ריאל מדריד 11\2010: מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/10.

1. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201012/pro_photo1291469429.Xxx

וולפסבורג דחתה את ההצעה הראשונה עבור דז'קו? כך לפחות מפרסם אתר ה-AS בשעות האחרונות. ריאל מדריד הציעה עבורו 25 מיליון יורו בעוד במועדון הגרמני שדחה הצעה גבוהה יותר מבאיירן מינכן בקיץ, מתעקשים על סעיף השחרור שלו שעומד על 40 מיליון יורו. על דזקו עצמו נאסר על-ידי המועדון להתייחס לשמועות והוא בכל-זאת בקצרה - "הייתי רוצה לשחק בריאל מדריד אבל יש לי חוזה בוולפסבורג. אם המעבר יהיה ריאלי אז אהיה הראשון לשכנע את הנשיא שימכור אותי". חוזהו של הבוסני מסתיים ב-2013 והוא מרוויח כשלושה מיליון יורו לעונה.

2. yakov_y YNWA

וולפסבורג דחתה בקיץ הצעה של 35 מיליון פאונד ממנצ'סטר סיטי. איך ריאל מדריד בכלל חושבת על להציע הצעה של 25 מיליון יורו ?

3. Raulito Madridista

http://www.as.com/recorte/20101206dasdaiftb_18/C280/Ies/Higuain_estara_listo_Champions_le.Xxx

בריאל מנסים בכל-זאת להימנע מניתוח עבור היגואין
    . השחקן ינוח בשבועיים הקרובים ובאותו הזמן יקבל זריקות. "אנחנו מקווים שנוכל להתגבר על הבעיה גם ללא צורך בניתוח", אמר חורחה ואלדאנו והסביר שהמועדון בודק האם בדרך הזאת יהיה שיפור במצבו של היגואין ואז ניתוח יירד מהפרק. במידה והתסריט האופטימי יתרחש, היגואין יהיה כשיר בחודש פברואר והמטרה היא שיוכל להגיע בריא לחלוטין למשחקי שמינית גמר ליגת האלופות(15-23 בפברואר). במידה ולא תיהיה הטבה במצבו, היגואין ינותח ויהיה מחוץ למגרשים אפילו עד אמצע חודש מרץ. השחקן מסכים כמובן עם החלטת המועדון משם שהוא הראשון שרוצה למנוע את הניתוח מחשש.

במארקה מעלים שם חדש שמועמד להגיע בחורף - דייגו מיליטו שהציג את העונה הטובה בקריירה שלו אשתקד עם זוז'ה מוריניו, אך העונה פשוט שובת מהבקעות.

4. Raulito Madridista

http://img713.imageshack.us/img713/6195/g0912.Xxx

במארקה הפכו את בנזמה לסופרמן.

"האס" נתן את הכותרת "בנזמה סופרסטאר".

בנזמה שנתן את משחקו הטוב בקבוצה יצא מאדישתו לאחר המשחק ואמר בחיוך - "גם אני וגם הקבוצה משתפרים לאט-לאט. אני מרגיש הרבה יותר טוב ושמח לשחק כאן. אמשיך לעבוד קשה כדי לשחק בקביעות גם כשהיגואין יחזור ואני מקווה שתיהיה לו החלמה מהירה. בינתיים העומס יהיה על הכתפיים שלי וארצה להתמודד עם זה בצורה הטובה ביותר".

ריאל מדריד סיימה את שלב הבתים כקבוצה המצטיינת כשאגרה הכי הרבה נקודות - 16. ריאל לא הגיעה למספר נקודות כזה מאז עונת 04\2003 עם קרלוס קיירוש אז ניצחה בחמשת המשחקים הראשונים וסיימה בתיקו בברנבאו עם פורטו במשחק חסר חשיבות.

קארים בנזמה נכנס אתמול לחבורה מצומצמת של שחקני ריאל מדריד שכבשו שלושער בליגת האלופות והוא השלישי שעושה זאת יחד עם ראול(כבש שלושער נגד קבוצה הונגרית ב-1996) ורונאלדו(כבש שלושער נגד יונייטד ברבע גמר הצ'מפיונס ב-2003). השער אתמול גם היה השער מס' 300 של ריאל מדריד בצ'מפיונס-ליג.

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/12/09/futbol/equipos/real_madrid/1291849807_0.Xxx

אנטוניו אדאן כבר כבר לא כל-כך צעיר - בן 23, אבל רק אתמול הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה, ודי במקרה למען האמת. אחרי המשחק הוא אמר:"אני עזבתי את המשחק עם תחושה של הגשמת חלום וזה ילך איתי לשנים רבות. הרגשתי את התמיכה של הקהל והייתה אווירה מחשמלת. אני יודע שלא אהיה שוער ראשון אבל הלוואי ותיהיה לי עוד הזדמנות נדירה לשחק כמו היום - אני מאוד אשמח".

