רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. רומאלופה Member

אם זה הסיפור אז אני חושב ששווה למכור את סטרוטמן כדי להיות בטוחים שיש מחליף ראוי לנינג'ה

2. טל. Member

זה שפאסטורה אמר שהוא יכול לשחק mezzala - זה לא אומר כלום.
    מה נראה לכם הוא יגיד? "לא אני לא יכול"
    כבר שמעתי הרבה שחקנים שאומרים שתפקיד מסויים אפילו שהוא איננו הטבעי שלהם - עדיין הם יכולים לשחק אותו, ואפילו אוהבים לשחק אותו (למשל פלורנצי על עמדת המגן הימני. חחח) וכולנו ראינו איך זה נגמר.

חייב לציין: אני אישית אופטימי בנוגע לציוות של פאסטורה וכריסטאנטה בעמדות ה mezzala.
    אני לא אכחיש.

אבל זה עדיין טעון הוכחה על שניהם.
    זה ששחקן כלשהו, אומר משהו, בראיון איפשהו, לפני שעוד בכלל נגע בכדור פעם אחת באימון - לא מעניין אף אחד.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הררה (אם יגיע) ישחק אצלנו במשבצת הDM.

יתכן שגם סטרוטמן אם לא תגיע עליו הצעה. שתי העמדות של ניינגולאן מכוסות עם פאסטורה, כריסטאנטה, פלגריני וצ'וריץ'.

זה לא מה שהוא אמר.

אבל תמשיך, זה מבדר.

4. טל. Member

מה זה "זה לא מה שהוא אמר"?

זה מה שמשתמע!

5. Roma מנהלים

אני חייב לציין שאני לא אוהב את כל הפירוק והרכבה מחדש שמונצ'י עושה לקבוצה. בקצב הזה יותר מחצי הרכב שאחראי לאחת העונה ההיסטוריות של המועדון, אני כמובן מדבר על המפעל האירופאי, יהיה בקבוצות אחרות.
    בשנים הקודמות היה צורך כלכלי ולכן ראינו מכירות רבות של כוכבי הקבוצה, השנה האיום הכלכלי חלף אבל כנראה בצוות המקצועי חושבים שזה הכרחי למעבר לשלב הבא.
    אני אישית חושב שאם היה מגיע חיזוק נקודתי שכולל: קיצוני בכיר, מגן ימני ע"ח פלורנצי, קשר ורסטילי(סטייל טוריירה שיכול למלא את התפקיד של DDR וסטרוטמן) ובלם שלישי ע"ח חואן ג'סוס הלא יציב יכלנו להתמודד על האליפות.

עריכה:
    זהירות, פנטזיה.
    למה לא לנסות לרכוש את ווילאם קארבליו? יכול להיות מחליף לDDR, למרות שגונאלון במעט ששיחק היה בסדר גמור. אני חושב שהפורטוגלי רמה מעליו. רוצים שידרוג? זה שידרוג.
    בכיף הייתי גם לוקח את החבר שלו, ז'לסון מרטינש..

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/18
  6. טל. Member

אם כבר משחקים בנדמה לי אני הייתי שמח לטוריירה. כפי שציינת בדוג' הראשונה שלך.

לא מבין איך אף אחד לא חוטף אותו מתחת לאף של ארסנל המתמהמהים. (איזה כיף לכתוב את המילה הזאת)

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דעה לגיטימית אבל צריך לקרות משהו מאוד (מאוד) חריג כדי שזה יספיק נגד יובה. הרי הם יעשו בדיוק את מה שאתה מציע רק עם תקציבים שאי אפשר לדגדג במציאות הנוכחית. לא חושב גם ש"לגנוב" ליובה אליפות נקודתית זו המטרה. מה לדעתך יקרה בקיץ הבא לאחר מקום 2 + מחמאות? כולם ירצו להישאר כמו ניינגולאן ומנולאס?
    מהקיץ הנוכחי אני מסיק שמונצ'י, בדיוק כמו קודמו בתפקיד, בונה פלטפורמה שאמורה לחדש את עצמה, כלכלית ומקצועית. לדעתי זו הדרך היחידה להתקדם כל עוד לרומא אין איצטדיון משלה. בקיץ הזה, יש הרבה מאוד dead wood\סגל מזדקן שספק אם מתאים לכדורגל שדי פרנצ'סקו מנסה לייצר. הגיעו 9 שחקנים, ועזבו 3. לא חושב שאפילו אחד מהם מיותר (כן, אפילו סאנטון, כי רומא צריכה מגן חמישי, ולא כל אחד היה מסכים לתפקיד כל כך זוטר ואיזשהו מגן אלמוני סטייל פיריס\דודו\הולבאס לא היה משנה דבר). כעת הדבר המתבקש (אפילו מבחינה מספרית בלבד) הוא לעשות את ההיפך - לשחרר 9 ולצרף 3. כן, חצי סגל לא ממשיך לעונה הבאה. כי המשכיות של משהו שצפוי לא להמשיך לעבוד או כבר לא עובד זו המשכיות של קבוצה חסרת שאיפות.

