צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

מקאללה היה שחקן ענק, אני גם ציינתי את זה. אבל בריאל הוא עדיין לא זכה לאותה הערכה שהוא קיבל אחרי המעבר לצ'לסי. כלומר, הוא לא היה מאוד מבוקש ולפרז לא הפריע להעביר אותו הלאה. לגבי אסיין, הוא היה מוערך מאוד ברחבי אירופה אבל בניגוד לשבצ'נקו ובאלאק, הוא לא באמת היה וורלד קלאס כאשר רכשנו אותו ועל ההבדל הזה אני מדבר.

@פול סקולס מצחיק איך הדברים מסתדרים להם. לא הבאתם את באלאק אבל כן רכשתם את אחד השחקנים היותר חשובים ועקביים שהמועדון ראה, בטח בעשור האחרון.

2. golding מנהלים

כמה נקודות מהכתבה של קאסלס בסאנדיי טיימס:
    - פלקאו יחתום בוודאות, יש כמה עניינים להסדיר לפני שזה יקרה.
    - מוריניו יחתום על חוזה חדש לארבע שנים, וכך גם רוי פאריה (בכתבה נאמר שמוריניו חושש מהיום שפאריה יעזוב אותו ויהפוך להיות מאמן).
    - אין כוונה למכור את רמי והוא לא דוחף לשום מעבר, בניגוד למה שמקורות אחרים טוענים.
    - אנחנו מחפשים בלם. מעניין מי זה?

JohnTerry26 אוהב/ת את זה.
  3. golding מנהלים

4. golding מנהלים

יום של חדשות די טובות, כתבה של ביזלי על התכניות לאצטדיון חדש:

Romans new £500m Bridge

Roman Abramovich is ready to fund new Stamford Bridge stadium PA:press Association
    By ROB BEASLEY

CHELSEA are ready to push ahead with plans for a new £500million stadium at Stamford Bridge.

The champions have drawn up designs for a 60,000-capacity, state-of-the-art arena on their current Fulham Road site their home for 110 years.

But the redevelopment could mean the Blues playing home games at Wembley or Twickenham for up to three years.

Thats how long it may take to demolish the current stadium, clear and prepare the site and construct the new ground.

The Bridge is crammed in, with a railway line and cemetery behind the East Stand and residential and commercial properties to the west and north.

One of the inventive solutions is that Chelsea will dig down to give them much of the extra room needed to increase their capacity, which is currently just 41,798.

The Blues have been working closely with Hammersmith and Fulham Council to get their bid backed.

And they now believe they are in a position to make a formal planning application later this year.

The new stadium could earn Chelsea £40m a season via extra corporate income, ticket sales and increased merchandising and match day takings.

But the £500m bill will still take almost 15 years to recoup.

Russian billionaire owner Roman Abramovich will have the final say on the project, which it is thought he will contribute to financially.

He has long wanted a new stadium, but has decided to redevelop Stamford Bridge in the absence of any suitable alternative sites.

5. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

מתבקש עד מאוד.

6. golding מנהלים

מסכים, ואוסיף שמעבר לשני התרחישים (טוויקנהאם ווומבלי) יש עוד אופציה שעומדת על הפרק. ישנן שמועות ברחבי הרשת, וממקור אמין אחר, שהמועדון בוחן ברצינות לעבור לאפטון פארק לפרק זמן של כשנתיים-שלוש כשווסט האם תעבור לאצטדיון האולימפי.

הראציונאל מאחורי מעבר כזה הוא שבניגוד לשתי האופציות האחרות, במצב כזה צ'לסי לא תאבד את כל עובדי המועדון והאצטדיון לפרק זמן של כמה שנים ותוכל פשוט להעביר אותם לאצטדיון אחר. נכון, לעבור לאצטדיון של יריבה לא נשמע אטרקטיבי במיוחד, בטח כשהוא נמצא בחור הכי גדול בלונדון בערך, אבל צריך לזכור שגם בוומבלי וגם בטוויקנהאם תהיה התנגדות מצד המקומיים והעיריות, וזה עלול לסבך אותנו מאוד.

