צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sturridge Member

אם כבר אתה משווה את לאמפרד ומיקל על אותה משבצת, אז הגנתית לאמפרד יותר חור ממיקל.
    ומיקל עולה מהספסל רק כשמוריניו רוצה הגנה, ולתפקיד הזה לאמפרד עוד פחות מתאים ממנו.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מיקל הוא סרטן. צריך לחתוך לו את 2 הרגליים ולשלוח אותו לאפריקה.

בהתקפה לא עשינו שום דבר היום, בהגנה טעות אחת של קייהיל ופה זה נגמר. הגיע הזמן להפסד הראשון. מפה ממשיכים הלאה. סיטי תמיד הייתה בתמונה, זה יימשך עד הסוף.

3. golding מנהלים

לא רוצה שמיקל ישאר פה אבל להאשים אותו זה מגוחך. הוא היה בסדר גמור היום ואם שחקני ההתקפה שלנו היו מתפקדים גם היינו נמנעים מכל הברוך הזה.

4. Sturridge Member

הייתה לי תחושה שבמשחק הזה נבין עד כמה מאטיץ' חשוב לנו.
    אם משחק ההתקפה שלנו גם ככה נראה נורא מול סנדרלנד, אז מיקל מוריד אותו בעוד רמה (הגנתית הוא היה בסדר).
    מעבר לזה המשחק היה בדיוק כמו זה של שנה שעברה, ניוקאסל עם 2-0 קליל בשתי עקיצות. עזרו לנו קצת עם האדום בסוף.

אולי עכשיו מוריניו יעשה סוף סוף קצת רוטציות? לואיז חייב לפתוח במשחקים כאלה.

סיטי בוודאי תנצח בקלילות את אברטון ותתסכל אותנו עוד יותר.

5. golding מנהלים

אכן, אם השבוע האחרון גילה לנו משהו זה לא שאנחנו לא מספיק טובים, אלא שיש לנו עדיין הרבה עבודה והאליפות בטח לא שלנו כפי שרוב האנשים בפורום (לא כולל אוהדי צ'לסי, יש לציין) הכריזו. במקרה מדובר בשני משחקים שהיסטורית קשה לנו בהם (סנדרלנד וניוקאסל בחוץ). זה בסדר, אבל אני מצפה לקצת יצירתיות מצד מוריניו; לפתוח עם לואיז ולתת לשרלה/רמי לשחק מלכתחילה ולהימנע ממצב בו הזאר, וויליאן ואוסקר מגיעים לתקופת חג המולד שחוקים לגמרי, למשל.

6. JohnTerry26 Member

ב7 המשחקים הבאים יש לנו בחוץ את סוונזי, סטוק, סוטון וטוטנהאם.. אם לא נראה יותר טוב סיטי יכולה להשתוות אלינו, לפחות, כשלה יש משחקים קלים יותר (היחידים שמסובכים זה אברטון בחוץ וארסנל בבית). ואחרי זה יגיע המשחק מולם בברידג'.

אני פשוט מאוכזב ממשחקים כמו היום ומול סנדרלנד, שאנחנו מראים שאנחנו לא בכזה פער גדול ממה שיש לפרמיירליג להציע בעונות האחרונות, שזה הרבה חולשות ביחס לקבוצה שאמורה לקחת אליפות. לא חושב שקבוצה עם יומרות כמו שלנו צריכה להראות ככה, וקשה לי שלא לחשוש מנפילה במשחקים הבאים ששוב תפוצץ את הבלון שלנו כמו בשתי העונות האחרונות.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המצב בטבלה שוויוני, מרחק של 3 נקודות זה כמו שיוויוו. אנחנו עוד נירד למקום השני ואולי נחזור לראשון. הפער שהיה הלך לאיבוד ומתחילים שוב מאפס.

8. JohnTerry26 Member

זה בדיוק מה שיתסכל, אתה רואה כמה סיטי קבוצה לא מרשימה, כמה היא מביכה באלופות, כמה היא לא יציבה בליגה ולוקחת אליפויות רק כשעושים לה טובה, וביכולת חלשה מזו של עונות קודמות אנחנו לא נצליח להראות עליונות מולה? אחרי הסגל שבנינו והעונת 'הסתגלות' בעונה שעברה? בנתיים היינו במרחק גדול ממנה, אבל כשזה יגיע למצב של 3 הפרש ומטה אותי זה מאוד יאכזב, זה ממש לא מה שציפיתי לראות מהעונה הזאת, אנחנו צריכים לשאוף להרבה יותר מלהיות קצת יותר טובים מסיטי.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  9. Sturridge Member

זו אגב פעם שלישית שאנחנו מגיעים ל- 23 משחקים ללא הפסד בכל המסגרות, ולא מצליחים לשבור את השיא ל- 24.

10. golding מנהלים

מוקדם מדי לחרוץ גורלות, הסיכוי שהפער הזה היה משרת אותנו היה גם ככה נמוך מלכתחילה, לקבוצות יש תקופות טובות ותקופות רעות במהלך העונה. ככה זה בפרמייר ליג - יכול להיות שזה מעיד על חולשה של הקבוצות הגדולות, אבל זה המצב כרגע.

