צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. golding מנהלים

הסוכן החדש של לוקאקו נפגש עם אינטר היום. הזדמנות ראשונה לבוהלי ושות' להוכיח לנו שהם מגבים את טוכל, שכמעט בוודאות לא מעוניין בו יותר.

יש גם דיבור על התעניינות מסוימת מצד באיירן.

אנחנו יכולים רק לקוות שאחד מהמעברים האלה הוא אפשרי, גם אם זה אומר שצריך לקחת hit רציני כאן. הנוכחות של לוקאקו במועדון בינתיים רק פוגעת בקבוצה אז עדיף לכולם לשים את הסאגה הזאת מאחורינו.

ספק אם פוליסיק יימכר עכשיו שיש לנו בעלים אמריקאים, אבל וורנר וזייש בטח לא יישארו בהנחה שיש להם suitors. זה ישאיר אותנו עם התקפה של האברץ, מאונט, פוליסיק והאדסון-אודוי (כמעט שכחתי ממנו). צריך עוד שני שחקנים, דמבלה + עוד אחד (אנקוקו, נניח)?

Footballover אוהב/ת את זה.
  2. Sturridge Member

אני מניח שאם מחר הזאר שובר את הרגל באימון זה גם כי הוא שבע מכדורגל ולא מקצוען.

בשורה התחתונה אלה הפציעות שעצרו את הקריירה שלו במדריד, אפשר לטעון שהוא הגיע מלכתחילה במצב פיזי פחות טוב וזה אולי תרם לכמות הפציעות, כל שאר הניתוחים הם קשקוש.

3. alexshw Member

כשאתה שונא כדורגל, הכדורגל שונא אותך בחזרה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. Sturridge Member

אוקיי.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור, אין קשר בין חיים לא ספורטיביים ומשקל עודף לסיכון לפציעות ולקושי להכין את עצמך טוב לעונה -
    "I won't hide this, when I'm on holiday, I'm on holiday.

https://img.republicworld.com/republic-prod/stories/images/15867805085e94595c4d375.Xxx

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Sturridge Member

אתה רוצה לקרוא שוב?

7. Raulito Madridista

אי אפשר לברוח מהתמונות הנוראית הזו וכעסתי עליו, לא צריך טייטל של 'חלמתי לשחק בריאל מדריד' ולהגיד שהוא הגשים חלום. אבל קבוצה שמה עלייך מאה מיליון יורו ובונה הר של ציפיות - ואתה זורק זין? אבל זה לא משנה משה הוא חזר למשקל של ספורטאי די מהר, התמונה הזו היא ביולי. אני לא רואה כאן שחקן שמן:

https://pbs.twimg.com/media/EdyEBY_XgAAklwI?format=Xxx&name=4096x4096

מעבר לכך אי אפשר לברוח מהעובדה שהקרסול שלו לא טופל כראוי. ואמרו שגם בצ'לסי הוא היה תמיד מגיע שמן בקדם העונה, חוזר חלילה. אני לא נמצא באימונים ולא יודע אם בריאל מדריד הוא מחפף או לא. בצ'לסי, על סמך דברים שקראתי ועל סמך הסיפורים של ג'ון אובי מיקל - זה לא הפריע לו לשחק כדורגל מדהים. היו תלונות בספרד על הגישה של יוביץ' באימונים למשל, על הזאר לא קראתי דברים דומים.

הוא אמר שהוא רוצה להישאר בריאל מדריד אבל אני לא חושב, על אף שאמבפה לא הגיע - שמישהו יילחם עליו בטירוף וצ'לסי יכולה לעמוד בשכר שלו או ברובו. הייתם רוצים קאמבק?

8. prica9 Member

כיום, האח המוצלח במשפחה זה טורגו, זאת עובדה.
    בספק אם אדן הזארד היום יכול לשחק בצמפיונשיפ.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

9. Bruno Fernandes Member

האזר בדיוק כמו קרליטוס הממזר, סובל מחוסר מקצוענות.
    אבל בתור צופי כדורגל מספיק לראות הייליטס של גולים ודריבלים.
    כל גול בצבע (גם טבס היה ככה).
    לוקח כדור ואונס 5-6 שחקנים ומבקיע.
    בקלות טופ 10 בהיסטוריה של הליגה. כמות השחקנים שראיתי ב25 שנות צפייה בליגה היא עצומה אבל אולי 5-10 מדגדגים את הביצה של הבלגי.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

לא ראיתי דיבור של באיירן. איך באיירן ישלמו את החוזה שלו? זה 350 אלף פאונד לשבוע.
    הם לא משלמים לכוכבים שלהם הרבה פחות מזה.

זה אמור להראות משהו כזה-

באמת נראה שאתם חזק בעניין של דמבאלה.
    איך אתה עם זה? זה להכניס ראש למיטה חולה לדעתי, השחקן הזה יותר מדי זמן לא רלוונטי. ספק אם הוא באמת טוב יותר ממה שיש לכם כרגע.
    אני מאמין שאתם כן תהיו במירוץ על סטרלינג.
    הוא שנה לסוף החוזה, יש שם רצון לפרידה הדדית. מתקשה לראות אותו הולך לקבוצה אחרת באנגליה.

סימון ג׳ונסון מהאתלטיק מדווח שאתם גם בעניין של חאקימי ודסט.

11. golding מנהלים

מקורות קצת פישיים אז אתה צודק, צריך לקחת with a grain of salt.
    https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1531393412993269761?s=20&t=zdMx64XNusBrCwQ4Y8gYQw
    וכן, נראה שהסדרת התשלומים הזאת היא הכי ריאלית, וגם זה התרחיש האופטימי ביותר כנראה.

