צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שאני נוגע בנושא צ׳ך נדגיש שכל עוד ונגר על הקווים גם אני לא מאמין שהוא מסוגל לקחת אותנו עד הסוף, בטח מול מוריניו.

אבל הטעות שלכם היא שאתם מסתכלים על צ׳ך כשובר שיוויון לבדו, בעוד שאני וכנראה מוריניו חושב שהוא חיזוק משמעותי מאוד בארסנל שצפויה להחתים לפחות עוד שחקן משמעותי אחד הקיץ (ובקיץ הבא ובזה שאחריו), או לפחות כך אני רוצה לקוות. שחקנים מהסוג של צ׳ך לא יהיו ״שובר שוויון״, אבל הם בהחלט מקרבים אותנו לתואר. כך אני מסתכל על זה, כך מוריניו וג׳ון טרי מסתכלים על זה - וזה הדבר החשוב ביותר.

חיזוק כזה בעמדת השוער עבור ארסנל היא בכלל מרגשת כי מעולם לא היה תחת ונגר שוער שקרוב לרמה של צ׳ך. גם להמן שיש לו חלק לא מבוטל בקמפיינים נפלאים כמו בפרמיירליג בעונת 03/04 או בליגת האלופות 05/06 אף פעם לא היה שייך לרמה של הגדולים ביותר.

Sir Alex Ferguson ו-מזגן אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'ך לא שובר שיוויון מילולית כי אין שיוויון. הוא כן מקרב את ארסנל לעמדה שהיא יכולה לאיים על התואר וגם אם זה מצחיק אנשים בגלל ונגר וכו', בסוף קורים בכדורגל גם דברים שהצחיקו אנשים קודם. צ'לסי לא צריכה להסתכן בכך גם אם ההסתברות של זה היא 10% או לא משנה מה. הבנתי שהלכו לקראת צ'ך פה ונתנו לו לבחור את הקבוצה, זה כבר משהו אחר, אני לא הייתי עושה את זה או שנלך הפוך על הפוך אולי צ'ך הוא זה שלא צריך לעשות את זה אם כל כך אכפת לו מצ'לסי. כמובן שעכשיו אפשר לענות לי שאולי יש פה שיקול של ילדים משפחה וכו'. לא יודע.

Sir Alex Ferguson ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי ספק שיהיו אוהדים ילדותיים ש״ישרפו״ אותו אם וכאשר הוא מגיע לארסנל, אבל לאוהדים מסויימים הסטנדרטים פשוט גבוהים מדי. חלקנו מצפים לפעמים לנאמנות טוטאלית לא משנה מה. נקודתית לגבי צ׳ך, מדובר באגדת צ׳לסי וזה לא ישתנה, לא משנה בכלל מה יעשה בארסנל. השוער הזה עשה כ״כ הרבה בשביל המועדון והיה חלק אינטגרלי מההיסטוריה המודרנית של צ׳לסי, שהכול הוא עושה בשקט ובקלאס.

צריך לקחת את המקרה של פט ג׳נינגס ששיחק תקופה ארוכה בטוטנהאם ובארסנל ובשניהם נשאר אהוד. יש גם יחידי סגולה.

4. Sturridge Member

אני לא יודע אם זה על סמך ציטוט ישיר אבל בכל מקום אפשרי נכתב שצ'ך רוצה להישאר בלונדון בגלל האישה והילדים.
    בפריז הציעו לו משכורת הרבה יותר גבוהה, מקצועית מדובר גם על קבוצה טובה יותר, ועדיין הוא דחה אותם.
    לשחקני כדורגל יש עוד שיקולים שאנחנו האוהדים לא תמיד יודעים או מבינים. כמה מאיתנו נשמח להעתיק את כל המשפחה למדינה חדשה?

בתור אוהד הייתי מעדיף שיברח רחוק לצרפת, אבל מי אני שאצפה ממנו עכשיו לקחת שיעורי ערבית ולעבור לפריז.:D

אלעד ו-golding אוהבים את זה.
  5. golding מנהלים

טוטנהאם מעוניינים במוזס לפי הטיימס. מקווה שנמרר ללוי את החיים ונסחוט ממנו כל אגורה אפשרית.

6. alexshw Member

הקטע שמוזס לא בייל וכאלה יש כמו חול

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. golding מנהלים

על מה אתה מדבר, כמה אנשים מסוגלים לקרוע ולחצות הגנות כמוהו?

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  8. מזגן Member

קשה לי להאמין שיהיה מירור חיים על מוזס. הוא לא איזה שחקן מוביל שטוטנהאם מתה להחתים, הוא בטח יותר בקטגוריה של שחקן שמנסה למצוא קבוצה.

9. Bon Argumentum Ad Hóminem

קורטואה הגיע ב-8, צ'ך נמכר ב-11. מסורת של עסקאות רכש משתלמות כ"כ כבר לא רואים היום בכדורגל... אלא אם כן אתה פורטו.

Sir Alex Ferguson ו-golding אוהבים את זה.
  10. Sturridge Member

צ'ך במסר לאוהדים

פטר צ'ך 2005-15
    4 אליפויות,
    4 גביעים אנגלים,
    3 גביעי ליגה,
    גביע אלופות,
    ליגה אירופית.

ארסנל 2005-15
    3 גביעים אנגלים

11. All_Hale_Conradinho Member

יש לך טעות קטנה...

*רומן אברמוביץ' 2002-2015
    4 אליפויות,
    4 גביעים אנגלים,
    3 גביעי ליגה,
    גביע אלופות,
    ליגה אירופית.

כי אלמלא הוא צ'ך בכלל לא היה נוחת אצליכם.

12. JohnTerry26 Member

צ'ך בעצם לא זכה בכלום כי אברמוביץ' הביא אותו לצ'לסי, מי לא יודע דברים כאלה.

בטלגרף אומרים שהצענו היום 6 מ' פאונד לסטוק על בגוביץ'. נראה לי שנצטרך להציע איזה 12-15 כדי שזה יקרה, אם הוא בכלל רוצה.

הסוכן של ארדה טוראן טוען שהמועדון הבא שלו יתגלה תוך 4 ימים. בספרד השם שלנו מוזכר יותר מאחרים, אבל שום דבר ברור עד עכשיו.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מבריק אתה...

יהיה קשה לראות את צ'ך עומד בשער של ארסנל. בטח ובטח שיהיה קשה לראות אותו עומד מולנו בדרבי. חבל שדווקא לשם הוא עבר, אבל המועדון לא עמד בדרכו ואת זה צריך להעריך.

תודה לצ'ך על עשור בלתי נשכח. שחקן נשמה ומבחינתי true blue, שווה ערך לשחקן בית. עשור שאיתו עברנו המון, ואין ספק שהוא עבר המון.. היה איתנו ברגעים הגדולים וגם חווה רגעים קשים וכואבים. עדיין שומר על רמה גבוהה ביותר, עדיין בין הטובים בעולם ובהחלט מובן שהוא עדיין רוצה לשחק ברמות הגבוהות.

שחקן שנחקק בהיסטוריה של המועדון הזה . אגדה.

14. All_Hale_Conradinho Member

הוא ניסה לרדת על ארסנל בקטע טרולי וחסר היגיון, אז שיצפה לירידה על צ'לסי בקטע טרולי וחסר היגיון.

15. golding מנהלים

לא יודע למה אבל אני מת שטוראן יגיע לכאן.

מצב נושא:
הנושא נעול.