רומא 2016/17 :: מקום שני עוד פעם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

על הכיפאק, אבל גם סטרוטמן וגם סטרומן לא ישחקו, העיקר שהמים מהפונטנה די טרווי היו שווים את ההרחקה.

Roma אוהב/ת את זה.
  2. Roma מנהלים

Official: Two game ban for Strootman | Football Italia

פשוט טימטום של שני הצדדים, גם ההולנדי עם המהלך המיותר וגם ההתאחדות האיטלקית. רומא תערער על ההחלטה.

מכה לא פשוטה אם הבחור ייעדר בצמד המשחקים הקרובים ובמיוחד מול יובנטוס שעליונות מול הקישור הבינוני שלה העונה יעזור לנו מאוד.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרך היחידה להסביר את זה היא שסטרוטמן קיבל את הצהוב על "התגרות" והאקט עצמו עם הנפילה\התחזות התווסף לדיון המשמעת.

עריכה: אין דרך להסביר את זה. פשוט אבסורד.

זו חתיכת מכה כי גם פארדס יחמיץ את צמד המשחקים בגלל פציעה ואין קשר נוסף בסגל פרט לג'רסון.

לא אשתתף בחגיגת הקונספירציה ברשת. רק אומר שאת המשחק הראשון צריך להרוג גם עם ג'רסון, בתקווה שהעונש ימחק עד יובה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/16
  4. תומר1989 Member

החלטה צודקת של ההתאחדות. שחקן ששופך מים על שחקן יריב שיושב על הספסל בהחלט צריך לקבל עונש.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"כן" רק שהוא בכלל לא הורחק על זה.

לא יודע מאיזו קייטנת פרחים הקריצו אתכם, אבל אני ממליץ לראות גם את הדרבים הבאים ולאחר 5-6 כאלה לנסות לגבש דעה נוספת.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/16
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מסכים עם ההתאחדות האיטלקית שתופעת ההתחזויות למיניהן צריכה להיעלם מעולם הכדורגל, אבל מצפה לאחידות. איפה ההתאחדות הזו נמצאת כשבכל משחק של נאפולי בערך קאייחון עושה הצגה אחת לפחות כדי לסחוט כרטיס ליריב, לא משנה באיזה צבע? אני לא רואה את ההתאחדות האיטלקית מרחיקה שחקן שמתחזה וגורר אדום ליריב שלו.

ובמקרה הזה אני גם לא הכי מסכים שסטרוטמן התחזה באופן חריג, לא ראיתי אותו שוכב על הדשא דקות ארוכות. ההרחקה של הלאציאלה הייתה מוצדקת, וגם עונש מסוים לסטרוטמן על ההתגרות יכל להתקבל. שני משחקים בחוץ? מוגזם.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי תופעת ההתחזויות חייבת לקבל עונשים כבדים אף יותר.
    האבסורד במקרה זה הוא שאי אפשר להעניש את קטאלדי על פעולה אלימה ובו זמנית לטעון שתגובה לפעולה אלימה (ולא ניסיון לעשות אחת כזו) זו התחזות.

אם הייתי נציג הערעורים של רומא, הייתי טוען שסטרוטמן נמשך בכוח אחורה, ניסה להתנגד לזה ונפל קדימה לאחר שמישהו העיף את קטאלדי (אף פעם לא קרה לכם בילדות?). הוא חזר על הרגליים תוך שניה ולא הרוויח שום דבר במסגרת המשחק פרט לפחות רעש והתגרויות מהספסל הלציאלי. לפי הרקורד של סטרוטמן והאופי הכללי שמציג מדי שבוע, הייתי אפילו מאמין לעצמי.

סיונרה ו-EO11 אוהבים את זה.
  8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספאלטי:
    "I hope they don't suspend Lulic, otherwise they can suspend Rudiger for simulated socks selling"

אם מישהו עדיין לא הבין את החולי של הקאלצ'ו שהתפרץ אתמול בפול פאוור, האמירה הזו של ספאלטי מסכמת את הכל.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבולשיט נגמר. סטרוטמן ישחק מול מילאן ויובה. עדיין נשאר טעם של ריקבון.

