צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. golding מנהלים

מה אומר @alexshw - שווה משהו?

2. alexshw Member

הצעיר הכי מבטיח ברוסיה. מרשים בדינמו. עוד הספיק אפילו לקבל זימון לנבחרת לפני השעיה. אומרים שהבחורה שעכשיו מנהלת את הסוכנות של ראיולה, בעצם עובדת על העסקה.
    מוקדם לו צ'לסי. צ'לסי יכולה לרכוש, אבל צריכה לשלוח אותו להתבשל איזה שנתיים למקום נכון באירופה. אין לו מה לחפש ברוסיה. הוא יגמור את עצמו. אין שום אופק לליגה הזו.
    השקעה לא רעה לטווח ארוך שיכולה להניב גם רווח כלכלי.

3. k_700 Member

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

Oui

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. golding מנהלים

לפי רומאנו זה 75 מיליון ליש״ט כולל add ons.

ויש דיבור על השאלה של צ׳לובה. מוזר, אבל אולי מסמל שינוי מערך? מחזיק אצבעות.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שוב שואל שאלה ששאלתי גם בתחילת העונה.
    עם רכש מאסיבי כזה, ובהנחה שמצטרף גם גולר רציני.
    על הנייר מה באמת מונע מצ'לסי לחשוב על אליפות?
    מה חסר? איפה זה עוצר?
    אני יודע שנראו חרא מול לידס אבל אם אני מוסיף לקבוצה הזאת גם למשל את פופאנה, דה יונג ואובמיינג. האם נגיד שזה כבר סגל שצריך להתמודד על המקום ה1?

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Footballover Member

עד שלא יהיה מישהו שמבקיע בקביעות, לא נוכל להתמודד על אליפות. אני בספק ענק שאובמיאנג יפתור את הבעיות שלנו.

גם קשר אחורי זו בעיה גדולה בהתחשב בזמינות של קאנטה.

8. Sturridge Member

פופאנה זה ברמה של דיאז/ואן דייק? אובמיאנג הולך להתחרות על מלכות השערים עם האלנד וסלאח?

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רכש מסיבי ברמה של מקומות 3-4 במקרה הטוב. אין פה שחקני על שמסוגלים לרוץ באינטנסיביות הזו. יכולים להביא עוד 6 קוקוריקות ופורפירות, אין פה שחקן שישים את הכדור בשער.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

10. golding מנהלים

עד האדום של גלאגר נראינו לא רע, בטח ביחס למשחקים מול אברטון ולידס. טעות טיפשית שלו אבל הוא כן הראה דברים חיוביים. סט הכלים שלו דומה מאוד לזה של קאנטה - ברמה יותר נמוכה כמובן - וזה מסביר למה טוכל משחק איתו בעמדה קצת יותר אחורית בקישור. בפיבוט של 2 זה לא יכול להצליח, לא כרגע לפחות, אבל כשמשחקים עם שלישיית קישור רואים את ההבדל מידית. אתמול זה היה סוג של 4-2-2-2 שגם הפך להיות 4-3-3 לפרקים, מערכים שאמורים להוציא ממנו את המירב למרות שהקשר האחורי ששיחק לצידו היה ז׳ורז׳יניו.

מי ששוב היה טוב מאוד לצד המגנים שלנו וסילבה זה לופטוס-צ׳יק. רק שישמור על כשירות כי כשהוא בשיאו הוא שחקן מאוד יעיל עם עוצמות פיזיות וטכניות שאין לנו בסגל. הוא חייב לשפר את קבלת ההחלטות שלו בשליש האחרון, אבל בעונת הפריצה שלו תחת סארי ראינו למה הוא מסוגל וגם תחת טוכל הוא הראה ניצוצות מסוימים בהקשר הזה. בקיצור, אני שמח שהוא בסגל ואני בטוח שהוא יהיה שימושי מאוד, גם אם הוא לא אמור להיות שחקן הרכב מובהק.

מאונט והאברץ חושך. אנחנו חייבים חיזוק התקפי בדחיפות ואני מקווה שאובה באמת ייתן לנו את מה שאנחנו צריכים, קצת סקפטי לגבי זה.

