צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. Footballover Member

אם לא ה-10 נקודות של טוכל בתחילת העונה, היינו מתמודדים חזק חזק על הירידה.
    הסבוטאז' הוא לא של לאמפרד ולא של פוטר. בסופו של דבר, כל ההרכבים וכל השחקנים נוסו העונה, ואף אחד לא באמת יותר טוב מהשני. כן, עדיף לראות שחקנים צעירים שיש להם פוטנציאל במועדון הזה במקום 9 שחקני הגנה וסטרלינג, אבל הם כולם useless. אי אפשר להראות משהו עם כזאת כמות של שחקנים, שינויים וחוסר יציבות כללית.

הסבוטאז' הוא של בוהלי והחבר השחום שלו, ונראה שיקח הרבה שנים לתקן את זה. אני לא חושב שהבעיות שלנו נפתרות עם מאמן חדש ועוד רכש. אני לא מצפה שנחזור להיות רלוונטיים תוך קיץ אחד. עם זאת, הקיץ הזה הוא החשוב ביותר שאני זוכר, יכול להיות ההבדל בין הצלת המועדון לבין נפילה שנים קדימה.

2. yonmu Member

לדעתי חשש מ'נפילה שנים קדימה' יהיה רק אם שחקנים, נניח אנזו, ירצו לעזוב מרוב חוסר-אמון בפרויקט.
    כרגע אני לא חושב שזה קרוב לשם. פוצ' ו200מ על שוער וחלוץ וזו כבר קבוצה שצריכה להתמודד על טופ4.

אבל זמן ויציבות יהיו המרכיב הכי חשוב.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  3. Footballover Member

זה לא. גם הלאנד לא היה פותר את הבעיות בהתקפה שלנו. אין לנו creators. פליקס לא יודע לעשות כלום חוץ מדריבלים חסרי תועלת, מאונט בדרך החוצה, קובאצ'יץ' זה פליקס רק 20 מטר אחורה. נשארנו עם אנזו שמשחק מספר 6. חוץ מזה, צריכים כמו שאמרת חלוץ, שוער, וגם - קשר דפנסיבי, לפחות ווינגר אחד נורמלי, ג'יימס כשיר וצ'ילוול שמסוגל לרוץ.
    אנחנו לא שם. עוד רכש לא יפתור את הבעיות שלנו. צריכים לקצץ את הסגל ל-20 שחקנים וצריך מאמן שידע להוציא תפוקה מהשחקנים שהגיעו בינואר.
    עונה טובה מבחינתי תהיה לתת עונה כמו של ליברפול העונה. אנחנו לא נתחיל להבקיע שערים באורח פלא בעונה הבאה.

זמן ויציבות זה נכון לחלוטין. לא חושב שגם אלה יקרו.

4. oranfu Member

תכלס יש לכם מזל על הנקודות שצברתם בתחילת העונה כי אתם נראים מזעזע ויש לכם לוח משחקים קשה עד סוף העונה.
    אם היו לכם 6 נקודות פחות הייתם בסכנת ירידה.

יש סגל ענק וטוב. אם הרכש בקיץ יהיה טוב (ולא סתם שליפות מהמותן בהתאם לשחקנים שארסנל\ליברפול\סיטי\יונייטד רוצות), בעיקר מדובר על שוער וחלוץ, אין סיבה שלא תהיה קבוצה שתתן פייט על טופ4.
    אבל יש למנהלים עבודה בקיץ כי הסגל מנופח וחייבים להיפטר מכמה וכמה שחקנים גם מבחינת כללים (FFP וכאלה) וגם בגלל שאי אפשר באמת לנהל סגל כזה מנופח.

5. קשר שמאלי Member

לא רואה שום דבר טוב בסגל שלהם
    שחקני ההתקפה שלהם זה אוסף של שחקני פרווה, שחקנים כמעט טובים. התנהלות פושעת.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלבד החלוץ סגל שני בטיבו בליגה, וזה לא שאין חלוץ בסגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Footballover Member

אולי בפיפ"א זה סגל שני בטיבו בליגה. יש פה אוסף של שחקנים שלא רק שלא מספיק טובים לקבוצת טופ, בעיקר על הזין שלהם. שכירי חרב שלא רצים בכלל.

