רומא 2020/21 :: בעלים חדש, בלגן ישן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

עסקת אלשע נפלה.
    חל עיכוב בעסקאות של פרוטי (הבנתי למה) וקלוייברט (לא הבנתי למה) - וכנראה ש 3 שעות עד תום החלון זה לא מספיק זמן לסגור את העסקה של אלשע... למרות שיש הסכמה על הכל, בין כל שלושת הצדדים. (האמת גם את זה אני לא מבין למה, טכנית, 3 שעות זה לא מספיק)

אבל מה שאני הכי לא מבין: זה למה לא עשו את כל ההכנות והניירת מראש - ופשוט חיכו לאור ירוק, לכשיגיע..? -שיגיע האישור אפילו חצי שעה לפני תום החלון...
    למה צריך להתחיל את ההכנות לעסקה רק אחרי שמתקבל אור ירוק מפרוטי/קלוייברט?

מה העלות הנוראה למועדון אם היו מכינים את ההכנות מראש, על הנייר, ומחכים?
    (ממילא גם לאף אחד משלושת הצדדים אין אלטרנטיבה שמתחרה)

החיסרון של DS ברומא שינהל את המערכה - זועק לשמיים.

2. טל. Member

סחטיין עליך EsheD שידעת שפרוטי יעזוב.
    אני לא האמנתי. בכנות.
    הבן אדם נכנס מחליף ל 5 דקות ונפצע לחודש. לא האמנתי שיהיה מי שייקח אותו הקיץ, אפילו לא בהעברה חופשית.

EsheD אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

יהיו מים חמים במקלחות מחר ברומא?

4. רומאלופה Member

לא מאמין שגם פרוטי וגם קלוייברט עזבו ואפילו לא הביאו מחליף בינוני על זה, כאילו הקבוצה הזאת לא הכי פציעה באיטליה

ASROMA, טל., DeRossi16 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמולינג בדרך להיות הסאגה הארוכה בהיסטוריה.
    כנראה שיסגרו- 23:59.

אם לא יהיה מחליף לפרוטי וקלוייברט שעוזבים..חתיכת מחדל!!

לא חוכמה גדולה,נפטרנו בעבר מגרועים יותר ;-)

6. טל. Member

אני לא יכול יותר עם החרא הזה. מה מה הולך פה?

ב 8:53 הצהירו שהכל הופקד והכל חתום וגמור אמרתי לעיראקית יאללה בואי נשים סרט בנטפליקס. מה אני מסיים ת'סרט אני רואה פה עכשיו? מה הולך כבר די אין לי כוח.

7. DeRossi16 Member

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. טל. Member

על סמולינג אני לא מבואס אני רק שמח שזה נגמר כבר ראבאק כבר יצא המיץ ועוד עכשיו כשהתחלתי לקרוא שהפקידו באיחור שמא איחור וחסרים דפים במייל... מה הקשר עכשיו איחורים וחסרים עמודים?

-היה ברור שייסגר בסוף החלון ב 20 מיליון או קרוב ל 20. היונייטד תפסו אותנו בביצים אין מה לעשות.
    אני תמיד אומר אם אתה יכול לתפוס מישהו בצוואר - אז תפוס'תו בצוואר. אל תתפוס אותו בקרסול.

יהה זה לקח לעתיד. איך ממקסמים מחירי מכירה. ואיך לא דופקים חשבון לשחקן ולתדמית של המועדון.
    סוחטים את הלימון עד הטיפה האחרונה.

העובדה שהמחליף בסגל של זאניולו. ואונדר. וקלוייברט. ופרוטי. וכולם ביחד זה אך ורק פדרו... שגם הוא הגיע בכלל עם ההנהלה הקודמת: היא אכן ביזיון.
    והעובדה שרומא בנו אך ורק על אלשע היא לא תרוץ.
    אדרבא. דווקא בגלל שאתה יודע שאין לך תוכנית ב' והכל עומד על זה...
    כבר כתבתי למעלה שאני לא מבין איך רומא לא הכינה את כל הדרוש להעברה מול הסינים ומול הסוכן של השחקן, מבעוד מועד... ופשוט היו צריכים להעמיד את אלשע בסטנד ביי... עד לקבלת האור הירוק מטורקיה/גרמניה. אפילו אם יגיע שעה לפני תום המועד.

