ריאל מדריד 2022/23: אחרי עונה מהאגדות - נלחמים בשאננות ובברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אני מניח שלא נראה את פדה ואלוורדה יותר בכנף, לקראת סיום העונה קרלו אנצ'לוטי התעשת והאורוגוואי שיחק במצטבר יותר שחקנים במרכז השדה. לברהים דיאס מיועדת כביכול המשבצת בצד ימין. אני אישית הייתי מוכר אותו, לאו דווקא למילאן, לקבוצה שאפשר להרוויח יותר. לדעתי לנוכח המצב העלוב בהתקפה, נותרו שני שחקנים בלבד ואולי אלבארו רודריגס - נוח למועדון כביכול לשדר שהנה שחקן אחד כבר מצטרף\חוזר. לא בטוח שהעתיד שלו הולך יד ביד עם שלנו.

2. WhitRM Member

אני אוהב את אסנסיו וצר לי שהוא עוזב אותנו. אני אשמח לחזור איתך להודעה הזאת בסוף העונה הבאה ולראות אם באמת הגזמתי או שזה בסוף מה שקרה. מובן שהולך לחגוג התקפתית בליגה הצרפתית עקב הגנות יותר חלשות והרבה יותר זמן משחק. אבל הוא לא זה שיביא להם את הישועה.
    הוא הרוויח אצלינו בעונה האחרונה כ7 מיליון יורו, בעונות לפני הפציעה הוא הגיע גם לסביבות ה8.5-9.
    What is Marco Asensio's Salary Per Week? | Salary Sport

אם אתה מתכוון בשומן עודף למנדי וואיחו, אני לא חולק עלייך.
    חלום רטוב יהיה להעיף את מנדי לאיזה קבוצת פריימריליג ולהביא את דיוויס במקומו. וואיחו לא באמת מרוויח שכר גבוהה אז לא כזה נוראי, אלא פשוט תופס מקום של בלם מהנוער שיכול לקבל דקות פה ושם.

3. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואייחו הוא לא באמת שומן עודף, כי ההשפעה שלו שולית לחלוטין. הוא תופס תקן של בלם חמישי ברוטציה ועולה מעט כסף. חוץ מקריצה לציביון מחלקת הנוער לא באמת משנה לי מי נמצא בתקן הזה, כמו שפחות אכפת לי משוער שלישי לצורך העניין.
    השומן העודף האמיתי הוא שחקנים שתופסים תקן שולי ומרוויחים שכר עתק ביחס לתרומתם (הזאר הוא דוגמה קיצונית מאוד כי אף אחד לא דמיין שידרדר למקומות כאלו, אבל גם מריאנו נופל להגדרה הזו לצורך העניין).

חוץ מזה, במצב הסגל הנוכחי יש בעיות גדולות בהרכב הראשון - בעמדת החלוץ, המגן השמאלי, וגם כנף ימין (עדיין לא חושב שרודריגו מספיק טוב לשם). בתקן של ״שחקנים 12-17״ - חסרים לנו נואשות חלוץ מחליף אמין, ווינגר שמאל מחליף (ודווקא פה ברהים יכול לסייע גם), ועכשיו גם כלבויניק בהתקפה שיכול לעשות דברים שוברי תבנית משחק סטייל אסנסיו.
    לכל הדברים האלה צריך למצוא פתרון אם רוצים שהקבוצה תהיה תחרותית בעונה הבאה.

