ריאל מדריד 11\2010: מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/10.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו הסיבה להבאת אוזיל אם אינני טועה,הוא היה צפוי להיעדר כמה חודשים לפחות. מעניין יהיה לראות אותו מתגבר על הפציעה עם כל כך הרבה תחרות.

2. Pipe Member

מעניין בערך כמו משחק בין רוז'ה פדרר ליוני ארליך. הוא חוזר להרכב ברגע שהוא מקבל את האישור הרפואי לשחק.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

למוריניו אין פרות קדושות, והוא לגמרי לא בובה כמו פלגריני. קאקא יהיה חלש, קאקא יוחלף. זה יהיה אתגר הרבה יותר גדול עבורו להחזיר את קאקא לכושר שיא מאשר לגרום לאוזיל לפרוץ, אולי משום כך הוא גם יחזור להרכב הראשון, אבל במידה והאחרון ימשיך את הקו מברמן והמונדיאל, אני באמת רואה ניצחון מוחץ לישראלי על השוויצרי.

4. Raulito Madridista

http://www.as.com/recorte/20100908dasdaiftb_28/C280/Ies/Cristiano_empezo_correr_jugar_Ajax.Xxx

רונאלדו עושה מאמצים כדי לחזור בזמן למשחק נגד אייקס. הרופאים קבעו אחרי שנפגע בקרסלו נגד מאיורקה שמשך ההיעדרות יהיה שלושה שבועות, אך רונאלדו נכנס כבר אתמול לשלב השני בתהליך ההחלמה כשהחל אמש באימוני ריצה, כאשר לפניכן עבד חזק בחדר כושר ובבריכה. אתמול, עשרה ימים אחרי הפציעה, החליטו הרופאים שהוא יכול להעביר הילוך. לפני שיחזור לאימונים עם כדור, רונאלדו יעבור בדיקה נוספת. מצד שני פורסם ב-AS כי רונאלדו מיוזמתו לא יסכן את עצמו ואם לא ירגיש בריא במאה אחוז אז אפילו לא ישב על הספסל במשחק ביום רביעי.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפלא ופלא , כריסטיאנו רונאלדו שהיה אמור להחמיץ את אוסאסונה ואיאקס פתאום כשיר לחלוטין.

http://www.elmundodeportivo.es/Xxx/20100909/e__archivo_photo_10_1_1_20100909_YPR02F2.tif6.Xxx

רונאלדו שנפצע במחזור הראשון מול מאיורקה ודובר על כך שייעדר לפחות שבועיים , החלים מפציעתו ולא רק שיהיה בסגל למשחק מול אוסאסונה גם יפתח ב-11 הראשונים.
    האם זהו סוג של תרגיל של ריאל מדריד כדי שהשחקן ישתחרר ממשחקי פורטוגל במוק' היורו וישחרר מעליו קצת עומס ?

מוריניו שדיבר על חזרתו המופלאה של שחקנו הפורטוגלי אמר שיש לו כבר את תמונת ההרכב למשחק בשבת רק שחסרים לו עוד ששניים שהוא לא סגור עליהם , וההרכב:

קאסיאס
    מארסלו,פפה,קארבליו,ראמוס
    אלונסו , חאדירה ,
    היגוואין ורונאדו

המאבק על שני המקומות בקישור יהיו בין אוזיל , די מאריה וקאנלס

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא סובל את ההייפ סביב שחקנים כמו רונאלדו ואוזיל והתעלמות מוחלטת משחקנים שעובדים הרבה יותר והרבה יותר יציבים כמו סמי קדירה (תקראו חדירה, חדיירה או ארגילה איך שבא לכם, בגרמנית זה קדירה והוא קורא לעצמו קדירה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx ).
    בתיקשורת הגרמנית לדוגמא מדברים רק על אוזיל וכמה שהוא אהוב ובלה בלה, שלושת רבע מהכתבה על ריאל מדריד היא על אוזיל ורונאלדו.

לקראת הסוף מוזכר קדירה עם איזה חצי שורה שהוא היה סולידי ...

אז שוב אני שואל מה ההתרשמות שלכם מסמי?

