רומא 2020/21 :: בעלים חדש, בלגן ישן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצפה שתנסה להבין את מה שאתה קורא ולא תפרש את הדברים אוטומטית כניחושים\הימורים כל עוד זה לא נכתב במפורש. אם למשל אני כותב שרומא צריכה שחקן בתפקיד של אנזונזי ומנמק זאת בכך שבסגל קיים שחקן אחד בן 38 שלא יכול לשחק כל משחק ושחקן נוסף שלעולם לא היה לו say על ההרכב, זה לא אומר שאני מהמר\מנחש שאנזונזי יהיה הצלחה מסחררת, אלא שרומא צריכה שחקן כזה.

האם אתה מבין את ההבדל?

אין לי עניין בתחזיות. כל הכתיבה שלי בפורום מבוססת על review.

זו בעיה?

2. טל. Member

זה שרומא צריכה שחקן בתפקיד של אנזונזי - לא אומר שהיא צריכה את אנזונזי.
    אני מ DAY 1 צחקתי על קנייתו הספציפית. לא על הצורך ברכש לבלטה הזו.

אולי אלף פעמים כתבתי בזמנו - בזמן אמת - שאם מוכרים את אליסון שהוא הגורם היחיד לכך שרומא מסיימת עונה עם יותר מ 55 נק': אז מונצ'י חייב להביא בסכום הזה 2 רכישות קריטיות שיפצו על כך מבחינת קצב צבירת נק', וש קשר אחורי זו תהיה הרכישה שעליה מונצ'י ימדד יותר מכל.

אפרופו קריאה בעיון.

---------------------------------------------

אתה טוען שלך אין עניין בתחזיות... ושכל הכתיבה שלך בפורום מבוססת על review.

אז יופי טופי לך. ולי אין לי עניין בלהגיד "חבר'ה יש לנו בעיה" אחרי שהמטוס התרסק בהרים.

כל הכתיבה שלי בפורום מבוססת על חדות קליטה זיהויי דפוסים וקריאה של אירועים בזמן אמת. ולאן הם מתגלגלים.

(ובשבילך זו בעיה. נקודה. אין פה סימן שאלה).
    (ואם כך אז לך שתה כוס מים).

זה מה יש.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/21
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה הטעם בכל ההודעות פרו גונאלון ההן?

האמת שלא באמת אכפת.

אבל אתה זה שמתעלק על ההודעות שלי ומנסה להשמיץ בכל הזדמנות. לא להיפך. אני פשוט מדלג, וכשאותם הדברים חוזרים על עצמם, מפסיק לבזבז על זה את הזמן.

אגב, reviews = זמן אמת. פשוט משולב עם מסקנות ממקרי עבר.

4. טל. Member

תהיה בריא. שבת שלום.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מספיק טוב.

חשוב שתמצא חיים\תחביבים חדשים\משהו פחות עלוב מלנסות להשמיץ משתמשים בפורום כדורגל.

6. Zakutaroma Member

אנסה לגנוב את הפוקוס מהויכוח המתמשך שנים ביניכם ולהגיד לפחות חדשות טובות מהיום!:
    קומובלה,סמולינג ספינאצולה ואל שרוועי התאמנו היום עם הקבוצה ויש מאמץ ענק להכשיר אותם לחמישי(במיוחד שמנציני במשחק הראשון מושעה)
    בעיני זה שחקנים שיכולים לעשות את ההבדל, ורטו ומיקי עוד לא בכושר שהיו לפני הפציעה ורואים את זה.
    נקודה אחרת שמצאתי כמעניינת:
    אחד השחקנים שרואים ירידה חדה ביכולת במשחקים האחרונים זה וייאר.
    איבד המון כדורים אתמול, וגם במשחקים אחרים לא בא לידי ביטוי בכלל, מה שמרכך לגמרי את האמצע של הקבוצה שאמור להיות עוגן.
    הייתי שמח לראות את כריסטאנטה חוזר לשם(נראה לי הוא התחשל קצת מאז היותו בלם).
    מישהו יכול להבין מה עובר על ויאר? זה לא רק עייפות, זה לגמרי לא אותו שחקן של לפני חודש וחצי.

7. טל. Member

אפרופו ניבויים צודקים.

לך כמה עמודים אחרונה ותבדוק אם לא כתבתי כבר לפני כמה חודשים - שויאר הוא שחקן שאני משוגע עליו אבל עומד בפני נסיגה... ואם ימשיכו להציב אותו בבלטה האחורית הזו - שבסריהA (ובפרט ברומא על מוגבלותיה ההגנתיות) אין לו יותר מידי מה למכור בבלטה הזו בקישור... והתקרה שלו בתפקיד הזה היא נמוכה וקשיחה:
    ואם ימשיכו להציב אותו שם, אז מהר מאוד הנסיגה הזו תחריף... ותעבור גם למימדים חוץ טקטיים: מימדים של מנטליות שתיפגע, וגם מוניטין/הייפ שייפגע (בזמנו חשבתי שזה יהיה עניין קריטי כי אז לא ידעתי שהולכים לבטל את ה FFP)

