ריאל מדריד 11\2010: מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/10.

1. REAL MADRID Member

ירדן, שים לב למדים - הם מהעונה. התמונה אכן נלקחה לאחר אדום של פפה, אבל מדובר באדום מהעונה הנוכחית.

2. yakov_y YNWA

לא מספיק ריאל מדריד לא משקיעה מספיק כסף בשחקני הגנה היא גם מעוניינת למכור את שחקו ההגנה הטוב ביותר שלה. מה עובר על ההנהלה הזאת ?

3. xavi6 Member

מה זה משנה? גם שם בטח הוא הורחק אחרי אגרוף. או אגרוף שהוא נתן בסתר והמצלמה לא קלטה.

4. אופטימי Member

איפה קראת שמתכוונים למכור אותו? סביר להניח שהוא יחתום בסוף, הוא דורש 5 מיליון ההנלה נותנת 3.5 יתפשרו איפושיהו באמצע ויסגרו את זה כי סך הכול פפה בלם נהדר שסבל מפציעות וחוסר מזל שנקווה שיעבור לו.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שריאל ימצאו בלם מחליף באותה רמה ובאותו סכום שיקבלו על פפה..

הוא עושה את העבודה שלו ואני מניח שהוא ימשיך במועדון עוד הרבה שנים

6. noamvcf Member

אם פפה יעזוב (אני אל מאמין שזה יקרה בקרוב) אז ריאל חייבת להביא את דויד לואיז. הבלם הברזילאי הצעיר שחקן נהדר והוא לא מפסיק להשתפר. אני מאמין שכבר בעונה הבאה נראה אותו באחת הקבוצות הגדולות באירופה בסכום שלא ירד מ25-30 מיליון יורו.

7. Raulito Madridista

"אין עוררין"

http://img189.imageshack.us/img189/6424/g0410.Xxx

שער המארקה שופך סופרלטיבים על ריאל מדריד ומוריניו:
    "אין עוררין על רונאלדו, אין עוררין על אוזיל, אין עוררין על די-מאריה, אין עוררין על מוריניו, אין עוררין על ריאל מדריד"
    כמוכן בצד ימין יש ציור של כל ששת השערים שחלקם הגיעו ממהלכים קבוצתיים נאים.

שער האס בחר בכותרת "למגר את הפסימיות" והוסיפו "ריאל מדריד שיחקה בגירסת המחשב".

זוז'ה מוריניו היה אדיש אתמול אחרי השער הראשון. הגול של אוזיל הוציא ממנו קריצה והשער של די-מאריה כבר חילץ התלהבות. אחרי המשחק הוא לא שכח את כל מי שחיכה לו בפינה - "כל המבקרים ואלה שיש להם סימני שאלה לגביי גורמים לי לצחוק, הם מגוחכים. שש אליפיות ושתי זכיות בליגת האלופות לא מספיקות כדי לעבוד כאן? בניגוד לאחרים, אני בן-אדם שעושה את העבודה שלו. הקבוצה עד עכשיו עם שישה נצחונות ושתי תוצאות תיקו. אנחנו קבוצה בבנייה ואני לא מושפע מהתוצאות או ממחיאות הכפיים של הקהל. היינו אמורים לנצח גם את שני המשחקים הנוספים, גם בהם יצרנו הזדמנויות רבות. הקבוצה מתקדמת למרות שאנחנו עדיין לא הכי טובים בעולם ויש מקום לשיפור. לא היה שום הבדל בין המשחק היום לבין המשחק נגד אייקס פרט לדבר אחד - היום הבקענו מספיק שערים".
    המאמן התייחס גם לבנזמה שלא שותף - "אני בוטח בבנזמה והעובדה שלא שיחק הערב(אתמול) לא אומרת כלום. הסיטואצייה הייתה מתאימה יותר לשחקן צעיר כמו חואן קרלוס שהתרגש מלערוך את הופעת הבכורה שלו לה הוא היה ראוי. בנזמה עוד ישחק הרבה".

