צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

תגיד, אתה אתה לא מסוגל לנהל דיון? אתה מתעלם לחלוטין מהטענות שלו, הוא הרי אמר לך לפני כמה הודעות שהוא מקבל את הגחמות שלו.

אגב, אתה נופל לנרטיב הישראלי והפופוליסטי שגרנט ״הביא״ את איבנוביץ׳ - בא לך לבדוק כמה פעמים אברם שיחק אותו? למזלנו, לפחות על הרכש הוא לא היה אחראי.

2. JohnTerry26 Member

אני נוטה לדעה של אלכס, ברור שהיו יועצים לאברמוביץ׳ שהזיקו למועדון וגרנט היה אחד מהם אבל אברמוביץ׳ לא ילד. אם גרנט לא היה ישראלי אני בספק אם היה סופג את ההאשמות האלו באופן כל כך אישי כלפיו. לגבי מה שקרה באותה עונה זה משהו אחר, חבל שמאמן טוב יותר לא החליף את מוריניו ועוד יותר חבל שלא נשאר.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חברים יש פה אמת אחת פשוטה- גרנט מאמן פח אשפה, נטול כריזמה ונטול יכולות ברמות האלה, כמו קירק, התמונות של סטיב קלארק על הקווים בעונה הזו באמת שלא יוצאות מהראש, הוא זה שהניע את השחקנים, הוא זה שחילק את ההוראות, ואני בטוח שלא מעט מקרים הוא החליט מה לעשות. חוצמזה, לבן אדם כנראה יש תחת שהוא במסגרת מסדרונות ההתאחדות בשכונה בישראל, בעולם האמיתי הוא מתברר כלוזר רציני.
    אז הוא הגיע לתפקידים שלו עם הרבה "לקק", שום דבר שקשור ליכולות מקצועיות, וקיבל אותה בהפוכה, כל פעם מחדש. לצערנו פעם אחת זה היה על חשבוננו, בעונה קשה לכל הדעות, מהרבה מאוד סיבות, אבל ברוך השם עברנו את זה והמשכנו הלאה, וגרנט? הוא שוב הפסיד פנדלים, הפעם הוא הוביל 2-0 עם עמדה ל-3-0, ועדיין הפסד, הבן אדם לוזר ואפשר להתקדם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

אז אם הוא מקבל גחמות שלו מה הוא רוצה מגרנט?
    אין עוררין שאברם לא מאמן לפרמייר ליג, אבל לא צריך לעשות ממנו מישהו שבא וריסק את כל מפעל חייו של אברמוביץ', החריב את צ'לסי(ואי מסכנים גמר צ'מפיונס וסגנות אחרי מאבק על התואר עד הסוף. רחמים עליכם). יש פה הגזמות פרועות. ולא ראיתי את סטיבי קלארק עושה משהו מיוחד בקריירת האימון שלו.
    גם בריאן קיד עוזר מאמן מעולה.

5. golding מנהלים

עד כמה שאני מבין זה לא מה שהוא טוען. בסופו של דבר מה שמנע מהמועדון להתקדם באותה תקופה זה רומן, אלא שלרומן היו יועצים ומקורבים שדחפו אותו לעשות דברים מסוימים. הוא לא סתם איזה ליצן שנתון להשפעה חיצונית, אבל הוא לא היה מבין גדול בכדורגל ודי ברור שמאז הוא גם הפיק את הלקחים שלו. אחד מהיועצים, או המקורבים, של אברמוביץ׳ היה לא אחר מגרנט - האם אפשר להאשים אותו בכך שהוא אופורטוניסט? לא, אבל כשזה על חשבון המועדון שלך יש לך סיבה טובה מאוד לא לסבול אותו.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

״כן אבל לא משנה מה היה, כי גם ככה פרגוסון הבשיל את רונאלדו וצ׳לסי קבוצת פלסטיק״

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Sturridge Member

סליחה רגע שאני קוטע את רצף הדיון על אברם גרנט, אבל היה שם בגמר עוד שם שקשור אלינו וזה כריסטיאן אטסו.

