צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. owen11111 Member

מישהו יכול להסביר לי את הפחד הזה מווסטהאם וסאות'המפטון?
    נכון מדובר בקבוצות טובות, סאות'המפטון אפילו קבוצה טובה מאד.
    אבל אתם עדיין אחת הקבוצות הטובות באירופה, משתי הקבוצות האלו ביחד, אני לא חושב שיש שחקן אחד שהיה נכנס להרכב שלכם.
    בשביל לקחת אליפות, ואין ספק שאתם עדיין הפייבוריטים הגדולים, אתם תצטרכו לנצח משחקים כאלה גם ללא מאטיץ'.

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  2. sterling Member

מילא שמוריניו גורם לשחקנים שלו לחשוב שהם אנדרדוג נגד קבוצות עם תקציב משמעותית קטן משלהן כדי שיעלו עם אש בעיניים ויתאמצו בהגנה
    מסתבר שהוא מצליח גם לגרום לאוהדים שלו לחשוב את זה.
    חסרון של שחקן אחד (משמעותי ככל שיהיה) ואתם לא מסוגלים לנצח את ווסטהאם וסוטון? מיקל וראמירז לא היו שחקני הרכב חלק גדול מהעונה שעברה? פתאום הם אפילו לא מספיק טובים בתור מחליפים? קצת אמונה בקבוצה שלכם לא תזיק

yonmu אוהב/ת את זה.
  3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופתעתי מאוד לקרוא את זה:

ממישהו שלפני שלושה שבועות כתב את זה:

מאטיץ' אידיוט, וקוסטה אידיוט, ואני מקווה מאוד שמאחורי האמירות הסתומות של מוריניו במסיבות העיתונאים הוא יודע לטפל במקרים האלה בתוך המועדון. 6 (ואולי יותר) משחקים בחוץ לשניים מהשחקנים החשובים שלנו בגלל אלימות. לא משחק חזק, לא תאקל שפוספס, לא אובר-מוטיבציה שנותבה למקום אחר. אלימות פר אקסלנס.

StevenGerrard ו-לירן אוהבים את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הודעה שלך נכונה ומצד שני ניתן להבין אותו.

זה מתסכל, זה מתסכל בגלל התחושה הברורה שזה צריך להיות שלנו, התיסכול נובע מחשש לאבד אליפות שעל פניו רשומה בצורה ברורה על שמנו, הקבוצה מסרבת להרוג את זה במשחקים שלא אופייני לנו בעליל לאבד נקודות, וזה מדליק נורת אזהרה רצינית.

JohnTerry26 אוהב/ת את זה.
  5. Sturridge Member

התשובה היא לחלוטין כן.
    שניים משלושת ההפסדים שלנו העונה היו בלי מאטיץ', גם בכל משחקי הגביע העונה שמאטיץ' נח נראינו נורא וזה מול קבוצות מליגה שנייה ומטה (בולטון, ווטפורד, שרוסברי).
    10 דקות בלי מאטיץ' בברידג' מול מקום 19 הספיקו כדי שנאבד משחק.

ווסטהאם וסוטון כנראה קצת מבלבלות אותך,
    הן בדיוק שתי הקבוצות בטופ8 שהן כביכול לא הגדולות הטיפוסיות (מנצ'סטריות, שלושת הלונדוניות, ליברפול), אבל עדיין חזקות מספיק. הן הראשונות שנפסיד להן בלי מאטיץ'.

אני לא מבין מה אתה מצפה משחקן שהרגע כמעט שברו לו רגל. וזה לא היה התיקול הראשון של בארנס.
    אם אתה שואל אותי, מאטיץ' היה צריך להגיב ככה:
    Watch 101 Great Goals's Vine "Worcester City's Shab Khan does a WWE body slam on a Stockport player"

שחקן מהסוג הנחות ביותר כמו ג'ואי ברטון או סטיבן האנט יימח שמו, שגם אם ירביצו להם עם לום אני אגיד שזה הגיע להם.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/15
  6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://38.media.tumblr.com/9a30b0917b8e16d20818cea9dad89977/tumblr_nk4rguqeBF1shaydvo1_500.Xxx

מעניין לכמה משחקים הוא יורחק.