7. REAL MADRID Member

עוד אין התרשמות. אני לא יכול להגיד שראיתי טעויות בולטות שלו, אבל אני גם לא יכול להגיד שהוא בלט והרשים במיוחד. הוא לא אקטיבי כמו צ'אבי אלונסו שנראה הרבה יותר דומיננטי ממנו במרכז השדה.

סולידי זאת אכן ההגדרה הראויה בעבורו.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד התקשורת נוהגת לשבח את השחקנים היצירתיים , אלה שנותנים גולים, אלה שעושים דברים.
    כמו זה שאף אחד לא נהג לשבח את מאקללה בזמנו בגלאקטיקוס של ריאל אבל כשהוא הלך פתאום נפתח חור עצום בריאל מדריד .

זה כמו שלא תשמע שמהללים את צ'אבי אלונסו , כמו שבברצלונה התלהבהו ממסי צ'אבי אינייססטה ושכחו שטורה לא פחות חשוב ונתנו לו ללכת.

תפקיד הקשר האחורי הוא תפקיד בעיתי שלא זוכה לתשומת לב ושבחים בתקשורת , רק מי שמבין באמת יודע להלל ולשבח את השחקנים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/10
  9. Gago Member

היום התפרסמה סטטיסטיקה שלפיה לשער של ריאל נבעטו הכי מעט בעיטות מבין כל קבוצות הליגה בשלושת המחזורים הראשונים. אני מניח שלחדירה יש חלק משמעותי בכך. אין ספק שהוא עוזר לייצב את ההגנה שלנו והוא עובד בלי הפסקה. אני עדיין מחכה לכניסות המפורסמות שלו לרחבה כשהוא בא מאחורה, הבעיה שעם כל האגואיסטים שיש לנו לא בטוח שימסרו לו...

10. amnon_t Member

עדכונים מהימים האחרונים:
    - רונאלדו חזר להתאמן עם הקבוצה שמתכוננת למשחק חוץ מול לבאנטה, באימון עצמו השחקנים ששיחקו ביום שלישי מול אספניול התאמנו בנפרד(חוץ מפפה שלא התאמן מסיבות אישיות) והשאר חואן קרלוס, דיארה, ארבלואה, פדרו ליאון, קדירה ומטאוס התאמנו בעיקר עם הכדור
    http://www.as.com/recorte/20100923dasdasftb_18/C280/Ies/Cristiano_reincorpora_grupo.Xxx
    - אחרי שמוריניו התלונן על מצב הדשא, אתמול עבדו כדי לשתול דשא חדש שיהיה מוכן למשחק הבית הבא מול לה קורוניה ב3.10
    http://www.marca.com/2010/09/23/futbol/equ...1285258282.html
    - איקר התראיין היום במהלך פרסומת ואמר:"כריסטיאנו אגואיסט במובן הטוב של המילה"

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/10
  11. Raulito Madridista

כמה ציטוטים מפיו של מוריניו רגע לפני לבאנטה:

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2010/09/24/futbol/equipos/real_madrid/1285325931_extras_portada_0.Xxx

"להיות מוביל הטבלה אחרי ארבעה משחקים - אין לכך שום משמעות והאמת שהייתי מעדיף שלא ניהיה במקום הראשון. כי אם אתה מאמין בעצמך הדירוג לא חשוב ונדע לסגור פער במידה ונצטרך. הכי חשוב כרגע שהקבוצה נבנית ומקבלת שיטה. האוהדים נהנים כשאנחנו במקום הראשון כי יותר כיף להם לקנות עיתונים ולקרוא בהם".

"כריסטיאנו רונאלדו חייב להיות 'אנוכי' כי הוא בעמדה בה שחקנים מחפשים קודם כל את השער. אנחנו מרוצים ממנו עכשיו.

על התקרית עם סרחיו ראמוס מול סוסיאדד אחרי שהמגן ביצע שגיאה גסה - "קודם כל בקבוק המים שזרקתי היה ריק ובדקתי את זה כך ששום נזק לא היה יכול להיגרם. אני כועס על מחשבה

"עכשיו אני מתמקד בבניית מערכת יחסים טובה עם השחקנים ובינתיים אני מרוצה. כל צד יכול למתוח ביקורת על הצד השני וזה לגיטימי בעיניי. החיים שקטים במדריד והשחקנים שמחים.

