ריאל מדריד 11\2010: מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/10.

1. Zizou10 Member

לא מבין על איזה כתבות אתה מדבר, 99.9%מהדברים שהוא מעלה מהאמרקה/אס וכו' מתאימות מאד למה שעתיד להתרחש ובד''כ קורות גם. ממש לא כתבות סטייל אתר וואן.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/11
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארקה אולי די אמין אבל ה?אס? בדיוק שווה לפירוש של המילה באנגלית

3. Doritoz FCBJ - RMCF

אס זה מסוג העיתונים שהכתבים של ONE עם דגש על אופירה אסייאג יכולים לעבוד שם ולהשתלב מצוין.

4. aloneli Member

מרסלו כותב בפייס שלו שהוא נגד ישראל ושהלב שלו עם פלסטין,הוא אפילו מעלה תמונות של ערבים..
    http://www.facebook.com/marcelo.official

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/11
  5. riquelme1 Member

אידיוט על המגרש וגם מחוצה לו.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר להאשים אותו הוא רואה מה שמראים לכל העולם ולא רואים את הצד שלנו.

אבל בואו נעזוב את הנושא הזה ונשאר בספורט.

7. 亚历山大帕托 Member

מעלה תמונות של עצמו מאתרים אחרים, כותב סטטוסים באנגלית, העדכונים היחידים הם מה שכבר יצא לתקשורת - אני קניתי, זה אכן הוא.

8. Muurad Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

יופי של אבחנה. אפילו לא ניסיתי להתייחס ובאמת חשבתי שזה הוא - אבל כשאתה אומר את זה ואני בודק את מה שהוא רושם שם, אין מצב שזה באמת מרסלו - סתם מעריצים שמנסים להתחזות לו.

איזה בדיחה האנשים בתקשורת שלנו :aaarofl: חובבנות לשמה.. אבי מלר אם אתה קורא את זה אשמח שתעיר משהו לחברים שלך בערוץ שעושים רצח אופי לבנאדם בלי לבדוק בכלל אם זה הוא..ממש גועל נפש.

תראו מה בדיקה קצרה של 2 דקות יכולה לעשות

<a></a><a></a>http://www.facebook.com/RealMadrid?sk=app_10531514314<a></a><a></a>

כל שחקן בריאל שיש לו עמוד פייסבוק רשמי מצויין בפייסבוק הרשמי של הקבוצה, וכאמור אפשר מזה לראות שלמרסלו אין עמוד פייסבוק.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/11
  9. Muurad Member

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2011/05/18/g1805.Xxx

אי אפשר לדעת עם הדיווחים הסותרים, אבל לפי הדיווח היום במארקה מוריניו רוצה את אגאורו במקום בנזמה - וכמו שאמרתי לפני כמה ימים זה משהו שנשמע הגיוני שיקרה כמובן שמצד פלורנטינו, אבל גם מצידו של מוריניו שלא ממש הראה שהוא בוטח בבנזמה.

אני לא יהיה מופתע אם באמת נשלם את סעיף השיחרור שלו ונמכור את בנזמה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/11
  10. Los Che Member

עכשיו נשאר לראות אם אגוארו יקיים את ההבטחה לא לשחק באף מועדון שמתחיל ב-R.

11. riquelme1 Member

קשה להאמין שזה יקרה, אגוארו הצהיר לא פעם שהוא לא ישחק בריאל מדריד לעולם מתוך כבוד לאוהדי אתלטיקו שנותנים לו כל כך הרבה אהדה.

לא יקרה.

12. Doritoz FCBJ - RMCF

אם מהצד של אגוארו אין עניין לעבור לריאל, אז בצד של ריאל גם אין ממש עניין לרכוש שחקן כמותו.
    להזכירכם (אם זה נכון) מוריניו ופלורנטינו סיכמו שאין יותר רכש של גלאקטיקוס (לפחות לקיץ הזה), כלומר שחקנים בסדר גודל של אגוארו, שלדעתי הוא גלאקטיקו, ובכללי לא יעשו רכש גדול בקיץ הזה כמו בשני הקיצים האחרונים. רוצים יותר ללכד את הקבוצה מאשר כל פעם להוסיף לה שחקנים שיצטרכו להשתלב מחדש.

13. Muurad Member

כמו שאמרתי לפני כמה ימים אני חלוק בנושא הזה - אבל עדיין חושב שאגוארו לריאל זה משהו הגיוני שכנראה יקרה.

מצד אחד הרכישה של שחקן כמו אגוארו, שהוא שחקן עם פרופיל גבוה מאוד שדיי קשה לספסל אותו וצריך להתחשב באותו מוניטין - יכול להרוס קצת את מה שהקבוצה שלנו מקווה להיות ומה שעובד אצלנו עד עכשיו.