הדבר הראשון שהמאמן הבא צריך לעשות זה מחנה אימונים באורך של הגלות. אבל בטח כולם יפצעו ונשאר שוב עם אזפיליקווטה.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מרים את זייץ ופוליסיק מסוף הספסל, מה אתה מדבר?
    מה פיפא?
    אתה יודע יש אנשים שלא משחקים במשחקים ולא רואים סגל ככה. הניהול של הסגל הרבה יותר מחפיר מהרכישות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. alexshw Member

פוצי נראה לי מהשוחטים במחנות אימון.

Footballover אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

יש פה סגל שנבנה בצורה פושעת.
    זייך ופוליסיק כבר מזמן לא היו אמורים להיות כאן. זה לא שחקנים לעלות מקצה של הספסל.
    מהקצה של הספסל תעלה שחקן רעב.

הוספת גם לא מעט שחקנים צעירים או כאלה שהנסיון שלהם בכדורגל מסתכם בעיקר למשחקים בליגות חלשות מאוד.
    תביא 1-2 כאלה לסגל עם וטרנים איכותיים ושחקנים עם קצת אופי, מילא.
    אתה מביא את זה לסגל שחוק, גמור, בלי איכות ולרוב רק כי היריבות שלך חיפשו לקנות אותו.

מצחיקים אותי כל ההדלפות עכשיו על מאמן שיבוא והמשימה הראשונה שלו לקצץ את הסגל ל20 שחקנים....
    מזכיר לי את הפנטזיות אצלינו לאורך השנים שבקיץ נמכור את ג׳סי לינגארד ב30, את מקטומיני ב40, את ואן דה בק ב30, את באיי ב30, את סמולינג ב40 ובטוח מילאן תזרוק לנו 15 על דאלוט.
    גם בטח דין הנדרסון שווה איזה 8 או 10.....
    בסוף אתה מגלה שהדרך היחידה שלך להפתר מדד ווד זה בהשאלות עם סעיפי קנייה זולים(שלרוב לא יתממשו) וכשאתה משתתף בכיר במשכורת.

התחלה טובה לעונה הבאה, לא פחות מרכש, זה להגדיר מי הם שחקני המפתח שאתה בונה סביבם ורק סביבם.
    במרכז ההגנה, חוזר לך אחד כזה מהשאלה.
    בקישור יש לך מאתיים קשרים שאת רובם צריך להעיף(כולל קאנטה שאלוהים יודע איך בצוות אצלכם בכלל מנהלים איתו מומ על הארכה) ואת הקישור החדש אתה בונה סביב אנזו.
    הוא לא צריך לשחק כאילו הוא ז׳ורז׳יניו שמשחק 6.
    תביא קשר שיתאים לו ועוד אחד עם קצת יצירתיות שעובד קשה, מכל השאר תנסה להפתר.

הפשע הכי גדול בבנייה שלך זה שאין חלוץ, כל הקיץ תהינו איך יוצאים ככה לעונה.
    הדבר המעניין אם פוצ׳טינו יחפש כמה שיותר וודאות לעמדה הזאת ואז פשוט ילך על קיין ב100.
    להביא את קיין יכול לתרום גם לעניין הפליימייקריות שלא קיים העונה כי הוא גם מסוגל להפעיל שחקני התקפה לידו.

לא אתפלא אם תנסו לסגור גם את פליקס בעוד סוג של השאלה לעונה הבאה. מאמין שגם אתלטיקו מדריד יקבלו את זה.
    שוער זה לא עסק זול אבל יש כמה שמות מעניינים שכבר מקושרים אליכם(אוננה אולי בטרייד, ליבקוביץ והסעיף שחרור המצחיק שלו, ראייה והסעיף שחרור שלו).
    ממליץ לבדוק לפני שמביאים שוער ש״ההוא עם השם העולמי שהמליץ בזמנו לצ׳ך איזה שוער להביא״ כבר לא קיים במועדון ואין לו נגיעה למקבלי החלטות. עשה נזק היסטורי.

Footballover אוהב/ת את זה.
  11. Sturridge Member

נראה לי שב- 2023 אנחנו כבר אמורים להבין שלמשפט הזה אין את המשמעות שאתה (עדיין?) חושב שיש לו.

