רומא 2020/21 :: בעלים חדש, בלגן ישן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

בד"כ עובדים כמה תחנות לפני שמגיעים לשלב הזה של "פחות השקעה במועדון".
    אחד מהם הוא למשל: "לפטר את בעלי המקצוע שמיניתי כדי לבזבז את הכסף שלי בתבונה".

----------------------------------

במקביל, אני חייב לציין שטוב שהשתמשת במושג "הישגים". ולא "רווחים". -ולהציג בפעם המאה את התיאוריה שלי שהפרידקינים קנו את את רומא פשוט כדי להנות ולבזבז כסף.

לזכות בתארים? - כן.
    להרוויח כסף? - לא נראה לי שהם כאן בשביל זה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם זה היה 6, החתמה של אברהם לא עולה יותר מהישארות של דז'קו.

אין growth degree על שומורודוב, אבל לא מדובר בעלות אקסטרה. הוא יעלה קצת יותר מ6מ' יורו לעונה (פחות מדיאוורה) ומגיע על חשבון שחקן בעמדה אחורית יותר כדי להתאים את הקבוצה למוריניו. לא משנה אם במקום פדרו או חואן ז'סוס, העיקר להבין שלא מדובר בהשקעה נוספת.

בהסתכלות על העלות הטוטאלית של השחקנים, בקיץ הנוכחי הקבוצה לא הפכה ליקרה יותר ביחס לקודמת. "חדי עין" יציינו את מתיאס ויניה שנרכש בתגובה לפציעה של ספינאצולה אבל אפילו זה נעשה בכפוף לפיצועים של אופ"א.

בקיצור, נכון להיום, אין מצד פרידקין (בדיוק כפי שהסביר בהצגת הפרויקט) שום השקעה מיוחדת או פזרנות או משהו שונה משאר השוק האיטלקי\הקבוצה הקודמת של רומא. צריך פשוט להבין את משמעות המספרים ולא להסיק שאם יש 200 שקל לחולצה, עוד 800 לנעליי ריצה, אז עדיף לקנות ב1000 שקל רבע ק"ג קוקאין.

גול יפה של פרז.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  3. Zakutaroma Member

ההיילייט שלי מהמשחק הערב:
    מגן ימני מחליף ראוי להולנדי חובה, אם הוא נפצע אנחנו בצרה צרורה.
    וינה עם משחק מרשים.
    מנציני אוהב להבקיע.
    אל שרוועי נרדם בעמידה, וממשיך יכולת חלשה מאז שהגיע.

4. טל. Member

ת'כלס הבנה של משמעות המספרים היא לא יעד בר השגה. אנחנו לא יודעים את התמונה המלאה. לא מבחינת עמלות סוכנים. לא מבחינת עלויות מימון לצורך ביצוע העסקאות הללו.
    לרומא יש רואי חשבון - שיעשו את העבודה שלהם.

השאלה, היום, לאור מותו של ה FFP, היא אחרת:
    האם יש בכלל ערך מלבד עיתונאות צהובה, להיכנס לעובי הקורה?
    גם אם הפרידקינים כן מבזבזים כסף יותר מהבעלות הקודמת וגם אם לא? -למי אכפת?

-זה כסף שלהם.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושניה אחרי:

נראה שמוריניו אוהב אותו, ואם הבנתי נכון ההצעה מניוקאסל (12-13מ') נדחתה. בקיצור פרז הוא הvice זאניולו.

6. רומאלופה Member

אולי פספסתי משהו, אבל איך דז'קו כבר שיחק במדי אינטר היום בהכנה מבלי שיצאה הודעה רשמית?

7. טל. Member

הטייק שלי מהמשחק הזה ומהאחרונים בכלל:
    רומא צריכה לעבור להרכב 2 חלוצים.

אברהם שחקן שאתה מביא ב 45 מיליון יורו חובה עליו לטחון דשא.
    אלדור ומיוראל זה פשע להושיב את שניהם על הספסל.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה של רומא (וכל מועדון מונפק אחר) הכל מפורסם. גם עלות העמלות השנתית. הכל נגיש ויש מספיק חבר'ה (בעיקר בIl Tempo) שמנגישים את זה אף יותר. השאלה אם זה מעניין. לדעתי אפשר להסתפק גם בשלושת המרכיבים העיקריים של עלות השחקן (משכורת, מס, אמורטיזציה). זה מסביר לא מעט החלטות במרקאטו.

