צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/15
  2. Bon Argumentum Ad Hóminem

מוריניו הפייסני מפסיד לפ.ס.ז' במשחק נוק-אווט. הגיע הזמן לבולדוג של פעם.

3. JohnTerry26 Member

מאיזו בחינה הוא לא היה בולדוג ולכן הפסיד את המפגש מול פסז'? אם אתה מתכוון לכך שהשחקנים שיחקו בלי מוטיבציה אמיתית או לפחות נראו כך, אז כן זו גם אחריות שלו. אם מדברים על סגנון משחק, אז לא, לא הייתי רוצה את מוריניו של פעם. המבחן של מוריניו עכשיו הוא גדול, הוא אמור לגרום לצ'לסי להיות אחת הטובות באירופה יחד עם שלוש הקבוצות הברורות. אני לא חושב שההישג הזה יגיע אם מוריניו ימשיך באותו סגנון שאנחנו רואים מצ'לסי באלופות מול פסז' או אתלטיקו בעונה שעברה.

4. Bon Argumentum Ad Hóminem

זה דבר שמוביל לדבר. הסגנון הזה מוביל לזחיחות הזאת. הכדורגל השתנה וקשה לשחק באופן הזה ולהישאר 'עירני'. קשה לסחוב כוכב כמו הזארד לרדוף אחרי שחקנים 90 דקות. הכוונה שלי היא באופן הרבה יותר רחב. מוריניו הוא פרגמטיסט לכל דבר. הוא עשה את צ'לסי מכונה-הגנתית כי זה התאים למעמד הקודם של צ'לסי, למעמד הקודם שלו כמאמן. לא כי הוא לא יודע לאמן קבוצה דומיננטית. מוריניו הנוכחי זחוח, זה לא אותו 'משוגע' של פעם. ה'בולדוג' הקודם לא היה מחכה להיות מודח מול פסז' בשביל להבין שזאת לא הקבוצה שהוא רוצה לראות על המגרש, שמשהו כאן לא עובד. זו לא אותה חדות, שאולי נפגמה במעט אחרי החוויה המטלטלת בריאל. דברים כאלה הוא היה מריח הרבה לפני בזמנו.

JohnTerry26 אוהב/ת את זה.
  5. JohnTerry26 Member

אני לא יודע אם מוריניו באמת זחוח, אבל אין ספק שזה מה שמקרין מהשחקנים שלו בלא מעט משחקים גדולים. השיטה הפסיבית הזאת של לחכות ליריבה מעצבנת, המון פעמים אנחנו לא נראים מעוניינים יותר מדי בלהבקיע, כאילו בטוחים שגול אחד יספיק, ומצד שני אנחנו חוטפים גולים כי גם כמו שאמרת זה יותר קשה היום לשמור על שער נקי, וגם כי ההגנה שלנו לא כזאת טובה כמו שנהוג לחשוב.

בקיץ לדעתי צריכים לבוא באמת רק שניים-שלושה שחקנים, אבל השינוי שהם צריכים להביא יחד עם שאר השחקנים בסגל הוא דרסטי כדי שנקפוץ עוד מדרגה ולא נשאר במקום. אנחנו צריכים קשר על חשבון אוסקר/רמירז, מישהו יותר טוב מאוסקר בפן הטכני, בהשתתפות במשחק ואולי גם בתוצרת ההתקפית. מה שלדעתי קורה בין שני הברזילאים האלו הוא שמוריניו יודע שאוסקר לא מספיק טוב כדי לעזור לנו לשלוט בכדור מול קבוצות עם שחקנים טכניים ברמה דומה לשלנו, הוא נעלם ולא מספיק מדויק, אז הוא כבר מעדיף לתת לרמירז לשחק ואז לפחות יהיה לו יותר נוכחות הגנתית. וזה עוד יותר הורג לנו את השליטה בכדור ואנחנו נגררים לאחור. הקשר שבתקווה נביא צריך להעלים את השניים האלו מההרכב (את אוסקר אולי מהקבוצה בכלל), ולגרום לנו לשחק אחרת. הרכש השני בשביל אותה מטרה צריך לדעתי להיות בלם אתלטי שיודע לטפל בכדור.