12. Footballover Member

על הנייר זה טוב, בפועל מדובר בשני שחקנים שלא שווים מקום בקבוצת פרמיירליג בשנת 2023. כנ"ל אובמיאנג, סטרלינג, אזפיליקווטה, קוליבאלי, מנדי, קפה ועוד ועוד... לא סתם אף אחד מהמאמנים הללו לא הצליח לייצר יציבות. אף אחד לא מספיק טוב בסגל הנוכחי חוץ מרשימה שכוללת במקרה הטוב 3-4 untouchables, כאשר שניים מהם סובלים מפציעות כרוניות ולא בטוח שמתאימים לדרישות הפיזיות של הליגה.

ג'יימס, אנזו, פופאנה, קולוויל/בדיאשיל, קאנטה, אנקונקו. זו הרשימה שממנה מתחילים לצייר XI בעונה הבאה. שניים עוד לא דרכו פה ושלושה פציעים ברמה לא סבירה. אני מסכים עם קיי שיהיה מאוד קשה להפטר מכל הזבל שנצבר פה. מצפות לנו עוד שנים של סטרלינג, קוקורייה וקוליבאלי. התקווה שיהיה פה מאמן שידע לזהות את המחבלים האלה מהר.

13. yonmu Member

אם אתם משווים את הסגל של צ'לסי, ברמת 'איך השחקן נראה לפני צ'לסי', לשחקנים של היריבות יוניטד/ניוקאסל/ארסנל/ליברפול/טוטנהאם -
    מלבד שוער וחלוץ, באיזה עמדות צ'לסי נחותה משמעותית?

אם אני צריך לבחור סגל-בלי-שוערים-וחלוצים אני חושב שצ'לסי במקום הראשון מהקבוצה הזו.

14. k_700 Member

הנייר לא שווה הרבה.
    כן, הם מוצפים בשחקנים שהיו יכולים להכנס לכל סגל באנגליה אבל האם כל השחקנים האלה ביחד, עם החוזים היקרים ובמועדון שגם כל השדרה הניהולית בו חדשה יכולים להתחבר לתלכיד נכון?

האם יש איזון בסגל הזה? אני רואה הרבה שחקנים מאותו סוג, מעט מאוד לידרים, מעט מאוד שחקנים שמכירים את הליגה שעוד יש להם מה לתת והצפה של שחקנים על עמדות מסוימות(כמה קשרים מרכזיים אפשר להחזיק בסגל? כמה ווינגרים סגל אחד צריך??? ).
    הביאו מלא שחקנים כי לא רצו שילכו ליריבה או מתוך מחשבה שאולי בעתיד יצא מהם משהו.
    אבל איך יצא מהם משהו כשעל התפקיד של מאדוקה למשל כבר יש לך איזה 10 ווינגרים? למה הבאת את מודריק? הבאת רק בחצי שנה האחרונה סקנד סטרייקר ועוד איזה 3-4 ווינגרים).

מה לעזאזל היה שם עם ה65 מליון על קוקרלה? עד כדי כך רצו אותו? כאילו אין לימיט שמעליו פשוט עוברים לשם אחר?
    כמה בלמים אפשר להביא בשנה אחת(ועוד ניסו להביא עוד בלמים...) כשאת הטאלנט הכי גדול מכל הקולקציה שלהם הם שולחים ליריבה שלקחה ועקפה אותם בסיבוב....

אחרי הנזקים של השנה האחרונה צריך מאמן שיבנה סגל בשבילו עם מחשבה.
    אין בכלל מחשבה בסגל הזה.

אנזו מגיע ובמקום לעשות לו התאמות שיוציאו ממנו את המיטב משחקים עם עוד 4-5 קשרים בהרכב לידו, שחקן התקפה אחד והוא קשר אחורי.
    חומצה לעיניים.

15. Raulito Madridista

אני גם לא רואה 'תיאורטית' סגל באמת טוב. כאילו כן השקיעו למעלה מחצי מיליארד יורו אז זה לא סגל של תחתית וזה סגל ששווה מקום שישי נניח. מבין השחקנים שהצטרפו, נניח קאלידו קוליבאלי היה אמור להיות רכש טוב - אבל ז'ול קונדה 'התפספס' ברגע האחרון, וגם ראחים סטרלינג שמכיר את הליגה, שכבש במספרים יפים מאוד ומעבר למועדון חדש עם סטטוס של כוכב היה אמור לעזור לו. אין מנהיגים בסגל מלבד אנגולו קאנטה וטיאגו סילבה. ומייסון מאונט הלך כמה צעדים לאחור.