רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מונצ׳י רצה להעיף מישהו ואם מישהו היה מוכן לתת על סטרוטמן 38 מיליון אירו הוא היה מוכר אותו ומשאיר את ראג׳ה.

ההתנהלות של העסקה הזו נותנת את התחושה כאילו מדובר במהלך שנובע מסיבה פיננסית, אחרת לא ברור למה מונצ׳י רצה לסגור את זה כל כך מהר (לפניי סיום השנה הפיננסית בשבת הקרובה).

2. טל. Member

בזזזזרארדי ברארדי ברארדי. כל הזמן אני שומע את השם הזה מזמזם לי כמו יתוש מעצבן באוזן. לך תעקוץ מישהו אחר סעאמאק.

3. Roma מנהלים

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36295878_10211603582356754_5954003468980060160_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=af2224516d92f7e546f4ebd8481e7bd2&oe=5BA7954F

חולצת החוץ. דומה מאוד לנבחרת צרפת.

---

• לפי התקשורת, הבייבי של EDF ברארדי עשוי להגיע תמורת כסף + ניקולו זאניולו ומירקו אנטונוצ'י. הזייה.
    • מדווחים שמנולאס סירב לצ'לסי ורוצה לפתוח את החוזה(בעיקר בזכות אישתו). הלוואי, פשוט כיף לראות את השחקנים ה"זרים" שמגיעים לרומא ומתחברים ומעדיפים להישאר בקבוצה.

4. טל. Member

הבדואים אומרים: מי שמחפש לעצמו אישה גם יפה גם חכמה וגם עשירה - בעצם מחפש לעצמו 3 נשים שונות.

אני אומר: בחיים שלי עוד לא שמעתי על אישה שלא רוצה לעבור לגור בלונדון,
    ובחיים לא שמעתי על אישה שלא אוהבת שבעלה מביא יותר כסף הביתה על אותה כמות עבודה.
    ובטח שבחיים שלי לא שמעתי על אישה שהיא שני הדברים האלו ביחד.

במילים אחרות:
    שני הסעיפים שציינת הם הזייה.
    רק שכמוך - אני מקווה שההזיה השנייה תתגשם, וכמוך - אני גם מקווה שההזיה הראשונה לא.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

המזל של רומא הוא שבינתיים רק שתי קבוצות בזיוניות כמו זניט וצ׳לסי שמו עליו הצעה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Roma מנהלים

אתה אוהב לדבר שטויות ? תאוריית הנשים הבדואיות. יפה.
    • מי אמר לך שכולם אוהבים את החורף בלונדון? יש כאלה שאוהבים את ימי הקיץ ברומא והחופש בטוסקנה. תשאל הרבה שחקנים שהגיעו מדרום אמריקה על הממלכה הבריטית.
    • בעלה מביא יותר כסף? לא חושב שחסר להם כסף, הוא ביקש לפתוח את החוזה ברומא = יהיה להם יותר כסף. בסכומים שהשחקנים מרוויחים לפעמים אין הבדל בין 4M או 5M זה רק בשביל לרצות את האגו.
    ממליץ לשאול את השחקן שאתה טוען שהוא סוס ואף קבוצה לא רוצה לגעת בו, ניינגולאן למה הוא לא עבר לממלכה והאם כסף זה השיקול היחידי וגם אשתו הסכימה איתו.

תשמע אתה חושב בצורה כל כך חומרית שזה מדהים, לא הכל בחיים זה כסף, יש גם רגשות. אם אתה אוהב את המקום שאתה נמצא בו, הקבוצה שלך, סביבת העבודה שלך והחברים לקבוצה בשילוב משכורת מתגמלת אז גם פיתויים של לונדון ושכר מופרז בצ'לסי זה לא בהכרח סיבה לעזוב.

וכן, יש סיכוי גדול שמנולאס יעזוב.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הזייה בדיל על ברארדי?
    2 שחקני נוער + סכום כסף לא גבוה במיוחד (5 מיליון על השאלה+אופציה לקנייה). האמת נשמע לי אחלה של עסקה.

8. טל. Member

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/18
    golding אוהב/ת את זה.
  9. Roma מנהלים

אופצייה לקנייה ב-10 מיליון בנוסף לכך שזה מה שהצענו, כלומר זה עלול לעלות.

השאלה כמה אתה מתמחר את 2 שחקני הנוער. זאניולו אחד השחקנים המדוברים בU-19 לפי אנשים בפורום ואת מירקו שלנו כבר הספקנו לראות. בחממה של ססואולו יש סיכוי מצוין שתוך שנתיים הם משלשים את המחיר שלהם. חייבים להכניס סעיפי רכשי בחזרה תמורת סכום נמוך.

בלי קשר שאני לא מאמין בברארדי - לא עשה כלום בשנתיים האחרונות. בפועל רצינו ווינגר מוכח ואנחנו עלולים לקבל את קלייברט וברארדי. אני אישית מעדיף להשקיע את הכסף בשחקן אחר.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם לא משתגע על החתמה של ברארדי, אפילו שאני חושב שהוא כן שחקן מוכשר שיכול להצליח במערכות מסוימות. אבל כמו שכתבתי פה לפני כמה עמודים, כנראה שהשוק פשוט מוגבל מאוד. כמה שחקנים יש בשוק שיהיו שדרוג ברור על פני מה שיש לנו, שהם גם ירצו לבוא, גם הקבוצה שלהם תרצה לשחרר אותם, וכל זה יהיה במחיר שרומא יכולה לעמוד בו?

אני בקושי יכול לחשוב על שמות של ווינגרים ריאליים שישדרגו אותנו, וגם הכמה שאני יכול לחשוב עליהם כנראה שלא הכי אפשריים מבחינה כלכלית.

11. טל. Member

Roma, ufficiale Bianda: «Ho fatto la scelta migliore» - Corriere dello Sport

רומא החתימו את ביאנדה בן ה 18.
    שנה שעברה שיחק בלאנס מתחתית הליגה השניה בצרפת. שנה שעברה לו 8 הופעות אם אני לא טועה.

6 מיליון יורו + 5 מיליון בונוסים נוספים בהתאם לעמידה בקריטריונים עתידיים של השחקן והמועדון + 15 אחוז מכל מכירה עתידית.
    חוזה ל 5 שנים.

כן, רומא ממש נראית בלחץ פיננסי. עצום.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי החתמה של ילד בן 18 שבטח מרוויח 700-800 אלף אירו מעידה על מצב פיננסי כזה או אחר.

Roma אוהב/ת את זה.
  13. Roma מנהלים

האחראים על המדיה אצלנו אוהבים לעשות שטויות..

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Ten Hag: "Ziyech already has an agreement with a new club. The only thing I can do is to wish him good luck"

@de Middenweg
    לאן הלך?

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שהחתמנו את פאסטורה הוא כבר לא מעניין, אלא אם מונצ'י ודי פרנצ'סקו ראו את הכישלון שהיה עם התקפת ה"ממוצע 95 PACE בפיפ"א" בעונה ההיא עם דומביה, איטורבה, איבארבו וג'רביניו, והקורלציה שהם עשו זה שצריך לבנות את ההתקפה הכי איטית בהיסטוריה של הבירה.

Bravo'Al'HaLancia אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.