צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. Armstrong Member

המערך הזה של 3 בלמים זה הדבר הכי מבאס בעולם. מה הוא נתקע על זה

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Sturridge Member

נתקע על זה כי זה הפרסונל שהיה לעבוד איתו.
    הלוואי יוכל לשנות, אבל לפני שתחילים לדבר על מערך חדש, קודם צריך לראות שיש לנו בכלל ארבעה שחקני הגנה להעמיד על הדשא. כרגע אנחנו בדרך להישאר עם ארבעה בכל הסגל.

Footballover אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין שעם הסגל הנוכחי הוא היה מוגבל, אבל לא חושב שזאת ה-סיבה. הוא אוהב את המערך, נדמה לי שגם בדורטמונד ופריז הוא שיחק ככה לתקופות.

Sir Alex Ferguson ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. Footballover Member

עכשיו כשלוקאקו דוחף לחזור לאינטר, אני חושב שאפשר לסכם שזו פיסת העסקים הכי גרועה בהיסטוריה שלנו, ואחת הגרועות אי פעם בכלל.

מדהים עד כמה זה היה רע. בכל מובן אפשרי.

5. k_700 Member

אההה.... קשה להכריע מה יותר גרוע מוראטה, לוקאקו או ורנר. כל אחד מהם עלה הרבה.
    ורנר עלה פחות אבל לדעתי מהעונה הראשונה שלו יצא עם סימן קריאה שזה לא יכול להיות חלוץ מטרה באף קבוצה רצינית.

אני לא חושב שזה הולך להיות פשוט להפתר מלוקאקו.
    הוא דוחף ואתם כנראה תרצו שזה יקרה אבל לא בכל מחיר. אני מאמין שאתם תרצו לבטח שחלק גדול מהשכר שלו משולם, שתקבלו סכום יפה על ההשאלה ותשימו אופציה לרכוש אותו עוד שנה.
    אינטר בהכרח תקפוץ ראש על המשכורת שלו כשיש להם כבר את דזקו(הגעה של לוקאקו זה מכירה של דזקו) וכשהם מנסים לקצץ את המשכורות שלהם בקיץ הקרוב?

אולי אם ימכרו שחקן בכיר מאוד ואני מבין שהם מנסים להמנע מזה.
    בטיימלין צריכים להתרחש כל מיני אירועים אצל אינטר ותנאים שיקויימו כדי שזה יקרה, לא עסקה פשוטה.

6. alexshw Member

ומדהים כמה זה היה צפוי.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

7. Raulito Madridista

העסקה של פרננדו טורס גרועה יותר. כי הוא באמת הגיע בשיאו יחסית, אחרי שתפר את הפרמיירליג (חשבו שהוא פשוט מיצה את ליברפול שדעכה ומועדון חדש ויהיו לו חיים חדשים) והיה צריך מצב אחד כדי לתת גול. המחירים נמוכים יותר אבל כמובן שהכדורגל הולך ומשתנה והיום זה משהו אחר. לוקאקו נפילה גדולה יותר מוורנר בגלל הגישה והעובדה שהוא עמד על המגרש. ורנר יישאר, צ'לסי לא יכולה לשחרר את כולם.
    לגבי ההגנה - אני מסתכל על הבלמים, זה לא אסון לאבד את כריסטנסן. כל עוד יש כסף בקופה אז באמת שיהיה בסדר. בכל מקרה עם איך שהדברים התפתחו יש כאלה שהניחו שיהיה גרוע יותר.

8. k_700 Member

אצל טורס הייתה נסיגה פיזית, לא היה לו את אותו כוח מתפרץ אבל אני מסכים שעדיין חשבו שזה אחד מהחלוצים הכי טובים בעולם בשיא. אין ספק הוא גבוה ברשימת הפלופים אצליהם.
    לוקאקו עם כל הזוועה וכו וכו הוא מלך השערים של צ׳לסי העונה עם 15 בכל המסגרות כשהוא פותח ב16 משחקי ליגה(בליגה הוא מקום שני עם 8 ביחד עם האברץ).
    יכול להיות שלא תהיה לטוכל וצ׳לסי שום אופציה אחרת חוץ מלשמור אותו לעוד עונה ושם טוכל יצטרך למצוא דרך לשלב אותוץ אין לו סקורר יותר טוב.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש כסף אפשר להביא עוד חלוץ. לוקאקו יכול להיות חלוץ מחליף מצויין כשההגנה של לידס עייפה.