@Raulito שתי הערות לגבי הנקודה סביב סגנון המשחק:
    1. הלאנד ממש לא רק רגל מסיימת, הוא משתתף פעיל במשחק הלחץ של סיטי וגם לא מעט התקפות עוברות דרכו (המיקום שלו אכן קרוב לשער מבנזמה אבל זה נכון כמעט לגבי כל חלוץ בעולם בעשור האחרון).
    2. סגנון משחק נקבע לפי השחקנים שאצלך. כאמור, בנזמה היה מאוד ייחודי ביכולת שלו לשלב בין ניהול משחק מאחור לנוכחות של חלוץ ברחבה. אם נביא חלוץ בסגנון אחר נצטרך פשוט לשנות קצת את צורת המשחק, וזה בסדר. גם בתקופה של בנזמה בקבוצה היו לנו לפחות 3-4 תבניות משחק שונות בהתקפה בהתאם לחומר השחקנים (השיטה של פליימייקר ובפועל כמעט 3 חלוצים קרובים לשער מימי מוריניו ואנצ׳לוטי בפרק א׳; אחר כך התבססות על משחק אגפים ומיקום גבוה מאוד של המגנים בקדנציה הראשונה של זידאן; והשעות משחק מהקדנציה השניה של זידאן ועד עכשיו, שמסתמכת על בידוד של ויניסיוס באגף ויצירת מצבים לבנזמה ברחבה + קשרי אמצע שמגיעים מקו שני).

4. Raulito Madridista

גם אתה קצת פספסת לגבי ארלינג הולאנד וזה לא שאצלי דריבל הוא חזות הכל. אני לא מזלזל חלילה בלחץ על שחקן יריב, זה יפה ועוזר. אבל זה לא העיקר. אני רוצה שיהיה חלוץ שיודע לבנות והוא לא רק רגל מסיימת זו הנקודה הברורה אצלי. לכן הארי קיין מתקבל בברכה. כמובן שיהיה רענון, כבר שכחתי מה זה חלוץ מהיר שאפשר לשלוח לו כדור עמוק לשטח. קארים בנזמה גם בשיאו לא היה סילון לדעתי וכמובן שמעל גיל 30 זו הייתה בעיה.
    סתם כי העלת את זה, אני לא רואה הצטרפות של שחקני האמצע שלנו לרחבה. פדה ואלוורדה כבש הרבה שערים מעמדת קשר הכנף שזה אחרת. לוקה מודריץ' כבש שישה שערים בחצי העונה הראשון ומאז לא כבש בכלל. טוני קרוס בועט לשער פעם בשבעה משחקים.

אני כן מגדיר את חסוס ואייחו כשומן עודף כי בזמנו הוא היה פצוע, שחקן שבנו עליו, ובפועל התברר כבלם סתמי לחלוטין, את המקום שלו יכול לתפוס מישהו מקסטיליה. כמובן שהוא עשה פחות נזק מאלבארו אודריוסולה שעלה 30 מיליון יורו.

5. Raulito Madridista

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/352698165_573696318206852_9009390289664599116_n.Xxx?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=a1Yt_iNx36kAX85KCab&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=00_AfC-r6wfYZZ7imylDLFu0oZm02PDOa7FZXkMvtz5i3NN6Q&oe=6487A2A4

דיווח מדאיג מאוד: ריאל מדריד מבינה שהאקי קיין הוא המחליף האולטימטיבי לקארים בנזמה כעת אך במועדון לא חושבים שזה נכון לשלם עליו בהתאם לחוזהו ולגילו סכום עתק - כשקיליאן אמבפה לתחושתם (התנצל בפני הנשיא) אולי בר השגה ב-2024. פלורנטינו פרס רוצה התקפה כזו: רודריגו-אמבפה-ויניסיוס. במקרה כזה רודריגו עשוי להיות ה-'9' המזויף העונה עוד נטען כי קרלו אנצ'לוטי מוטרד מהעניין ולא תומך בכך כמובן. ורודריגו עצמו לא אוהב לשחק כחלוץ (סנטוס רלבו ורדיו קופה).

-ביום שלישי כזכור בורוסיה דורטמונד הודיעה רשמית שג'וד בלינגהאם בדרך לריאל מדריד - אומרים (ה-AS) שהוא עבר היום בדיקות רפואיות, הוולקאם של ריאל מדריד ממש בקרוב והצגתו הרשמית בשבוע הבא.