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2010/10/04/futbol/equipos/real_madrid/1286142306_extras_portada_0.Xxx

חואן קרלוס הקשר הצעיר מקסטיליה, נכנס אמש בדקה ה-78 במקומו של אנחל די-מאריה וערך הופעת בכורה בקבוצה הבוגרת. אחרי המשחק הוא אמר:"בוודאי שהתרגשתי, לרגע הזה חיכיתי. מוריניו אמר לי לפני שנכנסתי - 'לך, תשחק, תעשה מה שאתה יודע בלי פחד'. הקצב שונה, הטקטיקה, הכל. אחרי המשחק מוריניו לא דיבר איתי אלא עם רונאלדו ומרסלו. ביום שלישי אולי אני אשמע אם הוא היה מרוצה".

איקר קסיאס:"גם הערב כשהדברים הלכו בצורה טובה, אני חוזר ואומר - אנחנו קבוצה בבנייה. כמובן שמשחק כזה יכול רק להוסיף לנו. כדי להגיע לפיסגה נצטרך לתת את המקסימום בכל משחק. אני שמח שכבשנו שערים רבים והקהל נהנה. השער שספגנו לא סותר את זה שגם היום היה לנו משחק הגנה טוב. הדבר החשוב במשחקים הקודמים היה ליצור הזדמנויות כיבוש ולהמשיך בכך כי היה ברור שאם את זה נעשה אז גם השערים יגיעו. עברנו את ברצלונה בטבלה אבל אנחנו לא יכולים להירגע או לעצור".

8. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201010/pro_photo1286355461.Xxx

קאקא יחתך מריאל מדריד בינואר ויעבור לאינטר? אתר ה-AS פירסם הבוקר כי זוז'ה מוריניו נתן אור ירוק למכירת הקשר בחודש ינואר, ואלופת אירופה ניצבת בראש המועמדות לקלוט אותו שכן בניטס מאוד מעוניין בשחקן. השנה הראשונה של קאקא בריאל מדריד התאפיינה בעיקר בפציעות וביכולת לא מספקת כשכבר שיחק. מוריניו רצה תחילה להחזיר את קאקא להציג את הכדורגל הטוב שלו אך הפציעה הקשה שחווה בקיץ גרמה לייאוש אפילו בקרב מוריניו. בתוך-כך, הקשר הפורטוגלי מרוצה מאוד מהשתלובות המהירה של מסוט אוזיל ובונה עליו לקראת ההמשך. רק ירידה חדה ביכולתו של אוזיל תגרום למוריניו לשנות את דעתו בנוגע לקאקא.

עוד בריאל מדריד: הקבוצה ממשיכה להתאמן בסגל חסר ללא שחקני הנבחרות. ראול אלביול כבר מתאמן כרגיל והוא יחזור לסגל במשחק הקרוב נגד מאלגה. כמוכן, מוריניו חזר לדבר עם פדרו לאון והחל לתת לו הוראות והערות באימונים. 'פדרו, שתי נגיעות בכדור וזהו, לא יותר', היו דבריו של מוריניו. בספרד בטוחים שהשניים השאירו את הפרשה האחרונה מאחוריהם. אחיו של פדרו לאון אמר למארקה:"פדרו הוא חזק מאוד ושום דבר לא ישבור אותו. אנחנו מדברים מידי פעם על כדורגל אך הוא לא שיתף אותי במה שקרה בזמן האחרון".

עד עכשיו אנחל די-מאריה הוא שני רק לכריסטיאנו רונאלדו במספר ההבקעות - הקשר הארגנטינאי כבש שלושה שערים, כאשר אחד מהם שער ניצחון חשוב בליגת האלופות במשחק נגד אוקזר. ג'ורג' חסוס, שאימן את השחקן אשתקד בבנפיקה החמיא לו כשאמר:"די-מאריה הוא שחקן הרכש הטוב ביותר של ריאל מדריד הקיץ. כבר בהתחלה הוא הציג יכולת טובה והוא עוד לא הראה את כל מה שהוא מסוגל. אני לא מופתע מהיכולת שהוא מציג, לדעתי הוא הטוב ביותר בעולם לגילו. הוא נמצא תחת מאמן מצויין כמו מוריניו כך שהוא עוד ישתפר".