יש לי שמות ברורים מאוד בראש אבל כל אחד מהם הוא יקר וסופר מבוקש, אז נחכה ונראה אם זה באמת הכיוון בו נלך.

6. Sturridge Member

למי שמעוניין,
    עכשיו ביורוספורט (ערוץ 51 בהוט) משודר המשחק של צ'לסי נגד רומא בחצי גמר ליגת אלופות לנוער.

המנצחת תפגוש בגמר ביום שני את שחטאר דונייצק שניצחה מוקדם יותר 3-1 את אנדרלכט.

אחרי ההדחה של הבלגים, סולנקה צריך שער אחד כדי להפוך למלך השערים הבלעדי של הטורניר, כשהוא כרגע עומד ביחד עם ארון ליסקה הבלגי על 9 שערים.

7. golding מנהלים

תצוגה נפלאה של הצעירים.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לדיון על מוריניו: אני חושב שהוא ״זחוח״ יותר מבעבר, לפחות בפרמיירליג, _גם_ כי אין לו יריבים רציניים בליגה. אין מישהו שידחוף אותו קדימה כמו שפרגוסון/ונגר/בניטז או גווארדיולה עשו בעבר. הוא לא סופר את ונגר ופלגריני, ובצדק. רוג׳רס אפילו לא רלוונטי כרגע.

9. JohnTerry26 Member

אנחנו כנראה קונים עוד ברזילאי צעיר, איזה ניית'ן אחד... קשר התקפי בן 19.

קצת יותר מעניין זה הבחירה של טרי לPFA AWARDS... נראה כמו הצבעה טקטית בשביל הזאר. אי אפשר להצביע לשחקני הקבוצה.

https://igcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t51.2885-15/11111373_536368286501858_1797204232_n.Xxx

10. JohnTerry26 Member

מישהו רוצה לחגוג אליפות בלסטר? כי זה מה שיקרה אם ננצח את שלושת המשחקים הבאים שלנו. כמובן שזה יהיה קשה ביכולת הנוכחית, במיוחד כשיונייטד וארסנל מחכות והן משחקות ככה.

11. alexshw Member

יחבור לייני בטח :)

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הרשים באליפות דרום אמריקה לנבחרות צעירות בתחילת השנה

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ׳לסי מאוד מתישה אותי לאחרונה. מאז שרמירז חזר מפציעה והיישר להרכב (למה?!), אנחנו משחקים פשוט נורא ואיום. מאז שססק הפך למספר 10 שלנו אין הנעת כדור בשיט, ועם כל הפורמה הרעה של אוסקר, כהוא שיחק כמספר 10 היינו הרבה יותר טובים, בעיקר בגלל שאז היינו ״פגועים הגנתית״ עם ססק לצד מאטיץ׳. ססק חייב להיות השחקן שמניע את הכדור באמצע. במקום זה, הכדור מגיע לרמירז שהוא פשוט משחק כאילו הוא על וואליום כבר שנתיים. אם לא יותר. גם הגנתית הוא דיי מסריח ורק גורע מהמשחק של מאטיץ׳. אפילו ססק הרך עשה עבודה הגנתית טובה יותר לצד מאטיץ׳.

צד ימין שלנו גם מגוכך. 60 מיליון פאונד הושקעו שם, בלי להכליל את סאלח, ואנחנו עדיין נותרנו שם עם חור. אני לא יודע איזה שפן אפשר להמציא לעמדה הזאת, כי כל הימניים משחקים בשמאל ושמאליים פשוט לא מכיר יותר מדי, אבל חייב להגיע לשם שחקן שייתן קצת קונטרה להאזרד. גם איבנוביץ׳ כמגן ואזפי בצד שמאל לא תורמים בכלל לשטף המשחק ההתקפי שלנו. אני מאוד מקווה שאזפי ישחק בצד ימין בעונה הבאה כשלואיז (או מי שלא יהיה שם במקומו) ישחק בצד שמאל. זה, בנוסף להגעה של ווינגר לצד ימין או נתינת יותר הזדמנויות לקווארדדו שנראה בינתיים קצת לא מחובר, ייתן באלאנס לכל הכדורגל של ז׳וז׳ה.

