רומא 2020/21 :: בעלים חדש, בלגן ישן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

או אלגרי, שבתקופתו שחקנים ניפצעו בסיטונות, גם בגלל סגנון המשחק התובעני שלו, ומה שחיפה על זה היה סגל עמוק ומאמן לא רע סך הכל.

2. VAR Member

אני לא חושב שיש אוהד כדורגל שלא בטוח שהקבוצה שלו סובלת הכי הרבה מפציעות (ומטעויות שיפוט גם).

בסוף נגיע למסקנה המתבקשת: שקבוצה שאמורה לסיים 6-7 אכן מסיימת 7 (ואולי הייתה מסיימת גבוה יותר אם לא הייתה רצה במקביל גם באירופית לאורך עונה שלמה).

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום דבר לא מבטיח את זה. בגלל זה כתבתי "על הנייר". אפשר לקוות למצב טוב יותר כי פציעות שמתרכזות בחלק אחד של המגרש (בלמים\מגנים) זה בכל זאת מצב די נדיר, וכנראה שלא יהיו יותר היעדרויות בגלל קורונה.

4. DRORIKO Member

לא רומא זה משהו מיוחד. אבל אני מסכים איתך שסארי הוא לא הקוסם שישנה את זה פתאום.

5. VAR Member

אז למה אי אפשר לקוות למצב טוב יותר עם פונסקה על הקווים? טענת (ואני לא אומר שאתה טועה) שהוא מאמן איכותי ביותר בהינתן תנאים אופטימליים. למה זה באחריותו של מאמן לייצר תנאים אופטימליים? אני בטוח שאם זה היה תלוי בפונסקה הסגל שלו היה מכיל לפחות עוד קשר אחורי איכותי אחד, סט מגנים הרבה יותר טוב וקיצוניים יותר טובים ויציבים מפדרו ומחיטריאן.

לא נראה לי שזה יהיה תלוי גם בסארי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין כאן תחרות מי יותר מסכן, אבל כשמנסים לבחון משהו (כמו עבודה של מאמן), כדאי להתחשב גם ברעשי רקע.

מלבד הפציעות, אני לא יודע אם לצפות משחקן להיות מחוייב למאמן שלו כשכבר מהמחזור הראשון דולפים מהמועדון דיווחים על פגישות עם מאמנים אחרים.

אם זה היה תלוי בי הייתי מחתים אותו על חוזה חדש כבר בינואר. גם לאחר שהעביר מס' חודשים במקום השלישי הייתה אווירה מאוד לא טובה סביבו + "פגישות עם סארי".

זה לא. אני מסכים.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/21
  7. VAR Member

גם זה מעיד על ניהול מקצועי גרוע ולא על עבודת אימון גרועה.

כשמנסים לבחון עבודה של מאמן צריך לבחון דברים שנמצאים בתחום האחריות של המאמן. אם בניקוי פציעות (שלא תלויות בו), טעויות שיפוט (שלא תלויות בו), קורונה (לא תלוי בו), טעויות אישיות של ההגנה, חוסר מחץ בהתקפה (תלוי בו רק אם יש לו כלים יותר טובים על הספסל, ונראה שכולם מסכימים שאין) יצא שהקבוצה עובדת טוב - אז המסקנה המתבקשת היא שהוא עמד במבחן התוצאה.

יש מאמן שיביא תוצאה טובה יותר? אז אני מצפה לשמוע שסגר לעונה הבאה. אבל לתחושתי זה לא יהיה מאמן שהוכיח עבודה טובה יותר בעבר.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

קודם כל שחקן מקצוען תמיד צריך להיות מחוייב למאמן שלו, אלא אם הוא לא מחזיק ממנו ולא מבין מה הוא רוצה ממנו באימון, רעשי רקע לא צריכים לעניין את השחקנים. דבר שני, רומא עם כל ה"טרלול" שאתה מייחס למועדון עדיין השאיר את פונסקה לשתי עונות שלמות, למרות לא מעט אכזבות. זה לא המועדונים הקפריזים האלה שאחרי כמה תוצאות לא טובות המאמן כבר על הגריל. נאפולי זה מועדון(יותר נכון בעלים) לא פחות קפריזי מרומא ולדעתי יותר, וזה לא הפריע להם להיות טובים ממכם על הדשא. למה שם השחקנים כן היו מחוייבים לגטוזו למרות שדה לאורנטיס כבר הלך לדבר עם בניטז שיחליף אותו?

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאטוסו קיבל קבוצה שהושקע בה יותר מ100מ' יורו ברכש עם ציפיה להילחם על סקודטו. לאחר שהעיתונאים שמו אותו (בצדק) על הגריל והוא לא קיבל גיבוי מיידי מדה לאורנטיס הגיע למסיבת עיתונאים עם פרצוף נעלב, התלונן על כך ודיבר על עזיבה. פונסקה נשאל על אותם הדברים וענה שזה לא מעניין אותו.

10. DRORIKO Member

אני לא יודע מי בדיוק ציפה שהם ילחמו על סקודטו. אולי אתה ואני מסתובבים בחוגים אחרים עם דיבורים אחרים. הנקודה היא שלמרות שהשחקנים ידעו שגטוזו, כביכול, בדרך החוצה הם המשיכו להילחם בשבילו על המגרש. אולי הקבוצה היתה יכולה להיות יותר טובה ואולי לא, אבל אתה לא יכול להגיד שאין מחוייבות על המגרש.

11. רומאלופה Member

אני בהלם מההכרזה על מוריניו

Bravo'Al'HaLancia, EsheD ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עניין של חוגים או דעות. אין לי הערכה לא לרמת האימון של גאטוסו ולא לרכש שהם ביצעו ומן הסתם לא ציפיתי שילחמו על אליפות, אבל כאשר נבנה סגל בסכומים כאלה הגיוני שבמדיה יהיו פחות סלחנים כלפי אנדראצ'יבריות.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Fuck it, בהצלחה.

Bravo'Al'HaLancia ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

קובי אני חוזר בי ממה שאמרתי, אתם באמת מועדון מטורלל

Bravo'Al'HaLancia ו-AS R אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

תנחומיי. הכל ברור עם הבעלים האמריקקים האלה.

EsheD אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.