לגבי דמבלה, הוא היה מעולה בחודשיים האחרונים של העונה והוא יכול לפרוח (שוב) תחת טוכל. נכון שבשנים האחרונות הוא הפך להיות פחות רלוונטי, ונכון שצריך להיזהר כי הוא כנראה ידרוש משכורת מאוד גבוהה ולא בטוח שהוא שווה את הסיכון, אבל מבחינת יכולות נטו - אין הרבה שחקנים שיש להם את הכישרון הזה ברגליים, וראינו אותו מוציא לפועל את היכולות האלו לא פעם.

אני כן חושב שהוא יותר טוב ממה שיש לנו כרגע. כרגע יש לנו רק את מאונט והאברץ. ואולי אפשר להוסיף לרשימה את פוליסיק. וורנר, האדסון-אודוי, זייש - הם לא רלוונטיים לדעתי וסביר מאוד שלא יהיו כאן שנה הבאה.

אני לחלוטין בעד סטרלינג דרך אגב, פשוט לא רואה את זה קורה משום מה.

12. k_700 Member

המקור הזה הוא בערך כמו הדיילי סטאר באנגליה.
    איפה באיירן ישלמו העברה על שחקן שעבר ב115 מליון בקיץ שעבר....הם גם במומ מתקדם על מאנה עכשיו שבתכלס מגיע לשחק באמצע.
    זה אמור להיות אינטר בואריאציה שאתם תשלמו חלק יפה מהחוזה של לוקאקו, השאלה(דמי השאלה שדי מכסים שכר של עונה) עם סעיף קנייה.

דמבאלה מרגיש לי הימור מסוכן.
    נתן כמה חודשים טובים בטוטאל מכמה שנים. מאוד לא יציב, וורק רייט בעייתי, פציע, אורך חיים לא ספורטיבי. וורק רייט בכדורגל של טוכל זה הדבר הכי חשוב, בטח כשאתה לא משחק פה קיצוני טבעי אלא קיצוני שנכנס הרבה לאמצע ולוחץ הרבה ומשחק קרוב לרחבה.
    באמצע הוא לא מרגיש לי פתרון(בניגוד לסטרלינג אגב, שלדעתי יכול להיות מצוין עבורכם באמצע מעל האברץ ומאונט).

יש גם דיווחים שפאלאס רוצה את לוי קולוויל בהשאלה לשנה הבאה. לא רואה את טוכל באמת מוותר עליו לעונה הבאה בטח כשעוזבים לו 3 בלמים.
    אתם תביאו את קונדה בהרבה כסף לצד ימין של השלישייה ויש דיווחים שאתם חזק על קוליבאלי לצד שמאל. יהיה מעניין לשים את קולוויל ליד שני אלה.

13. golding מנהלים

כרגע אני מתבאס מזה שנמשיך לשחק עם שלישייה אחורית, כי החזרה של גלאגר אמורה לאפשר לנו לשחק עם שלישיית קישור אנרגטית ויצירתית שכוללת אותו, את מאונט ועוד קשר דפנסיבי (לא קאנטה או קובאצ'יץ', שמתאימים יותר לדאבל פיבוט או לתפקידים של מאונט וגלאגר במצב כזה).

הבעיה היא שכרגע אין קשר דפנסיבי והבלמים הנוכחיים לא מספיק טובים כדי שנוכל לשחק עם רביעייה אחורית.

נהיה חכמים יותר כשנחתים שני בלמים וקשר אחורי. אז גם נדע מה הייתכנות של קולוויל להישאר ולקבל דקות משמעותיות.

14. Don Antonio Member

. בסקיי אומרים היום שממשיכים לדבר עם סביליה על קונדה והשאיפה היא לסגור את ההעברה עד ה 30 ביוני כדי שסביליה תוכל לדווח בדוחות הכספיים שלה את העסקה על העונה הנוכחית. בשורטליסט של הבלמים מעלים את האופציה של קיפמבה (לא רואה את זה קורה), חימנז של אתלטיקו שהשם שלו כבר מקושר אלינו איזה 3 שנים ברציפות ויושקו גבארדיול של לייפציג. בגזרת הקשר האחורי היום עולה שמו של איברהים סנגרה (24) של פ.ס.וו. טשואמני סגור במדריד.

חבל שלא הוספנו buy back על טומורי או גהיי, פספוס רציני שלנו. יצאנו קירחים משני הצדדים עם העזיבות של כריס וטוני.

15. k_700 Member

גהיי לא ברמה הזאת, נמצא במקום שמתאים לו.
    טומורי מראה שיפור גדול בעונה האחרונה, אולי עוד יגיע לשם.
    אבל הוא מה שלוקח אותך לרמות של סיטי, ליברפול?
    זה עוד חידה. קיבלתם על שניהם אחלה כסף.

גבארדיול זה השם הכי מלהיב אחרי הobvious(קונדה).
    מדובר בילד שמסומן מאיזה גיל 15. משחק כדורגל מקצועני מגיל 16 ולא מפתיע שבגיל צעיר כל כך נראה כמו הכשרון הכי גדול של לייפציג בהגנה.
    נראה לי ליברו אמיתי עם קריאת משחק מצוינת. אולי הכנה למעבר ל-2 בלמים אם יש לך בלם כזה.
    מצד שני לא יודע כמה תשקיעו באמת הרבה כסף על 2 בלמים.

אין ספק שאתם צריכים קשר אחורי. אף אחד ממה שיש לא מספיק טוב וזה חור רציני.
    מעניין אם תכנסו למירוץ אחרי קונה של גלדבאך או שתלכו על bargain כמו פאלהינה שמגיע גם בגיל הנכון.