צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. k_700 Member

טרילילי טראללהההה

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה די קצה הענף שהחזקת כל השנים בקשר ליונייטד, לא?

3. k_700 Member

ברור, מי מאתנו לא חווה חצי שנה של 17 שחקני רכש ב600 מליון פאונד ולא האשים את הבעלים בזה שבסך הכל לא בחרו מאמן נכון.
    קורה לי פעם ביום.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל זה... כן קרה. לך. לא אחד לאחד, כמובן, אבל אתה לאורך השנים טענת שהדבר לו יונייטד צריכה, בסך הכל, הוא איש מקצוע איכותי כמנג'ר שיוכל לקחת את מה שיש למועדון להציע ולהפוך את זה לקבוצה מנצחת. לא מנהל מקצועי או שדרת קבלת החלטות, לא אסטרטגיית העברות מתוחכמת, לא הטמעת שיטת משחק אחידה בכל קבוצות הנוער אלא בסך הכל אדם מוכשר בקודקוד.

אני איתך, אגב, ולא כ"כ מבין למה מה שהיה ועדיין נכון ליונייטד ולרוב מועדוני הכדורגל בעולם לא נכון גם לצ'לסי של בוהלי.

5. k_700 Member

איפה רשמתי שלא צריך אסטרטגיית העברות מתוחכמת? איפה כתבתי שלא צריך שיטת משחק אחידה בכל קבוצות הנוער?

בסך הכל גיחכתי על ההצעה המטומטמת שבעולם שבו אנחנו חיים יכול להגיע מנהל מקצועי אחד ויחיד ולקבוע הכל למאמן וצוותיו בפריימרליג.
    זה לא ישים, לא ברמות הגבוהות ולא באמת קורה.
    יש פה דפקט שהאג׳נדה היחידה שלו לכל הצרות של הקבוצה שלי זה העדר דמות ניהולית שתתעסק רק בזה והמאמן יהיה מן בובי נייט שמגיע ביום ראשון לקרינגטון לאמן ולגלות את מי רוכש לו המנהל המקצועי.
    דברים שעבדו בוורג׳יניה, שנת 1973.

אגב, עצם זה שאתה לא מצליח להבין בכלל כמה המציאות שאתה חי בה מטורללת ומנסה לעשות הקבלות למקומות אחרים היא עדות לזה שאנחנו לא משדרים בכלל על אותו גל.

אתה ראית אותי אי פעם מצדיק קיץ של איזה 8-9 רכישות ביונייטד? ואז ינואר עם עוד איזה 6-7…. שאלוהים יעזור, איך הדבר הזה קורס ונראה הכי מגוחך בהיסטוריה??? ממש נס.

אתה ראית אותי מצדיק אי פעם רכש שלא צריך שנקנה בסכום אדיר כדי לגנוב ליריבה את השחקן?(נניח פרד עם סיטי ואלכסיס עם סיטי).

אולי התבלבלת לרגע ביני לבין משה שכתב פה על אלכסיס שכשיש הזדמנות להביא שחקן כזה גדול ולגנוב אותו ליריבה שלך אתה לא שואל שאלות, פשוט עושה את זה.
    גם אם אתה עמוס בשחקנים על העמדה שלו.

אתה גם שוכח שאני מפקפק בכל ההתנהלות שלכם מתחילת הקיץ.
    לא נתתי לזה 10 אחוז להצליח.
    עוד מהימים שהתווכחת איתי אם קוליבאלי שחקן גדול או לא.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, בוא נגיע לשורה התחתונה: האם מנג'ר טוב לא יצליח לנווט את הספינה הזו קדימה?

7. k_700 Member

אם יביאו לו 18 שחקנים בשנה ולא מה שהוא צריך ורוצה-לא.

yonmu אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

אני חושב שהרכישות מתחילת הקיץ ועד עכשיו הן מהבזבוזים הכי גדולים בהיסטוריה של הכדורגל מבחינת הסכומים לעומת מה שהשחקנים שווים באמת. דווקא אנסו פרננדס שהוא כן שחקן טוב וייכשל אולי פחות מאחרים, אבל לעולם לא יעמוד בציפיות של תג המחיר שלו - כמשל. לפחות מחצית מהשחקנים לא הייתי מביא. מאמן נורמלי שהיה פותח את העונה או לחילופין תומאס טוכל היה יכול להשיג וצריך להשיג יותר אבל לא יותר ממאבק על ליגת האלופות, צ'לסי קטסטרופלית בחלק הקדמי. בדיוק מה שאמר אתמול דידייה דרוגבה שמדבר מכאב ולא במטרה לשלוח חץ למועדון. דיברתם על זה מספיק אבל גם ההרכב שעלה אתמול הוא אחד הגרועים שראיתי.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה קיי מה אתה מבין

Sent from my iPhone using Tapatalk

k_700 אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

מתי אתה מגיע לבקר נעשה ספיישל תחרות אכילת נקנקיות עם הדוד טוד??? ❤️

oranfu ו-Gianzola אוהבים את זה.
  11. WhitRM Member

למה שתשאיר את האברץ?הוא נמצא אצלכם 3 שנים והתרומה היחידה המשמעותית שהייתה לו זה הבקעת שער הניצחון בגמר ליגת האלופות.
    גם באיירן תחפש להתחזק עונה הבאה, אז לא יהיה קשה לדחוף להם אותו.