7. JohnTerry26 Member

פנסיונר,

מבין את הפליאה, יצא לי האוויר אתמול והוצאתי יותר מדי על המקלדת. כנראה שהציפיות שלי מהקבוצה גבוהות מדי, ואתמול האיבוד נקודות שבר שיאי טמטום מבחינתי. לא חשבתי שזה ימשיך לקרות לנו הדברים האלו. וכמובן שעניין השיפוט שאתמול הריח ממש לא טוב לדעתי, משפיע על איך שמקבלים תוצאה רעה, במיוחד כזאת שיכולה להשפיע על עונה שלמה בקלות. אני עדיין חושב שניקח אליפות (ולא חושב שצריך לאבד 4-6 נקודות במשחקים הבאים גם בלי מאטיץ׳) אבל חבל שאנחנו עושים את זה כל כך קשה לעצמנו. זה מרגיז שאנחנו לא מצליחים להרים את עצמנו מהבינוניות של הצמרת בליגה הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/15
  8. golding מנהלים

9. Sturridge Member

ווסטהאם היום מובילה 2-0 בליין, ורק שטות גמורה של סונג מונעת ממנה לצאת עם 3 נקודות.
    אתם עדיין תוהים למה אנחנו מפחדים להגיע לאפטון פארק בלי מאטיץ'?
    אז אתם יכולים להגיד שזה אותו סונג שיעלה לשחק גם נגדנו- אבל היי, אנחנו צ'לסי. אנחנו לא היינו מקבלים את הפנדל הזה.

10. alexshw Member

תורגן הזאר נמכר לגלדבך, שם הוא שיחק בהשאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/15
  11. Sturridge Member

נמכר תמורת 8 מ' יורו, הכניסו שם סעיף על קנייה בחזרה.

הוא היה אחד מהמושאלים היותר מוצלחים ומהלך כזה גורם קצת לחשוב מה שווה בכלל כל השוק הזה,
    מה שחקן צריך לעשות כדי לקבל הזדמנות בקבוצה הראשונה? להציג יכולת שתתאים באותו רגע לרמה של הקבוצה הראשונה? את זה כרגע אף מושאל לא עושה וכנראה גם לא יעשה (כי כשאתה מושאל למידלסבורו או סווינדון טאון, התקרה שאתה יכול להגיע אליה דיי נמוכה ולא משנה כמה אתה עילוי).
    גם קורטואה היה צריך 3 עונות בטופ של אירופה (וקצת איומים על עזיבה) כדי שיכניסו אותו לקבוצה.

12. golding מנהלים

לפי הראיונות שלו בתקשורת הוא דחף למעבר הזה. אני דווקא בעד, מעבר "קבוע" לשם מספק לגלדבאך אינטרס לשחק איתו לעיתים יותר תכופות ולבנות עליו כשחקן מפתח. בהרבה מאוד מקרים בהם שחקן מושאל לקבוצה, המועדון (או יותר נכון, המאמן) בוחר לא להשתמש בשחקן יותר מדי מכיוון שברצונו לקדם שחקני סגל קבועים לפניו, אלא אם כן מדובר באיזה עילוי.

במצב כזה כולם מרוויחים:
    א. הזאר ישחק יותר.
    ב. גלדבאך תרוויח שחקן טוב מאוד, כאשר במקרה וירשים היא יכולה להרוויח עליו סכום כסף משמעותי או אף לשכנע אותו להישאר.
    ג. צ'לסי יכולה להתחרט על הטעות ולרכוש אותו בחזרה אם ירשים שם מאוד, ולדאוג לפצות את גלדבאך בהתאם.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיכו עד שאדן יחתום חוזה הא?

Roma אוהב/ת את זה.
  14. golding מנהלים

15. Sturridge Member

ההתאחדות החליטה להיענות חלקית לעירעור של צ'לסי ולקצר את הרחקתו של מאטיץ' משלושה משחקים לשניים,
    מה שאומר שהוא יחזור למשחק מול סאות'המפטון.
    נו טוב, כל עוד הוא מפספס את הגמר הם מרוצים.

מצב נושא:
הנושא נעול.