ריאל מדריד 11\2010: מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבילי בשנים האחרונות מי שהכי סימל את ריאל מדריד(בעיניי את התדמית שלה) זה היה גוטי המאריקון..היום זה סרחיו ראמוס...

לא ממש מבין את הטענות, עדיין חושב שהוא מגן נהדר וכל עוד הוא כשיר לא רואה סיבה שלא יפתח

2. xavi6 Member

פויול משובר? במה הוא בידיוק יכול להישתפר? בוא נגיד ככה-מה יש לו שאין לפויול? בשנים האחרונות ההשוואה מביישת את פויול ומחמיאה לראמוס.

3. Bensh Member

רוב הסיכויים שראמוס לעולם לא יהיה חצי מהשחקן שפויול, אבל מבחינת סגנון הוא יכול להזכיר אותו מעט. פויול משופר זה אוקסימורון, ככה או ככה

4. Ian Wright Member

ראמוס יותר גבוה, יותר טכני, יותר מהיר. אבל לדעתי הוא פשוט לא משחק בעמדה הנכונה מבחינתו(מגן ימני) ובתור בלם הוא יפרח עם פוטנציאל להפוך לאחד הטובים בעולם תחת מוריניו.

5. xavi6 Member

בן, אני הכי אוהב את האוביקטיביות שלך, נוטפת ממך...

Ian Wright
    ראמוס לא יותר טכני, ולא יותר מהיר. גובה לא כ"כ משנה אם יש לך ניתור כמו של פויול. אתה יכול להוכיח לי אחרת בכל שאר הקריטריונים? לא. אז אל תדבר מהתחת. זה כמו שאני אגיד שאפלאיי יותר חזק, יותר מהיר ויותר טכני מססק. אין ביסוס. קיצור-אין לך תשובה. תלמד לנהל דיון ולגבות את השטויות שאתה זורק לאוויר, באמת שנשבר ממך.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/11
  6. Ian Wright Member

הוא כן יותר טכני והוא כן יותר מהיר. הניתור של פויול מציון אבל גם כן הניתור של ראמוס. איזה עוד קריטריונים אתה רוצה? אני צריך לראות יותר פעמים(במעט מאוד שהוא שיחק במהלך הקריירה) את ראמוס כבלם בשביל לדעת במה עוד הוא יותר טוב מפויול או פחות ממנו בתור בלם. כרגע יותר קל לי להשוות ביניהם במובן הפיזי ולדעתי הוא גם יותר טכני כי הם לא משחקים כרגע על אותה עמדה.

פעם אחת לא כתבתי אלייך בנימה של זלזול או התנשאות בדיונים בינינו וכל פעם שאני כותב לך דברים שאתה לא מסכים איתם אתה מתחיל לכתוב דברים כמו "אל תדבר מהתחת". אז אני זה שלא יודע לנהל דיון?

אבל יותר מצחיק אותי מהכול זה שאתה כותב שאני כותב דברים ללא ביסוס. אז לפי מה אתה קובע שפויול כן הרבה יותר טוב מראמוס? ואפלאי ממש לא יותר טכני מססק פברגאס ומה הקשר ביניהם אם שניהם לא משחקים על אותה עמדה?! ראמוס ופויול שחקנים מאוד דומים ולכן ההשוואה נורמאלית ובהתחשב שהם גם שיחקו בקריירה שלהם גם כמגן ימני וגם כבלם.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/11
  7. xavi6 Member

אני חוזר ואומר, בפעם האחרונה, אולי משהו יחלחל למוח-אתה יכול להוכיח שהוא יותר מהיר וטכני מפויול?

פעם אחת לא תראה אותי פונה ככה לאנשים כמו yyy לדוגמא, או לדור למשל, וגם איתם אני לא מסכים הרבה פעמים-אבל הם לא מדברים מהתחת. מבחינתי לנהל דיון זה גם שהדברים שלך יהיו מבוססים, ואם אתה לא מבסס את דבריך על כלום-אתה מחרבן על האינטילגנציה שלי ועל הדיון. תן ביסוס לדבריך או שאל תגיב בכלל.

