צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sturridge Member

יש דיווחים שביליץ' רוצה את רמי בווסטהאם וכבר פנה רשמית.
    נדמה לי שמוריניו סומך עד כדי כך על פלקאו שהוא עוד יחשיב אותו כחלוץ שני.

אם יעזוב מעניין אילו עוד שמות יעלו, אם לשפוט עפ"י האחרונים שהבאנו לתקן החלוץ השלישי, עוד נפנה בסוף לאינזאגי.

alexshw ו-Super Mario אוהבים את זה.
  2. פול סקולס Member

אני שלם עם ההחלטה של יונייטד לא להחתים אותו (עם או בלי קשר לתג המחיר המטורף שהוצמד לו), אבל גם אני חושב שהעונה הבאה תהיה העונה של להיות או לחדול מבחינתו.

קשה לי מאוד להאמין שהוא אי פעם יחזור להציג את היכולת המטורפת מהימים בפורטו ואתלטיקו מדריד, אבל אני מנחש שגם אם הוא היה נשאר אצלנו, הוא היה נראה יותר טוב מאשר בעונה החולפת, בתנאי שהיה מקבל מספיק הזדמנויות כמובן.
    הבעיה היא שבמועדונים כמו יונייטד וצ'לסי, אם אתה נראה כמו רוח רפאים, ההזדמנויות שתקבל הן מעטות עד לא קיימות, ואז נוצר כאן מעגל של הופעה גרועה ---> חוסר ביטחון ---> הופעה גרועה וחוזר חלילה...

העונה החולפת הייתה עונה שבה פלקאו היה צריך להחזיר לעצמו את הכשירות הפיסית של 90 דקות כל שבוע. במובן זה, ההגעה ליונייטד הייתה טעות מבחינתו (כמו גם סגנון המשחק שלנו, שבו החלוץ לא מקבל מיליון צ'אנסים בתוך הרחבה, אלא יותר נאלץ ליצור לעצמו הזדמנויות).

עוד מוקדם לפסול אותו באופן סופי, למרות שמאוד מפתה לעשות את זה אחרי התקופה של טורס אצלכם (אם כי, יכול להיות שזה דווקא ילמד את האוהדים לא לבוא עם ציפיות מוגזמות)

ואם אתם בקטע של להחתים שחקנים שפעם היו טובים, מה עם חביבכם קלאודיו פיזארו?

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/15
    golding אוהב/ת את זה.
  3. golding מנהלים

אגב, לגבי רמי - קאסלס משוכנע שלא נמכור אותו. ולא בפעם הראשונה. בקיצור, כנראה נראה חוד של קוסטה, רמי ופלקאו שנה הבאה, ולא אתפלא אם ציוות של קוסטה ופלקאו יהיה על הפרק בחלק גדול מהמשחקים. לצערי.

ONE World Sports :: Jose Mourinho, Chelsea to keep Loic Remy

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שנראה את זה הרבה, אבל למה לצערך? יכול להיות גיוון טקטי מעניין מצד מוריניו.

בכל מקרה פלקאו זה הימור מעניין שבהחלט יכול להתברר כהצלחה בסיטואטציה שונה לגמרי ממה שקרה ביונייטד.

5. golding מנהלים

בעיקר במשחקי בית מן הסתם. ו'לצערי' כי זה יבוא על חשבון שחקן יצירתי ולא שחקן עם אוריינטציה הגנתית, כיאה למוריניו.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה סיבה שהמערך הנוכחי לא יישאר גם המערך הקבוע.

בכל מקרה, עוד מאוד מוקדם לדבר על זה, פלקאו אפילו לא חתם בצ׳לסי.

7. JohnTerry26 Member

במשחקי בית שיחקנו ברוב המשחקים עם מאטיץ'-ססק-וויליאן-אוסקר-הזאר-קוסטה, אז אם מוריניו ירצה את פלקאו ליד קוסטה מי שיצא זה בטח אוסקר או וויליאן, אין שחקן עם אוריינטציה הגנתית להוציא. חוץ מהאפשרות הזאת, אני לא רואה אפשרות אחרת שקוסטה ופלקאו ישחקו ביחד במשחקים בהם אנחנו אמורים לשלוט בכדור.

8. פול סקולס Member

שאלה בעקבות משהו שעדי כתב בדיון של יונייטד...
    אני יודע שהיום צ'לסי היא שלישית ברשימת "מי משלמת את המשכורות הכי גבוהות" אחרי יונייטד וסיטי,

אבל כשרומן רק השתלט על המועדון, והחתמתם מיליון שחקנים תוך שני קיצים (דאף, רובן, דרוגבה, צ'ך וכו' וכו'), האם חלק מהנהירה של השחקנים האלה אליכם הייתה קשורה בכך שהם ידעו שהם יקבלו אצלכם סכומים שהם לא היו מקבלים באף מועדון אחר בפרמיר ליג (שוב, נכון לשנים 2004-05)?

