צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. golding מנהלים

לגבי ג'קסון, כל מה שאני אומר זה שמגיעה לו הזדמנות להראות אם הוא מסוגל לעשות עוד קפיצת מדרגה. לא טענתי שהוא אליט עכשיו או שהוא בהכרח יהפוך להיות בעתיד. לא הייתי ממהר לקנות חלוץ להרכב.

ומסכים עם @Footballover - החוזקות של ג'קסון הן דווקא מחוץ לרחבה.

2. oranfu Member

רק אציין שלא טענתי שהוא לא טוב מחוץ לרחבה, רק נתתי את הטיעונים של קיי.

ממה שאני ראיתי הוא טוב מנונייז מחוץ לרחבה.
    לגבי הסיומת, נונייז אחד הפינישרים הגרועים בליגה מאז שהגיע אז כנראה גם כאן ג'קסון פחות גרוע ממנו.

golding אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

כן.
    ג׳קסון הביא יותר שערים בליגה.
    נוניייז כבש 18 בכל המסגרות וגם הוסיף על זה 13 בישולים.
    חלוץ שאין לו מושג מה לעשות מחוץ לרחבה לא מבשל 13 שערים דרך משחק בליגה האנגלית.

מול השער העונה שלו הייתה בינונית מאוד וגם רשמתי את זה לאורך כל העונה. אבל יש לי עשרות הופעות של נונייז לפני העונה הזאת כדי להכיר באיך הוא יכול להראות ברחבה כשהוא עם בטחון(כולל הופעות מצוינות גם בנבחרת).
    רק תראה
    את המקבץ שערים שלו מהעונה האחרונה בבנפיקה והראשונה אצלכם כדי לקבל מושג כמה הפינישינג שלו מגוון, ברחבה ומחוץ לרחבה.

יכול להיות שזה לא meant to be בליברפול, לא סוף העולם. אני מסוגל לראות אותו משחק ברמות האלה ומככב בקבוצה אחרת שבה ישחקו איתו נכון ויתנו לו בטחון להראות מה הוא מסוגל לתת מהרגע הראשון.

אחרי ג׳קסון לא עקבתי בספרד, יכול להיות שהוא מחביא בארסנל משהו שלא ראינו לדקה אחת באנגליה וזה ישתחרר בעונה השנייה או השלישית אבל ממה שכן ראיתי באנגליה אין שם שום דבר מלהיב לבנות עליו כחלוץ מוביל.
    הייתה לו הופעה אחת חביבה כשדחפו אותו לשחק על קו שמאל אבל זה לא תפקיד שתבנה עליו קריירה עכשיו.
    הוא תרם במשחק הלחץ וקידם את המשחק אבל תשים אותו בשמאל לא תקבל למשל את התפוקה שלו כיוצר וכפינישר סטייל מה שעשה ראשפורד לפני שנה.
    לא רואה שם את הפוטנציאל הזה.
    ברחבה הוא מרגיש לי מאוד חד גוני ובעיקר דוחק של שערים קלים ועל איכות הפינישינג אין מה לדבר בכלל.
    זה מקבל פחות תהודה כי:
    1. יש פה אוהד ורבע של צ׳לסי שלא איבד עניין.
    2. העונה שלהם נגמרה בספטמבר.

Footballover, פעם בחצי שנה הוא מגיע לו לקבל את המנת צומי הקבועה, אז ניתן לו אותה.
    אני נזכר שגם ורנר בהתחלה היה החלוץ הכי טוב שהיה לנו מאז דרןגבה וקוסטה ואז גם תמי אברהם לדקה ורבע היה וורלד קלאס באפס מאמץ ואני בטוח שאם אני אתאמץ לחפש אז גם קאי האברץ כחלוץ בצ׳לסי זה ג׳נרישונל טאלנט והכי טוב שהיה לנו מאז בר כוכבא.
    בסך הכל ממשיך את השושלת המפוארת.
    מתוקף היותו אידיוט אמוציונלי אני בטוח שתוך כדי העונה השנייה כבר ישלח אותו לקדיס או לאיזה חור במפרץ.

