רבע גמר ליגת האלופות: סיטי נגד אתלטיקו, צ'לסי וריאל בשחזור הקרב אשתקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/4/22.

1. Raulito Madridista

לא צריך לחשוב רחוק. בכל מקרה, לגבי מנצ'סטר סיטי - ניהלנו על זה דיון בפורום של ריאל מדריד. לא צריך לפחד לפגוש אותם. לטעמי הפערים המקצועיים שהיו גדולים כבר בעונת 2019/2020 בינינו ובינם בשלב שמינית הגמר - החריפו. המאמן (זידאן>אנצ'לוטי), 3/4 הגנה (מחשיב גם את קרבחאל שאז היה קרוב ללהיות סלע והיום משחק כמו אתמול מצדו זה בגדר נס), הקישור הזדקן. גם אם אנחנו רוצים אנחנו לא יכולים לשחק כמו אתלטיקו מדריד לדוגמא. אני מרגיש שהסיכוי לעבור את סיטי קצת יותר גדול יותר מאשר לעבור את ליברפול אבל אשמח לנתח את ההתמודדות בבוא הזמן, יש עוד את הגומלין :)

2. RubberSoul Member

אתמול הוכח שאונאי אמרי ואנצ'לוטי הם אותו בן אדם. את הקריירה שלהם עשו בעיקר על ההתעלות במשחקי נוקאאוט.

VAR אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

כאוהדי הליגה הספרדית אלה צריכים להיות ימי חג. ויאריאל, גם אם תקבל שמינייה בגומלין נגד באיירן מינכן - עם ניצחון גדול ולפי מה שהבנתי התוצאה אפילו קיפחה אותה. באיירן מינכן זו לא יובנטוס והיא עשתה קמפיין נהדר בליגת האלופות, הייתה טובה יותר גם בצמד משחקיה נגד מנצ'סטר יונייטד בשלב הבתים אבל שילמה על כך בנאיביות. רק שלא תאבד את דנג'ומה. זה טיעון הרבה יותר טוב לחוזקת הליגה מאשר ריאל סוסיאדד מתגנבת בטעות חודש לראש הטבלה או סביליה שעושה בושות ומפחדת מהצל של עצמה. ברור שיש כאלה שעושים מהליגה האנגלית יותר ממה שהיא.

* אתלטיקו מדריד עשתה מה שצריך לעשות ועברה את מנצ'סטר יונייטד החלשה.
    * ברצלונה אולי תתקן את ההדחה משלב הבתים עם זכייה בליגה האירופית.
    * ריאל מדריד בדרך להתגבר על שתי קבוצות טובות מאוד וחצי גמר זה מכובד.

אני פחות אהבתי את ההשוואה לשני המאמנים, לאנצ'לוטי היה פה ושם מזל בקריירה ואני לא מדבר רק על הגול של ראמוס, סגלים מטורפים שעמדו לרשותו. פחות מילאן, שם הגיעו שחקנים מעולים תוך כדי תנועה, אבל ריאל מדריד 2014 למשל זה סגל של פלייסטיישן. גם באיירן מינכן 2017, צ'לסי של הדאבל באנגליה.

4. DRORIKO Member

מעניין אגב איך זה שם את הקדנציה של סארי בצ׳לסי. נכון שהביאו אותו להטמיע את ה״סאריבול״ וזה לא עבד, אבל עדיין הבן אדם פירק את אמרי בגמר הליגה האירופית, זה לא דבר של מה בכך.

5. yonmu Member

הזכיר לי איזו נגיחה אדירה של לוקה טוני שאני משום מה לא מצליח למצוא.

אגב, הפדיחה של מנדי קטנה מזו של רודיגר לדעתי.

6. DRORIKO Member

הפדיחה האמיתית של רודיגר היתה בגול הראשון. אין לי מושג על מה הוא חלם באותו זמן. גול מביך. הגול השלישי זה נטו גול של מנדי, הוא גם מסר לו גרוע וגם היה אמור למסור ימינה ולא לרודיגר כשבנזמה מאחוריו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/22
  7. VAR Member

ולצד ההתעלויות האלה יש גם את הmeltdowns הגדולים בהיסטוריה.

