צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

נכנס לכמה דקות בודדות אבל הוא היה די מעורב ונתן שתי ריצות מרשימות למדי. מאמין שנראה ממנו יותר ביום רביעי, מול אברטון.

idans10 אוהב/ת את זה.
  2. Sturridge Member

וויליאן מצטיין המשחק היום לטעמי.

היה ברור לי ש-וילה אחרי 600+ דקות שלא כבשה (אם מוסיפים את הדקות עד לשער שלה היום היא הגיעה למעל 650) תכבוש מולנו,
    זה הכי אנחנו לשבור רצפים כאלה.
    ניצחון חשוב, הראשון של מוריניו ב-וילה פארק (עכשיו רק נשאר בניוקאסל...). וכמה כיף שסיטי מחרבנת לעצמה ועוד בבית.

golding אוהב/ת את זה.
  3. golding מנהלים

כשרכשנו את וויליאן לא היה לי מושג למה אנחנו עושים את זה, הרי הקישור ההתקפי שלנו כלל את הזאר, מאטה, אוסקר, שרלה ודה בריינה.

הוא הוכיח לי שטעיתי, ובגדול. נכון, הוא לא מבקיע הרבה שערים ובאופן כללי המעורבות שלו בשליש האחרון פחותה מזו של המקבילים שלו (אם כי יש שיפור באספקט הזה לאחרונה), אבל הדברים שהוא עושה על המגרש הם ייחודיים והם חלק בלתי נפרד משיטת המשחק שלנו. במצב הנוכחי אני לא רואה איך אפשר להוציא אותו מההרכב, נראה לי שהסבירות שקואדראדו יחליף דווקא את אוסקר גבוהה יותר, מה גם שהוא זקוק למנוחה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. JohnTerry26 Member

הוא משחק מצויין במשחקים האחרונים ואוסקר שוב משחק רע, ככה שבהחלט הייתי רוצה לראות את וויליאן באמצע וקוואדרדו בימין. וויליאן יהיה עוד יותר טוב מהעמדה הזאת לדעתי ואולי גם יתרום יותר בשליש האחרון. אוסקר יותר מדי חסר יציבות, הוא יכול להיות ממש מכה ביום רע, וויליאן לעומתו תמיד שומר על יכולת סבירה גם אם לא מנצח משחקים.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מוויליאן התלהבתי מהרגע הראשון. מיד היה אפשר להבין שהוא סוס וחייל של מוריניו. בדיוק כמו שמוריניו אוהב. שהבאנו אותו הבאנו שחקן שהיה עסוק בוירטואוזיות ודריבלים. שחקן שמשלמים כרטיס כדי לראות. אצלנו הוא הוכיח שהוא כל כך כל כך אינטליגנט, מחוייב, לא מעניינת אותו סטטיסטיקה אישית, יש בו גם טקטיקה, הוא יעשה מה שהמאמן רוצה ומה שטוב לקבוצה למרות שלפעמים זה בא על חשבון משחק התקפי ויפה כמו שהוא בטוח היה רוצה לשחק.
    הוא נכס, זכינו בענק.

6. KirkH Member

רק רוצה לשלוח מכאן ברכות חמות לכלב המושתן ששוב קיבל תזכורת שקארמה איז א ביץ'

מי ייתן וייזכה להניף שוב את גביע הטוטו הישראלי כדי לבסס את מעמדו כגדול מאמני ישראל

חילוף ראשון בדקה המאה..

לירן אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

אתה שונא את אברם כי הוא כביכול גרם לפיטורי מוריניו? אפשר להתווכח על זה. כמאמן צ'לסי הוא לא גרם יותר מדי נזקים, אפילו הביא אחלה רכש בינואר בדמות איבנוביץ' ואנלקה.
    באותה עונה מה לעשות יונייטד היו באמת הקבוצה הטובה באירופה ועוד עם שחקן שהיה רמה אחת מעל כולם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/15
  8. KirkH Member

אני שונא את הכלב הזה כי הוא אפס. הוא שרלטן ונוכל והוא גרם לצ'לסי נזק עצום באותה עונה כי זו הייתה הנקודה בה הוא וחבריו הפכו את המועדון לבובת סמרטוטים של מגלומן עמוס כסף. לקח לרומאן כמה וכמה שנים טובות להתפקח ולזוז אחורה מבחינה מקצועית (אחרי שהתעקש להרוס עוד כמה סגלים) אבל הנזק התדמיתי נעשה.

