שאלות מטומטמות שמטרידות אתכם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏21/2/06.

1. Valencianista Member

לא שאלתי לגבי הערך הספורטיבי של זה, שאלתי נטו אם אפשר לעשות את זה. דקה 90 בשלב נוק-אאוט כלשהו ואתה צריך גול אחד כדי לעלות - למה שלא תעשה את זה?

2. skyday20 Member

כי זה לא כל כך פשוט לעשות את זה בריצה ולא להתנגש אחד בשני כש11 שחקנים שלך יהיו על הכדור.
    וטעות קטנה תאפשר לשחקן מהיריבה לקחת את הכדור ולרוץ חופשי כל הדרך לכיוון השני לכבוש מול שער ריק, זה לא דרך שימושית.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/12
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה חסימה לא חוקית ככה שאי אפשר לעשות את זה

4. skyday20 Member

מה ההבדל בין LOL ל LOLZ.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/12
  5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מי הקריינית בתחנות הרכבת בארץ?

6. AmitHBS Member

מה קורה במצב שברצלונה ב' עולה ליגה? (או ברצלונה יורדת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx )

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בגרמניה לא יכולות קבוצות המילואים לעלות מעבר לליגה השלישית, זאת אומרת שגם אם יסיימו מקום ראשון בליגה השלישית, הן לא עולות לליגה השניה (אבל כן יכולות לרדת לליגות הרביעית, החמישית וכו'). לדעתי זו פחות או יותר אותו הרעיון בכל הליגות הגדולות.

8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

היות שברצלונה וקבוצת המילואים שלה אינן יכולות לשחק באותה ליגה, במקרה שברצלונה B תגיע למקום המוביל לליגה הראשונה - זכות העליה תעבור לקבוצה המדורגת מתחתיה. בקשר לתרחיש השני שהצגת (הלוואי והוא אכן יתקיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx) - אם בארסה תרד לליגה השניה, קבוצת המילואים שלה תורד אוטומטית לליגה שמתחתיה, וזאת ללא קשר למיקומה בסיום העונה. מקרה דומה התרחש רק בעונה החולפת - כאשר צניחתה של ויאריאל לסגונדה הורידה גם את ויאריאל B, אף אל פי שהיא התברגה במרכז טבלת הליגה השניה.

9. Ricky van Wolfswinkel Member

אני בחיים לא מבין למה הורים לוקחים ילדים קטנים לקניונים ואז צועקים עליהם שהם בוכים או נשכבים על הרצפה.
    שיצעקו על עצמם, הם הביאו אותם.

10. Ice Cream חסה

ואם ויאריאל B סיימה ראשונה או כל מקום אחר שמוביל לעלייה וויאריאל יורדת ליגה?
    ומה אם במצב היפותטי יש 10-15 קבוצות מילואים בליגה השנייה?

אז מה תעשה אם הילדים? תשאיר אותם לבד בבית?

השאלה שלי: פתיבר זה המוצר או המותג?

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני חושב שהרעיון הכללי הוא שקבוצת מילואים לא יכולה להיות בליגה מעל (או אפילו בליגה זהה..) הקבוצה הבוגרת הרגילה, כך שאם דבר כמו שתיארת קורה - הקבוצה הבוגרת\רגילה\אנערף יורדת לליגה ה2, ועם כל הצער והאירוניה - קבוצת המילואים לליגה ה3.

10-15 קבוצות מילואים? לא חושב שיש סיכוי שזה יקרה אי פעם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/12
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אז במצב ההיפותטי הזה רק 12-7 קבוצות מחזיקות בסיכוי לעלות ליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. Ice Cream חסה

אז קבוצה שסיימה במקום ה-20 עוד תעלה ליגה? ומי הולכות לרדת במצב כזה? זה סיבוך רציני...
    לא עדיף כבר לעשות ליגת מילואים נפרדת?

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

במצב ההיפותטי הזה כן, במצב היפותטי אחר של 19 קבוצות מילואים למעשה העולות נקבעו טרם העונה... אבל מילת המפתח היא היפותטי אם ההדגשות שלי לא הבהירו היטב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

המדורגות הכי נמוך מלבד זו שהעפילה במצב ההיפותטי הזה.

אני חושב שהיה דיון על זה העונה בפורום האיטלקי, יש דעות לכאן ולשם ובכל מקרה לא הבעיה ההיפותטית שהעלת פה היא השיקול המרכזי (או בכלל שיקול) לכאן או לשם לדעתי, אלא יותר היתרונות והחיסרונות המקצועיים של כל אחת מהשיטות כמו.

אני אישית לא אוהב את השיטה הזאת למרות היתרונות המקצועיים שאני רואה בה, מכיוון שאני לא תומך בכך שקבוצות עשירות שיכולות להרשות לעצמן להחזיק יותר מקבוצה אחת יתפסו מקומות של קבוצות חסרות אמצעים בשביל פרוייקט נוער והרצת רכש צעיר.

15. Ice Cream חסה

גם המצב ההיפותטי הזה יכול לקרות אם רוב הקבוצות בליגה הבכירה יחליטו להשקיע בפרויקט כזה. מספיק גם 5-6 קבוצות כאלה והליגה השנייה הופכת לבדיחה.