צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. oranfu Member

עבד ביונייטד.
    אתה אולי לא אוהב את הסגנון, אבל הוא עשה את העבודה.

בצ'לסי הוא כאילו החליט שעושה ברוגז.
    וטוכל הוא זה שרצה אותו, לא יכול להתלונן שלא מתאים לו.

לקבוע שהוא פרינססה והופך חובבן כשדברים לא לרוחו? יש לזה דוגמה (קונקרטית) מההיסטוריה שלו?
    כי ביונייטד אני לא ראיתי שעשה שום דבר כזה.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי דוגמא מעולה מאוקטובר האחרון.

3. Lebron Member

האמת לגבי לוקאקו הרבה יותר פשוטה - הוא חלוץ טוב, אבל לא וורלד קלאס. באינטר הוא בהחלט נתן מספרים טובים יותר כי הוא פשוט שיחק בקבוצה שיותר מתאימה לו. לאימובילה יש מספרי וורלד קלאס בסרייה א ואף אחד לא מדבר עליו כוורלד קלאס.

ההחלטה לשים עליו כשהוא בן 28 מאה מיליון זה טמטום של צ'לסי. הוא חלוץ גדול וכבד ואני חושב שכשהוא יחצה את גיל 30 הנסיגה ביכולת הפיזית תהיה משמעותית. הוא לא בנזמה או לבנדוסקי מהבחינה הזאת, וגם הטכניקה שלו נופלת משמעותית מהשניים הללו.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב או וורלד קלאס, זה לא היה חייב לקרוס ככה. הוא הפך להיות בלתי שמיש עבור הקבוצה. הוציא באמצע העונה ראיון שמזלזל בה.
    זה היה חובבני, לא מקצועי.
    זה מעבר לדיון על השחקן ועד כמה הוא טוב או לא טוב.

alexshw, Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. AE94 Member

לוקאקו פשוט לא שחקן מספיק טוב לרמות הגבוהות, הוא שחקן מאוד מוגבל ויש לו כבר ברזומה 3 קריסות במועדוני צמרת- בצ'לסי שהוא ברח לאברטון בגיל 20 במקום להתמודד על מקום בהרכב, ביונייטד שהוא פשוט היה נפילה עצומה במיוחד בעונה השנייה, ובעונה הנוכחית בצ'לסי. אגב גם באברטון הוא היה תנודתי ולצד תקופות של הרבה בישולים היו לו תקופות של בצורות ממושכות של שערים. לגבי אינטר, צריך לקחת בחשבון שהליגה האיטלקית בקריסה ממושכת והיא ברמה מאוד ירודה בהשוואה לליגה האנגלית או הספרדית, אז הרבה יותר קל שם לנפח מספרי שערים. היתרונות שלו הן כוח, פיזיות ויכולת סיום מעל הממוצע, החסרונות שלו הן טכניקה מזעזעת, חוסר יציבות בתפוקה ואופי של בכיין ומוגבל רק לצורת משחק מאוד ספציפית ופרימטיבית לדעתי.

6. oranfu Member

ברור.
    אני התכוונתי עד העונה האחרונה.

7. alexshw Member

לא באמת עבד וזה עוד עם מאמן שבאמת התאים לו. אצל אולה בכלל הוא השמין ואיבד כל מוטיבציה לזוז. בדיוק היה פרינססה כמו העונה. בול אותו דבר.
    זו לא התנהלות מתאימה לטופ באנגליה. באיטליה עם קצב אחר ומול הגנות פחות טובות ושוב תחת מאמן ממש מתאים לו, זה עבד.

8. oranfu Member

זה עבד. אתה פשוט לא אהבת את הסגנון.

אני גם לא שמתי לב שהשמין. היה גדול פיזית כמו כל הקריירה. רק באינטר הוא שינה תזונה.

הוא הוכיח שיכול להבקיע יפה מאוד גם באנגליה. הראה את זה בווסט ברום, הראה באברטון והראה ביונייטד.

העונה הוא בא ואמר שלא רוצה להיות במועדון, שרע לו. אני מניח שגם באימונים הוא הראה את זה.
    זה מאוד שונה ממה שהיה ביונייטד.