רק שתבין למה אני מתכוון-אני לא טוען שפויול יותר מהיר וטכני מראמוס. כי זה משהו שגם אני לא יכול להוכיח, וההבדלים אם יש הם לא קריטים בכלל. לא לטובת ראמוס ולא לטובת פויול. בפעם האחרונה שבדקתי, הדיון פה הוא על חולשתו של ראמוס-לא על חולשתו של פויול, שכל שנה מוכיח שהוא מהשורה הראשונה של הבלמים בעולם.

8. Ian Wright Member

מישהו אמר שפויול לא מהבלמים הטובים בעולם? אמרתי שאני חושב שראמוס יכול להיות יותר טוב ממנו בעתיד אם יציבו אותו בתור בלם. אני לא מנסה לרגע להוריד מהיכולת או מהקריירה המפוארת של פויול.

9. SANTYAGO Member

אוקי
    במידה וארבלואה מגן ימני, למה לא לצוות את ראמוס בעמדת הקשר האחורי?
    כמו שאמרתם הוא טכני, פיזי, ומשחק ראש מצוין.
    והוא בטוח יותר טוב מחדיירה על העמדה הזאת.
    לעניות דעתי הוא יכול לשדרג לנו את הקישור כמה רמות קדימה
    הרי כל הזמן אומרים שחסר לנו את הגרזן הרע והמכוער באמצע, ראמוס עונה על כל הדרישות!

10. riquelme1 Member

ראמוס כקשר אחורי נשמע לי כמו אחד הדברים הכי הזויים ומטומטמים ששמעתי בחיים שלי.

עדיף על חדירה בעמדה הזאת?

תעשה לי טובה...

11. Bensh Member

סרחיו ראמוס הוא כסחן עלוב עם יכולת תיקול ברמה של אושרי רואש במקרה הטוב ואפס לב

פויול לעומתו הוא אלוהים.

טכניקה

נגיחה

מהירות, תיקול, קריאת משחק

לב

אני לא רוצה להעליב אותך כי אתה באמת בחור סימפטי, בניגוד לאידיוט שמבייש את הכינוי שלו וצריך לצאת מהסרט שלו במהרה, אבל עצם ההשוואה מעליבה. פויול בלי שתי רגליים ועם גלאח עדיף על ראמוס בכל יום נתון. ראמוס הוא נגע לכדורגל

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/2/11
  12. Ian Wright Member

יכול להיות שאני טועה אבל האמת שההשוואה הזאת לא רלוונטית כרגע עד שראמוס לא יעבור לשחק כבלם באופן קבוע אם בכלל. הדיון סתם התפתח לריב מיותר (אולי דווקא באשמתי...)

13. Bensh Member

לא אחי, אל תאשים את עצמך. פשוט ירדן בטוח שהשמש זורחת לו מהתחת. אתה דווקא בין היותר נורמלים בין חבריך האנגלים

14. פריד טאהר Member

פויל הוא הבלם הכי לוחמני שראיתי,גם אם יש לו חסרונות הוא כמעט תמיד מצליח להעלים אותם עם חוכמת המשחק וראיית המתרחש עוד לפני שקורה. בלם טוב לא זה שמציל שער מהקו,בלם טוב הוא זה שהורס את ההתקפות עוד לפני שמגיעות לרחבה,את זה פויל עושה בצורה הכי טובה..
    את ראמוס אני מאוד אוהב למרות הירידה ביכולת בשנה האחרונה. אחד המקרים המעטים השנה שהתרשמתי מרמוס זה האדום המגעיל נגד ברצלונה! אומנם זאת הייתה עבירה מאוד מכוערת, אבל הוא היחיד שהראה שבהחלט איכפת לו ולא מוכן להפסיד בצורה כזאת, אומנם את התסכול הוציא בצורה הלא-נכונה.

ת'כלס, אני מסכים עם הדיעה שפיול עדיף מרמוס, אך לא עד כדי להגיד שההשוואה ביניהם עושה עוול לפיול! לא להגזים

15. xavi6 Member

נכון...מצחיק לראות אותך מלקק לכל מי שנגדי. פספסת את skiman, התחת שלו יבש.

צודק, השמש זורחת לי מהתחת. לא לך.

כמובן שגיביתי את טענותיך עם סרטונים מיוטיוב. ביוטיוב גם ראובן עובד שחקן מוביל לליגה הספרדית, אבל לא חדש שאתה אידיוט.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/11