ווסט האם תעבור לאצטדיון האולימפי ב-2017/2018. היא כבר הסכימה למכור את האצטדיון הנוכחי לטובת מיזם גדול מאוד שמתוכנן להקים בניינים באזור. זה אומר שאם דבר כזה יצא לפועל, המועדון יצטרך לשכור מהמשקיעים את האצטדיון ולדחות להם את התכניות בכמה שנים. לא סביר שהמשקיעים יסכימו לזה, אבל כרגע זאת האופציה שהכי בונים עליה בהנהלה. קצת ספקלוטיבי אבל אני נוטה להאמין לזה.

7. פול סקולס Member

יש אנשים שכבר רכשו מגרשים בשטח שיתפנה אחרי הריסת אפטון פארק? אם כן, קשה להאמין שתצליחו לבצע את זה, גם אם תציעו פיצוי כספי גדול מאוד לכל המעורבים בדבר.

8. golding מנהלים

כן, יש: West Ham sell Upton Park to property developers Galliard Group ahead of Olympic Stadium move in 2016 - Telegraph

אנחנו ניתקל בקשיים רציניים בלאו הכי. אם אנחנו רוצים להישאר בגשר אנחנו נצטרך לעשות שיפוץ יסודי וכל מעבר זמני יעלה לנו הון. השאלה היא מה האופציה המשתלמת ביותר וכמו שאתה אומר, מה האופציה הסבירה ביותר מבחינת הייתכנות שלה.

זאת משימה לא פשוטה שתעלה הרבה מאוד כסף, זה בטוח.

9. golding מנהלים

בסקיי מדווחים שאנחנו בעניין של סטרלינג, אבל לא מוכנים להציע את ה-50 מיליון שליברפול דורשת

10. oranfu Member

יש כמה וכמה אוהדים שמהרגע שהתחיל כל הסיפור טענו שהוא יגיע אליכם בסופו של דבר. לא יודע אם סתם תחושה או ששמעו משהו.
    האמת שבכלל לא יפתיע אותי.

11. JohnTerry26 Member

כל עוד זה על חשבון קואדראדו בסגל אז בסדר, לא על חשבון מכירה של אוסקר. אבל קשה לי להאמין שהמועדון ייסחב למלחמה עם ליברפול קיץ שלם, אז תלוי מהי העמדה האמיתית של ליברפול לגביו. מבחינת מחיר 35 מ' זה המקסימום שצריך לחשוב לשלם עליו לדעתי.

12. oranfu Member

עדיין לא מבין מה כולם רואים באוסקר. ממה שאני ראיתי, התכונה הכי טובה אצלו היא העבודה הקשה על המגרש. סטרלינג בטח שלא נופל ממנו בקטע הזה.

לא שאני מחפש לשכנע אתכם לרכוש את החרייאת. לא חושב שנמכור עבור 35 מיליון פאונד, לפחות לא למועדון אנגלי.

13. JohnTerry26 Member

אני מבין את דעתך לגבי אוסקר, הוא מאוד לא יציב עד עכשיו, אבל בימים טובים הוא לוקח חלק חשוב בבניית המשחק ההתקפי שלנו (מבחינת תרומה אולי רק שלישי לססק והזאר. שוב, ביום טוב), ובימים עוד יותר טובים הוא גם כובש שערים ויכול להיות די דומיננטי, אבל זה קורה מעט מדי.
    משום מה יש לי הרגשה שהוא בסוף יתפוצץ ואני חושש מכך שזה לא יקרה בצ'לסי.

אגב מישהו ראה את הסדרה של קשת שחקן זר? גם שם אנחנו זורקים צעירים להשאלות... לא יאמן. הכותב הוא אוהד צ'לסי, דוד ליפשיץ (ארץ נהדרת).

oranfu, לירן ו-golding אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

בשביל מוריניו אוסקר מצויין כי זה עוד שחקן במרכז השדה שיודע לנהל משחק(וגם כמובן לעשות הגנה)

הבנתי שיובה מעוניינת בו. אם כן זה יהיה גאוני,הוא הכי מתאים לסגנון שלנו. אולי זה אפילו למקרה שוידאל יעזוב

15. golding מנהלים

אני מאוד אתאכזב אם אוסקר יימכר. מוריניו אמר שהוא רואה אותו עושה את קפיצת המדרגה שהזאר עשה בעונה הבאה. מקווה שהוא לא סתם מעלה לו את המחיר.

מצב נושא:
הנושא נעול.