6. Ever Banega Member

הדבר העיקרי שפרס עושה בשנים האחרונות זה לחכות לאמבפה. כמה אפשר.
    וגם הרעיון של רודריגו בימין/באמצע פחות מוצא חן בעיני. הוא צריך לשחק בשמאל ולכן אין מה לעשות עם כמה שזה כואב הוא צריך להימכר.
    אם מתעקשים על חלוץ צעיר יש גם את אוסימן.

7. רוברטו באגיו31 Member

לא בטוח שההנהלה של מדריד ואולי גם אנצ'לוטי מבינים עד כמה חמור המצב של ריאל מדריד בהתקפה לקראת העונה הבאה .
    אחרי העזיבה של בנזמה ואסנסיו, ריאל נשארת עם 2 שחקני התקפה בלבד .
    על מריאנו דיאז אין צורך להרחיב, מדובר בשחקן שלא קרוב בכלל לרמה מינימלית של שחקן בריאה מדריד, גם כשחקן ספסל .

אלבארו רודריגז הצעיר יכול להיות שחקן ספסל ראוי, ועדיין אי אפשר לספור אותו בתור שחקן סגל לגיטימי לריאל מדריד ( בינתיים לפחות ) .

אז ריאל כרגע עם 2 שחקני התקפה . ללא ספק מצב הזוי למועדון מפואר שכזה .

לצאת לעונה הבאה במצב כזה - מתכון להתרסקות .
    ריאל צריכה לפחות במינימום 3 שחקני התקפה ברמה הגבוהה ביותר :
    חלוץ 9 - אוסימן הכי מתאים לריאל, הרבה יותר מקיין.
    שחקן אגף/ קיצוני - גנאברי/ סלאח/ סון/ לאאו/ שם אחר .
    קשר התקפי/ חלוץ שני - אני הייתי הולך על דיבאלה. יש לו סעיף שחרור נמוך מאוד. והוא יכול לשחק בכמה עמדות בהתקפה.

בלי קשר לאלה - הייתי מחזיר את ברהים דיאז ממילאן.

לחכות עוד עונה לאמבפה ולקוות שהוא לא ידפוק שוב ברז - החלטה אומללה ומסוכנת של פרס .

8. WhitRM Member

אנחנו רק בתחילת חודש יוני אז המצב כרגע לא משנה כלום ושום דבר.
    כרגע זה נטו נהלים של מו"מ בשביל להלחיץ את הצד השני, בדגש שהצד השני זה דניאל לוי שלבצע איתו מו"מ זה מהנה כמו קולונוסקופיה.
    קיצוני ימני:
    סאלח-שחקן בן 31 עוד שבוע שירצה משכורת מפוצצת.
    גנאברי-לא מרשים יותר בבאיירן
    סון-חתם על חוזה חדש לפני עונה(?) ושחקן של טוטנהאם.
    לאאו-קיצוני שמאלי+חתם על חוזה חדש. חוץ מזה, אנחנו לא צריכים עוד קיצוני שמאלי אלא ימני.
    אין יותר מדי קיצוניים ימנים טובים בשוק, יש דיבור על הקיצוני הימני של ויריאל.
    הקישור שלנו עמוס-7 שחקנים על 3 עמדות.

מילא, על סמך מה שכתבת שאוסימן מתאים לריאל הרבה יותר מקיין?
    קיין זה פאקינג תואם בנזמה.

9. רוברטו באגיו31 Member

קיין ממש לא תואם בנזמה, הוא פחות טכני ופחות מהיר .
    והוא כבר בן 30 .
    אוסימן צעיר ממנו ב 6 שנים .

גם בשנה שעברה אמרו שאנחנו רק ביוני ואין מה להילחץ ובסוף ריאל לא הביאה שחקן התקפה אחד . מן הסתם זה פגע בה וגרם לאיבוד האליפות בספרד .