גם עבור פאבלו סארבייה, קשר ריאל מדריד קסטיליה, היה מדובר בערב מיוחד ובהופעת בכורה. "אנחנו עובדים קשה כל השבוע בתקווה שבעת הצורך ניכלל בסגל קבוצת הבוגרים ואני שמח שהיום זכיתי לקבל דקות. פעם הבאה זה יהיה מישהו אחר. הרגשתי תחושה מיוחדת וגם את אהבת הקהל שמחכה לשחקנים צעירים שיפרצו מתוך קסטיליה. כשעליתי לשחק ונגעתי בפעם הראשונה בכדור אז עזבתי את ההתרגשות בצד כי זה המקצוע".

אייטור קראנקה שניהל את המשחק במקומו של זוז'ה מוריניו המושעה, אמר אחרי המשחק:"אנחנו מאושרים עבור בנזמה שהוכיח שהוא שחקן מצויין שיודע להבקיע שערים. אם היה לו משבר פסיכולוגי לפני זה, ואני לא יודע אם כן או לא - זה בידיוק מה שהוא היה צריך - להוביל אותנו לניצחון". בנוגע להגרלת שמינית הגמר שתיערך ביום שישי הבא(12/17) הוא ענה - "אנחנו בכלל לא מוטרדים. קבוצות לא ישמחו לקבל אותנו".

ואכן הרשימה המלאה לקראת שמינית הגמר: אינטר, ארסנל, ליון, רומא, מארסיי, קופנהאגן.

5. Madridista4Ever Member

נכון בנזמה נתן משחק מעולה אבל עדיין לא צריך להפוך אותו ל"סופרמן" אחרי רק משחק אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/10
  6. Madridista4Ever Member

ביום ראשון נגד סראגוסה איקר קסיאס יערוך את משחקו ה-400 בלה ליגה.

קסיאס ערך את הופעת הבכורה ב12 לסמפטמבר בשנת 1999 לאחר שאיגלר נפגע ולא יכל לשחק, באותה עונה קסיאס המשיך לשחק 27 משחקי ליגה וזכה איתה בגביע האלופות השמיני בתולדותיה.

אגב זה הטבלה של כל השחקנים ששיחקו מעל 400 משחקי ליגה:
    PLAYER MATCHES
    Raul 550
    Sanchis 523
    Santillana 461
    Hierro 439
    Gento 428
    Pirri 417
    Camacho 414
    Michel 404
    Casillas 399

קרטיד לאתר של ריאל

7. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201012/pro_photo1292294726.Xxx

מוריניו דורש מההנהלה חלוץ 9 קלאסי אך כרגע התשובה היא "לא". מוריניו רוצה לצרף חלוץ במקום היגואין הפצוע כי הוא מודע לעובדה שעם בנזמה זה לא יילך, אך ההנהלה לא מוכנה לספק מזומנים לינואר בטענה שהגיע זמן המחצבה. ואלדאנו השתמש בדוגמא של ראול שקיבל את הצ'אנס בגיל 17 בשנת 1994 ומאז השאר היסטוריה. בריאל בטוחים שמוראטה יכול להפוך לחלוץ מצויין. ובכל-זאת, בתקשורת הספרדית קיימת הנחה לפיה הלחץ המאסיבי של מוריניו ישתלם בסופו של דבר והנה רשימת המועמדים - שני חלוציה של מנצ'סטר סיטי - טבז(מוריניו רצה לצרף אותה בכל קבוצה בה אימן) ואבאיור(בגלל הנוכחות, הפיזיות המרשימה וחוסר דקות המשחק בסיטי) וגם דז'קו מוולפסבורג, ואלדז מהרקולס(כבש שישה שערים והוא הכי זול), לוקאקו(החלוץ הצעיר קורע רשתות בבלגיה) ולוקאס באריוס(מפציץ בדורטמונד).

-------------------------

מתפתחת כאן סוגייה מעניינת - אם לא נרכוש חלוץ זה הימור גדול ואנחנו עלולים לשלם על כך בעונה יבשה נוספת מבחינת תארים, גם כי בנזמה עצמו לא שווה כלום. מצד שני אם רוכשים חלוץ כמו דז'קו(הכי מוכח מבין אלו שברשימה בהנחה שטבז לא הגיוני ועדיף להתרחק ממנו) - זה רכש מצויין גם לעתיד, כלומר נסגור את הפינה הזאת(חלוץ יהיה חייב להגיע מתישהו) ואל מדובר בסותם חורים כמו קאסנו בזמנו. אני מבקש רק דבר אחד - רק לא אדבאיור.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/10
  8. yakov_y YNWA

אנטוניו קאסנו מסוכסך בסמפדוריה וכנראה שייעזוב בינואר.
    אופצייה מעולה וזולה. למה לא להחזיר אותו ?

