רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

אם רומא לא ימכרו עכשיו את דז'קו האפס הכלומניק התייר שמשוטט על המגרש, ב 30 מיליון יורו (מתנה משמיים) -> בקיץ הם ימכרו אותו בחצי מחיר.
    אני כבר לא מדבר על הרווח הטקטי/המקצועי שייגרם לקבוצה מהמכירה של מגנט ההגבהות הסתמיות הזה.

כנ"ל לגביי נייגולאן (השחקן הכי אדיר ביקום, לשעבר) לצערי חוץ מנפנופי ידיים ובלבולי מוח לא נשאר ממנו כלום... כנראה שכמו הרבה שחקנים גדולים אחרים (כולל אחד ברזילאי שפרש השבוע) הוא הגיע לגיל מסויים שנשבר לו מהתובענות הדרושה לשם משחק ברמות הגבוהות ביותר.
    כבר לא בנויי לזה... מנטלית.
    רואים את זה במגרש, וגם מחוץ למגרש.
    הפרסומים לגביו בסין כרגע זה על סכומים של 50 מליון וצפונה. רומא חייבת ללחוץ ואף להתפשר אם נחוץ.
    אם הם יחכו לקיץ - ימכרו אותו במקרה הטוב בחצי מהסכום הנ"ל.

נ-ב: אני מאשים את נייגולאן בגול השוויון - וגם בדקות שקדמו לו ובאווירה שקדמה לגול השוויון אתמול.

לעניינינו: החשבון הוא פשוט מאוד... באמת. עניין של מספרים גרידא.

לרומא אין מה לדאוג. כל עוד אינטר לא מבצעת רכש מאסיבי - סיכויי נמוך מאוד שהנראזורי יצברו יותר נקודות מרומא עד תום העונה.
    אינטר קבוצה מאוד בנאלית וחסרת עומק. כמותית ואיכותית. מבחינה פרסונלית וטקטית ויצירתית וכל בחינה אפשרית אחרת.

המצב של רומא - יחסית לקבוצה שכל שאיפותיה הן מקום 4 ותו לא - הוא טוב מאוד הן מבחינת סגל, והן מבחינת המאמן שממשיך (לפחות אותי) להרשים לטובה.
    גם אחרי מכירה של דז'קו ונייגולאן: אני דווקא מאוד מאמין בספסל הרומאי: ז'רסון דפרל שיק אונדר פלגריני - עם קצת יותר אמונה מהמאמן והקהל, וקצת יותר דקות משחק עם חולצת הרכב ראשון - והם יראו מה הם שווים.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מת לראות את דפרל מחליף את דז׳קו. לפי הלך הרוח כאן, אם הוא לא מסיים מלך שערים זה כישלון.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נסגר. שניהם.

https://i.imgur.com/fUZewk4.Xxx

--
    רומא ביקשה את דרמיאן בהשאלה עד סוף העונה. יונייטד סירבה.

4. רומאלופה Member

באמת נראה לכם שמישהו משיק/דפרל יוכל להיכנס לנעליים של דז'קו?

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם מדברים על דז׳קו, אבל לי דווקא מפריעה המכירה של אמרסון. אלא אם הצוות המקצועי ברומא חושב שהפציעה שיבשה לו לחלוטין את הקריירה, לא מבין מה הלחץ למכור, ועוד ב 20 מיליון (גרושים בשוק של היום) שחקן שלפני הפציעה, בגיל 22, הראה פוטנציאל להפוך לשחקן ששווה פי 3 מהסכום הזה.

הולכים עכשיו לחפש לו מחליף או שבונים על כשירות של קולארוב ועל ז׳זוס?

itzik.miro, AS R ו-Gianzola אוהבים את זה.
  6. Alta Tensione Member

קובי, קסאנו נולד עם Pure talent ברמה של גדולי האומה האיטלקית בכדורגל. אם אתה מצפה משיק לתת את אותה תרומה אני לא מקנא בך או בשאר הרומניסטות.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@uri
    העונה אמרסון הוא גלגל חמישי. שום דבר לא יזיז את קולארוב פרט לכמה ימי מנוחה, שיקבלו גיבוי מהקטור מורנו, או ממגן חדש שידע לשחק בשני הצדדים, או מאיזה פלסטר חינמי שיהיה זמין בשבוע הקרוב. לאמרסון, במצבו הנוכחי, אין שום אפשרות להצדיק את הסכום הגדול והמאוד הכרחי שרומא תקבל עליו. 20-25מ' שווים לרומא הרבה יותר מאמרסון ועוד לאחר ACL.

יש שיגידו שזו חשיבה לטווח קצר כי קולארוב כבר בן 32, אך במקרה זה, אפנה אותם לקרוא קצת על מינו ראיולה, שבין היתר מייצג את לוקה פלגריני. הילד הזה הוא העתיד של רומא והיה משחק בבוגרים כבר העונה ללא ACL משלו. במידה והוא לא יקבל במה ראויה (פחות מ3 שחקנים על המשבצת שלו), ראיולה יעביר אותו ליובה\פסז'\ליברפול\כל קבוצה אחרת שהוא נמצא בwishlist שלה.

