צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. Sturridge Member

אם הוא עדיין יוכל להאריך בינואר ולהישאר אצלכם, אז האפשרויות הן להשאיל אותו לחצי עונה עם אופציה ו(נגיד) 50/50 שיתקעו איתו בינואר או… 100% להיתקע איתו כבר עכשיו. והם בחרו באופציה השנייה?

2. k_700 Member

האופציה אצלינו. אנחנו כנראה לא מחפשים ליותר מחצי עונה.
    אתם רוצים אותו 100 אחוז בחוץ לעונה הזאת ולפחות לחסוך את החוזה שלו(54.6 מליון פאונד ל6 שנים נזכיר).
    אם חוזר בינואר זה מן הסתם דופק אתכם.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/23
  3. Armstrong Member

מה מדאיג בזה? מועדונים תמיד קנו ויקנו פלופים. החכמה היא להפטר מהם וברוך השם מתקדמים יפה בכיוון הזה.
    יצא לכם במזל עם רגילון, אבל הטמטום שרצה את קוקרצה אחרי שראה אותו אצלנו עדיין שם.

4. k_700 Member

איך עושים כיוון להפטר ממנו? ההצעה הייתה השאלה, לחצי עונה, חצי משכורת שנתית בלי שום סעיף.
    לא מדאיג אותך שאתה קונה אינסוף פלופים וטאלנטים בסיטואציות קשות להצליח במלא כסף ואז דוחף להם חוזים לחצי יובל? מאחל לך המון בריאות.
    אתה עוד לא קרוב להבין את השואה שבהתנהלות שלכם. כנראה בעוד 3 שנים כשעדיין תהיה תקוע עם הצנון הזה אתה תתחיל להפנים.

5. Footballover Member

יונייטד מתנהלת כמו מועדון סריה א' בהעברות, רק בסכומי פרימיום של פרמיירליג. מועדון רקוב. לפחות צ'לסי מנסים משהו כדי לתת פייט מתישהו למועדון העדיף ממנצ'סטר, ולא חוזרים על אותן טעויות במשך שנים.

WhitRM אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

אני מתגעגע לפוטבולר של מאי שצוחק תמיד על כל הרכש שצ׳לסי עשתה בחלון קיץ.
    נמתין כמה חודשים.

7. Armstrong Member

אדוני הסתכל על הדדווד שהעפנו בחלון הנוכחי?
    מה יהיה איתך

8. k_700 Member

כל הכבוד, בעוד שנה- שנתיים תתכונן לדבר איתי על הדד ווד המתחדש שתצטרך להעיף.
    זה הרי בלתי נמנע בצורה שבניתם את הקבוצה.

הפעם יהיה מכשול חדש- חוזים ארוכים.

9. Armstrong Member

כל עוד מועדונים כמו שלך יהיו שם לקחת את הדדווד אורך החוזה לא באמת משנה חביבי

10. MaxAaRons Member

אני אף פעם לא מסכים איתך בכלום.
    אם אני מסכים איתך עכשיו בכל מילה זה אומר 'דרשני'.
    צלסי לא מושלמת בהתנהלות בחלון אבל זה עדיף עשרות מונים על יונייטד.

11. k_700 Member

חחחח בסדר.
    בינתיים לקחנו ממך שחקן בית שנכנס לשנת חוזה שחצי מהאוהדים שלך לא רצו שיעזוב, בגיל 24.
    אבל אשרי המאמין. נקווה שנשאר לבוהלי משהו בקנה. ב2027 הוא לא יוכל ללקק רק חומיות לכל מיני שייחים סעודיים. צריך לחדש, אולי נראה פתאום סרטונים שלו באונליפאנס מבצע את זממו בגמל כדי לשכנע מישהו מסעודיה לקחת בלם בלי ברכיים ששלמו עליו 75 מליון פאונד בחוזה ל50 שנה.
    אולי אפשר יהיה להסגיר את מודריק לפוטין ולקבל טובות הנאה כלשהן? כל האופציות פתוחות.

12. golding מנהלים

נותרו קצת מעל 24 שעות כדי להוריד את מספר השחקנים בסגל ל-23. כרגע נראה שזה לא בדרך לשם, וזו תהיה פאשלה מונומנטלית אם לא נצליח לעשות את זה לאור דבריו של פוץ׳ + הנזק שהסגל הגדול גרם לנו שנה שעברה.

13. Footballover Member

אין בעיה, יש סיכוי ואפילו סיכוי טוב שמה שאנחנו עושים יתפוצץ לנו בפנים. אבל איזה אלטרנטיבה יש לנו? הסגל שלנו היה צריך שיפוץ מהיסוד אחרי שנים ארוכות של הזנחה, סתימת חורים על ידי דדווד ושאריות של מנג'רים אחרים. עכשיו לפחות יש חזון, ניסיון לעשות דברים אחרת. זה הימור אבל זה הימור הרבה יותר מעניין ממועדונים כמו מנצ'סטר יונייטד שהמקסימום שלהם בכל עונה בעשור האחרון זה לראות תארים במשקפת.

14. k_700 Member

איזה חזון יש? תוכל לשתף אותי בו?
    אני רואה מועדון שמחפש שחקנים אנדר 23, שלא ממש מבין מה הוא רוצה, שמקושר למאתיים שחקנים על כל עמדה. מאתיים שחקנים שונים שמתאימים לכדורגל שונה, מועדון שלא למד שלא ממש מומלץ להחליף סגל שלם תוך שנה, סגל בלי שחקנים עם נסיון, שוער מעפן(לא נמאס להביא שוער מעפן? לא לומדים כמה זה חשוב?), עומד לך על הקווים כרגע המאמן השלישי בשנה האחרונה.
    הוצאת מיליארד פאונד בשנה. אתה מבין בכלל את גודל הנזק שהמספר הזה עושה למערכת? למפלס הלחץ? לעובדה שלא יתנו לך שנייה אחת לנשום ולארגן פה משהו?
    סבבה, תספר לי עוד על התארים שלך בתקופת רומן. אני בעד נוסטלגיה.

סיימת 12 בעונה האחרונה, אתה מבין בכלל את גודל האבסורד?

yonmu אוהב/ת את זה.
  15. Footballover Member

מקום 12 הזה הוא בעיקר בגלל הסגל שכבר היה כאן, לא רק בגלל בוהלי. טוכל מאמן אגדי במועדון הזה אבל הוא השאיר כאן חירבה.

החזון הוא לבנות קבוצה עם שחקנים צעירים ורעבים, אני חושב שזה די ברור. החזון הוא לקלוע בשחקנים עם אפ סייד גבוה (מדואקה, ג'קסון, פאלמר) ולשלב אותם עם סופרסטארים צעירים שברמה הדרושה כבר היום (קולוויל, אנזו, קאייסדו).
    יש כאן סיכונים, אבל תפסיק לנסות להציג את זה כאילו הכל זה גחמה של הבעלים. יש חשיבה מאחרי כל צעד שהם עושים. צריך להיות מנותק מהמציאות כדי לחשוב אחרת.