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאקה לאינטר?! נשמע הזוי. קשה לי להאמין שהוא ישרוד בריאל מדריד, אבל דווקא לאינטר? מבחינה מקצועית הוא מתאים לאינטר שצריכה לעבות את הקישור. מעניין אותי אם קאקה יסכים למעבר. אם עד לפני שנתיים אף אוהד מילאן לא היה אפילו מעלה בדעתו שקאקה יעזוב את המועדון, והנה עכשיו הוא כבר מקושר ליריבה השנואה מכל. אם ההעברה תתממש כל ההערכה שנשארה לאוהדי מילאן כלפיו תרד לטמיון ואפילו על גבול השנאה. קבלת פנים חמה הוא עלול לקבל מהקורבה סוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

10. yonmu Member

לא יודע עד כמה אני אהיה מאוכזב מקאקא אישית אם הוא יעבור לאינטר. זה לא מתוך בחירה לעבור דווקא לשם אלא פשוט כורח הנסיבות. בכל מקרה יהיה מפחיד לראות קישור התקפי עם סניידר וקאקא כשלפניהם נמצאים אטו ומיליטו.

בכל מקרה, אני לא חושב שריאל מדריד כבר צריכה לוותר על קאקא. אוזיל שחקן מדהים אבל הוא יכול לשחק לצד קאקא בהרכב. על השלישיה שמאחורי החלוץ יהיו ארבעה שחקנים (רונאלדו, קאקא, אוזיל, די מריה) וקשה לי להאמין שיהיו כל כך הרבה משחקים שכל הארבעה יהיו זמינים (הרחקות, פציעות, עייפות), אפילו שבנוסף אליהם יש את פדרו לאון (וקאנאלס?), המעמד שלהם ללא ספק נמוך יותר ובצדק. יותר מזה - כמו שהיגוואין נראה העונה ועם השמועות על עזיבה של בנזמה (או אפילו בהנחה שהוא נשאר) אני בהחלט יכול לדמין את מוריניו עולה עם רונאלדו כחלוץ בודד יחד עם קאקא, די מריה ואוזיל מאחוריו.

11. Ohad_Glr Member

מכירה של קאקא בינואר תיהיה טעות לדעתי. צריך לתת לוט לחזור מהפציעה בהדרגה, לתת לו לשחק ולנסות להחזיר לו את הביטחון עד סוף השנה. אם זה לא יצליח, אפשר להתחיל לדבר על המכירה שלו.

קאקא הוא שחקן טוב מדי בשביל לוותר עליו, לכן חייבים לנסות להכניס אותו לכושר ורק אם לא מצליחים אז למכור אותו.

12. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/10/08/futbol/equipos/real_madrid/1286517968_0.Xxx

מוריניו מרוצה ממרסלו.רשת הטלוויזיה "Gol Televisión" ראיינה את זוז'ה מוריניו והנה דבריו הקצרים:
    "בהתחלה לא חיבבתי את מרסלו, הוא היה נראה לי שחקן חסר אחריות. כעת ראיתי שהוא רציני ואני אוהב אותו".
    "אני לא מחפש מגן שמאלי נוסף לריאל מדריד, אני מאמין בשחקנים שיש לי כרגע".
    "איקר קסיאס הוא המנהיג של הקבוצה, שחקן שאין לגעת בו".
    "הפריימרליג היא הליגה המועדפת עליי, על חשבון הליגה האיטלקית והספרדית. אפשר לומר שאני מתגעגע וגם הכדורגל האנגלי מתגעגע אליי.

http://www.as.com/prom/201010/pro_photo1286535446.Xxx

* באיטליה מדווחים: אינטר מתכננת להציע לריאל עיסקה מעניינת: מאייקון בתמורה לקארים בנזמה. בקיץ אלופת אירופה נלחמה כדי להשאיר את המגן המצויין אצלה, אולם היום דברים השתנו. מאייקון מציג יכולת לא טובה מפתיחת העונה ומפגין חוסר חשק, ובאינטר מרגישים שהשחקן ממורמר ורוצה לעזוב. יחד עם זאת, מאסימו מוראטי מאוד מעריך את בנזמה ובטוח שאצל אינטר הוא מסוגל לפרוח. אינטר מעריכה את שווי השוק של מאייקון ב-30 מיליון יורו ואת של בנזמה ב-22 מיליון יורו כך שאולי יכנסו עוד כמה מיליונים לעיסקה מצידה של ריאל מדריד.