אני ממשיך לשמוח כל פעם שמוכח מחדש שהוא אפס - שזה בממוצע כל פעם שהוא עושה את ההחלטה המטופשת לקחת על עצמו סמכויות מקצועיות

golding אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

לא צריך לעשות מאברם משהו יותר חשוב ממה שהוא היה. סך הכל בן אדם מקושר כן, אבל הוא באמת ניסה לא להרוס יותר מדי ודי הצליח בעניין. מדיניות מינויי המאמנים של רומן זו אחריותו בלבד. גם צריך לזכור שמוריניו זה לא מאמן שמגיע ל - 10 שנים ברציפות. הוא רוצה להמנע כמה שיותר מכשלונות ולכן אחרי השיא הוא כבר מקושש את דרכו החוצה מהמועדון. אותו דבר היה בצ'לסי, הוא הרגיש תחושת מיצוי מסוימת.

10. KirkH Member

נחמד שבן אדם שחתר תחת מישהו אחר עד שגרם להדחתו ניסה רק לא להרוס - לא היה עדיף להשאיר את המצב כפי שהוא? להזכירך (אברם אף פעם לא מזכיר את זה), כשמוריניו פוטר צ'לסי היו לפני יונייטד בטבלה...

והעונה של השמוק הזה הייתה כישלון מקצועי מהדהד שבחיים לא היה קורה אם היו ממנים במקום מוריניו מנג'ר שהקבלות שלו היו מעט מעבר לגביע הטוטו הישראלי.

11. alexshw Member

שמע ברור לי שמוריניו הוא אגדה בצ'לסי ומאוד פופולרי אבל צריך להבין שהוא פשוט הסתכסך עם רומן. התחילו לקרות דברים במועדון מעל הראש של מוריניו. אברם רק היה חייל של רומן. ברור שאברם לא באמת שייך לרמות האלה, אבל אם לבוא בטענות אז בעיקר לאברמוביץ'. אלה החלטות בלעדיות שלו, הוא ידע בדיוק למה הכניס את אברם למערכת. זה חלק מהסכסוך עם מוריניו.
    התכוונתי לכך שאחרי המינוי אברם לא הרס יותר מדי. קיבל סגל מגובש וחזק ועשה תוספת טובה בינואר. כן, הוא לא זכה בשום תואר, גם כי ביונייטד בדיוק הבשילה הקבוצה הגדולה השלישית של פרגוסון.
    הוא לא היחיד שלא זכה בגלל זה באליפויות.

הקבוצה האנגלית היחידה פרט ליונייטד, שהגיעה לגמר צ'מפיונס ובמקביל נלחמה על אליפות עד הסוף, הייתה צ'לסי של אברם וזה הישג יפה שלא צריך לזלזל בו. בכל המקרים האחרים הקבוצות לא היו בכלל בכיוון של מאבק על התואר ובחלק מהמקרים אם לא הזכיה, כלל לא היו מגיעות לצ'מפיונס בעונה שלאחר מכן.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל יפה, אלכס, אבל אתה מדבר על הישגים ועניינים מקצועיים נטו, וכאן אנשים אחרים מסתכלים על דברים גדולים ורחבים יותר מעונה כזו או אחרת, כמו הפיכת המועדון לסוג של קרקס.

מערכת היחסים בין אברמוביץ' למוריניו בקדנציה הראשונה אולי תמיד נועדה לפיצוץ, ואולי לא. מוריניו אמנם עזב חודשים ספורים מאוד אחרי שגרנט הגיע, אבל גרנט היה בקשר עם אברמוביץ' למעלה משנה קודם לכן - אנחנו הרי יודעים מי סידר לו את הג'וב בפורטסמות' - ולך תדע מה הוא לחש לו באוזן לאורך התקופה הזו ואיך זה השפיע על החשיבה של אברמוביץ'. ההחלטות בלעדיות שלו, אבל מה לחש לו אחיתופל באוזן?

