רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אף קיצוני לא נמכר, ובעמדה של דז'קו יש את שיק ודפרל. לרומא לא חסרים שחקנים. חסרים פתרונות למס' בעיות שבעיניי דחופות יותר מתוספת של עוד ווינגר אחד שספק אם יהיה טוב מאלה שכבר משחקים בקבוצה.

2. itzik.miro Member

כן אבל בניגוד לעמדת הקיצוני שנמצאת בחוסר עוד מהקיץ - חוליית הקישור על פניו מלאה.

ושוב - השאלה היא איזה ווינגר יביאו ומה האיכות שלו בהשוואה לשאר הפתרונות האפשריים בינואר.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

3. yonmu Member

היה פה לא מזמן דיון לגבי מכירת דזקו.
    לשאלה התאורטית של '50מ' על דזקו אבל אין CL' התשובה התאורטית לדעתי היא לא, אבל לדעתי זה לא המצב.
    אני משער שרומא תקבל 45מ' על דזקו עם אמרסון וזאת תהיה עסקה מעולה מבחינתה אם לא היינו באמצע עונה.
    כדי שזאת תהיה עסקה מעולה בכל זאת צריך לראות מי אפשר להביא. דרמיאן סוגר חורים זה נחמד אבל השאלה האמיתית היא שחקן התקפה. אני לא הייתי סומך על שלישייה של פלורנצי-דפרל-פרוטי עם הגיבוי הנוכחי (אונדר-שיק-אלשע). צריך שחקן שמכריע משחקים כמעט באופן קבוע (דיבאלה, אקרדי, מרטנס, אימובילה) ואין כאן כזה. אני לא יודע אם יש מישהו רלוונטי כזה בשוק הנוכחי, אבל אם מונצ'י יודע - שילך על זה.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro
    עמדת הקיצוני לא נמצאת בחוסר (כמו ש@yonmu ציין - יש יותר מ2 שחקנים על כל משבצת). היא נמצאת בעודף של שחקנים לא איכותיים מספיק, בדיוק כמו בקישור.

אם מונצ'י יכול להנחית ווינגר טוב מפלורנצי - סבבה. בכל תסריט אחר - לכוון לקשר עם מעורבות חזקה בהתקפה. פחות משנה אם לעמדה של סטרוטמן\פלגריני או לזו של דה רוסי\גונאלון.

5. טל. Member

בסכומים הללו שמדברים עליהם, אני הייתי מוכר גם את נאיינגולאן וגם את דז'קו וגם את אמרסון - בלי לחשוב פעמיים.
    לדעתי (שאותה כבר כתבתי פה פעמים אין ספור): אף אחד מהם לא יצטיין העונה הזו. והסכומים המוצעים עליהם כעת - לא יחזרו עוד לעולם.

אני שמח מאוד שנפל למונצ'י האסימון.

לאחר המכירות - אם יהיה כאלו - לדעתי אין טעם להביא חיזוק, כי האופציות בינואר תמיד מוגבלות וממילא סביר להניח ששחקן שיגיע לא ישפיע יותר מדי על קצב צבירת הנקודות בשארית העונה.
    עדיף לחכות לקיץ ולבצע שופינג ''כמו שצריך".

עד לסוף העונה אפשר להסתדר עם מה שישאר בסגל הנוכחי.
    התוצאות המפגש מול שחטייר לא יושפעו משום רכש חדש. וגם אם רומא תעבור - סביר שהיא תעוף בשלב הבא... ותשאר רק המסגרת של הליגה המקומית.
    EDF צריך לעבוד פסיכולוגית ולתת מפתחות לספסל לפלגריני ואונדר ולז'רסון ולדפרל ושיק ופלורנצי ואל שרעוואי.
    אלו שחקנים ששווים מקום 4.... ואין להם טונות של אגו אז אפשר לקיים רוטציה בריאה.

הבעיות של הסגל הרומאי אלו בעיות מנטליות. לא בעיות של כשרון. רק edf יכול לפתור את זה. שום רכש חדש באמצע עונה לא ישנה יותר מידי עד שהבעיות המנטליות הנוכחיות הנ''ל לא יפתרו.

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני ממש לא מסכים שאלו בעיות מנטליות, רואים בבירור שחסרה נוכחות כמו זו של סלאח בחלק ההתקפי. למכור את המוציא לפועל העיקרי, לסמוך על דפרל ושיק, שאני מחזיק מהם אבל מחזיקים בכלום בישולים ושום דבר בשערים העונה, וכל זה מבלי להביא רכש במקום, זה קצת יהיר לדעתי.

בקשר למה שקובי כתב על הקישור, יכול להיות שפה הפיתרון לבעיה נמצא בידי המאמן.