הייתי מאוד רוצה לראות הרכב כזה בעונה הבאה:
    לואיז, זומה קהיל או טרי או בלם חדש, אזפי
    מטיץ׳ וססק
    אדן וויליאן וקווארדדו
    קוסטה

כל השחקנים כבר כאן. אפשר להתחיל לשחק ככה כבר העונה?

KBFH

14. JohnTerry26 Member

אני חושב שנגעת בשני הנושאים החשובים שטעונים שיפור אצלנו, הנעת כדור ואגף ימין שלא מגיעה ממנו תוצרת. אני לפחות חושב שקואדרדו הוא לא הפתרון במילא, הוא פשוט לא מספיק טוב עם הכדור. נכון שהוא מקבל מעט דקות אבל שחקן טכני ברמה שאנחנו רוצים לראות בקבוצה לא מטפל בכדור בצורה כזאת בשום מצב, גם אם הוא לא שיחק חצי שנה. לכן גם בסיום העונה אני עדיין מעדיף את הזאר, אוסקר, וויליאן, ומאטיץ' וססק מאחוריהם.

בעיני לפחות, הנעת כדור, להיות יותר דומיננטיים לאורך המשחק, זה הנושא היותר חשוב שצריך שיפור, זה מה שיהפוך אותנו ליותר מאוזנים. אפשרות אחת זה באמת כמו שאמרת להזיז את וויליאן לאמצע ולחפש ווינגר ימני דומיננטי שגם ידע להביא תוצרת ויענה על הבעיה באגף ימין, אבל גם מספיק טכני להשתתף במשחק שלנו. אפשרות שניה שאני אוהב יותר כרגע היא לחזק את האמצע, פשוט בשחקן אחר יותר טוב במקום אוסקר. ושוויליאן יישאר בימין. הסיבה העיקרית היא שקודם כל יש שני שחקנים שלדעתי תפורים עלינו לעמדה הזאת שאולי יעזבו את הקבוצות שלהם העונה, אני מדבר על פוגבה וקוקה שבטח חצי אירופה כבר רודפת אחריהם ואני מקווה שגם אנחנו. הסיבה השניה היא שאני לא לגמרי בטוח שססק יכול להחזיק מרכז קישור לבד מול הקבוצות החזקות יותר ואני לא בטוח שוויליאן הוא הפרטנר שיחפה על החסרונות שלו ממש בלב מרכז השדה, בכל זאת מעולם לא ראינו אותו בעמדה הזאת באמת. סיבה שלישית היא שאני לא מצליח לחשוב על ווינגר ימני שאפשר לרכוש שבאמת עונה על כל הדברים האלו שהצגתי, וסיבה רביעית היא שאני חושב שגם עם וויליאן בצד ימין אפשר לחיות, גם כך אפשר לכבוש שערים גם מול בונקרים וגם במעמדים חשובים. ויחד עם זאת להחזיק בקישור של מאטיץ'-ססק-קוקה/פוגבה-וויליאן-הזאר ישדרג אותנו מאוד, ופשוט נראה לי כמו משהו שחבל לפספס. מצד שני, יש מצב טוב שלא נצליח להביא אף אחד מהם, ואז.. לא יודע, אולי לנסות להמר על גונדוגאן שחזר מפציעה ארוכה אם בכלל הוא מחפש לעזוב... גם בעמדה הזאת אין הרבה אפשרויות בעצם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/15
  15. Turgi Guest

אותי מבאסת הירידה הזאת ביכולת.
    לא מצליח להבין את ההבדלים בין עד דצמבר ומאז דצמבר.

מצב נושא:
הנושא נעול.