ונניח ותביא את קיין בסוף . זה משאיר את מדריד עם 3 שחקני התקפה .
    צריך עוד לפחות 2 . לפי הגישה שלך שחקני ההתקפה המובילים באירופה לא מתאימים.
    אז את מי תביא ? עוד תואם מריאנו דיאז ?

ריאל צריכה לסגור שחקני התקפה כמה שיותר מהר ולא לחכות לרגע האחרון .
    ככל שהזמן יעבור ככה יהיה קשה יותר לסגור שחקני רכש .

10. Raulito Madridista

הארי קיין שחקן עם ראיית משחק פנומנלית. לדעתי היום הוא מהיר יותר מקארים בנזמה. ריאל צריכה שחקן שיודע מה לעשות עם הכדור גם מחוץ לרחבה. אני הייתי הולך על קיין בכל הכוח, השלמתי עם זה שלעולם לא נחתים את קיליאן אמבפה. השמותה חזקים כרגע הם קאי האברץ שזה עניין של מחיר וחוסלו שיהיה אחלה חלוץ מחליף אבל זה לא מספיק. אסנסיו>>>ברהים וזה ברור גם לקרלו אנצ'לוטי. המצב בהתקפה באמת חרבנא. עזבו שני שחקני התקפה טובים ושני עציצים, אבל את האדיוס של בנזמה אף אחד לא צפה.

לאאו האריך חוזה במילאן, סעיף השחרור שלו צמח, יש לנו מספיק שחקנים על צד שמאל, הוא לא רלוונטי. גם את מוחמד סלאח אני לא לוקח כרגע, עונה פחות טובה במדי ליברפול. זו שאלה טובה האמת..

11. Raulito Madridista

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1686315239346.Xxx

בואו נתרכז בטוב: פראן גארסיה חתם רשמית בריאל מדריד לארבע שנים| המגן השמאלי פראן גארסיה (בן 23) שהצטיין בראיו וייקאנו, חוזר הביתה וחתם במועדון לארבע העונות הקרובות. הוא בילה בקאנטרה של ריאל מדריד מגיל 14, קרי שנת 2013, עד 2020, רשם שתי עונות בקסטיליה. הוא יוצג לתקשורת ביום שני הקרוב בשעה 13:00 שעון ספרד. גארסיה, שיתחרה עם פרלאן מנדי על עמדת המגן השמאלי הבכיר, רשם משחק בודד בגביע המלך בקבוצה הראשונה כבר ב-2018-19 כשעלה מהספסל במקום דני קרבחאל במחצית ב-1:6 על מלייה בסנטיאגו ברנבאו ובישל שער. הוא הושאל לראיו וייקאנו כשזו הייתה בסגונדה ב-2020-21 ובילה גם את השנתיים האחרונות שם בהצלחה מרובה ושמו עלה גם בהקשר של נבחרת ספרד. אשתקד רשם 40 הופעות בהן תרשם שני שערים והוסיף שלושה בישולים (כבש נגד ברצלונה שער מזהיר והבקיע גם נגד אתלטיקו מדריד ובישל נגדנו במשחק בוויקאס) נבחר לשחקן העונה של הקבוצה והיה שיאן הדקות שלה. ריאל שמרה 50% מסעיף הרכישה ועל כן צירפה אותו בחמישה מיליון יורו בלבד. מדובר במגן שמאלי מהיר, אינטיליגנט, ללא פחד, שיוסיף הרבה לחלק ההתקפי שלנו ושיתוף הפעולה עם ויניסיוס ג'וניור צפוי להיות מרגש.

זה נאמר גם בשמחה וגם בעצב: אני מניח שההודעה שהכי תרגש אותי הקיץ היא ה-Oficial שנאצ’ו ממשיך איתנו, הוא כבר מזמן מעבר לעוד שחקן נשמה מבחינתי והיו חודשים שזה היה נראה בלתי אפשרי. מצחיק לדבר על להניף גביע, זה עוד רחוק, מה גם שיש לכם ספק שהוא לא יהיה הבחירה הראשונה של קרלו אנצ’לוטי גם בעונה הבאה במשחקים הגדולים? יניף גביע כמו שמרסלו הניף נגד ליברפול - בהחלט מרגש אבל אפס דקות.