מחזורים 22-23 בליגה האיטלקית: הדרבי של מילאנו במחזור ה-23 | עמוד 14 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל

מוזמן לעשות חיפוש של המילה "וייאר" או "ויאר" תחת שם המשתמש שלי.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה חוסר ניסיון להתמודד עם עומס המשחקים. הוא חזר רע מפגרת הנבחרת (פתח בכל שלושת המשחקים שלהם) ומיד איבד מקום בהרכב לדיאוורה. גם אני בעד לתת לו זמן to cool off אבל כריסטאנטה (משחק מעולה אתמול) עדיין נחוץ בשלישיית ההגנה.
    החזרה של הפצועים אכן משמחת אבל כפי שראינו עם ורטו ומחיטריאן זה לא מספיק להיות "לא פצוע" אלא צריך גם זמן לחזור לפורמה האופטימלית. לא הייתי פותח עם יבאנייז-סמולינג-קומבולה נגד יונייטד. זה נראה לי מוקדם מדי.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

למקרה שלא הובנתי נכון,אחדד לך,השאלה שלי לא כוונה לפונסקה,שכנראה שנינו מסכימים שאין כבר טעם לפטר עד לסיום העונה.
    אלא למתן הזדמנויות לשחקנים צעירים ממה שנשאר ממשחקי הליגה.

אני בנושא הזה די נוטה להסכים עם טל,השחקנים שלנו נוטים לבעוט בדלי/לעשות במכנסיים מול כל יריבה ששוות ערך לנו/עדיפה.
    אני לא אומר לעלות עם 7-8 שחקנים מהפירמוורה,אבל כן מתן הזדמנות ל 2-3.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה מידת המוכנות שלהם לבוגרים. על הנייר לשלב 2-3 שחקני פרימברה בהדרגה נשמע לי סבבה. בפועל יש הרבה שחקנים צעירים גם בבוגרת והדקות שלהם + הניסיון והכימיה עם השלד הבוגר שהם צוברים בכל משחק הרבה יותר חשובים בעיניי.

קלאפיורי (בן 18) פתח אתמול ומול איאקס והיה מצויין. מקווה שהפציעה שלו לא חמורה ונראה אותו כמה שיותר עד סוף העונה. בצד השני, ריינולדס (19) פתח פעמיים בשבועיים האחרונים ונראה רע אך גם במקרה שלו אין שום סיבה להעדיף שחקן פרימברה.

מה יש לנו עוד?
    דקות לקומבולה (21) ויבאנייז (22) לצד מנצ'יני (24) הרבה יותר חשובות בעיניי (-> כימיה) מדקות לסתם בלם מהפרימברה. דקות למיוראל (24) גם כן חשובות יותר מדקות לחלוץ הסנגלי מהפרימברה. דקות לפולני מהפרימברה? לא עדיף לתת אותן לקרלס פרז (23) או להתחיל להריץ את זאניולו (21) לקראת העונה הבאה? נשארנו עם מרכז המגרש בו יש שני פרוספקטים טובים בפרימברה. גם במקרה שלהם, למה לתת להם עדיפות על חשבון ניסיון נוסף לויאר (23) ודיאוורה (23)?

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. טל. Member

טאל הסנגלי מהנוער - הכוונה היא לתת לו דקות על חשבון דז'קו. -לא על חשבון מיוראל.
    שוב אתה מבין מה הקטע בקריאה בעיון? שאתה כל הזמן מעיר לאחרים אבל אתה בעצמך לא קורא בעיון.

אני דיברתי בפירוש על טאל על חשבון דז'קו. אדין דז'קו! שחקן שאתה צריך יותר מכל נגד היונייטד - שאסור שייפצע או ייעדר נגד היונייטד!
    אבל לא צריך אותו נגד שום דבר אחר עד תום העונה בליגה, עוד חודש וחצי, שבסיומה הוא עוזב.

בלם מהנוער - הצעתי במקום פאציו. לא במקום קומבולה (שעד עכשיו נעדר) או מאנצ'יני/איבנייז (שנעדרים לסירוגין). בוא נראה מה יש שם בפרימוורה!
    מה תגלה כבר מפאציו מה? (שגם הוא עוד חודש וחצי עוזב את המועדון).

ככה גם אולי תסיט את כריסטאנטה קדימה ויזכיר לנו נשכחות.

מרכז שדה וקישור אחורי מילא.
    אבל קישור התקפי - כמה חוסרים יש לנו? כמה שחקנים שלא בכושר גם כשהם לא חסרים יש לנו? מה קשור פאסטורה? מה קשור פלגריני שהוא השחקן השני הכי חשוב שיהיה כשיר לקראת היונייטד?
    וכן, מה קשור קרלוס פרז? -גם הוא לא פה עוד חודש וחצי. הוא הולך הרי.

בוא נראה את הפולני, בוא נראה את מילנזה.
    מה זאניולו? הלוואי שהיה פה. הוא בכלל לא באופק.

סוף פודגורנו (זה בשבילך דרוריקו) - בוא נראה מה יש לו כשאתה מוציא את ריינולדס.
    בוא נראה.