7. itzik.miro Member

אני אהיה מעט יותר נחרץ - די בטוח שהפיתרון אצל המאמן - אני מתקשה להאמין שסטרוטמן, נינג'ה, פלגריני וDDR פתאום הפכו לשחקנים לא טובים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

8. Alta Tensione Member

קבוצה שמוכרת את המוציא לפועל העיקרי שלה בינואר כשהסיכויים להביא מישהו באותה רמה להחליף אותו הם נמוכים היא בהגדרה כל מה שאומרים עליה עכשיו בטוויטר: פידר קלאב, סופר מרקט you name it מה יותר נכון.

אם לאציו לא תיסחף עם ההתקדמות באירופית היא בליגת האלופות שנה הבאה.

עריכה: טל אתה משלה את עצמך. תסתכל על המועמדות לטופ 4 ותנסה להבין מה הדבר העיקרי שמשותף לכולן. רמז: לכולן יש מוציא לפועל עיקרי ובולט שסוחב את ההתקפה שלהן. ליובה יש שתיים ובגלל זה היא רמה מעל כל השאר. בלי דז'קו רומא נאבקת על מקום באירופית עם כל הבררה של שיפולי הצמרת. שיק, אל שערוואי ודפרל (פחחחח) לא מביאים ביחד את מה שדז'קו מביא בחצי שנה. על מה אתה מדבר בכלל? למכור, אם רומא מתעקשת, אפשר גם בסוף שנה. אפשר להסתפק בפחות כסף אבל עם סיכוי ממשי להגיע ללגית האלופות. בלי דז'קו רומא תפסיד הרבה יותר כסף.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/18
    Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  9. SerieA Il Capitano

ובהקשר הזה, מעניין מה היה קורה לו הבעלים של רומא היה ג'יימס פאלוטה ב-2004 כשטוטי היה בשיאו.

10. yonmu Member

אין מה להשוות לטוטי. הדיל של דזקו באופן ספציפי הוא דיל שרומא צריכה לקחת אם מסתכלים על הדיל בפני עצמו.
    אם מסתכלים על החלוצים הפנויים בשוק (?), על מצב ההתקפה של רומא (קצת אלשע ופרוטי) ועל הרכש שהגיע להתקפה (פלופים) - זה סיפור אחר.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עזיבת דז'קו תהווה רווח כלכלי בטווח המאוד קצר אבל פגיעה כלכלית כבר בקיץ, אלא אם כן רומא איכשהו תמצא מחליף טוב ותצליח לסיים מעל אינטר ו/או לאציו.

12. yonmu Member

ה"אלא אם כן" הזה מאוד משמעותי.
    דזקו בעונה שעברה היה משהו שקשה למצוא לו תחליף. דזקו של העונה? שאלה אחרת לגמרי.
    מעבר לזה, גם איתו לא ברור שרומא תסיים בטופ 4 וגם בלעדיו לא ברור שרומא תסיים מחוץ לטופ 4.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מחזיק מEDF אבל לא נראה לי שיש ביכולתו להמציא לסטרוטמן ברך חדשה, להצעיר את דה רוסי וליצור לגונאלון תכונות חדשות שאין לו.

פלגריני לא מצליח להביא את היכולת מסאסואלו. אני בעד שיהיה באנקר לפחות עד סוף העונה, אבל אי אפשר להתכחש שעד כה הוא מאכזב מאוד. אוהדים מעלים את נושא הבטחון אבל אם חושבים על זה טיפה, אין שחקן צעיר עם תנאים טובים משלו. הוא מכיר את הסביבה הרומאית מגיל אפס. יש לו תמיכה עיוורת מהקהל והמאמן שלו מלווה אותו מאז שעלה לבוגרים. אם הוא לא צולח את זה, זה פשוט גדול עליו.

עם ראדג'ה אין שום בעיה. הוא מתקל פחות העונה (= פחות גיפים) אבל הגנה ופוזשן אלה הבעיות האחרונות של הקבוצה. הוא היחיד שגם לוחץ את היריב וגם יוזם התקפות. השאר עושים רק חצי מזה וגם זה ביום טוב.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דז'קו של העונה זה דז'קו שכבש 33% מכמות השערים של רומא כולה, שגם ככה ההתקפה שלה תקועה והבא אחריו בסטטיסטיקה הזו הוא פרעה עם 4 שערים בלבד. זה אלא אם כן שהוא משמעותי אבל הסיכוי שיקרה בלי דז'קו נמוך בעשרות מונים מאשר איתו. איזה מחליף כבר תוכל להביא בינואר? איך תוכל לפצות על אובדן של השחקן מספר אחד של הקבוצה בכל מה שקשור למספרים ויצירת מצבים?

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה קורה בדיוק מה שקרה בקיץ עם ניינגולאן.

המושפעות הזו עם הסופרמרקט מפספסת נקודה די חשובה: הכסף שנכנס מהמכירות תמיד מושקע ברכש. לכל מכירה יש סיבה מאוד שקופה והגיונית. לתסריט שתיארת אין.

מצב נושא:
הנושא נעול.