מצד שני, אם אני מסתכל על העניין מהבחינה מקצועית נטו - אין פה ספק בכלל שזה העברה מצויינת בשביל ריאל ומשהו שאם באמת אפשרי אנחנו חייבים לגרום לו לקרות. תוסיפו את זה לעובדה שאני חושב שמוריניו ממש לא סומך על קארים ואפילו על פיפיטה, והעובדה שלאגוארו יש ערך מוסף במשחק שלו - ערך מוסף שאנחנו צריכים במשחקים מול ברצלונה מבחינה התקפית ואינדבידואלית, ותראו למה חשבתי מבחינה הגיונית שדבר כמו אגוארו לריאל יקרה בדבריי לפני שבוע.

מה גם שאפילו במקרה שאתלטיקו לא יסכימו למכור עדיין יש סעיף שיחרור שריאל יכולים להפעיל ואז רק נותר לסכם עם החלוץ עצמו, תוסיפו לזה את האמירה של מראדונה שאמר ש"הוא רואה את העתיד של אגוארו בריאל" פתאום משום מקום לפני לא מעט זמן, וכל מיני רמזים ושמועות בעיתונות בספרד בזמן האחרון על זה שעניין אגוארו וריאל כבר סגור - אפילו אם זה במקומות לא כ"כ אמינים, ועוד פעם אפשר לראות שהמון דרכים מובילות לזה שאגווארו וריאל זה משהו לא כ"כ תלוש מהמציאות.

אני בלב שלם באמת מאמין שזה ייצא לפועל ואגוארו יסכים לעבור, ההתקדמות המקצועית והכלכלית היא פשוט גדולה מידי בשביל שהוא לא יסכים עם כל הכבוד לאמירות העבר שלו.. בכל מקרה נצטרך לחכות ולראות מה יקרה... אם זה באמת רצון של מוריניו כמו שמדווח, ולא רק שיגעון של פלורנטינו - אז אני 1000% מאחורי המהלך הזה.

אם מסתכלים על העונה הבאה שלנו, ועל העובדה שרוב התיכנונים שלנו צריכים להיות הסתגלות לברצלונה - אז אנחנו צריכים עוד שחקן בחוד שלנו שיכול משום מקום לשנות את המשחק ולהשפיע עליו בצורה ברורה - וזה משהו שגם בנזמה וגם היגואין לא נותנים לנו, ואגאורו בהחלט יכול לתת.

14. xavi6 Member

מוראד, תסתכל על זה בצורה הפשוטה ביותר-האם יש לכם חלוץ שבאמת יותר טוב מאגוארו? בעיני היגוואין ובנזמה לא מתקרבים לרמתו, והם לא יכולים להוסיף לכם מה שהוא יכול, כמו שכבר כתבת. ואני מאוד מעריך את היגוואין, אני פשוט חושב שאגוארו יוסיף לכם מימד אחר לגמרי בהתקפה. החלוצים שלכם אימפוטנטים, הם צריכים שיאכילו אותם עם כפית. אתם צריכים חלוץ שיאכל עם הידיים. אגוארו כזה, הוא לא יצטרך טובות מאף אחד. לא מאלונסו, לא מרונלדו, וגם לא את ההרמות של די מאריה. אז תחשוב שוב-יש סיבה בכלל שהוא ישב על הספסל? אם אגוארו יגיע, והוא לא, אבל אם כן-הוא לא יהיה מיועד לספסל.

אני לא חושב שיש לו אופי בעייתי, נהפוכו, הוא סתם את הפה כאשר מרדונה דרך עליו. הוא יסתום את הפה ויעשה מה שיבקשו ממנו, כי הוא ספורטאי למופת.

15. Muurad Member

מיותר לציין שאני מסכים לגמרי, כמו שאמרת רשמתי אותו הדבר בהודעה שלי לגבי הערך המוסף שהוא מביא איתו במיוחד במשחקים החשובים באמת נגד בארסה והיכולת שלו ליצור מכלום לעומת שאר החלוצים שלנו.

והאמת כשאתה מביא את דוגמאת נבחרת ארגנטינה אני חייב להגיד שממש לא חשבתי על זה ואתה מאוד צודק - אבל עוד פעם אין לי שום כוונה שאגאורו יהיה זה שיישב על הספסל, כי כאמור אני חושב שאם יגיע הוא יהיה החלוץ הטוב ביותר שיש לנו.

הכוונה שלי הייתה יותר איך כל העניין ישפיע על האחרים שיצטרכו לרדת לספסל בשבילו - עד עכשיו בנזמה היה זה עם תפקיד החלוץ מהספסל. אבל בכל מקרה הרבה בגלל שאגוארו הוא ארגנטינאי, היגוואין\די מאריה יקבלו את הבשורה בצורה טובה יותר... ככה שאפשר להגיד פחות או יותר שאני משוכנע סופית ורשמית לגבי אגוארו מכל הכיוונים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx עכשיו שרק יגיע.