אז אטסו אמנם הפך לעוד שחקן צ'לסי שמפסיד עם גרנט בפנדלים, אבל הוא זכה בשחקן המצטיין של הטורניר.
    בנוסף הוא גם זכה בשער הטורניר:

אברטון עם ניצחון בודד בעשרה משחקים, אולי הגיע הזמן שמרטינז יסיק מסקנות?

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הוא בהחלט ראוי לקבל קרדיט, בטח יותר ממקגידי, אבל לאחר שלנון הגיע כנראה שהגנאי הצעיר לא יזכה להרבה דקות.

9. פול סקולס Member

לא מצאתי בגוגל.. מה הסיפור עם סטיב קלארק ששבר איזה כיסא? מעצבים על גרנט במוסקבה?

10. JohnTerry26 Member

Cech; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Matic; Cuadrado, Willian, Hazard; Remy.

הרכב כמעט מושלם, חוץ מססק שעל הספסל וקורטואה שמשום מה גם הוא.
    הזאר-וויליאן-קואדרדו.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי ססק ואוסקר זה נראה מגוחך. גם וויליאן גם קוארדאדו וגם רמירז ביחד זה מרגיש קצת כמו אקסטזי בשילוב אפליפסיה.

12. golding מנהלים

אנחנו משחקים מצוין דווקא, אם קוסטה היה על המגרש היינו יורדים למחצית ביתרון של שער אחד לפחות.

מה שכן, צריך לעלות את ססק במחצית - איתו בטוח נכבוש.

13. JohnTerry26 Member

לא יודע מה אתה רוצה Gianzola, הרביעיה הקדמית נראית טוב, אוסקר? אתה ראית איך הוא שיחק במשחקים האחרונים?
    ססק בהחלט חסר, זה משחק בשבילו.

14. JohnTerry26 Member

וויליייייייייי get the fuck in

מה קרה באדום לנייסמית'? ומה איבנוביץ' עשה? הייתי עסוק בלהתאבל על השער הפסול של מאטיץ'... אחח זה היה אכזרי. צרחתי כל כך חזק שלא היה לי נעים לצרוח גם בשער של וויליאן.

מוריניו היה צריך להתחיל עם ססק, או לפחות להכניס אותו לפני דקה 70, במזל שזה לא עלה לו. רמירז היה נורא עם הכדור. קואדרדו עושה רושם טוב, עשה כמה שטויות אבל זה תמיד לוקח כמה משחקים. וויליאן ב10 נראה טוב, איזה שיפור שלו במשחקים האחרונים... אולי ההגעה של קואדרדו גרמה לו להעביר הילוך.

ואיזו הצלה של צ'ך, וואו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/15
    golding אוהב/ת את זה.
  15. golding מנהלים

איזה ניצחון חשוב. ואיזה כיף שוויליאן מקבל את מה שמגיע לו.

זומה ומאטיץ׳ היו נהדרים. האמת? כולם היו טובים, אבל אני חושב שבשבועות האחרונים חסר לנו קצת מחץ מקדימה (לא במקרה, קוסטה הרי מושעה). אני מחבב את רמי ואני חושב שמדובר בשחקן טוב, הייתי רוצה לראות אותו אגרסיביו יותר. קואדראדו היה טוב; הוא צריך להשתפשף קצת כמובן, במחצית הראשונה הוא, וויליאן והזאר שיתפו פעולה בצורה לא רעה בכלל וטמון בשלישייה הזאת פוטנציאל גדול.

איבנוביץ׳... אני צריך לראות את זה שוב אבל זה לא נראה טוב.

עריכה: ההצלה של צ׳ך היא כמו שער ניצחון.

מצב נושא:
הנושא נעול.