12. k_700 Member

הגיון בריא:
    -לבאיירן אין חלוץ אמיתי עם קבלות.
    מה נעשה? נדחוף לה שחקן גרמני שהוא לא חלוץ והוא בטח לא מביא קבלות.

יהיה מאוד קשה להפתר מהאברץ לדעתי. זה יכלול השתתפות נדיבה מאוד של צ׳לסי בחוזה שנשאר לו ובויתור גדול מאוד בדמי העברה.
    אולי השאלה עם איזה סעיף ללייפציג או דורטמונד.

באיירן לא מקושרים אליו לאחרונה, הם רוצים חלוץ.

13. MaxAaRons Member

באיירן חמים על המאמי\אוסימן.
    אני לא יודע מה המשתמש הנכבד whiterm עישן ,עוד לא נגמל מהנייס גאיי,מה שזה עושה לנוער הכימיקלים הארורים....
    צריך עונשים כמו בבית משפט פדרלי במדינת ישראל ,רק כך זה יפסק.

אבל גם אתה מפתיע אותי ... עד לא מזמן אמרת לי "הקובץ אקסל של הפלופים שאספת לי מגרמניה ומהולנד לא שווה כלום " עד לא מזמן טענת שהאברץ לא משחק בעמדה שלו ... היום השאלה לדורטמונד?
    אף פעם לא מאוחר להתנצל ולהגיד שעל 5 שחקנים טובים מהבונדס יש 50 פלופים.

גונדואן ,דה ברוינה ,אובמיאנג השלם לי יא גבר גבר למה יש כל כך מעטים ששווים משהו שבאו משם שאני כבר לא יודע את מי למנות...

14. k_700 Member

מה יש להתנצל. לגמרי טעיתי עם האברץ, נראה אדיר בגילאי נוער כששם הוא התחיל לעלות על הראדר של כולם.
    כששיחק מאחורי החלוץ כפליימייקר בלברקוזן הוא התחיל לפרוץ ברמות הגבוהות ובצ׳לסי נבלע.

אני לא אומר קדיש על הקריירה שלו כי אפשר עוד לקום מזה במקום אחר, בליגה נוחה יותר ואז אולי לחזור באיזשהו שלב לקבוצות גדולות יותר.
    אבל הוא הדבר האחרון שבאיירן צריכים עכשיו. הם לא מקושרים אליו העונה.

מאחורי החלוץ יש לה את מוסיאלה ואת מולר, שניהם טובים ממנו בהרבה.
    חלוץ הוא לא והוא בטח לא שדרוג על צ׳ופו מוטינג.
    הם רוצים חלוץ רציני.

קצת מתקשה להאמין שמכל הקבוצות שמאוד רוצות את אוסימאן הם ישלמו הכי הרבה ויקחו אבל אין ספק שהם מכוונים הכי גבוה שאפשר לתפקיד הזה.
    הם רצו תקופה ארוכה את קיין, אוסימאן, מקושרים בחודשיים האחרונים גם לראמוס.
    אולי יחליטו שעם קצת שדרוג על הסכום שיהיה אפשר להשיג את קיין הם יקחו חלוץ צעיר יותר ב5-6 שנים וזה יחזיר את ההשקעה.
    בסוף אני מאמין שהפקטור הכי גדול למרדף אחרי אוסימאן יהיה לאן שהשחקן יעדיף להגיע.
    אם הוא יפסול את צ׳לסי למשל זה יקדם אותם מאוד ללכת לקראת נאפולי.

נ.ב.
    אני לא אוהב את המשחק הזה של לפסול אוטומטית שחקנים כי הגיעו מליגה מסויימת.
    עד לא מזמן שיחקו איתי את המשחק הזה על כל שחקן שציינתי מפורטוגל....כמו שאתה רואה לאף אחד אין אומץ להתחיל את המשחק הזה שוב אחרי אירועי השנים האחרונות.

15. MaxAaRons Member

זה שאתה פוגע בפורטוגל מחזק את הנקודה שהרמה בליגה ירודה ובכללי הכדורגל בפשיטת רגל.
    ברנרדו ,פאלהינה ,דיאז ,ברונו ,נוניז ועוד נראים מפחיד בליגה ,כשטרם הצטרפותם שיחקו נגד קבוצות מידי שבוע שלא ינצחו גם את מכבי חיפה.