אתה לא מכיר אותם אני לא מכיר אותם. אתה לא יודע עד כמה הם מוכנים. אני לא יודע עד כמה הם מוכנים.
    אבל נחש מה - אלברטו דה רוסי מכיר אותם ויודע עד כמה הם מוכנים.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור לי שהכוונה ל"במקום דז'קו, במקום פאציו". הנקודה היא שבכל משבצת שתבחר, יש שחקן צעיר בסגל הבוגר שירוויח מדקות נוספות על מה שהוא כבר מקבל.

לפתוח רק עם צעירים + עוד צעירים מהפרימברה מול כל קבוצה בסריה א' זה להזמין תבוסה לרקורד שלהם.

13. טל. Member

איזה דקות נוספות? עזוב את זה שקלאפיורי איבנז קומבולה מאנצ'יני כל שני וחמישי פצועים או מורחקים.
    גם אם הם היו זמינים. כולם. כל הזמן.
    אין שום שחקן צעיר בסגל הבוגר שיכול לשחק עכשיו 900 דקות בליגה ברצף עד סוף העונה.

חילופים היו ויהיו.

אני מדבר על זה שמיוראל יוצא - יחליף אותו טאל. לא דז'קו. או אולי טאל ייפתח ומיוראל יעלה רק במחצית. למה לא?
    מחטיאן יוצא - מחליף אותו הפולני. לא פלגריני. לא פדרו. לא פרז.
    קומבולה/אייבנז מורחק נעדר? - פותחים עם בלם מהפרימוורה. או עוברים ל 4 בהגנה בלבד ואז שוב הפולני או מילנזה נכנסים לתמונה בחלק הקדמי.

מבחינת רקורד תבוסות לנוער שיעלו... נו באמת. מעניין אותם מאוד.
    כל דקה על הדשא מבחינתם זה זכיה בלוטו.
    גם תהיה בטוח שעל הדשא הם יהיו רעבים יותר מהבוגרים שעוד חודש וחצי יושבים עם הסוכן לחפש בית חדש.

ומבחינת רומא והרקורד הנוצץ שלה שעלול להפגע ברצף של הפסדים ותיקואים עד סוף העונה: אוי אוי אוי מה אני אגיד לך... מזל שעכשיו עם הסגל הבוגר זה ממש לא נראה ככה.

קבוצה שבעוד חודש וחצי הולכת לשחרר לפחות שליש סגל,
    שהמקסימום הריאלי שלה זה מקום שמוביל לקונפרנס ליג,
    ושממילא מקבלת בראש מפארמה וטורינו גם בהרכב "הבוגר":

לא צריכה לעשות חשבונות שכאלו.

מי שכבר השכנים מלמעלה שפכו עליו דלי של מים - ברגע שיצא מהבניין בבוקר - לא צריך לדאוג כל כך אם בהמשך היום יירדו גשמים. ואם יש לו בתיק מטריה או לא.

אין לי פורמולה מוכחת. אך גם לך אין.
    להגיד לך שזה רעיון בולט פרופ? -לא.
    אבל גם לך אין נוסחא כזו שהיא משוריינת מכל הכיוונים.
    להציע את הרעיון הזה לא הצעתי במחזור 20. אלא רק אחרי שהליגה "נגמרה" במחזור 30.

לחובתי: שוב בפעם האלף. ובכנות. אפשר לומר ששום דבר מכל הדברים שאני מציע פה - בפועל: אף פעם אף אחד ברומא לא מנסה את הדברים הללו.

EsheD אוהב/ת את זה.
  14. טל. Member

חברי פורום אוהדי רומא,

מה דעתכם על כריסטאנטה?

אני קורא הרבה דברים טובים עליו לאחרונה. במיוחד עכשיו אחרי המשחק מול אטאלנטה.
    מה זה טובים... בתקשורת האיטליקת מהללים אותו כאיזה סוג של נס.

אני אישית לא קונה את כל התשבוחות הללו
    הוא ממשיך לעשות המון טעויות בתור בלם. גם אתמול נגד אטאלנטה... ועל אחת שילמנו כן בספיגה, ועל עוד כמה היה לנו מזל ולא שילמנו בספיגה.

*האם כשעלה למעלה יותר מקו הבלמים הציג יכולת יותר נאה, בעיקר אחרי שהורחק שחקן לאטאלנטה? -כן.
    *האם כבש גול יפה? -כן. למרות ששוער יותר טוב היה עוצר את זה.
    *האם פעם ברבע שעה אני רואה איזה מהלך שלו ואומר לעצמי "מגניבבב"? -כן.

הדעה שלי היא שיש אינדיקציות חיוביות לגביו. אבל הרבה גניבת דעת שמתובלת בהרבה הרבה מזל.
    לא מרגיש לי יותר מזה.

מה דעתכם?

15. VAR Member

כלבויניק קלאסי. הוא לא ממש טוב באף אחת מהעמדות אבל נחמד שיש לך בסגל שחקן שיכול לסתום חור במקרה של מצוקה (פציעות, הרחקות או סתם עייפות).

מצב נושא:
הנושא נעול.