4. Footballover Member

ג'קסון כבש בעונה אחת יותר שערים בליגה מוורנר משתי עונות ו-5 פחות מהאברץ בשלוש עונות מלאות. תמי אברהם נתן עבודה ב-19/20 אבל התברר שלא באמת לרמה. האם יתברר שג'קסון לא ברמה? יש מצב טוב. אבל אם נשלח אותו לגולאג אחרי עונת בכורה עם 14 שערים אז ליצנים כמו התרסיס וחבריו יבואו ויגידו שאנחנו לא נותנים לשחקנים צ'אנס להצליח.

מצב החלוצים ביבשת כל כך עלוב שיש מעט מאוד כאלה שידעו לתת הרבה מעבר. בעולם שבו דובביק וולאחוביץ' הם חלוצים שהולכים ב-80 מיליון... תנו לי להחנק עם ג'קסון.

5. k_700 Member

לא שלחתי אותו לשום גולאג.
    הוא חלוץ רוטציה סבבה, לא מעבר.

כזה שאתה מעלה במחצית שנייה כשקבוצות עייפות ומארגן לו מצבים על הקו שידחק.

טורה אנדרה פלו מודרני.

לדוביק יש סעיף שחרור של 35 מליון פאונד ותכלס? אם קבוצות מסמנות טארגט מן גבוה עם נוכחות לרוטציה ולגיוון של הסגל, הוא צריך להיות אופציה מעניינת.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/24
  6. Footballover Member

אה, יש מצב טוב, לא מתווכח על זה. מצד שני, יש סיכוי שהוא ישתפר קצת בפינישינג ואנחנו מדברים על חלוץ של 20-23 גולים בעונה. הוא חד משמעית הרוויח עוד הזדמנות בעונה הבאה, ולא בטוח בכלל שצריך להביא לו חלוץ אחר על הראש, כי אין עוד אגוארו או קבאני באופק.

7. oranfu Member

אני התייחסתי נטו לליגה האנגלית, כי זאת הרמה שמעניינת אותי ואומרת לי הכי הרבה מבחינת יכולת וביצועים של שחקן.
    אבל אם אנחנו מדברים על סטטיסטיקה טוטאל:
    ג'קסון עם 17 שערים בכל המסגרות (לא שיחקו באירופה).
    נונייז עם 18 שערים בכל המסגרות.
    ג'קסון עם 6 בישולים טוטאל (5 בליגה).
    נונייז עם 13 בישולים בכל המסגרות (בליגה יש לו 8).
    וזה לא אומר שהוא יודע מה לעשות עם הכדור מחוץ לרחבה. זה נטו מבחינה סטטיסטית. שוב אני אזכיר שאנחנו קבוצה הרבה יותר התקפית וסביב נונייז יש שחקני התקפה ברמה גבוהה יותר מאשר סטרלינג, מודריק ומאדווקה. בשביל לראות מה הוא יודע או לא יודע לעשות עם הכדור מחוץ לרחבה צריך לראות אותו משחק. גם מראה עיניים וגם הפעולות\אמירות של הצוות המקצועי אצלנו מלמדים שיש לו בעיה עם הכדור בבילדאפ.

והעונה שלו מול השער לא היתה בינונית, היא היתה זבל. כמו העונה הקודמת.
    למעשה, רק בעונה אחת בכל הקריירה (אותה עונת שיא בבנפיקה) הוא הראה יכולת מעל לבינונית מול השער. אנחנו מדברים פה על חלוץ בן 25 שהיו לו 2 עונות טובות מבחינת כיבושים, אחת בבנפיקה ואחת בליגה השניה בספרד.
    זה לא רק שהוא מחמיץ המון, זה איך שהוא מחמיץ. אין לו שום feel מול השער. הוא מקבל כדור מול שוער ובועט חזק לאמצע השער. אולי כשהוא עם ביטחון שיא הוא יכול להיות במומנטום טוב אבל ברירת המחדל אצלו זה דין דוד. הוא נע בין לא רע לגרוע מול השער.

