צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. k_700 Member

וואי אתה ממש מטומטם עם קבלות.
    אתה כנראה אפילו לא מבין מה אתה מעלה פה, מצטער מכל האנשים שחשדתי שאתה חשבון פייק שלהם שמופעל משרת בבנגלדש.
    היום כבר ברור לי שמדובר ביצור חד תאי אז הסדר שנצטרך לעשות אחרי השטויות שפלטת פה יגבו זמן יקר-

הבנתי, אחרי שכבר ריאל סגרה את טכשומאני מפרסמים במארקה וespn שאמבמפה ניסה לגייס אותו, בערך שלושה ימים אחרי שסגר את החוזה שלו בפסז׳.
    רמת אמינות- ביטוח לאומי כאן לשירותך, שיחתך חשובה לנו.

אינפנטיל יקר שלי, איפה הכחשתי שליברפול היתה במירוץ על טכשומאני? כתבתי, בכל החלק הראשון של מאי(וסוף אפריל) ליברפול הייתה מקושרת אליו חזק, בשלב מסויים זה היה נראה קרוב לסיכום.
    איפה הלינקים שפסז׳ במירוץ עליו?
    מחכה כי אני לא רואה פה כלום חוץ מכתבה מאוד אמינה על זה שאמבמפה בשלושה ימים ניסה לנהל משא ומתן מטעם אף אחד על שחקן שהיה סגור בריאל מדריד.

נאד עם עיניים- אינך סובל את את ריאל מדריד. אינך- אתה לא.
    עברית, כתה ג׳.
    עלית עליי, צחקתי על הסגל שלהם לפני איזה שנה וחצי.
    שיים און מי, אני שונא ריאל מדריד. הם כל כך מעניינים לי את הביצה השמאלית.
    אוי אני גם שונא מנצ׳סטר סיטי או פפ גווארדיולההההה אוי איך נקום מהמכה הזאת??

[/QUOTE]
    תבין, אתה אפילו לא הבוציה של הבוקר מרוב שאתה לא מאתגר.
    מעלה דברים לא קשורים לשום דיון ואתה אפילו לא מבין את הכוונה מאחורי הדברים האלה שכל בן אדם עם איי קיו דו ספרתי קולט, מיישם ואומר.
    יש בכלל ספק חוץ מלפלוצים עם עיניים שהליגה האנגלית מושכת בכל קיץ וקיץ את הטאלנטים הכי גדולים בעולם בקצב מסחרי?
    אההה באסטוני עוד לא פה וטכשומאני בסוף עבר לריאל מדריד ב100 מליון אירו אחרי שליברפול העריכה אותו ב70 מליון.
    מ.ש.ל,
    בעולם של אמבצילים מצויים.

זה כבר הקרם דל׳ה קרם.
    שולף לי הודעה מקיץ של 21 כשבאמת רק צ׳לסי ניסתה אז להביא את טכשומאני(כשההייפ עליו היה אחר לגמרי).
    הודעה שלא רלוונטית לכלום שקורה שנה אחרי, כשהחקן התקדם והתקרב עוד לסוף החוזה ולמעבר.

לקינוח כי אתה כבר ממש מתנדנד לנו אתה מעלה הודעה שלי מתרגם לגיל ציוץ מגוחך מהמקורות של ריאל מדריד שאתה אוהב להקיא לי לפרצוף. כמה הציוץ הזה היה מגוחך? יכול לראות ברמת הציניות שאפילו לא הבנת בתגובה שניסית להעלות.
    הדבר המרשים בך זה שאתה בהחלט מסוגל לעשות פרינט סקרין שוט, לערוך בצייר, להעלות לשרת באנטרנט.
    באמת עולה על הציפיות.

מאמין שאחרי שכולם יחסמו אותך פה אתה תהיה מפארודיה להערת שוליים שאף אחד לא יזכור.

מבטיח להקים גל-עד.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/22
  2. NewMan Member

וואו חבר, זה באמת נהיה מביך על הגבול הפאתטי.
    מביאים לך ציטוטים שלך ואתה מכחיש אותם. מביאים לך הוכחות ומפריכים את השקרים ואתה עוסק בוואטאבאוטיזם.

אתה ממשיך עם הנבואות שלך?אחרי ש99% מהנבואות שלך התבררו כשקר אתה ממשיך לטחון את זה.
    אתה יודע מה הכי מצחיק בך?ההשלכה שאתה עושה על אחרים. חבל שאין מנהלים בפורום הזה, אחרת היית מקבל באן מזמן.

תעשה טובה, אל תגיב לי להודעות נמאס לי להשפיל אותך.

סמואל אטו ו-k_700 אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

4. Sturridge Member

עד היום לא יודע אם יותר אהבתי או שנאתי אותו.

