגת האלופות (היו לו גם 8 הופעות בגביעים המקומיים).
    31 מההופעות שלו היו כקשר אחורי\מרכזי.
    מה לעזאזל רלוונטי שהוא היה מושאל לפני שנתיים?
    באמת שאין לי כח להמשיך את הויכוחים האלה.

4. Footballover Member

אני חושב שהכישלון של לוקאקו סימל שינוי של תפיסה אצלינו. טוכל הבין שדווקא false 9 זה הסיכוי הכי טוב שלנו להצליח. בקיץ שליברפול וסיטי מביאות חלוצים סטייל לוקאקו, לא הייתי שם את זה כערובה למידת ההצלחה העתידית של ההתקפות שלהן. לא חושב שזה מאוד מופרך שההתקפה שלנו תצמצם לכיוון ליברפול וסיטי. אם לא תפצע לנו כל הקבוצה בחלקים קריטיים של העונה כמו שקרה לנו, בתסריט אופטימי אני כן חושב שאפשר יהיה להיות באזורי החיוג של הטופ 2.

לגבי עזיבות - לא מודאג מכריסטנסן, אזפי, אלונסו, לוקאקו וזייך/ורנר. היחיד שהיה חלק אינטגרלי עבורינו היה רודיגר ואני חושב שהמחליף שלו, על הנייר, אופטימלי. לא חושב שהעזיבות האלה יחלישו אותנו ולכן גם לא רואה סיבה שהציפיות שלנו לעונה הקרובה יהיו שונות מאלה שהיו בזו החולפת.

yonmu אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

כדי שצ'לסי הייתה ממשיכה במאבק האליפות עד השלבים האחרונים אשתקד היא הייתה צריכה נפילה של סיטי או ליברפול, שלוקאקו לא רק יתאקלם היטב אלא יציג ממש את הדומיננטיות בתקופתו באינטר ולא חושב שזה היה אפשרי בפריימרליג, ואולי גם חיזוק מרשים בינואר כמו שליברפול עשתה עם לואיס דיאס. לא חושב ששאלו את תומאס טוכל איי פעם, לא יודע כמה נכתב על זה באנגליה ואם אכן היה ריאיון כזה האם הוא היה אומר את כל מה שהוא חושב - אבל אני מת לדעת איך טוכל היה משתמש ב-250 מיליון יורו בערך שפרנק למפארד הוציא בקיץ 2020 עם הזייך-ורנר-האברץ.

יכול להיות שאי מגזים קצת אבל אני כן רואה את סיטי (על אחת כמה וכמה עם חלוץ כמו הולאנד עכשיו) ואת ליברפול כקבוצות מאוד-מאוד על גבול השלמות מבחינת יישום סגנון המשחק הרצוי שלהן וה-11 על כר הדשא. ואני לא יודע כמה היו כאלה באנגליה. לא שאם אני אגיד שגארי נוויל הוא לא המגן הגדול בהיסטוריה או הקשר השני ליד פטריק ויירה בשתי העונות הגדולות של ארסנל לא היה וואו - שחקן אחד שהוא לא גלאקטיקו היה פוגם במידה ניכרת, אבל סתם דוגמא.

@Footballover, חלילה לא כדי להגן על הכישלון העצום של לוקאקו, אבל בסיטי ובליברפול יש הרבה יותר 'טבחים' טובים והסגנון יותר התקפי. יכול להיות שחקן בינוני בליברפול שיבקיע בקלות 15 גולים. אולי כן יש פחד להוציא הרבה כסף על שחקן אחד, נניח ריאל שבטראומה מסוימת מהזאר ויוביץ' לדעתי. כריסטנסן סתם בלם..

6. Footballover Member

כדי שצ'לסי הייתה ממשיכה במאבק על האליפות היא הייתה צריכה את ג'יימס, צ'ילוול וקאנטה כשירים. לא אומר שהיא הייתה לוקחת, אבל היינו עם 10 נקודות יותר אם לא תקופת הקורונה והכריסמס בשנה שעברה.

7. k_700 Member

אז אומרים שגם לכם הייתה פגישה עם הסוכן של ססקו או ששקו.

דפאיי נראה שבדרך החוצה מברצלונה, המחיר לכל נפש 20 מליון אירו והוא רוצה מועדון גדול.
    כתבתי כבר לפני שבוע, אני לא אתפלא אם הוא מסיים אצלכם.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת אחת העסקאות הכי מטומטמות שראיתי.
    50 מ'?
    איזה הגזמה פראית.

וזה על מגן שמאלי בזמן שבקבוצה יש מצוקת בלמים ומצוקת התקפה.
    הזיה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/22
    Sir Alex Ferguson, k_700, Scouser ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. oranfu Member

גם נותנים להם את קולוויל לפי הדיווחים (ולא בהשאלה).

לא מבין מה האסטרטגיה של צ'לסי הקיץ.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות עם BUY BACK.
    שיוכלו שוב לחזור לברייטון עם 50 מ'.

11. golding מנהלים

המכירה של קולוויל תמוהה, מניח שזה אומר שפופאנה קרוב? מעצבן כך או כך, אבל לפחות יש buy back ואם הוא יהיה שווה את זה ננסה להחזיר אותו אלינו. בשביל ההתפחות שלו זה הדבר הנכון אז אני שמח בשבילו.

קוקורייה החתמה מצוינת. עכשיו לא צריך לזרז את צ׳ילוול ולדאוג מזה שהוא יחזור לא טוב מהפציעה שלו, פלוס יש לנו עוד שחקן שטוכל סומך עליו לעמדת הבלם השמאלי.

12. k_700 Member

Lol.

מדברים על יותר מ50 מליון עם בונוסים וקולוויל.
    מדהים.

טוכל לא החזיק מקולוויל אז אין הפתעות פה.
    הוא הרי כמעט סיים את הקיץ הזה עם אקי/קימבמפה/שניהם ואין לי ספק שגם אז היה מכוון להעיף את קולוויל.

קינסאלה אומר שהעסקה על קולוויל היא באיזור ה25 מליון עם סעיף קניה בחזרה ב50.
    לפחות זה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/22
  13. oranfu Member

קולוויל יעלה לברייטון כסף, זה לא כלול ב52 מיליון...

14. Footballover Member

טסימיקאס נולד בדור הלא נכון.

Scouser, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. Sturridge Member

טוב, אפשר גם להגיד שליברפול השכיבה 100 מיליון על חלוץ בזמן שהקבוצה במצוקת קשרים.
    צ’לסי חייבת עוד שחקן לעמדה הזו, הזיה זה להתעלם מזה.

לא מפתיע שמוכרים את קולוויל. לא לומדים כלום במועדון הזה.
    יש בכלל בלם סגור שטוכל כבר מוותר על עוד אחד?