13. alexshw Member

בעל המאה הוא בעל הדעה. אין לי מושג למה רומן הסתכסך עם מאמן מצליח שלקח את המועדון בעזרת הכסף שלו כמה צעדים קדימה, אבל האחריות היא של הבעלים והוא לא ילד קטן.
    צ'לסי הפכה לקרקס? אולי כן, אבל מי הפך אותה לקרקס? אברמוביץ'. עובדה שהוא ידע גם להפטר מאברם מהר מאוד אחרי אותה עונה. אתה באמת חושב שמאמן נבחרת ישראל יכול ככה פתאום לכפות את עצמו על רומן?
    שוב לא צריך להפריז בנזקים שכביכול אברם עשה. את הנזק עשה אברמוביץ' ובמיוחד בכלל אחרי שאברם עזב.
    כמנג'ר הוא עשה את המקסימום בליגה ובליגת האלופות. ושוב ברור שהוא פוליטיקאי ולא באמת היה אמור להגיע למעמד הזה.
    צ'לסי היא צעצוע של רומן, אז הוא גם נוהג בה ככה. אז לפני שכועסים על אברם, לפי ההגיון צריך לכעוס הרבה על רומן.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/15
  14. KirkH Member

אברמוביץ' הוא הבעלים של המועדון. אני יכול לכעוס עליו עד מחרתיים לצערי נכון להיום כמו גם לפני כמה שנים כמו גם בעוד אי אילו שנים - אני לא אצליח לגייס מספיק כדי להחליף אותו. אז הוא הבוס והוא מחליט.
    אבל יש עובדות. והן אומרות שבמשך שלוש שנים הקבוצה התנהלה מבחינה מקצועית על פי מה שהמנג'ר קבע.
    ואז בא אדון אברם ועושה את מה שהוא עושה הכי טוב (הפעולה שמשאירה את הלשון שלו חומה) ושם את עצמו בתפקיד המנג'ר של הקבוצה.
    עכשיו אפשר להתפלסף מהיום ועד שהספרס ייקחו אליפות - אפשר להגיד בסבירות די גבוהה שזה לא היה מוריניו שהמליץ על גרנט לתפקיד וזה גם לא היה אף אדם מקצועי אחר לא בתוך הקבוצה ולא מחוצה לה (מעידה על כך ההסתלבטות הידועה של הארי רדנאפ). אז כן, אם בן אדם מביא את עצמו לעמדת המנג'ר של קבוצה הייתי מצפה שהוא יהיה טוב יותר מהאיש שאותו הוא הדיח.

ואתה יכול למזער כביכול את הנזקים המקצועיים של אותה עונה ואתה יכול להפיל אותם על אברמוביץ' שהוא מן הסתם החותמת האחרונה - אבל יש דברים שאי אפשר לסובב. עובדתית האיש הוא סמרטוט רצפה והוא הפסיד במו ידיו כל תואר שהקבוצה הייתה יכולה לקחת עם מנג'ר סביר מינוס. עובדה. הגענו די קרוב עם מנג'ר שפירק את חדר ההלבשה והפקיר את העבודה המקצועית לכל מי שרק רצה בה (סטיב קלארק בתקרית שבירת הכיסא המפורסמת במחצית, השחקנים בתידרוך המקצועי בהארכה במוסקבה...)

אז מה היינו עושים עם מנג'ר שאשכרה היה מקבל כבוד מחדר ההלבשה? שלא לומר מביא איתו זוג ביצים שהיה מאפשר לקבוצה לנסות לנצח משחקים ולא לחכות להפסד של היריבה.. אף פעם לא נדע.

שתי עובדות כן ידועות. הוא והחברים שלו אחראים לכאוס הניהולי בקבוצה. הוא נכשל מקצועית.

oranfu ו-לירן אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

נהנים מהכסף של שוגר דדי אז "תהנו" גם מהגחמות שלו. אני לא נוהג להתלבש על ש"ג אקראי. באופן די ברור רומן התכוון להדיח את מוריניו והתחיל להנחית עליו אנשים לצורך הזה.

oranfu ו-JohnTerry26 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.