ראיתי בנבחרת, ראיתי שנתיים אצלנו. חבל על הזמן של כולם, זה חלוץ מטרה מוגבל עם הכדור ועם יכולת מתחת לבינונית מול השער.
    שחקן היילייטס.

אבל התקדמנו, עכשיו אתה אומר שאולי זה לא נועד להיות בליברפול.
    אולי הוא יכול להיות אחלה חלוץ לאיזה אתלטיקו, בלי ציניות בכלל.
    בקבוצה שדומיננטית עם הכדור וקבוצות מצופפות מולה - זה לא מספיק.
    בטח ובטח אם לא כל הקבוצה נבנית בשביל להוציא ממנו את המיטב (והוא לא מצדיק לבנות סביבו קבוצה).

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. GRANDE LAZIO Member

אתה קובע ש'זו לא קבוצה שתתחרה על אליפות', על סמך שחקנים כמו ג'קסון, שאתה ואחרים פה מהללים והרכש שהובא ומיועד להגיע, לפי דיווחים.
    אם היו קונים שחקנים בפרופיל יותר גבוה, הציפיות היו אחרות. זו תבוסתנות מצידכם, וחבל כי מדובר במועדון ענק כמו צ'לסי, לא פחות מזה.

אנקונקו פציע, קשה לסמוך על שחקן כזה. אתם צריכים 2 חלוצים

9. golding מנהלים

@GRANDE LAZIO אתה מנחש שאני קובע את זה על סמך שחקנים כמו ג'קסון. זה לא נכון. לי זה נראה לא מציאותי לצפות ממארסקה להוביל אותנו לאליפות. גם אם מניחים שהדברים מתחברים כמו שצריך, וזו חתיכת הנחה בעיניי, הסיכוי שכבר בעונה הקרובה הקבוצה תתחרה על אליפות הוא נמוך מאוד.

יש הרבה מאוד עמדות שהייתי מחזק לפני עמדת החלוץ, ביניהן שוער, בלם, מגן שמאלי, ואגף שמאל.

10. Sturridge Member

אתה מוזמן לקרוא 500 הודעות אחורה ולגלות שכולם פה בהחלט מודעים לאיך היה אפשר לבזבז יותר טוב מיליארד פאונד.

אתה אבל הצעת את לוקאקו, אז מה הקשר בינו לבין להתחרות על אליפות?

11. GRANDE LAZIO Member

מאז דייגו קוסטה לא היה לכם חלוץ רציני, ולא התמודדתם על אליפות. יש סיבה.

היה לכם בשפיץ עכשיו את אוסימן, הציפיות היו אחרות. במקום לקחת את ה70+ מיליון האלה שהוצאתם עכשיו על 2 ילדים+כסף ממכירת ג'קסון, ולקנות אותו, אתם זורקים כסף בלי לשפר את הקבוצה. אסטביו הזה יגיע בקיץ הבא, יש לכם את גוסטו וקוקוראה, לאמף יודע מתי ריס וצ'ילוול חוזרים, אבל מגנים אתם לא צריכים. מה ההגיון בלזרוק עליו 50 מיליון כשהפר פליי מציק.
    במצב שכזה, אני עדיין מוכר את ג'קסון ומחזיר את לוקאקו. גם משפר את הספרים וגם יש לי חלוץ יותר טוב.

12. alexshw Member

רק שאלה אם אוסימן יעבור 20 משחקים בעונה בפרמייר ליג.

13. k_700 Member

אההה עכשיו אוסימן לא מתאים לליגה האנגלית.
    מעניין.

14. k_700 Member

סגרתם חוזה מול מארק גויו ואתם תפעילו את הסעיף שחרור שלו בסוף החודש(6 מליון אירו).

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בליגות אחרות הוא לא ממש מגיע ל-30 משחקי ליגה בעונה. פציעות, אליפויות אפריקה, 100M+... הוא רחוק מלהיות הימור בטוח.