צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות הכל, קשה לי לסגור לגמרי את הדלת על פלקאו. כל כך הרבה גורמים היו מעורבים בעונה הזו מבחינתו. חזרה מפציעה, מעבר לליגה אחרת, מעבר מאוחר לליגה אחרת, קבוצה שאינה עושה טוב לחלוצים שלה (אף אחד מהם לא ממש הרשים, רוני היה הטוב מחבורה לא מרשימה), קבוצה שמתקשה ליצור מצבים, קבוצה שנמצאת בפירוק והרכבה מכמה בחינות - הסגל, הסגנון. פלקאו לא נראה טוב, נקודה, אבל במשחקים הראשונים הוא כן הותיר רושם טוב. אולי בכל זאת נשאר לו משהו משמעותי במיכל. מי יודע.

2. alexshw Member

כן אבל הייתה סיבה די הגיונית לכישלון הזה. קשה להגיד שהוא הפתיע אנשים.
    מוריניו רוצה להוכיח משהו? בסדר זכותו. אבל אני נגד התייחסות לסוגיה בגלל שהלאום שלו אהוב עליך.

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@לירן, מסכים לחלוטין. היכולת של סטרלינג לטרוף את הקלפים בשליש האחרון ולייצר יש מאין היא משהו שאין לאף אחד מהמועמדים הפוטנציאליים לאגף ימין ואני אקח את זה כמעט בכל יום על פני המשמעת ההגנית של וויליאן ואוסקר. שיבוא, יכדרר, ילהטט, יעשה בלאגן ויצור בגשר התקפה מאוזנת יותר שיהיה כמעט בלתי אפשרי להתגונן מולה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

דחינו 40 מיליון פאונד עליו מסיטי היום, אז רוצים יותר מ-40.

5. JohnTerry26 Member

אם באמת ליברפול דחתה 40 מ' פאונד אני לא רואה סרט שנכנס לסיפור הזה. למרות שאני מסכים שסטרלינג יכול להפוך אותנו למאיימים יותר, הוא לא שווה 70 מ' יורו, זה בדיחה.

את הבלאגן והכדרורים באגף ימין תכלס גם קואדרדו היה אמור לעשות, נקוה שזה יילך לו, למרות שהוא פחות מוכשר מסטרלינג לדעתי.
    במידה ומוריניו לא באמת מאמין בו (בניגוד למה שאמר) אז אולי נביא מישהו במקומו אבל אין שמועות על אף אחד כזה חוץ מגריזמן שגם זה כבר הופרך ע"י כמה עיתונאים מקורבים. אז מבחינת מטרות פוטנציאליות זה משאיר את נביל פקיר הצעיר שרוצה להישאר בליון בנתיים, את דגלאס קוסטה שאנחנו עוקבים אחריו תקופה וגם ניסינו לרכוש בינואר, ובערך זהו. אז אלא אם תהיה התפתחות לא צפויה מאיזשהו כוכב ביבשת, רכש שהוא שדרוג מובטח נראה שלא יגיע. אבל אני לא אתנגד לקוסטה על חשבון קואדראדו, לפחות ממה שראיתי מהשניים עד היום.

לגבי האינטרס של פלקאו להגיע דוקא לצ'לסי ולא לקבוצה מדרג יותר נמוך, אני משער שהוא רואה פה הזדמנות אחרונה לעשות משהו בבמות הכי גדולות, הוא כנראה מאמין בעצמו לחזור ליכולת שלו. הכי טוב בשביל שחקן כזה שחזר מפציעה ארוכה זה לצבור הרבה דקות משחק אבל הוא כבר בן 30 עוד מעט, אין לו הרבה זמן לעשות שוב את המעבר לקבוצה גדולה.

6. alexshw Member

יכול לתאר תסריט בו קוודרדו נמכר בסכום קרוב שבו נרכש וסטרלינג מגיע.
    לגבי דגלס קוסטה שמעתי כבר מזמן שהוא מעוניין לעזוב את שחטאר(שכולם יודעים באיזה אילוצים היא משחקת), אבל עד כה איכשהו שחטאר הצליחה להחזיק בו

7. Sturridge Member

קאקוטה נמכר לסביליה תמורת 2.5 מ' פאונד.

8. golding מנהלים

אולי כי היא דורשת עליו סכום מגוחך. אם נביא קשר התקפי ימני זה רק יכול לבוא על חשבון קואדראדו לדעתי, אני לא רואה מצב שבו אנחנו מצרפים עוד שחקן התקפה בלי לשחרר מישהו.

משום מה, אני לא רואה את זה קרה. אבל חלון ההעברות הוא dark and full of terrors.