* גוטי ניצל את פגרת הנבחרות כדי להגיע לספרד ולמסור ד"ש. בבוקר הוא הגיע למתחם האימונים ולדבבאס ושוחח עם מוריניו, עובדים נוספים במועדון וכמובן עם השחקנים.

* חוסר מזל לפרננדו גאגו - הקשר הארגנטינאי שרק לפני ימים ספורים חזר להתאמן באופן מלא(נפצע במשחק גביע הברנבאו ב-24 באוגוסט), ייעדר כחודש מהמגרשים לאחר שהתנגש בקרבאליו באותו אימון ונפצע שוב.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/10
  13. xavi6 Member

אומנם בהתחלה חיבבתי את גאגו כשראיתי אותו אי שם עם מסי כילד מפרפרים את הנבחרת הצעירה של ברזיל וזוכים באליפות העולם לנבחרות הצעירות, אבל היום אחרי שהגיע למדריד וגיליתי את אופיו השחצני והמגעיל, אין לי טיפת רחמים אליו, רק אכזבה מבחינה מקצועית. איפה הקש"א שציפיתי שיהיה? כ"כ התרשמתי ממנו בצעירותו. הוא הפגין חוכמת משחק, תמיד ליד הכדור, לא משנה איפה הוא נמצא, קורא את מהלכי היריב בצורה מעולה. כנראה שלריאל הוא פשוט לא מתאים, לא משנה כמה ינסו שם.

אני שמח שמוריניו סומך על מרסלו. גם מסי ונאבאס מאוד אוהבים את מרסלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/10
  14. XabiAlonso Member

ה"אס" מדווח על התעניינות של מוריניו בפרננדו יורנטה, חלוצה של אתלטיק בילבאו.מהלך אפשרי יעשה לגביו רק ביוני. כמו כן, הוא מדווח על אפשרות על החזרת אדם סזלאי, החלוץ ההונגרי אקס-קסטיליה, שכעת מככב במדי מיינץ, מוליכת הבונדסליגה ויכול להירכש בחזרה תמורת 1.5 מיליון יורו בלבד.

15. Raulito Madridista

שער האס:

http://img151.imageshack.us/img151/7852/portadag101010.Xxx

המטרה.
    מוריניו דורש מהנהלת הקבוצה לצרף חלוץ נוסף והוא מעוניין שפרננדו יורנטה, שלאחרונה מרעיד רשתות גם במדי נבחרת ספרד, יהיה מספר ה-9 שלו. הבעייה - לחלוץ חוזה בבילבאו עד 2013 עם סעיף שחרור של 36 מיליון יורו.

* הוגו סאנצ'ז, שידע בעבר דבר או שניים על כיבוש שערים, התראיין היום למארקה ותקף את קארים בנזמה כשאמר - "הוא לא שחקן ברמה של ריאל מדריד. אני רואה אותו שבוע אחרי שבוע מאוד מבולבל על המגרש, הוא לא יודע מה רוצים ממנו. מצפים ממנו להרבה והוא פשוט קורס". את כריסטיאנו רונאלדו מנגד הוא שיבח - "אנשים מצפים ממנו למקסימום והם רואים שבוע אחרי שבוע שהציפיות מוצדקות, הוא שחקן מצויין". עוד אמר זאמורנו - "אני מאמין שריאל מדריד יכולה לזכות באליפות, מה שאני אוהב אצל מוריניו זה שהוא מאוד כנה ואמיתי, בלי בלופים ולכן הוא יכול לגבור על בארסה". כשנשאל על חזרה אפשרית לקבוצה, הוא היה נחרץ - "במדריד יכולים לסמוך עלייה כאשר רק אקבל איתות אני אגיד 'כן' לקבוצה שלי".