בקיצור, אני עדיין אופטימי, השבוע האחרון לא שינה אצלי שום דבר. ההפך, אם לומר את האמת, ידעתי איפה החולשות שלנו ואני מקווה שנמשיך לעבוד עליהן. אני בהחלט רואה שיפור משמעותי ביחס לשנה שעברה.

11. JohnTerry26 Member

גם אני עדיין חושב שניקח אליפות, אם זה ילך קשה או אם פחות, וברור שרואים שיפור מעונה שעברה. העניין הוא אחר, כבר הרבה עונות לא היתה קבוצה באמת חזקה בליגה הזאת אז אנשים לוקחים תוצאות כאלו כמו היום כמשהו הגיוני שחייב לקרות ב"ליגה הטובה בעולם בה הכל יכול לקרות", כביכול. אני אומר לא, הקבוצות המובילות ב4-5 שנים האחרונות לא היו מספיק טובות ולכן איבדו נקודות בכל מגרש אפשרי וגרמו לזה להיראות כאילו הכל יכול לקרות. אני חושב ועדיין מקווה לראות את צ'לסי הנוכחית מתגברת על הבינוניות של צמרת הליגה האנגלית. סיטי קבוצת טופ אירופי חלשה - מנטלית, מקצועית, מבחינת כימיה קבוצתית, ואפילו מבחינת הרכב ראשון. מצטער על החזירות אבל קבוצה כזו לא צריכה להוות סכנה לקבוצה ששואפת לקרוא תיגר על באיירן, ריאל וברצלונה, לא של הפרש 0 ולא של 3. אני מקווה שנראה עליונות בהמשך העונה למרות הנפילות המדאיגות היום ובסנדרלנד.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה יפה שאתם אופטימיים ושואבים ביטחון משום דבר למעשה, אבל מה שראינו עד כה זו קבוצה בהחלט חזקה שהכל התחבר לה וניצלה תקופה טובה כמעט עד תום. הנה הגיעה תקופה פחות טובה, 2 משחקים נגד קבוצות נחותות בליגה כאשר הוצאנו נקודה אחת, הדינמיקה כעת משתנה, והנשיפות של סיטי מאחור יתחילו להשפיע. אופטימיות זה דבר טוב, אבל כרגע מבחינתי זה לא מבוסס על כלום, כי על תשכחו משהו חשוב- לא ניצחנו העונה עד כה שום קבוצה חזקה באמת.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וחבל שדווקא היום הפסדנו ואנחנו לא יכולים באמת להנות מהתצוגה של ארסנל.

14. golding מנהלים

אני לא חושב מדובר בליגה הטובה בעולם. הכי תחרותית בעולם? יכול להיות, וכמו שאתה אומר, זה נובע - בין היתר - מהיעדר קבוצה דומיננטית כבר כמה שנים טובות. אני מאמין שנוכל לתפוס את המשבצת הזאת אבל זה כרוך בעוד הרבה עבודה.

בינתיים אני מרוצה מאוד ממה שאנחנו מציגים העונה. הסגל זקוק לכמה שינויים קוסמטיים אבל אני לא זוכר קבוצה כל כך טובה מאז העונה הראשונה של מוריניו. וזה מעודד.

לירן, האופטימיות מבוססת על השיפור המשמעותי בשיטת המשחק ביחס לשנה שעברה. אני התלוננתי מעל ומעבר על מחסור ברעויונות ותבניות התקפיים שנה שעברה, לעומת זאת העונה קשה לי להצביע על חלק במגרש ולומר: "הנה, בגלל זה אנחנו לא מספיק טובים". צריך לזכור שאנחנו עדיין לא שם, רק בקיץ הוספנו שלושה-ארבעה שחקנים להרכב שלנו. האם אנחנו בוודאות ניקח אליפות? ברור שלא, לאף קבוצה אין את הזכות הזאת. אבל כשאתה משווה את הסגל שלנו ליתר הסגלים בליגה קשה להתעלם מעליונות מסוימת, בטח כשלוקחים בחשבון את האיש שעומד על הקווים.

בנוגע ליריבות הנחותות האלה - אם נבחן את התוצאות שלנו מולם בשנים האחרונות הרי שאותן יריבות נחותות מהוות מכשול כמעט כל פעם מחדש. אני לא חושב שזה בסדר להפסיד משחקים כאלה, אבל אני מבין למה זה קורה ואני מאמין שלאט לאט הפגיעות הזאת תצטמצם.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין ספק שאנחנו טובים יותר מהעונה שעברה, יש לנו חלוץ, יש לנו ססק, הזאר בשל יותר. אין ויכוח על זה. עדיין אנחנו רק בפער 3 נקודות מעל סיטי, ובוא נסתכל רק על התוצאות- לא עשינו שום דבר יוצא דופן. אם ההתרגשות היא מכך שלא הפסדנו במנצסטר אז תרשה לי לא ליפול מזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.