נכון שכך היו צריכים לבצע עבודה ולהוציא כספים "על עיוור" אבל זה בטל בשישים לעומת הפספוס.
    ביום האחרון של חלון ההעברות זה לא דבר נדיר שעסקאות שעל פניו חתומות וסגורות (כמו של פרוטי) לפתע מתעכבות ונמרחות.

היו צריכים להתכונן לתרחיש שכזה.

בפעם האלף: דרוש DS.

DeRossi16 ו-EsheD אוהבים את זה.
  9. טל. Member

נקודות חוזקה בסגל:
    -בלמים מהשורה הראשונה באיטליה.
    -עמדת המגן השמאלי מבטיחה מאוד.
    -קישור אחורי. עד שאיזה אימפריה מעבר לים תיקח את ורטו.

נקודות חולשה:
    -מגן ימני. אני משום מה מאמין בקרסדורפ. אבל אני היחיד.
    -חלוצים. דז'קו בדיפרסיה. מוריאל ילד לא מוכח שצריך להתאקלם במדינה חדשה.

לא גרוע, לא להיט:
    -שוער. אני אוהב את מיראנטה. שוער סולידי ויציב. אבל מה לעזאזל עושים עם לופז?
    -קישור התקפי. פרז פלגריני כריסטנטה פדרו ומחטיאן יתחרו על 2 עמדות פנויות מתחת לחלוץ.

סימן שאלה:
    פונסקה.

ציון למרקאטו קיץ: בגלל ההחתמה של סמולינג בדקה ה90 אני נותן ציון 6 וחצי.

-

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/20
  10. ASROMA Member

אני סה"כ אוהב את כל מה שאני רואה עד לחוליה הקדמית ובעיקר בשפיץ. אנחנו קבוצה עקרה שבשלושה משחקים כבשה שער שדה אחד.
    כל מי שאוהד את רומא פה וגדל עליה ב10-15 שנה האחרונות ואפילו עד לתקופת האליפות זוכר קבוצה מרגשת , אטרקטיבית ,
    התקפית כל מה שהופך להיות כיף בלהיות אוהד רומא. הכיף הזה לא קיים. קבוצה משעממת ברמות.
    אלשע היה צריך להיות זה שנותן את ה10-15 גולים בעונה , זה לדעתי מה שיחסר לנו למקום 4 כי רק זאניולו מחוץ לדג'קו לדעתי מסוגל לספק נאמברים כאלה. מקווה שהבוסני יצא מהבועה השחורה שנכנס אליה הוא חושך.

פונסקה הוא סימן שאלה וקריאה ביחד. לא סגור עליו בשיט.
    מצד שני אין שדרה ניהולית אצלנו.
    הולכת להיות עונה ארוכה ומעיקה.

11. k_700 Member

אתם עד כדי כך מחזיקים מסמולינג?

אני יכול להגיד לכם שהיו לו מלא אפס אנד דאון אצלנו אבל מה שהכי בולט אצלו זה שאחרי עונות שיא מגיעה עונת נפילה שקשה אפילו לתאר במילים.
    והוא גם בן 30.

אני מחזיק הרבה יותר מהבחור החדש שלכם, קומבולה.

12. AS R Member

זה שילוב של העובדה שהוא היה טוב מאוד בעונה הקודמת ושל העניין שאם הוא לא היה מגיע הקבוצה הייתה נתקעת עם 3 בלמים צעירים ומוכשרים ועוד שני בלמים שלא תופסים מהם, וזאת קבוצה שמשחקת במערך של 3 בלמים. בסיטואציה שנוצרה זה היה מאוד חשוב שיגיע גם בשביל עומק וגם בשביל איכות.

קומבולה כישרון נהדר שאני עדיין מופתע שהוא לקבוצה במהלך הבזק ההוא. ממליץ לך גם להסתכל ייבאנז שנראה שהולך לתת עונת פריצה. אני מצפה גם ממאנצ'יני לשדרג את עצמו העונה.

k_700 אוהב/ת את זה.
  13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד סמולינג כן מחזק אותנו באופן מיידי וכנראה גם מסוגל לתת עוד כמה שנים טובות, מצד שני איתו או בלעדיו התקרה שלנו היא כנראה מקום בליגה האירופית, וזה שחקן שבגילו אין ממש סיכוי למכור בעתיד בסכום משמעותי... מסוג העסקאות שבגללן יימכרו גם בעוד שנתיים ושלוש כל מיני פרוספקטים במחירים/מתווים לא אידיאליים בגלל שכולם יודעים שאנחנו בלחץ כלכלי. כדי שהנזק הזה יצטמצם הוא יצטרך להצליח להרים את הפרטנרים שלו בהגנה כדי שהכסף יגיע מהם.
    הייתי מעדיף שיביאו ווינגבאק ימני, גם אחד כזה שהוא שחקן קצת פחות איכותי מסמולינג יכל לשדרג את הקבוצה הזאת יותר. כמובן שאם האופציות הן סמולינג או כלום(ונראה לי שזה המצב עם רמת היצירתיות שגילו בתחום הרכש העונה), אז זו החתמה טובה.