9. Bruno Fernandes Member

42 שערים 95 הופעות .
    זה לא רע ,אבל אני כן שמח שהוא נמכר .
    גם היה עליו הרבה ביקורת מוצדקת הוא היה נראה אפס (עזוב בגלל שיטה שלא מתאימה לו ,הוא היה נראה כאילו הוא מתהלך על הדשא לא מתאמץ על המגרש), והתבכיין על זה בתקשורת שמקבל ביקורת מהאוהדים.
    אשכרה 75 מיליון +15 בסעיפים. תגיד לי זה לא אמור לתת לך בוסט שחקן כזה ? היה אולי קצת יותר טוב מראשפורד

10. alexshw Member

לא רואה במה זה עבד. לוקאקו גם דרך קבע היה חסר ערך במשחקים מול טופ 6, אולי מלבד המשחק הביתי מול צ'לסי. הוא הגביל את ההתקפה. אני בכלל לא אוהב סוג כזה של חלוצים כבדים. ווסט ברום ואברטון זה לא טופ. לוקאקו של העונה זה בול לוקאקו של 2018/19. ההבדל היחיד שהוא נתן הפעם ריאיון ואז לא.

11. k_700 Member

עבד מצוין בעונה הראשונה.
    27 שערים, 9 בישולים בכל המסגרות. תמשיך להתעלם מזה.
    היה חסר ערך מול הטופ 6?
    שער ובישול מול צ׳לסי בנצחון, בישול מול ליברפול, בישול מול טוטנהאם וזה אצל מוריניו לא אצל קלופ.
    אני מזכיר שבתקופה הזאת התגאנו בלהוציא תיקו מול קבוצות הטופ 6 בלי לעבור את החצי ואנשים פה דפקו נאומים של ״סוף סוף יש לי מאמן״.

רק נזכיר שהשתלשלות הדברים הייתה, שטוכל לא החזיר אותו להרכב אחרי אותה פציעה.
    מה היה בזמן הזה שגרם לו לא לעשות את זה? אף אחד לא יודע עוד.

ביונייטד של סולשאייר לא היה כלום. היה מקצוען, אפילו הציל לסולשאייר את התחת כמה פעמים.
    סולשאייר לא רצה אותו מההתחלה, סגנון לא סגנון אני לא אתפלא אם הקריב אותו קורבן כדי לתת הצהרה על שחקן מרכזי שמוריניו הביא בתוספת לזה שהאוהדים סימנו את לוקאקו מההתחלה כאחראי לכשלון בתקופת מוריניו. אשכרה מכר אותו ויצא לעונה בלי אף חלוץ טבעי. זה סולשאייר.

12. קשר שמאלי Member

תספור לו גם שערים ממשחקי אימון.

13. k_700 Member

אין שום טעם, הבקיע ממעט מאוד מצבים בקבוצה הכי אימפוטנטית שאפשר לתאר כמות מכובדת מאוד של שערים עם כמות מצוינת של בישולים כשהוא לבד בחוד.

חבל שלא הגיע לקבוצה עם מאמן.

14. קשר שמאלי Member

הוא הגיע לצ'לסי הנוכחית, שהיא קבוצה מאומנת לכל הדעות. לשחקנים מוגבלים יותר קל להצליח בקבוצה שכונתית כמו יונייטד של סולשאיר מאשר בקבוצה מאומנת כמו צ'לסי של טוכל. זה שהוא היה בודד בחוד אצלכם עשה לו רק טוב, כל הכדורים הלכו אליו

15. Bruno Fernandes Member

קיי מה לא נכון בכך שהוא היה מתהלך על המגרש כמו גופה? רוב האוהדים ביקרו אותו
    אגב בניגוד לתקופה באינטר,הוא היה ממש לא קליל עם הכדור . שמע הוא היה נראה נגר ברמה מגוחכת סטייל פלאיני
    אני לא חושב שההחלטה למכור אותו הייתה גרועה, פשוט שחקן שאתה זורק לו כדורים ארוכים ונגמר הסיפור.
    גם יש לו תקופות שהוא לא יכול לתת גול . שחקן לא מספיק קליני .