קסאנו באותו ינואר = איטורבה. אני מתקשה מאוד להעריך את שיק, אבל למה לא לצפות לאותה תרומה של עונת הפריצה של קסאנו? הרי זו אותה התרומה ששיק סיפק בעונת הפריצה של עצמו בחצי השני של העונה שעברה בסמפ.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/18
    אלעד אוהב/ת את זה.
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי, אתה חושב שיש כאן מגמה לגבי ה-ACL שצריך לפתור אותה, או שליטרלי כל מקרה לגופו?

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רודיגר,רוי,פלורנצי,פלורנצי,אמרסון,קרסדרופ,פלגריני - כולם בפחות משנה וחצי מהראשון לאחרון. שיש נתון סטטיסטי כלכך בולט,כשהחריגה כלכך מחוץ לעקומה הנורמלית - איך אפשר לחשוב שזה צירוף מקרים?

10. yonmu Member

הויתור על אמרסון הגיוני לגמרי. זה בהחלט מבאס שרומא נאלצת לעשות ויתור כזה, אבל מי יודע אם אמרסון יתקדם כמו שציפו ושישאר את הפציעה מאחוריו. כרגע יש לרומא את קולארוב וזה ו20מ' יורו זה עדיין סכום משמעותי.

הויתור על דזקו הוא החלק המסוכן. מספיק ששיק לא יתחבר והדחה מהCL בשמינית וסיום במקום החמישי נראים כמו אופציה לא הזויה בכלל, שתפגע ברומא תדמיתית וכלכלית בערך כמו ההדחה מול פורטו בשנה שעברה. לקבל 30מ' על חלוץ מבוגר ודועך זה מעולה, אבל ההימור כאן משוגע.

מצד שני, ב7 המשחקים האחרונים רומא ניצחה רק פעם אחת. כנראה שמהפכה כלשהי נדרשת בכל מקרה...

11. Don Joan Roman Member

אני לא אוהב את המכירות האלה באמצע העונה אבל יכול להיות שמהמכירה של דז'קו ייצא לרומא טוב - הכל יקום ויפול על פטריק שיק, יש לו את כל היכולות כדי לגרום לעזיבה של דז'קו להיות לא משמעותית ואם הם ישתמשו בכסף הזה שהם קיבלו על מנת לחזק עמדות אחרות בסגל בצורה חכמה זו יכולה להיות סעקה טובה - אישית אני לא חושב שדז'קו הוא ההבדל בין רומא בטופ 4 לבין רומא מחוץ לטופ 4.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

המכירה הזאת היא לא הימור. לסרב להצעה זה ההימור האמיתי.

אם מסרבים, נשארים עם דז'קו ובלי 30 מיליון. יש כאן הימור. אם מעפילים לליגת האלופות ועוברים את שחטאר הכל אחלה. אם לא (הרי זה לא שעם דז'קו רומא מקום שני בואכה ראשון), גם מאבדים את כל ההכנסה וגם נשארים בלי ה-30 מיליון מצ'לסי. רומא יוצאת קרחת משני הכיוונים.

המכירה הזאת חד משמעית לא הימור והיא הדבר ההגיוני לעשות. יש סיכוי לא רע שרומא תכשל להעפיל לליגת האלופות גם עם דז'קו. ה-30 מיליון האלה זה הביטוח.

זה פרקטית רומא בתוכנית שעשועים וזכתה ב-30 מיליון ואז המנחה שואל אם היא רוצה ללכת על double or nothing. לקחת את ה-30 זה הדבר הבטוח. האופציה השנייה היא ההימור האמיתי.

תומר1989 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. טל. Member

זה לא נכון לומר שהכל יפול ויקום על שיק.
    לא פרסונלית (כי יש בעמדה הזו גם את דפרל) וגם לא טקטית.
    EDF צריך להבין שאם הוא מתאבד על ה 4-3-3 שלו, אז למעשה הוא צריך להתאבד על אונדר.
    הכל יפול ויקום על אונדר.
    אין מנוס.
    מה לעשות - זה המחליף שהם הביאו לסלאח. לא אני הבאתי אותו.

קבוצה שמשחקת עם מרכז קישור חסר ברק - חייבת 2 אגפים פעילים בהתקפה. חוק.
    וברומא, למרבה הצער, מאז עזיבת סלאח - האגף הימני (לפחות במשימות התקפיות) מת כמו דילינג'ר.

14. Roma מנהלים

zitto strunz,

קראתי ידיעה על כך שהסוכן של לוקאס טוריירה טוען שיש התעניינות מצד רומא בשחקן ועדיין לא נעשתה פנייה. מוזר חשבתי שהוא סגור באתלטיקו מדריד.

יש סיכוי אמיתי שנצליח לשם את היד על היהלום?

---

50 + 10 בבונסים תמורת דז'קו ואמרסון. מונצ'י זה המבחן שלך, ווינגר ימני בבקשה.

15. itzik.miro Member

אונדר לא משחק בעמדה של הבוסני - המחליף הטבעי שלו זה שיק ולכן דיברתי עליו - לא צריך לנסות ולהיות חכמולוג בכל פעם.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.