ברמה הטקטית טוכל עשה היום עבודה לא רעה, גם עם המערך שבו פתחנו וגם עם החילופים שלו במחצית השנייה בעקבות האדום. לסטרלינג היו 3 מצבי הבקעה טובים וזה כשאנחנו עם 10 שחקנים. יחד עם זאת, יצאנו בזול כי החל מהדקה ה-65 בערך הקבוצה התעייפה לגמרי. צ׳לובה שחקן סגל טוב אבל עם בלם נורמלי (פופאנה, קוליבאלי) ליד סילבה חצי מההתקפות המסוכנות של לסטר היו נמנעות.

ההצבה של גלאגר כשחקן אחרון בקרן שהובילה לאדום שלו זה הדבר הכי טיפשי שאפשר לעשות בערך. וזו לא הפעם הראשונה שזה קורה תחת טוכל. פלוס, ההישענות על ז׳ורז׳יניו (שביחס לסטנדרטים שלו היה בסדר אתמול) תהיה הסוף של טוכל. אי אפשר להמשיך ככה ואם טוכל לא רואה את זה תהיה לנו עונה ארוכה מאוד. אני מאוד מקווה שקובא יחליף אותו בעמדה הזאת עם החזרה שלו ולא ייפצע כל שבוע שני כי כמו שהדברים נראים כרגע אין לנו אופציה אחרת. שלישיית קישור של קובא ושניים מקאנטה/וגלאגר/לופטוס-צ׳יק יכולה להיות מספיק טובה מול רוב הקבוצות בליגה, פשוט אי אפשר לבנות על הכשירות של השניים הראשונים ולכן אין לנו סיכוי להשיג שום דבר במצב הנוכחי.

האוף סיזן הזה היה מבולגן מאוד מכל בחינה אפשרית. אם נסיים את חלון ההעברות כמו שצריך וניצור רצף נצחונות לפני הפגרה אני מאמין שאנחנו נהיה בעמדה טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/22
    Sturridge אוהב/ת את זה.
  11. golding מנהלים

פופאנה פרקטיקלי סגור פנדינג מדיקל, נשלח לארה"ב כדי לבדוק אם הרגל שלו החלימה בצורה מלאה.

ספקות לגבי עסקת אובה וגורדון כנראה לא יקרה. האדסון-אודוי בדרך החוצה (השאלה ללברקוזן) ויש סיכוי לא רע שגם זייש בדרך החוצה (אורנסטיין לא אמר שום דבר על זייש, אבל די מארציו אומר שהוא בדרך לאייאקס). זה ישאיר אותנו עם ברויה ופוליסיק כגיבוי לשלישייה ההתקפית הפותחת שממילא לא טובה מספיק. מעניין איזה שחקן התקפה נביא, אם בכלל. יש דיבור על זאהה - שחקן טוב אבל לא מי שישדרג לנו את ההתקפה.

יהיה קשה להוציא את אחד השמות הגדולים בשלב הזה. אולי ניאלץ להתפשר על ממפיס?

12. Gary Cahill Member

מאכזב מאוד. לא מובן איך שחררו את וורנר בלי שיש מחליף סגור. עדיין לא סביר בעיניי שישחררו את אודוי וזייך ביחד.

Sturridge ו-golding אוהבים את זה.
  13. golding מנהלים

נראה לי שסטרלינג הוא המחליף של וורנר וברויה הוא המחליף של לוקאקו, כשהציפייה היא שהאברץ ייאייש את התפקיד שייעדנו ללוקאקו.

אם האדסון-אודוי וזייש עוזבים אנחנו בוודאות נביא מישהו, אבל אם זייש יישאר אי אפשר לשלול תרחיש שבו נישאר עם הקיים - כלומר מאונט, האברץ, סטרלינג, פוליסיק, זייש וברויה. לא מספיק טוב ואכן מאכזב מאוד.

14. golding מנהלים

מצחיק מאוד. מקווה שהמרדף אחר גורדון גרם לבוהלי להבין כמה השחקנים הצעירים שלנו שווים בשוק הנוכחי.

15. oranfu Member

ההבדל הוא שגורדון הוא היהלום שבכתר של אברטון (מצחיק מצחיק אבל ככה הם רואים אותו) וגלאגר הוא בסה"כ עוד שחקן אצלכם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 17)

1. golding