מגיל 16 חיכינו לאפס הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. golding מנהלים

לדעתי גם לוקאקו וגם וורנר יעזבו, בעיקר בגלל שלשניהם יש רצון לעזוב והם יהיו מוכנים להתפשר על השכר. ואני בכלל לא בטוח שנביא עוד חלוץ מרכזי, אלא עוד קשר התקפי ועוד שחקן שיכול לשחק בכל שלוש העמדות הקדמיות.

השאלה אם בתוך זמן כל כך קצר ועם הנהלה חדשה לגמרי נצליח להחתים שני שחקני התקפה חדשים, ארבעה שחקני הגנה (שני בלמים ושני ווינג באקס) ועוד קשר מרכזי.

ההימור הבטוח הוא לא, ושייקח עוד 2-3 חלונות עד שהסגל באמת יתפוס צורה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/22
  11. k_700 Member

ההתפשרות בשכר של לוקאקו צריכה לבוא ממכם לא ממנו.
    אתם לא תמכרו אותו בקיץ הזה אלא תשאילו אותו ומכאן צריך למצוא נוסחה שתשתלב עם הדמי השאלה שהקבוצה שתקח אותו תצטרך לשים.
    אפשרי, לא פשוט בטח כשנדמה שיש רק את אינטר על המדף.

אני קורא על כל ההסתבכויות של ברצלונה עכשיו כשהcvc שהם בנו עליו לא נחתם.
    יהיה מעניין לראות אם אתם תקפצו עליו או על גנאברי, אחד מהם צריך לעזוב את הקבוצה שלו.

לגבי האופק בבניה, אני מסכים 2-3 חלונות לפחות. הייתי אומר שאנחנו במצב די דומה מבחינת הבנייה.

12. golding מנהלים

ממנו, לפי כל הדיווחים הוא מוכן לקצץ בשכר שלו כחלק מזה שהוא דוחף למעבר.

13. k_700 Member

כן, כי הוא חושב שמישהי(אינטר) תשלם עליו ולא תשאיל עם אופציה.
    במידה וזו עסקת השאלה הוא מגיע עם החוזה ופה השאלה מה הנוסחא של ההשתפות בשכר עם הדמי השאלה.

לא תלוי בו כמובן.
    אתה רואה את אינטר משקיעה פה 60-70 מליון בדמי העברה ? אני לא.
    אני גם לא מאמין שתתפשרו על פחות מזה. לכן הכי ריאלי זו עסקת השאלה או בסיכוי נמוך יותר- סוג של טרייד עם לאוטרו.

14. golding מנהלים

מה זה משנה אם זו השאלה או מכירה?

כל זמן שיש הסכם בין צ'לסי לאינטר ובין אינטר ללוקאקו, זה יכול לעבוד. לצורך העניין, צ'לסי ואינטר מסכימות שהשכר ישולם במלואו על ידי אינטר, ועל גבי זה אינטר ולוקאקו יחתמו על חוזה שמתקן את השכר שלו לסכום נמוך יותר.

זה לא באמת מכשול.

15. k_700 Member

כל עוד לא מדובר בעסקת השאלה שבסופה יש סעיף קנייה מחייב(שלמעשה זו עסקת מכירה לכל דבר) אין שום אופציה כזאת.
    בהשאלה אתה לא יכול לתת חוזה חדש לשחקן.

צ׳לסי ואינטר יכולות להסכים במקסימום על חלוקת השכר הנוכחי שלו.
    אתה לא יכול לתת חוזה חדש לגמרי לשחקן מבלי שיש פה עסקת מכירה/החתמה של שחקן חופשי.
    לוקאקו כרגע מנסה לזרז מעבר ו״מדליף שהוא מוכן אפילו להתגמש בשכר״ זה אולי כדי להדגיש לכל גורם בצ׳לסי שהוא רוצה לברוח מפה אבל זה לא רלוונטי בכלל אם אין פה עסקת מכירה ואני בספק גדול אם באינטר יגייסו את ה60-70 מליון פאונד בשביל להביא אותו מבלי להכניס איזה שחקן משמעותי לעסקה.

המעבר הזה הוא מכשול גדול. השכר בסיס שלו פה הוא 350 אלף פאונד לשבוע, אתם רק השקעתם 100 מליון פאונד לפני שנה, הוא חתום לעוד 4 שנים. אינטר הולכת לכיוון בקיץ שהיא שואלת את עצמה איך היא מצמצת את תשלומי השכר שלה וקונה בצורה מדודה.
    לי קשה לראות איך מתקתקים פה עסקת מכירה וזה לפני שאינטר מכרה בלא מעט כסף שחקן ליבה(באסטוני, לאוטרו, דה פריי, שקריניאר וכו).