ASROMA, EO11, Bravo'Al'HaLancia ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. ASROMA Member

שמח הבולשיט הזה מאחורינו.
    צמד משחקים קריטיים להמשך העונה , לא יודע אם יהיה זמן אחר לתפוס את יובה ככה.
    שני נצחונות ויש פריש מיש לכל הצמרת ,הפסד ונשלח את רודיגר למכור גרביים בחזרה...

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי - אני מבין שספאלטי מייעד לג׳רסון את התפקיד של סטרוטמן? נראה שכמו אצל פארדס, גם הוא יעבור מעמדה קדמית לאחור.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/16
    Un bombón אוהב/ת את זה.
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק כמו עם פארדס, רק שהפעם המעבר הזה נראה לי הרבה פחות טבעי.
    לפארדס היה ויז'ן ומסירה אדירה בתפקיד '10' והוא "פשוט" הוזז 20 מטר אחורה + שנה\שנתיים של קורסים בהגנה וניהול התקפות מאחור. לג'רסון יש אלמנט נוסף עם הכדור ששייך לילדים ברזילאים שניסו לחקות ברחוב את רונאלדיניו. בנבחרת הצעירה הוא משחק באמצע עם עוד 2 קשרים עם רשיון לצאת קדימה דרך האמצע או האגף הימני מתי שבא לו. ברומא יש לו גבולות ברורים שאותם אסור לו לעבור.
    ברור לי שספאלטי ורומא מפתחים את הצעירים לפי הצרכים האישיים שלהם. לרוב (ואולי גם במקרה הזה) הם עושים לילדים האלה את הטובה של החיים שלהם בהתאמה לדרישות המועדונים הגדולים בכדורגל מודרני, גם אם לא ימצאו מקום בקבוצה או ירצו להתקדם בעתיד. במקרה של ג'רסון, יהיה קצת מעצבן אם יעבור לקבוצה אחרת ויהפוך לאיזה ריבאלדו כשכל התקפה עוברת דרכו בעוד שאצלנו הוא מנורמל לצמד האמצעי כדי לתת מענה לחיסרון של דה רוסי, סטרוטמן או פארדס.

Bravo'Al'HaLancia ו-אלעד אוהבים את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@zitto strunz,

התגובה שלך ״משעשעת״ אותי כי זה בדיוק מה שחשבתי בעצמי מהמעט שראיתי (וזה באמת מעט).

האמת שלפני יומיים - אחרי מה שכתבת על ג׳רסון - ישר התחלתי לחפש קטעי YOUTUBE מריבאלדו הצעיר כדי למצוא דימיון בין השניים (לא מצאתי יותר מדי חומר רלבנטי). מצד אחד זו השוואה מתבקשת שמסתכלים על הגודל ורגל שמאל, אבל ניכר שמדובר בשחקנים שונים בסגנון משחק ובפיזיות של השניים. ריבאלדו היה בהמה שדורסת אותך עם כוח פריצה ובעיטת שמאל אדירים. ג׳רסון נראה לי הרבה יותר אלגנטי בתנועה ובמשחק שלו (הזכרת את רונאלדיניו, אני הזכרתי ניימאר). עם זאת, אולי זה שייך לעובדה שהוא משחק בעמדה שונה. לא ראיתי אותו משחק בברזיל.

הנקודה על ״הכדורגל המודרני״ מצוינת, כי אני לא בטוח שנראה עוד ריבאלדואים ברמות הגבוהות ביותר. לאו דווקא כי כבר אין כשרונות בסדר גודל הזה כמו שהתפקוד שלהם על המגרש בהתאם לצרכי הקבוצה פשוט השתנה: או שמשתמשים באיכות הטכנית שלהם במרכז השדה, או שהופכים אותם ל-complete forward. כך או כך, תקופה באיטליה - בוודאי במתכונת הנוכחית של הסריה א׳ - זה דבר מבורך לילד שמגיע מהכדורגל הדרום האמריקאי. למעשה, שחושבים על כך זו תחנת מעבר מושלמת לשחקן שרוצה להתאים את עצמו לכדורגל באירופה לפני המעבר לקבוצת על.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/16
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/16
מצב נושא:
הנושא נעול.