קרבאליו נחמד, בדיוק כמו כל שחקן אחר בעמדה הזו שקושר אלינו לאחרונה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה: "די פרנצ'סקו אמר לך שהוא מתכנן לשחק איתך בכנף?"
    תשובה: "לא, מצאלה"

הוא לא אמר שהוא "יכול לשחק כמצאלה". כל אחד שמכיר את השחקן (ברמה הבסיסית ביותר) יודע באילו עמדות הוא יכול לשחק. אף עיתונאי לא ישאל שאלה כזו.

אני מסיק מזה שהmain position שלו יהיה -> מה שהוא אמר.
    ביטלת את זה עם "לא אומר כלום" ו"לא מעניין אף אחד" כי שמעת כבר שחקנים שwhatever.. כל הכבוד.

9. טל. Member

שאלה: "די פרנצ'סקו אמר לך שהוא מתכנן לשחק איתך בכנף?"
    תשובה: "לא, מצאלה"

משתמע: "אני יכול לשחק mezzala".

אני טוען:
    גם אני שותף לאופטימיות הזו אבל כל מה שהוא אומר לא שווה כלום כל עוד לא ראינו כלום. וחובת ההוכחה עליו. ועל כריסטאנטה דרך אגב.

זו ההסקה שלי מדבריו וזו טענתי בתגובה לדבריו.
    אתה רוצה. תסכים. אתה לא רוצה - אל תסכים. זו לא תהיה פעם ראשונה ולא אחרונה.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה כן? אוברייטד מובהק ששומעים עליו רק בעיתונים. לא (יהיה) מספיק טוב הגנתית - בקבוצה שרוצה ללחוץ - ולא מספיק טוב התקפית. טווח מסירות לא מספיק רחב, ואין לו את היכולת לאיים על השער עם בעיטות מרחוק. אני מעדיף את גונאלון ובוודאי שאת דה רוסי גם בגיל 40 any day off the week; חוץ מזה הוא 1) נראה כמו איזה דמות בסדרת שוטרים משנות ה-80'. מגוחך. 2) מזכיר את הסיפור של מ'בילה. עד היום לא הבנתי מה ראו בו.

אני אוהב את זה שרומא הפכו להיות מאדרפאקרס אגרסיבים בכל מחיר. שיביאו שחקנים שיעזרו להם בכך. זו גם אחת הסיבות - מעבר לעובדה שהוא היה בעונה רעה מאוד - שאני בעד מכירה של סטרוטמן אם זה אומר שיגיע קשר דינאמי יותר במקומו. רומנטית זה מהלך קר, מקצועית זה מהלך נכון בעיניי.

סיונרה, uri ו-טל. אוהבים את זה.
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעולות האחרונות של הקיץ דווקא מרמזות על כיוון אחר לחלוטין. יותר פליימייקרס ממאדרפאקרס.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק. מבאס.

היום אתה מחפש מאדפאקרס שיכולים להיות פליימייקרס (ניינגולאן). קשה עד בלתי אפשרי לעשות את המעבר בצורה הפוכה. זו אחת הסיבות שאני דיי סולד כיום מפליימייקרים שנשארו פלמייקרים טהורים בלבד. זה באופן מיידי בולט לרעה ברמות הגבוהות (אוזיל).

זייך זה בכלל שם מבאס. לדעתי הוא לא יצליח לא במרכז ולא באגף. לא ברמות הללו בכל אופן.

13. טל. Member

על יד אחת אפשר לספור את מספר המשחקים בעונה החולפת שמרכז השדה הרומאי נתן תצוגות של לחימה ו/או אגרסיביות.
    ברוב המקרים הוא היה רך כמו חמאה.
    וגם בפעמים הבודדות מאוד כשמרכז הקישור כן התנהג באגרסיביות - זו היתה אגרסיביות נטולת אינטליגנציה, שעלתה לקבוצה בהרחקות (דה רוסי, נאינגולאן) ובאיבודי נקודות ישירים.

האגרסיביות האינטליגנטית ובעלת הערך הממשי ברומא מצוייה במרכז ההגנה, בעמדת המגן השמאלי, בחוד אצל דז'קו, ולעיתים בעמדת הכנף הימנית כש EDF מחליט לבזבז שם את ז'רסון.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאהבתי את הקונספט שלנו בעיקר בגלל הנפשות הפועלות. ברגע ש2\3 מהם חוו נפילה (גיל\עומס לאחר פציעה) ואת השלישי הוחלט למכור, לדיפרה יש זכות די נדירה לבחור את כל שלישיית הקישור מחדש. לשחק עם 2 מצאלות כשאחד פיזי יותר (כריסטאנטה) ואת השני אפשר להגדיר כשחקן התקפה (פאסטורה) זה לא איזה הימור מהפכני. זה המיינסטרים של סארי, פפ וקלופ.

15. morata Member

תמיד התרשמתי מפאסטורה יותר דווקא כששיחק באגף ולא באמצע. הייתי נותן לגונאלון להיות קש"א גרזן ולפניו רוטציה בין סטרוטמן, כריסטאנטה ופלגריני

מצב נושא:
הנושא נעול.