9. golding מנהלים

צריך לזכור שרוב השחקנים שרכשנו כשרומן הגיע היו שחקנים מבטיחים או שחקנים טובים/מצוינים אבל לא מהשורה הראשונה. ברור שהכסף עשה את שלו בהתחלה, כמו גם החיים בלונדון מן הסתם, אבל הפרויקט היה כל כך מתוקשר ולצ׳לסי כבר היה בסיס טוב, מה שהפך את המועדון למוקד משיכה לגיטימי באותה תקופה.

אני חושב שהפעם הראשונה שהרגשתי שאנחנו רוכשים שחקן וורלד קלאס מבוקש הייתה בעסקת שבצ׳נקו (נכון, מקללה וקרספו היו די מדהימים אבל הראשון ״נזרק״ על ידי קבוצתו והשני קפץ מקבוצה לקבוצה). כשבלאק העדיף אותנו על פני יונייטד, ולא בגלל הכסף לדעתי, הבנתי שאנחנו נכנסים לזירה של הגדולות באמת.

10. alexshw Member

הפספוס היה בעיקר של באלאק

11. פול סקולס Member

בחיים לא היית כותב את המשפט הזה אם ג'ון טרי לא היה מחליק במוסקבה. ברור שכואב לבאלאק שהוא לא זכה בצ'מפיונס, אבל קשה לי להאמין שהוא מצטער על השנים שהעביר בברידג', אם זה הכסף שהוא עשה, החיים בלונדון, והתארים שהוא זכה בהם.
    מילא היית כותב משהו כזה על מישהו שהעדיף את ארסנל או ליברפול על פנינו.

עדי, תודה על ההתייחסות, ואני מסכים לגבי שבצ'נקו ובאלאק; גם אם בסופו של יום הראשון היה אכזבה ענקית והשני אמנם היה רכש טוב אבל לא איזה שובר שוויון מבחינת צ'לסי,
    הקיץ הזה שבו רכשתם שני שחקנים מהשורה הראשונה בעולם ואילו אנחנו רכשנו 'רק' את מייקל קאריק היה כנראה נקודת הזמן שבה לא רק אוהדי צ'לסי הבינו שמשהו רציני קורה בגשר, אלא אוהדי הכדורגל בכלל.

לירן ו-golding אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

צ'לסי הייתה קבוצה טובה גם בעונת 2003/04 למרות שהיה חסר לה קצת אופי, לאמפרד וטרי לדעתי עדיין לא היו במקום אליו הגיעו עם מוריניו. אולי יש סיכוי קטן שעם קבוצה יותר 'אנושית' מאשר ארסנל 'הבלתי-מנוצחת' - זה היה מסתיים כבר אז באליפות. אבל ברור שמוריניו הביא את האקסטרה. אני לא מסכים עם הנאמר פה, גם מקאללה היה קראק אמיתי אבל שחקן אפור אז אולי זו הסיבה שאתם לא מחשיבים אותו, כנ"ל לגבי מיקאל אסיין שהגיע בקיץ 2005 ויצר קישור אימתני. דווקא הרכישה של שבצ'נקו אולי הראתה שהדברים בצ'לסי מתחילים ללכת עקום, הרי זו קבוצה שבנויה ל-4-3-3 עם ההתקפות המתפרצות הקטלניות ופתאום צריך לספסל את דרוגבה או לשחק יחד איתו ועם שבצ'נקו ולאלתר איזה מערך עם יהלום שלא מתאים לשיטת המשחק.

- לא חושב שקוסטה ופלקאו צריכים לשחק יחד, זה צריך לקרות רק אם צ'לסי בפיגור ולא נותר עוד זמן רב לשחק או במשחקים ספציפיים נגד יריבות די חלשות. אוסקר ו-וויליאן לא מבריקים אבל רכישה של קראק כמו רויס למשל וציוות שלו יחד עם האזרד ונניח ססק אולי יפר את האיזון ההגנתי בצ'לסי. אני חושב שעם כל הכבוד למאטיץ' - זה לא דומה לקישור הבטון שהיה לצ'לסי לפני עשור.

13. alexshw Member

לא קשור להחלקה של טרי. הוא פספס קבוצה גדולה שלישית של יונייטד וזכות לשחק גם במועדון מוביל באירופה וגם במועדון בעל הסטוריה עשירה.

14. golding מנהלים

הוא לקח חלק בקבוצה גדולה עם דמויות ענקיות במועדון מוביל באירופה, שנוסד אגב ב-1905 - היסטוריה לא חסרה לו.

15. Mellow29 Kopite

ואז הוא עבר לצ'לסי. ;)

מצב נושא:
הנושא נעול.