9. riquelme1 Member

אתה מסתלבט או מה?

אחד הפלופים היותר גדולים שקנו ריאל מדריד, אין לו מה לחפש בריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/10
  10. Muurad Member

הוא גם לא ממש חלוץ, לפחות לא חלוץ לפי ההגדרה שאנחנו צריכים.

איזה פספוס שרוד עזב.. אפילו עם הפציעות שלו כמה היינו יכולים להשתמש בו.. כשהוא כשיר היום וכל שנה שעברה אני פותח איתו במקום היגואין, לפחות במשחקים החשובים.

11. xavi6 Member

אם טבז יגיע, אתם תקבלו חלוץ מדהים מבחינת האיכות שלו. אבל הוא הימור מבחינת האופי, כמו שאתם רואים בסיטי. הוא בדיכאון וחושב כל חודשיים לפרוש מכדורגל. השאלה הגדולה האם מוריניו יכול לטפח אותו, זה יהיה לדעתי לפחות המבחן הכי גדול של מוריניו מבחינת טיפוח של שחקן בעייתי באופי. יותר מדרוגבה.

12. Madridista4Ever Member

טבז בדיכאון בגלל שהוא מתגעגע לאישה שלו ולילדים שלו שגרים בארגנטינה,
    אישתו אמרה שהיא תגור רק במדינה דוברת ספרדית ובגלל שבספרד מדברים ספרדית אז היא תעבור לגור איתו והוא יצא מהדיכאון.

לפי דעתי צריך לתת למוראטה עוד 2-3 משחקים(לא יודע עוד כמה משחקים יש עד הפגרה) שהוא ישחק בהם חצי שעה ולראות איך משחק בבוגרים.

אגב גם יש את סאזלי ממיינץ שהוא אחת הסיבות לפתיחת העונה המעולה שלהם(הוא גם שיחק בקסטיליה)

13. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2010/12/15/futbol/equipos/real_madrid/1292414383_0.Xxx

"העתיד שלי? - אני לא יודע". לאס דיארה אומנם מרוצה מכך שהוא משחק יותר מפתיחת העונה, אבל עדיין לא שולל עזיבה בחודש ינואר. "אני לא יודע מה יהיה העתיד שלי. בינואר אני אבדוק את המצב. אני שמח שאני משחק יותר כרגע והמטרה שלי היא לכפות על מוריניו להפוך אותי לשחקן הרכב קבוע וגם לחזור לשחק בנבחרת צרפת". לגבי המשחק הקרוב נגד סביליה, ללאס לא אכפת אם ישחק כמגן ימני בעקבות מס' היעדרויות - "העמדה שאני מרגיש בה הכי נוח היא עמדת הקשר המרכזי, אבל אתן את כל מה שאני יכול אם אשחק כמגן". בנוגע להגרלת שמינית גמר ליגת האלופות, לקשר הצרפתי לא אכפת לקבל יריבה צרפתית - "מארסיי או ליון יהיו יריבות סבירות. אנחנו רוצים לנקום בליון".

ממה שראיתי עד עכשיו מסמי חדיירה - אין שום סיבה שלאס לא ישתלט על עמדת הקשר האחורי. לאס יותר חזק פיזית וגם נייד בצורה בלתי-רגילה. הוא שחקן חכם במיוחד אבל חדיירה בינתיים למל"ם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/10
  14. Ohad_Glr Member

טבז יהיה התאמה מושלמת, נדיר ששחקן ברמה שלו נמצא כך בשוק.
    יש עוד סיבה שבגללה טבז הוא המועדף עליי- הוא יכול לשחק בליגת האלופות.

אני חושב שמוריניו יכניס קצת שכל להנהלה שם וישכנע אותם לקנות את טבז. אם אני הייתי מוריניו הייתי מוכן גם שיקצצו לי מהתקציב של הקיץ על מנת להביא את טבז בינואר- שחקן כמוהו אי אפשר להביא כל יום.

טבז בינואר, קאקא יבריא, מגן שמאלי בקיץ ואז אולי נוכל להתחרות בברסה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. 100%Bayern Member

בתקשרות מדברים על כך שיש ריב עמוק בין הקפטן איקר קאסיס לבין הכוכב הבלתי מעורער כ. רונאלדו... יש אמת בדבר?

חוץ מזה לפי מה שהבנתי רונאלדו די לא מתחבר לכולם בקבוצה... שלא ממש מתים עליו שם

לפי דעתי זה רק ימריץ את רונאלדו כדי להוכיח שהוא הטוב ביותר ולא צריך את כל האר.

איפה מוריניו בכל הסיפור?