12. WhitRM Member

מה אכפת לי מה אמרו עונה שעברה?למה שלא נסתכל על עונת 2009,2010 מבחינת את מי הביאו?
    יפה שהוא בן 30, אף אחד לא מתכנן עליו ל10 שנים קדימה. עפ"י הדיווחים מעוניינים לתת לו חוזה ל3 שנים.

נעזוב רגע את קיין בצד, כרגע בונים על אלברו כחלוץ שלישי וחוסלו חלוץ מחליף. אז בלי הגעה של קיין אנחנו עם 4 שחקנים התקפה ונדרש עוד 2.
    נדרש קיצוני ימין+חלוץ בכיר, אם קיין לא יגיע אז מכוונים להביא את מרטינז.
    אוסימן יעלה לך הרבה יותר מקיין כיוון שהאנגליות(יונייטד וצ'לסי)+באיירן חייבות חלוץ. קיין לעומת זה לא ימכר לא לאנגליה והוא כבר את דחה באיירן.

לפי הגישה שלי?צר לי חבר, אנחנו לא משחקים פה בנדמה לי.
    להביא שחקן רק בשם להביא זה לא עוזר לאף אחד, אנחנו לא סיטי/פריז שיכולים להביא שחקן ספסל ב100 מיליון.
    אל תדאג לריאל ומה שהיא צריכה לעשות, עד כה ריאל מצליחה בצורה מעולה מבחינת תכנון הרכש שלה.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי לאוטרו יתאים הרבה יותר מקיין.
    אין הרבה אופציות של חלוצים וקיצוניים שאפשר להביא.
    אולי קינגלסי קומאן או לירוי סאנה.

14. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאוטרו ממש לא ברמה של קיין עם כל הכבוד. הבחור לא באותו לבל טכית ככדורגלן, ומנטלית הוא גם די צ'וקר. היה לנו כבר חלוץ כמו היגוואין שהיה טוב מאוד לצרכים שלנו כשהקבוצה הייתה ברמה של דרג ב' באירופה, אבל ברגע שכבר קפצנו שלב קדימה והתחלנו להתחרות ברמות הגבוהות באמת ראינו שזה פשוט לא מספיק. אולי כמו היגוואין בעונת 2011/12 לאוטרו יכול להתחלק בדקות עם חלוץ בכיר יותר בחלק ממשחקי הליגה, אבל לא יותר מכך.

אם פרז ממשיך לחכות לאמבפה, העונה הבאה תהיה אבודה ולא יעזרו עוד כמה רכישות טובות כמו בלינגהאם וגארסיה. כבר 5 עונות שאנחנו פותחים עם סגל לא אידיאלי בהתקפה בשם החלום להביא אותו, כמה אפשר עם זה. אני מתחבר לגישה של לקנות שחקני על צעירים שהמועדון יוכל לבנות עליהם 7-10 שנים קדימה, אבל הקבוצה צריכה להתחרות על תארים בכל עונה והמחסור הנוכחי בחלוץ בכיר מחייב אותנו להתאים את האידיאלים למצב בשוק. קיין שחקן מעולה ומקצועית הוא בוודאי פתרון טוב לעמדת החלוץ ל3 השנים הקרובות לפחות, אז אלא אם אפשר להביא את אוסימהן או לגנוב את אמבפה איכשהו כבר הקיץ בסכום שפוי - זו אמורה להיות החלטה קלה מאוד ללכת עליו.

WhitRM אוהב/ת את זה.
  15. סמואל אטו Member

לשחק פצוע לא הופך אותך לצ'וקר.
    לאוטרו חיה, הכי רחוק שיש מצ'וקר.

מצב נושא:
הנושא נעול.