"מה שקרה בברנבאו הוא לא אשמתם של הגננים שמראים מסירות וחריצות שמעולם לא ראיתי בשום-מקום אחר. הטבע אחראי למה שקרה וזה לא בשליטתם.

"בנזמה כרגע לא משחק הרבה אך אני נהנה ממנו בינתיים. בנזמה יותר פתוח בינתיים ויש לו ביטחון מאשר לפני חודש. בקרוב הוא יקבל את הצ'אנס שלו להוכיח.

על ספורטינג גיחון שלא שיחקה בהרכב החזק ביותר שלה מול ברצלונה - "לפי מה שהתרשמתי בינתיים, הקבוצות בספרד משחקות בסגנון דומה. באיטליה המשחקים היו קשים מאוד וגם בליגה האנגלית. אני מקווה שבספרד יהיה אותו הדבר. אם קבוצות יעלו מול ברצלונה בקאמפ-נואו בהרכב שני ויוותרו על המשחק בראש - יהיה לנו הרבה יותר קשה לזכות באליפות. קבוצות צריכות לקחת דוגמא מהרקולס בעניין הזה".

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/10
  12. xavi6 Member

המתורגמן הזה זרק על ראמוס בקבוק?! יש ראיות?! הוכחות!? אני מתחיל לחבב אותו...

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראמוס עשה טעות ומוריניו זרק בקבוק בעצבים על הספסל לא על ראמוס שהיה הרחק בצד השני

14. 亚历山大帕托 Member

15. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201009/pro_photo1285611739.Xxx

פדרו לאון לא שחקן ברמה של מראדונה או זידאן. זוז'ה מוריניו במצב-רוח קרבי לקראת המשחק נגד אוקזר והוא לא אהב את שאלות העיתונאים בנוגע לסגל שבחר למשחק. "ספקולציות הן של העיתונאים בלבד ואני לא מתעסק בזה", אמר מוריניו. מוריניו התרגז מאוד כשהכתבים שאלו אותו האם פלורנטינו פרז שאל אותו מדוע פדרו לאון מחוץ לסגל - "אני לא צריך להצדיק את עצמי בפני אף-אחד. אם פרז היה שואל אז הייתי מסביר לו, אבל פרז לא שאל. ובכלל, פדרו לאון לא שחקן ברמה של מראדונה או זידאן, לא צריך לעשות מזה עניין". מוריניו המשיך לעקוץ את הקשר כשאמר - "פדרו לאון עשה עד עכשיו דברים יפים עבור מה שטוב לחטאפה אבל לא לריאל מדריד. אולי אם מישהו היה עובד כפי שאני מצפה ממנו אז היה לו יותר קל, ואם לא - אז לא". אחרי שהוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה, מוריניו סירב לנדב פרטים נוספים כמו ההרכב למחר והסתפק במילים הבאות - "קארים בנזמה ועוד עשרה, הכי בהרכב יש 11 שחקנים".

קארים בנזמה מוצא זמן בינתיים להחמיא למוריניו אחרי ששמע שיהיה בהרכב הראשון מחר - "מוריניו לקח אותי לשיחות אישיות ואמרתי לו מה הכביד עליי. הוא הבריא לי את הנפש וללא ספק הוא מאמן גדול. אני רוצה לשחק יותר ואעבוד קשה כדי להשיג את זה וכדי שיאמין בי לאורך זמן".

------------------------------------------------------
    מאוד הופתעתי לקרוא את הדברים האלה על פדרו לאון, היה נראה לי הטיפוס השקט והמשקיען שפשוט מוריניו לא שם לב אליו מסיבות אחרות. אני מקווה שלא מדובר בתקרית גדולה מידי ושעוד נהנה ממנו העונה כי כדורגל יש לו והוא שחקן קו טוב כרגע מדי-מאריה.