ראיתי את המשחק בסטרים באיכות של תפוח אדמה. נתקע לי כשהכדור באוויר. עד שהצלחתי להפעיל שוב, מהדקות הארוכות בחיי.
    כנראה השער האהוב עלי ever. לא ראיתי צ'יפ מושלם יותר.

https://pbs.twimg.com/media/FdwlZLVWQAIxX_2?format=Xxx&name=900x900

שתי האגדות פורשות ביומיים, מי האמין שעשור אחר כך אני קונה קישור של מיקל ורמירז.

alexshw ו-יאן קולר אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

יום טוב באמת להוקיר ולהזכיר שגם כמעט זה קרה כשמיקל הפך לבן 18-
    https://pbs.twimg.com/media/FEHO_QbVQAEnoeD?format=Xxx&name=900x900

אלוהים יודע אם קאריק/האגריבס היו נוחתים פה אם גם הדבר הזה היה באמת קורה כמו שכבר הכריזו באתר הרשמי.
    ממש נס שהיה שם מוריניו בגלגול הראשון שלו כהוא שחייב לגנוב לך ״נכסים״ מתחת לאף.

נתן גם כמה מילות יזכור לרמירז והצ׳יפ.
    כנראה אחד מהכשרונות שהאכילו אותנו את הכאפה הכי גדולה בלג הראשון של הפריימרליג במתכונת האולגערכס.
    הצית את הדמיון לפני שהגיע לפריימרליג,
    אני חושב שהמון כמוני היו בהלם מכמה הוא מוגבל ברמות האלה.

6. Sturridge Member

באמת מה הייתם עושים בלי האגריבס והשמונה הופעות שלו בעונה.

לא באמת משנה איזה נגר עבר אצל פרגוסון, לקח את האליפויות האפורות בהיסטוריה. מיקל לא היה מפריע.

7. k_700 Member

הספקת להדחיק את 07/08 מהחיים שלך?
    אני מבין אותך, לא עונה קלה להיות בה אוהד צ׳לסי. עונה גדולה של האגריבס בכל תפקיד ששיחק בו, כולל מגן ימני.
    עונה אפורה נוספת של יונייטד שנגמרה עם עוד אליפות, הפעם גם אלופות, שחקן כלשהוא שפפ מעולם לא רצה שכבש 42 שערים ב44 הופעות. לחיי עוד עונות אפורות לכדורגל האנגלי כמו העונה ההיא.

אז האגריבס הוא על תקן אחד מהנגרים של הכדורגל האנגלי? שכחתי שהיית בן איזה 12 בתקופה ההיא.

בעצם אין לי ספק שלא קאריק ב2006 ולא האגריבס עונה אחרי היו מגיעים אם באמת העסקה של אובי מיקל הייתה מאושרת.
    עקבנו אחרי מיקל יותר משנה(למעשה כבר ב2005 הגענו עם לין להסכמות עליו כשהוא יכול היה לעבור רק שנה אחר כך כי היה בן 17).
    זו שיא תקופת השפל מבחינת הגלייזרים בשחרור כסף ומחאות.

אפילו על קאריק אז בקיץ 2006 הם בקושי שיחררו את ה16 מליון פאונד שהוא עלה.
    4 מליון על טינאייג׳ר והיו אומרים לו תסתדר עם אובי מיקל ועם ליאם מילר מהאקדמיה ובעוד שנתיים גם דני דרינקווטר ומקנוס וולף איקרם יהיו רלוונטיים, תהיה חזק.

8. k_700 Member

אז נראה שסגרתם את אנקוקו לקיץ הבא בסוף אוגוסט.

גם מאט לואו דיווח.

9. oranfu Member

בצרפת אומרים שזה לא נכון, אגב (כלומר לא עבר מדיקל).

10. k_700 Member

אני מאמין שזה כן קרה אם מאט לואו, גייקובס, פאב, פולק כולם יוצאים עם זה ביחד.

גם די מסביר את הארכת החוזה המוזרה של אנקונקו תוך כדי הקיץ כשהמניות שלו בשיא(השחקן מבטיח לעצמו הרכב לעונת מונדיאל, לייפציג מרוויחה ממנו עוד עונה עם סעיף שחרור שמבטח אותה וסוגר לעצמו מעבר לקבוצה גדולה קיץ אחר כך).

11. oranfu Member

אני מניח שזה כנראה הכיוון, פשוט מדיקל של צ'לסי לא היה עדיין.

לא שזה כזה משנה.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה ערך יש למדיקל שמבוצע שנה לפני המעבר?

13. k_700 Member

אין ערך, הכוונה שזו עסקה שנסגרה עם מעבר בקיץ הבא. כנראה משהו אוטומטי שלקבוצה הקונה יש אופציה לעשות במעמד חתימה.
    אם זה מדיקל בפרנקפורט אפשר להבין שזה לא איזה משהו מקיף אלא בדיקות כלליות.

לא פרסמו את הסכום אבל רוב המקורות אומרים שזה באיזור הסעיף שחרור שהיה לו בחוזה החדש, 60 מליון אירו.

14. Armstrong Member

משחק בינוני להחריד
    העיקר 3 נק'
    גורגיניו הביתה

15. Sturridge Member

מעניין אם פוטר הולך להיות המאמן הרביעי שנופל לתרמית הזו. נקווה שהגול של גלאגר היום יעזור לו.