9. alexshw Member

בסוף לא היה שווה את כל הטררם סביב העברתו

10. JohnTerry26 Member

קואדרדו לא יימכר ב27 מ' פאונד ולא בסכום שקרוב לזה, המקסימום זה בטח איזו השאלה לרומא/אינטר עם התחייבות לרכישה ב20 מ' יורו. יכול להיות שזה גם יספק את צ'לסי, תלוי מה באמת חושבים עליו.

קוסטה כל חודשיים מתראיין ואומר כמה הוא רוצה לברוח כבר מאוקראינה ולחבק ולנשק את מוריניו. לא חושב שראיתי שחקן שכל כך מנסה לדחוף למעבר לקבוצה מסוימת. למרות שאפשר להבין אותו, באופן כללי נראה לי לא נעים להתגורר באוקראינה ועוד בתור זר, הוא שם הרבה זמן בלי להתקדם, וצ'לסי באמת רצו אותו בינואר והמועדון שלו לא נתן לזה לקרות.

11. Raulito Madridista

משחק אגפים קטלני ומאוזן מצד צ'לסי - זה בהחלט קרה מזמן, עם אריאן רובן ודמיאן דאף לפני איזה עשור, לא? האירי פתח הסערה בעוד ההולנדי הראה ניצוצות מדהימים והיה בעיקר פצוע. גם ג'ו קול היה שחקן חביב מאוד. לגבי סטרלינג - הוא כל-כך צעיר כך שקשה לשפוט אותו, בעונה האחרונה כל נטל משחק ההתקפה נפל עליו והוא נשחק פיזית ומנטאלית. אבל אני לא בטוח שכדאי לצ'לסי 'לשבור את השוק' ולהשתגע לגביו, למה לא לרכוש את מרקו רויס למשל, היתרון היחיד של סטרלינג עליו הוא שהוא שחקן אנגלי. סטרלינג מחמיצן לא קטן ומתבסס בעיקר על המהירות האדירה שלו. הוא יכול ליצור בלאגן אמיתי בצד ימין אבל כמובן שנגד בונקרים זה סגנון אחר. שלא יגמור בסוף כמו שון-ורייט פיליפס.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני משער שהוא רצה ללכת למקום שיכול לעמוד במשכורת המפלצתית שלו או לפחות הכי קרוב לזה.
    לא יודע האם פאלקאו הגיע כדי להיות החלוץ השני או השלישי ברוטציה, כן יודע שצ'לסי בנויה היום מבחינת החוד כמעט אך ורק על קוסטה, ועל היכולת שלו להיות כשיר.
    כשקוסטה היה כשיר ופרח, צ'לסי שיחקו את הכדורגל הכי טוב שלהם השנה. כשקוסטה נפצע והכושר שלו ירד, גם ככה גם איכות הכדורגל של צ'לסי ירדה.
    לאור העובדה שקוסטה סבל בשנים האחרונות מבעיות כשירות, הייתי בטוח שצ'לסי יביאו עוד חלוץ טופ קלאס, או לפחות משהו קרוב לזה, על מנת לחזק את האיכות בהתקפה.
    לא חושב שפאלקאו שם. אם כבר, ההימור על פאלקאו מזכיר לי את ההימור של ליברפול על באלוטלי. מביאים שחקן שהקרירה שלו בירדה עצומה, בתקווה שהוא ישחזר את היכולת שלו בעבר (אין ספק שהרגעים הטובים בקרירה של פאלקאו עולים בעשרות מונים על הרגעים הטובים של באלוטלי). לא חושב שצ'לסי צריכה לקחת הימור כזה.

13. golding מנהלים

מדברים על זה שהוא מקצץ חצי מהשכר שלו ובמקום 260 אלף ליש"ט בשבוע הוא ירוויח 130, אז לא - טיעון השכר לא כל כך תופס כאן.

אני מקבל את הטענות נגד פלקאו ואני גם חושב שמדובר בהימור. אבל בכל זאת, אני מעדיף לסמוך על יכולת השיפוט של מוריניו ואם הוא חושב שלמרות התקופה הרעה הוא יכול להוציא ממנו יותר, אני מצפה בקוצר רוח לראות את פלקאו במדים שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/15
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא לא רק כמה הוא יקצץ אצלכם אלא כמה היו מוכנות לשלם לו קבוצות אחרות.

15. alexshw Member

הימור פחות מזה שעל באלוטלי, גם בגלל עלויות וגם בגלל התפקיד שמייעדים לו אבל הימור מוזר

מצב נושא:
הנושא נעול.