השקעות בסגל זה כסף שיוצא מרומא. ישות פיננסית נפרדת מהבעלים וההון הפרטי שלהם. אני לא רואה סיבה לערבב בין ה2 לאחר שהפרידקנים הציגו את הפרויקט שלהם, ולאחר מכן המנהל (והמאמן) שמינו דיבר על אותו הדבר. כל העסקאות פרושות עד למקסימום האפשרי עם השאלות\חובות\אופציות. אין רכש ללא מכירה צמודה שמפנה מקום לשחקן החדש. אין רכש בכלל אם השלב הקודם לא מתקיים (ג'אקה). הכל מתנהל סביב רווח\הפסד בדיוק כמו בבעלות הקודמת.

9. טל. Member

אני כן רואה סיבה לערבב בין המועדון והבעלים הפרטי - כי רומא זה לא גוף שמייצר הכנסות בעצמו.
    בטח לא בעידן הקורונה בלי קהל.

כמעט הכל זה הזרמה של הון בעלים.

10. טל. Member

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/21
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההזרמה של הבעלים נועדה בשביל לעמוד בהוצאות והתחייבויות שוטפות (כמו משכורות לשחקנים). לא ניתן להסיק מזה על נכונות להגדיל את עלות הקבוצה. האמת שאני גם לא רואה סיבה לחשוב שיפעלו אחרת ממה שהציגו כאשר רכשו את המועדון.

**
    מאחל לתמי 260 הופעות בהן יכבוש 119 שערים ויבשל 55.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שפספס מה קרה שם:
    פרז נכנס כמחליף, כבש שער יפה ומיד הוחלף. מוריניו ניגש להסביר לו עם חיוך שהקיץ נגמר והוא רוצה לצ'פר את ילדי הפרימברה שעבדו מצויין. מכיוון שכל מי שפתח כבר הוחלף הוא חיפש את השחקן השמח ביותר על המגרש וברגע שפרס כבש הוא בחר בו ומיד הכניס את טריפי.

עד כה מוריניו מראה טים מנג'מנט די מושלם. כל הקבוצה משדרת אווירה מאוד טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/21
    Mamadu, Lupo ו-AS R אוהבים את זה.
  13. DeRossi16 Member

שני חלוצים שהגיעו במחיר מוגזם ביחס למה שהציגו בעבר, בגלל לחץ שהופעל לקראת סוף חלון העברות על הקבוצה וחוסר באופציות אחרות. אני רואה בדיוק את מה שרואים ברדיו הרומאי. אברהם לא שווה יותר מ25 , שיק לא היה שווה יותר מ25, את שיק כולם דחו(יובה ואז אינטר) ורומא הפראיירית לקחה , את אברהם ארסנל דחתה ורומא הפראיירית לקחה.
    נו טל נראה שהפרידקינים לא כאלה סודיים כמו שטענת פה פעמים רבות. שלוש מתוך ארבעת החתימות פורסמו זמן רב לפני בעיתונים(אברהם,וינה,פטריסיו).

מישהו יודע מה קורה עם עמדת הקשר אחורי? ויתרנו עליה כי לא מצליחים להפטר מדיאוורה? זו העמדה שהייתה הכי חשובה לחיזוק הקיץ יחד עם חלוץ והעמדה הראשונה שמוריניו ביקש לשדרג.
    פסטורה מתכוון למצוץ את רומא עוד עונה?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DeRossi16
    *יש הבדל מאוד בולט בין השניים (תפקיד השחקן vs צורך הקבוצה) עוד לפני שמביעים עליהם דעה. לא רואה טעם לדון על זה כי, מניסיון, ה"ביקורת" הזו תתנדף ברגע שתתחיל העונה. זה קורה השבוע. קצת סבלנות.
    * שומורודוב מקושר לרומא מאז אמצע\סוף יוני.
    * רומא פנתה בימים האחרונים לסוכן של דניס זקאריה, אבל כמו במקרה של החבר שלו לנבחרת - אי אפשר להתקדם עם זה מבלי לפנות לו מקום.
    * לפאסטורה אין הצעות (נכון להיום), אז הוא איתנו לפחות עד ינואר.

15. Clichy COYG

לא רוצה להיות פארטי פופר אבל תזהרו עם זה - תמיד זה ככה בהתחלה. אני זוכר איך חשבנו שבטוטנהאם דלה עלי חולה עליו וקיין סומך עליו וכד' - בפועל הצליח להסתכסך עם לא מעט מהשחקנים. באופן כללי הבעיה עם מוריניו היא הדינמיקה שנוצרת ברגע שיש תוצאות פחות טובות.

מקווה בשבילכם שייראה אחרת.

מצב נושא:
הנושא נעול.