צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההצלה של צך זו הצלה שאולי 2 שוערים בעולם מסוגלים לתת אותה, מדהים.
    איבאנוביץ לא נשך, איבאנוביץ נגח- כנראה שישלם על זה ביוקר ובצדק. פשוט לא מובן החוסר שכל של החבר'ה האלה. טמטום.

2. JohnTerry26 Member

זה ממש לא נראה כמו נגיחה, איבנוביץ׳ יודע לנגוח יותר טוב מזה אם היה רוצה...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא לא נגח בו כמה כדור, אבל בהילוכים החוזרים ראו בבירור, תנועה מאיימת ונגיעה עם הראש, בכל מקרה דבר שלא צריך להיעשות , לא משנה איך נקרא לזה.

4. JohnTerry26 Member

היתה תנועה מאיימת, אבל אני לא חושב שזה שווה הרחקה.. לא קרוב אפילו.

5. golding מנהלים

קצת טיפשי לעשות את זה. בכל זאת, אתה יודע שיש מצלמות שתופסות את הכל...

לדעתי אם זאת רק ה״נגיחה״ המתועדת אז אין כאן מקום להרחקה, לא מדובר באיזה מעשה אגרסיבי ובולט שדורש עונש רטרוספקטיבי. אני מאוד מקווה שמקארת׳י לא יתלונן על נשיכה, כי ממה שרואים במצלמות אין כל סיבה לחשוב שאכן מדובר באחת. וזאת בניגוד למה שכמה כלי תקשורת, שכנראה רק מחכים להיכנס בנו, כותבים. אם מסתבר שאין שום דבר אני מצפה מהמועדון לעשות משהו בנדון.

6. KirkH Member

התקשורת הישראלית מובילה קמפיין שטוען שאיבאנוביץ' בכלל נשך את מקארת'י, חביב. מה לא עושים בשביל כותרת...

לדעתי היות והייתה רק תנועה מאיימת ולא מגע של ממש הוא לא ייקבל עונש. האמת שקצת חבל - גם ככה כל משחק שלו בחוץ זה פרס בשביל הקבוצה.

7. golding מנהלים

כן אה, הוא היה חסר משמעות בניצחון שלנו על אסטון וילה...

8. KirkH Member

ברור שהייתה לו משמעות, עד עכשיו אקורה לא מאמין שמישהו השאיר אותו כל כך לבד במרכז הרחבה..

הרגעים הגדולים של איבאנוביץ' הם תמיד בהתקפה. זה לא מה שאני מחפש מהמגן שלי.

9. golding מנהלים

איבנוביץ׳ הוא לא מושלם, ההתמקמות שלו לפעמים משאירה אותי חסר מילים. אבל יש לו תרומה מספרית, הוא אחד המגנים הכי טובים בעולם באחד על אחד, הוא לוחם במלוא מובן המילה ומבחינה פיזית הוא נכס בלתי רגיל. מבחינתי הוא המגן הימני הכי טוב בליגה.

10. JohnTerry26 Member

יש לו משהו באופי שהופך אותו לשחקן שאי אפשר להשאיר על הספסל. למרות שאני רוצה לפעמים לראות את אזפי ולואיס בהרכב ביחד בגלל המיקום הרע שלו, אני יכול להבין למה מוריניו לא מוכן לוותר עליו, הוא ווינר, זה שחקן של קבוצות שבסוף זוכות בהכל.

N כמוני אוהב/ת את זה.
  11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. JohnTerry26 Member

כן חדשות טובות לגבי הזאר, וגם לגבי איבנוביץ שלא יוענש לפי הדיווחים בסקיי. שתי הקבוצות כן יואשמו בזה שלא הצליחו להשתלט על השחקנים שלהם באותה תקרית...

13. Sturridge Member

איבנוביץ' לא יקבל עונש ובצדק, לא היה שם שום דבר. אם לא האיש שעומד על הקווים בכלל לא היו מתעסקים בזה.

נתון נחמד:
    - מאז 12/13, קוואדרדו ביצע 279 דריבלים בסריה A. רק להזארד יש יותר דריבלים בתקופה הזו (303).
    - הזארד הוא השחקן שבוצעו עליו הכי הרבה עבירות העונה בליגה (74). אבל אז הגיע קוואדרדו. הקולומביאני ספג לא פחות מ- 87 עבירות. עוד 2 מול אברטון, משמע הוא על 89.
    לסיכום: יש לנו את שני השחקנים שביצעו הכי הרבה דריבלים, ובהקשר ישיר גם בוצעו עליהם הכי הרבה עבירות בכל 5 הליגות הבכירות באירופה.

הזארד אגב הוציא העונה משהו כמו 30 צהובים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/15
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיון מצוין עם דייגו קוסטה:

Chelsea’s Diego Costa: ‘Football is my life. I’ve been through a lot to get here’ | Football | The Guardian

לגבי קוואדרדו, אני חושב שהתיאור של יותם לגביו היה מדוייק, כי בסה״כ, על-אף הדריבלים המצוינים שלו הוא שחקן שנראה לי מאוד מפוזר, אבל עם השטחים המתים בפרמיירליג הוא יעשה עוד הרבה רעש. צריך לזכור שהוא גם אף פעם לא שיחק ברמות הללו, כך שהמפתח להצלחה שלו בצ׳לסי תיהיה היכולת של מוריניו להתאים אותו לכדורגל שלו, ואני חושב שעל הנייר הוא בהחלט מסוגל לעשות זאת. ביינתיים ההגעה שלו עשתה בעיקר טוב לוויליאן ואולי גם לאוסקר בהמשך שיצטרך להילחם על מקומו בהרכב.

golding אוהב/ת את זה.
  15. JohnTerry26 Member

פסז' שיחקה היום בליגה בבית מול קון, הובילה 2-0 ושמטה את היתרון עם שני שערים של קון בדקות 89 ו90!

בנוסף, לפי הדיווחים במשחק נפצעו קבאי, אורייה, מרקיניוס, מקסוול ומאטודי. כן אין לי מושג איך זה יכול לקרות.

כל זה קרה אחרי הציוץ הזה של הטוויטר הרשמי של פסז' (כשגם במפגש בעונה שעברה הם עשו כל מיני פרובוקציות..)

87' PSG forced to "Park the Bus" (shout out to Jose Mourinho!) in the final minutes #PSGSMC

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/15
מצב נושא:
הנושא נעול.