8. Armstrong Member

צ'לסי שיחקו עלוב אתמול ועדיין לא היו כאלה רחוקים מלצמצם ל3-2 ואפילו להשוות...

9. Raulito Madridista

אונאי אמרי לא 'אשם' בשום התפרקות. ב-6:1 נגד ברצלונה בקאמפ נואו אולי היה צריך להגיב עם חילוף אבל זהו. אלה אותם מרקיניוס וקימפמבה ואחרים שעשו במכנסיים גם נגד ריאל מדריד העונה. וכמובן שבקאמפ נואו הייתה גם תצוגת שיפוט אכזרית. שנה לאחר מכן הוא הודח נגד קבוצה שזכתה בגביע אחרי שעברה גם את יובנטוס, את באיירן וגברה בגמר על ליברפול - שלוש קבוצות טובות ממנה. אני מסכים שאין לו איזו עונת ליגה מזהירה אבל כשוויאריאל מסיימת רק במקום השביעי אבל עושה היסטוריה עם הליגה האירופית - אז כן, הוא קצת ראוי להערכה. בארסנל זה לא ממש הסתדר, הוא תפור על קבוצות פחות 'גדולות' ובגדול נכנע לצ'לסי של הזאר וקאנטה.

10. יאן קולר Member

בכל פעם שראיתי את ויאריאל העונה (מודה שלא בכל כך הרבה משחקים) הם הרשימו אותי מהרבה בחינות, בעיקר משחק המעבר שלהם. אי אפשר להגיד שהם לא קבוצה מאומנת. הבעיה שלהם היא האימפוטנטיות בהתקפה, פשוט יותר מדי החמצות. אתמול הם נתנו משחק עילאי אבל היו חייבים להבקיע את השני לפחות.

11. Raulito Madridista

בהחלט, צמד המשחקים נגד מנצ'סטר יונייטד בשלב הבתים שם החמיצו אינספור פעמים ואיבדו יתרון והפסידו פעמיים - הם מראה לעונה הזו. ג'רארד מורנו סובל מהרבה מאוד פציעות וככה קשה לשמור על חדות, ומנגד לעונה כזו של דנג'ומה אף אחד לא ציפה, אני חושב. פאקו אלקאסר לא ממש רלוונטי ובוויאריאל יש בעיקר שחקנים שמניעים את הכדור נפלא ודריבליסטים בחסד. ירמי פינו כבש שבעה שערים אבל ארבעה היו במשחק אחד - נגד אספניול. צ'וקווזה רק עם אלף דקות העונה ותרם חמישה שערים. הם עלולים לבכות על ההחמצות אבל גם עם 0:2 הייתי אומר שהמשימה בגרמניה תהיה קשה מאוד.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה המשמעות של זה במשחק נוקאאוט?

זה בדיוק כל הרעיון - להיות או לחדול. אין כמעט או קרוב במשחקים מהסוג הזה, כל השאר זה התפלצפויות.
    צ'לסי הכניסו את עצמם לבור, בוא נראה מה יהיה בגומלין..

Armstrong ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

תאמין לי שהביאנקונרי יודע טוב מאד על מה הוא מדבר...

14. RubberSoul Member

יש סיבה שאמרי סירב לניוקאסל. סביליה וויאריאל מנוהלות היטב, יש לו עם מי לעבוד.

אחרי הכשלונות בפריס ובארסנל, כנראה הבין מה טוב לו ולא מיהר להתפתות למועדון גדול בלי לדעת שיש תכנית ופרויקט.

ודרך אגב, יש לו אנגלית טובה :)

15. קשר שמאלי Member

ריאל שיחקו 90 דקות עם 2 שחקני התקפה מובהקים, מיעטו לתקוף, ועדיין הבקיעו 3 שערים. צ'לסי סתם קבוצה.