נקודות האור של החלון הן פדרו, החיזוק למרכז ההגנה, הסכום שהצליחו להוציא על שיק וזה שהצליחו בסוף להיפטר מפרוטי.
    הכישלונות - הזנחה מוחלטת של ההתקפה(מסכים עם מי שכתב מעליי שהיא הכי אפורה שזכורה לי ברומא) וגם של עמדת הווינגבאק הימני, השאלת אונדר, קלויברט ופלורנצי בלי סעיף חובת רכישה(ואופציה נמוכה במקרה של פלורנצי), זה שז'סוס ופאסטורה עדיין איתנו והכישלון הכי גדול זו כל ההתנהלות השכונתית שליוותה את החלון הזה. מצפה מאוד לראות מי הDS שינחיתו ומקווה שזה יקרה במהרה.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים,החלון הזה מאכזב ,הרבה בעיקר בגלל התנהלות של מי שאחראי על הרכש.
    הסגל גם קצר וגם לא איכותי במיוחד. וזה לא שמאמן פה עושה קסמים. בקיצור אם לא תהיה הפתעה מרעישה,עוד עונה לפח.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי:
    • את הבחירה של פרידקין לא לבחור DS בלחץ על המרקאטו הנוכחי מבין האופציות הדלות שהיו לו.
    • פדרו ומחיטריאן בחינם .
    • קומבולה (בנוסחה נהדרת שגם יצרה 8-9מ' רווח הון על ג'טין וקנסליירי).
    • סמולינג.
    • רוב המשקל העודף נזרק.

לא אהבתי:
    • מעט מדי רווח הון. ברור לי שמדובר במרקאטו מאוד לא שגרתי אך האחריות שתיפול על הDS הבא בשני החלונות הבאים היא מוגזמת.
    • הבלם החמישי והשישי יקרים מדי. במיוחד כשפונסקה מעדיף לפתוח על חשבונם עם כריסטאנטה.
    • 3 מגנים ימניים בסגל, מתוכם 0 ברמה של הרכב פותח.
    • דיאוורה לא נמכר בזמן.

לא הבנתי את הטענות החוזרות על השאלתם של אונדר וקלייברט. הם קיבלו במה לאורך שנתיים (סוג של כלל אצבע עבור שחקנים צעירים), נדחקו לפאתי הספסל, ולא יצרו אפילו הצעת רכישה אחת. בדיוק כמו עם שיק, אין להם מקום ברומא והשאלה היא שלב הכרחי בדרך החוצה (החוזים הארוכים מאפשרים את זה כמובן).

האם חסר אופציות בהתקפה הנוכחית? האידיאל בבניית סגל הוא להחזיק 2 שחקנים על כל עמדה. ברומא זה מתקיים ובטוטאל יש 6 שחקנים שיכולים למלא את שתי העמדות מתחת לחלוץ.

רומא השקיעה לא מעט בשלישיה הספרדית. מה הטעם שאיזה ריג'קט כושל בהשאלה שנתית יקח מהם דקות?

לא היה זמן לצרף את אל שרעווי? בולשיט. שנחאי פשוט ביקשו דמי השאלה וברומא גם ככה משלמים המון על פאסטורה וזאניולו הפצועים.

• הוא נתן עונה אישית נהדרת - ברומא.
    • הוא נשאר נאמן לרומא עד 19:53 (שעון ישראל).
    • פונסקה ממש רצה אותו.
    • כל האלטרנטיבות בשוק היו הרבה פחות טובות.
    • הפרופייל שלו מתאים מאוד לשלישיית הבלמים הצעירה שלנו.
    • 15מ' + 3מ' משכורת ל3 שנים (תפס את המיסוי החדש) זה סביר וסביל.
    • לאף אחד לא אכפת מיחסי הציבור שלו אצל הfanbase הכי מגוחך ברשת.

Roma אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.