רגע השיא של המונדיאל

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י Raulito, ‏19/11/22.

1. robertocarlos.m Member

ויש גם את סקולארי שהוביל את ברזיל לאלופת העולם היחידה עם 7/7 והפרש השערים הטוב בהיסטוריה ומצד שני…. ה-1-7

2. DRORIKO Member

סקולארי דווקא אחד מגדולי המאמנים שהיו במונדיאלים, גם ברזיל, גם מה שהוא עשה עם פורטוגל. ה-7:1 הוא בהחלט כתם בקריירה של המאמן האגדי הזה.

3. alexshw Member

גם עם פורטוגל. יש לו למעשה זכיה ופעמיים מקום 4 בשלושת המונדיאלים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. cheddar Member

זה לא מחוק זה סגור לפורומים
    watch on youtube

5. טל. Member

robertocarlos.m

וואי אם הייתי יכול לתת לך עשר לייקים.

הוא עינה אותם.
    כמה פעמים ראיתי ריפליי של המשחק ההוא.

שמע אני אוהד רומא אני אוהד נבחרת גרמניה. בחיים שלי לא אהבתי שחקנים כמו שאהבתי את טוטי ואת מיכאל באלאק. ים של דמעות שפכתי על שני השחקנים האלו.
    ים.

אבל תמיד אני אומר. -השחקן הכי גדול שאני ראיתי בחיים שלי זה זינאדין זידאן.

איילה.

robertocarlos.m ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

חוץ ממסי ורונאלדו זה השחקן הכי גדול שראיתי לצד רונאלדו השמן. עשה תקופה יפה ביובה אבל לצערי את הגול בחצי מספרת בגמר האלופות שמר לקבוצה אחרת. אגב מוטיב חוזר בסיפור שלו זה הראש. הראש שניצח את ברזיל במונדיאל 98 והראש שחירב לצרפת את גמר 2006 ונתן סיום צורם לקריירה של הפנומן ממארסיי.

7. Raulito Madridista

-נבחרת ארגנטינה הזו הייתה עם מאמן שהוא ליצן, מה נעשה. דייגו מראדונה הוא דמות ענקית אבל לא מאמן כדורגל. ונבחרת גרמניה גם כן הייתה חזקה מאוד, החיבור שם היה נהדר בראשותו של מסוט אוזיל. בכל מקרה, הסגל לא באמת היה מספיק מאוזן, זו פיקציה. אני מסתכל על ההרכב שחטף מגרמניה. איפה וולטר סמואל? חאבייר זאנטי לא זומן בכלל לפי דעתי. בורדיסו? גבריאל היינצה מגן שמאלי? איפה אסטבן קמביאסו? זו כן הייתה נבחרת עם חלק התקפי מהסרטים כשלא רק ליאו מסי אלא קון אגווארו, קרלוס טבס וגונסאלו היגואין לפני שהחשיבו אותו למחמיצן כרוני, קצת מקסי רודריגס ואנחל די מאריה שהתרוצץ על המגרש בלי עמדה מדויקת.

-זידאן הציג נבחרת ברזיל את אחד המשחקים הגדולים בקריירה שלו ללא ספק, זו הייתה שירה בתנועה והכל כל-כך קל. לדעתי הוא איבד אולי שני כדורים במשחק הזה. בסוף גם בישל לתיירי הנרי במצב הנייח ואמרו שזה הבישול הראשון שלו לטיטי בנבחרת וזה היה נשמע לי תמוה. אני חושב שאם נדבר על טורניר מההתחלה ועד הסוף אז יורו 2000 לוקח מבחינת זידאן.

8. alexshw Member

הברזילאים עצמם יותר נוטים לראות בנבחרת של 1982 כפספוס הגדול ביותר, ולאו דווקא 2006.

9. DRORIKO Member

@Raulito

וואלה צודק. מראדונה השאיר את קאמביאסו בחוץ. אגב גם את זאנטי. נרקומן נו.

10. Clichy COYG

איך שכחתי את זה, משחק איקוני. לטעמי המשחק הכי גדול בקריירה שלו בנבחרת (מבחינת ביצועים, ברור שהגמר ב98' נמצא בכלליות לפני).

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

לפני עשור וחצי מיכאל יוכין כינה אותו כאוברייטד הגדול בכל הזמנים. זו נראית לי הטרלה גדולה מאוד, פרובוקציה מכוונת.

"במונדיאל בצרפת הוא אכזב, בריאל מדריד הוא היה חלק מפיאסקו הגלאקטיקוס, יובנטוס פרחה רק אחרי שהוא עזב. אין ספק שזינאדין זידאן היה כדורגלן ענק, אבל מהגדולים מכולם? לכבוד יום הולדתו ה-40, מיכאל יוכין שובר מיתוס".

קראתי חלק ממנה. הוא משווה בין המספרים של מישל פלאנטיני לזיזו למרות שברור מי שיחק בעמדה יותר התקפית. וזידאן אולי היה צריך להבקיע יותר ביחס לכישרון שלו, כמובן. ואני מעדיף יכולת חרבנא בשלב הבתים והתעלות במאני-טיים, במשחקים הכי לחוצים שיש - מאשר ההיפך. זידאן בגלאקטיקוס הציג שלוש שנים מצוינות. הוא האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות בפיאסקו הזה, כשלא היה לנו את קלוד מקאללה ולקח לנו כל כך הרבה זמן להחזיר את הכדור - אז הוא נגע פחות בכדור ויצר פחות. ברור שלמשך עונה שלמה הוא לא היה יכול להיראות כמו במונדיאל אבל ב-2006 הוא הציג חודש מדהים.

מדבר בעיקר על המשחקים שראיתי כילד קצת יותר בוגר - לדעתי מעבר לגמר 1998 המשחק היחיד שנותן פייט להופעה של זידאן נגד ברזיל - זה המשחק נגד פורטוגל ביורו 2000.

12. DRORIKO Member

לרוב אני מסכים עם יוכין. במקרה הזה לא, בלשון עדינה.

13. robertocarlos.m Member

כן המשחק נגד פורטוגל ב-2000 מאוד מזכיר את המשחק נגד ברזיל ב-2006 מבחינת הביצועים ומבחינת זה שאי אפשר היה להוציא לו את הכדור מרגל.
    וגם כאן היה בונוס של שער זהב בפנדל

14. RubberSoul Member

15. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. גרמניה נגד ארגנטינה במונדיאל 2006
    2. גרמניה נגד ארגנטינה במונדיאל 2010
    3. גרמניה נגד ארגנטינה במונדיאל 2014
    4. עצירת הפנדל של אקינפייב לאספאס בשמינית גמר 2018, אחת הגדולות שראיתי
    5. שער השיוויון של מריו פרננדס מול קרואטיה ברבע גמר 2018